Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Günaydın kızlar hoşgeldiniz :KK34:

ayy mutlucan bizde patronla aynı odada değiliz ama kamera var tam karşımda adam gün boyu bizi izliyo iyimi,dizi izler gibi:KK1::KK1:
bazen tam buraya hararetli bişeyler yazıyorum arıyo ne üstünde çalışıyosun diye,baya bişeyler yazdın diye:KK53::KK53:deli yaa:KK1::KK1:

baharat tatlandırma amacıyla yiyebiliyoruz canım:KK34::KK34:ayranda yağsız olduktan sonra serbest,3 kg içicen hee allah seni emii:KK1::KK1:

Bende o kadar patron yok gelmicek die seviniodum çat die geldi nazar ettim galiba işi varmış ofiste onu halledip gitti Allahtan :KK34:

Uyuz oluorum bu patronlara bnmki gene iki ara bi derede lafını soktuda gitti adam memnuniyetsiz off kendime adam akıllı bi iş bulsam arkama bakmadan kaççam :KK14:

Senin patronda az fena deilmiş işi gücü yokmu onun dikizlio sürekli sizi öyle :KK20: Patronların hepsi aynı :KK31:

napıyım çok acıkırsam dadanırım ayrana :KK9::KK9::KK9: ay ama dışarda yagsız ayran nerde bulcam ya şimdi ayranda içemicem yani :KK31: neyse 1-2 saat önce ara öğün yaptım 1 dilim light peynir yedim :KK9::KK9: şimdide öğlen yemeğine çıkıp tavuk yicem bence bugün gayet doyurucu bigün olcak ya :KK34:

haftaya ctersi ankadara olucam bızde ankarada oturan varmıydı:)
neslım cuma günü izinli olucam sabah erkenden cıkcaz yola persembeden bıldırıcem kılomu
kocacım sınava girecek iş saglıgı ve güvenlıgı uzmanlıgı için gidip destek olayım o sınavdayken ben onu bekleyeyım veli gibi..
bide uzun yolu tek gidemez mecbur izin aldım bizde cuma günü alınan izin 2 gün olarak geçiyo
yaktım yıllık iznimden 2 gün:KK43:

Günaydın tatlım :KK34:
ne kötü bişiy o öyle cuma izin alınca 2 gün sayılıyor he pislikler ya :KK53:
benim kardeşimde gircek sınava haftaya eşiyle gitcek kısmet olursa ankaraya :KK34:
inşallah geçerlerde emekleri boşa çıkmaz :KK34: Hazır gidiomuşun kardeşim sana emanet ozaman :KK1:
hayırdır kime kız istemeye gitceniz :KK34: buarada istanbulla ankara kaç saat sürüyor ?

Neslicim ben yemeğimi yedim geldim o kadar tembihledim ama bir tabak getirmişler bildiğiniz içim gitti biraz yağlı gibiydi ama yapcak bişiy yoktu yedim artık:KK34: yanındaki yeşilliklere ve sebzelere altındaki pidesine hiç dokunmadım yanlız ayran içtim ama normal yaglı ayran :26:

Yemeğim bittiğinde tabak hala full doluydu hep kızarım biyerde yemegini bitirmeden kalkanlara bgn ben yaptım ve çokta utandım :KK17:
inşallah dökmezler hayvanlara falan verirler güzelim tabak dopdolu tertemiz kaldı içim gitti :KK31: dışardan yemek akıl karı değilmiş gerçekten bu diette zor tuttum kendimi yememek için haftaya evden getirmeye çalışcam :KK34:

Son düzenleme:
ben geldimmmm kizlarcim keyifler nasil?
proteine baslayan var mi?
ben kahvaltida unuttum :KK43: ama maydanoz limon kurune basladim bu karaciger yaglanmam icin tadi fena degil 15 gun yapacagim 1 hafta dinlenecegim.. sonra yine 15 gun hem zayiflatmaya yariyormus:KK8::KK8:

ben kahvaltida unuttum :KK43: ama maydanoz limon kurune basladim bu karaciger yaglanmam icin tadi fena degil 15 gun yapacagim 1 hafta dinlenecegim.. sonra yine 15 gun hem zayiflatmaya yariyormus:KK8::KK8:

Hoşgeldin tatlım neslihan ve ben başladık esrada başladı die hatırlıorum :KK34:

maydonoz suyunun bende zayıflattıgını duymuştum :KK34: ama maydonuz ve limon kürü nasıl bişey bilmiorum sağlığın için iyise 15gün hiç aksatma :KK34:

evet cok güzel olurduuu hatta ben bide sana pasta ısmarlardım ama kımseye söylemezdık sırr:):)

sınavdan cıkar cıkmaz tekrar ist.a dönmemız gerekecek akşamada kız istemeye gidicez nasıl yetıscez bılmıyorum
hadı yetıstık dıyelım ben nasıl hazırlanıcam valla hıc bılmıyorum:KK43:

valla süper olurdu esramm:KK56::KK56:

desene seni yoğun bi cuma bekliyo,allah kolaylık versin canım:KK16::KK16:
Neslicim ben yemeğimi yedim geldim o kadar tembihledim ama bir tabak getirmişler bildiğiniz içim gitti biraz yağlı gibiydi ama yapcak bişiy yoktu yedim artık:KK34: yanındaki yeşilliklere ve sebzelere altındaki pidesine hiç dokunmadım yanlız ayran içtim ama normal yaglı ayran :26:

Yemeğim bittiğinde tabak hala full doluydu hep kızarım biyerde yemegini bitirmeden kalkanlara bgn ben yaptım ve çokta utandım :KK17:
inşallah dökmezler hayvanlara falan verirler güzelim tabak dopdolu tertemiz kaldı içim gitti :KK31: dışardan yemek akıl karı değilmiş gerçekten bu diette zor tuttum kendimi yememek için haftaya evden getirmeye çalışcam :KK34:

mutlum bizimde bugün tesadüf yemekte tavuk döner ayran varmış:KK1::KK1:ama iyikide evden getirmişim,yoksa dediğin gibi tabak full dolu geldi,pidesi,pilavı,salatası hatta patates kızartaması bile vardı,yazık yaa bende kıyamıyorum,ama ben yemek şirketinden değilde dışardan siperiş verceksem özellikle söylüyorum pide,pilav olmasın diye ona göre yolluyolar:KK34:

bende tavuğumu yoğurdumu yedim,ama tavuğun hepsini yiyemedim ya,artık kalanı ara yaparım:KK34:ayranada o kadar takılma canım,afiyet olsun:KK56::KK56:

hoşgeldin kuzuu:KK16::KK16:

biz başladık bakalım bugün,esrada kahvaltıyı normal yapmış ama devamında protein yapacak,sende öyle yapabilirsin canım:KK34::KK34:

maydonoz kürünü nasıl yapıyosun elifcim:KK34:

valla süper olurdu esramm:KK56::KK56:

desene seni yoğun bi cuma bekliyo,allah kolaylık versin canım:KK16::KK16:

mutlum bizimde bugün tesadüf yemekte tavuk döner ayran varmış:KK1::KK1:ama iyikide evden getirmişim,yoksa dediğin gibi tabak full dolu geldi,pidesi,pilavı,salatası hatta patates kızartaması bile vardı,yazık yaa bende kıyamıyorum,ama ben yemek şirketinden değilde dışardan siperiş verceksem özellikle söylüyorum pide,pilav olmasın diye ona göre yolluyolar:KK34:

bende tavuğumu yoğurdumu yedim,ama tavuğun hepsini yiyemedim ya,artık kalanı ara yaparım:KK34:ayranada o kadar takılma canım,afiyet olsun:KK56::KK56:

sanada afiyet olsun tatlım:KK34:
bende söledim ama nefsimi sınamak için gönderdiler galiba :KK9::KK9:

ya acaba akşam köfte yemek çok gelmez mi, bana sanki çok yiyomuşuz gibi geldi bu diette öğlen tavuk akşam köfte fln :26:
ben normalde çok aç olmadıgım sürece akşam geçiştirmeye çalışıorum yada 2-3kaşık sebze yemeği yiyorum :44: acaba akşam sadece ayran içsek olmaz mı bunda gerçi şimdi tokum die böyle sölüyorum

Son düzenleme:
sanada afiyet olsun tatlım:KK34:
bende söledim ama nefsimi sınamak için gönderdiler galiba :KK9::KK9:

ya acaba akşam köfte yemek çok gelmez mi, bana sanki çok yiyomuşuz gibi geldi bu diette öğlen tavuk akşam köfte fln :26:
ben normalde çok aç olmadıgım sürece akşam geçiştirmeye çalışıorum yada 2-3kaşık sebze yemeği yiyorum :44: acaba akşam sadece ayran içsek olmaz mı bunda gerçi şimdi tokum die böyle sölüyorum

yok canım çok olmaz,zaten bu diyetin özelliği de bu,doyana kadar sınırsız protein:KK52::KK52:erken saatte yemeye çalış,illa köfte olucak diye bişey yok,yumurta olur,tavuk olur,balık olur,mevsimine göre yani:KK51::KK51:

ayran serbest dimi 3 kilo içebilirim dimi :KK9::KK9:
:KK53::KK53::KK53::KK53: 3 kilo mu :KK53::KK53::KK53::KK53:
:KK9:

günaydınnn hatunlarrr
neslıcım sabah körili tavugu görünce agzım sulandı cok severım ben bırazda süt koyuyorum tavugun mıktarına göre kremalı gibi oluyo
sonucta saf proteın günü süttü o gruba dahil dene bikere benım için:)

kızlarrr dün şubede pasta vardı yaaaa arkadaşı öptüm kutladım çıktım hatta kaçtım diyebilirizpasta yememek için
eve gittim 45 dk yürüdüm çünkü dizim başlamıştı:)

kendıme bide meyve tabagı hazırladım onu yedım merhamet eşliğinde:)
bugün bende saf proteın yapcamm ama sabah çavdar ekmegıne tost yedım tam proteın olmayacak ama olsun enazından ögle ve akşam saf proteın alıcam :)

genel mudurlukten mısafırler geldı sabah sabah sorgu sual,çok geriliyorum böyle şube dışı bırılerını görunce

neyse bugün saf proteın+1 saat yürüyüş+20 dk aerobıkle günü bitirmeyı düşünüyorummm
haydı bakalım kızlarrrr değişim bizle başlarrr,birimiz değişir dünya değişir..
biz çok mutluyuz,biz zayıfız,biz şükrediyoruz,biz sağlıklıyız,biz hepimiz amacımız için bütünleştikkk
biz birbirimizin desteğiyiz,biz yalnız degiliz.........

sabah sabah olumlama yapmak lazım:):KK16::KK16::16
cok olumlu bir fistiksin sen biliyon dime :KK16::KK16::KK16:

ya cidden zor bende cok kizardim bende birakiyorum yapacak bir sey yok bazen paket yaptiriyorum deli deli bakiyorlar ama ne yapalim yiyiniz iciniz fakat israf etmeyiniz diye ayet var :KK50:
Hoşgeldin tatlım neslihan ve ben başladık esrada başladı die hatırlıorum :KK34:

maydonoz suyunun bende zayıflattıgını duymuştum :KK34: ama maydonuz ve limon kürü nasıl bişey bilmiorum sağlığın için iyise 15gün hiç aksatma :KK34:
hosbulduk fistigim bende devaminda protein yapayim o zaman
aksatmicam insaallah tadini dda biyendim :KK53:

hoşgeldin kuzuu:KK16::KK16:

biz başladık bakalım bugün,esrada kahvaltıyı normal yapmış ama devamında protein yapacak,sende öyle yapabilirsin canım:KK34::KK34:

maydonoz kürünü nasıl yapıyosun elifcim:KK34:
hosbuldum yafruuuuuu :KK16::KK16::KK16:
neslim ya ben bu kuru ictim hakvaltiya arkadasim geldi bide bugun temizlik var bende kadin geldi kahvalti yapiyorduk aniden wc ye gitmek durumunda kaldim bagirsaklarim acayip calisti ve regl oldum :KK52::KK52:
yani bu ay bana biseyler oldu yaaa 25 gun gecikmistim hatirliyorsan sonra gecen hafta regl olmustum 2 gun once banyo yaptim simdi bir daha regl oldum anlamadim gitti yarin doktoruma gidecegim :26:
sokturucu ozelligi de var sanirim :26:

maydanoz kurunu soyle yapiyorum
6-7 dal maydanozu saplariyla birlikte kati meyve sıkacaginda sıkıyorum 1 tane limonu da sıkıyorum yarim dardak su ile iciyorum kahvaltidan 10 dk once tadini da begendim :KK16:

maydanoz kurunu soyle yapiyorum
6-7 dal maydanozu saplariyla birlikte kati meyve sıkacaginda sıkıyorum 1 tane limonu da sıkıyorum yarim dardak su ile iciyorum kahvaltidan 10 dk once tadini da begendim :KK16:

Elifcim maydonoz sapı kürü dir bişiy var maydonoz saplarımı kaynatıp suyunu içiosun adet söktürücü özelliği var benim adetim düzensiz oldugu için bütün kürlerden haberdarım :KK1: seninkiyle aynı gibi seninki soğuk ve limonlu olanı gerçi ama belki maydonuzdandır :KK34:

ama adetin için doktora git istersen bi öyle çok olması normal mi bi sor :26: buarada geçen ay kimi duyduysam adeti 10gün20gün hatta 1ay gecikmiş galiba bu mevsimden kaynaklanıyor benmde 1ay gecikmişti geçen ay :KK34: inşallah bu ay normale döner:KK34:

kızlar benım yıllar once yaptıgım diyetın lıstesı çarptı gözüme paylaşayım dedım
muzaffer kuşhana ait bi listeydi ara öğün yok günde 3 öğün..
acıktıgın taktirde salatalık marul yiyebiliyosun sadece
ve ben bunla 2 haftada 4,5 kılo vermıstım yanlış hatırlamıyosam..

Sabah kahvaltısı

Bu Her Gün Aynı Olacak

1 dilim Tam Buğday Ekmeği
50 Gram ya da bir kibrit kutusu büyüklüğünde yağsız peynir
Tatlandırıcılı Çay ya da Kahve

PAZARTESİ :

Öğle Yemeği :
Kayısı kıvamında haşlanmış 2 adet yumurta
Yanında istediğiniz kadar domates ve salatalık
Akşam Yemeği :
7 Adet Izgarada pişmiş köfte yanında ekmek olmayacak
İçinde bol bol limon ve maydanoz olan salata
SALI:
Öğle Yemeği :
1 Adet Simit yada poğaça
1 Adet Evde yapılmış ayran
Akşam Yemeği :
150 gram suda haşlanmış Tavuk
Yanında istediğiniz kadar domates ve salatalık
ÇARŞAMBA:

Öğle Yemeği :
250 Gram Yağsız İnek Yoğurdu
1 Dilim Tam Buğday Ekmeği
Yanında istediğiniz kadar salatalık ve domates
Akşam Yemeği :
Büyük bir balık ancak ızgarada olacak yada yağsız antrikot bir biftek
Yanında sınırsız salata
PERŞEMBE:
Öğle Yemeği:
3 adet patatesi haşlayıp içine bol bol taze soğan, domates, salatalık, limon, hardal, zeytinyağı ve bol bol limon, maydanoz
Akşam Yemeği:
5 Adet kuzu Eti pirzolası
Yanında istediğiniz kadar salata
CUMA:
Öğle Yemeği:
Menemen bol domates ve 2 yumurtalı
Yanında bol bol salata
Akşam Yemeği:
Makarna ancak içine çok az tereyağı koyacaksınız
Yanında bol bol yoğurt
CUMARTESİ:
Öğle Yemeği:
3 Adet sosisi salçada haşlıyorsunuz
Yanına istediğiniz kadar salata
Akşam Yemeği:
Kabak Dolması ancak içine çok pirinç konulmayacak
Yanında 150 gram yoğurt
PAZAR:
Öğle Yemeği:
Kibrit kutusu kadar yağsız peynir
1 Dilim tam buğday ekmeği
Sınırsız salata
Akşam Yemeği:
Izgarada Şiş Yapılacak
Sınırsız salatalık

bu arada mutlucum naspse kocamın dayısının ogluna kız istenecek ayın 18inde..
bizde koştur koştur gelıcez işte otobusle falan ank ist arası 6-7 saat olması lazım
arabaylada 5-6 saati bulur molasız gelırız zaten..akşam işimiz var diye
ama sınav sonrası bızımkı kuş gibi hafif olacagından uçurur bizi,ben 4 saatten umutluyum:)

tatlım bencede sürekli buraya yaz ama çok kasma bide belki çok acıkıyorum diosun ya çok acıkıyorum die düşündüğün içindir düşünmemeye çalış biraz:KK34:

elma dieti aslında iyiymiş ama ben onu 1 hafta yapamam ya mümkün değil gibi:26: belki 1 günde onu denerim :KK34:

dizi izlerken yeniliyo gerçekten bende çay meyve soda fln öyle geçiştirmeye çalışıorum yada 1 bardak süt içiorum oda kesio baktım çok acıkıosam hemen yataga :KK1:

akşamları çerez yeme canım ya fındık badem fln gündüz ye akşam geçiştirmeye çalış meyveyle suyla onla bunla gerçi süper dizi izlerken aklına gelmiomuş dizi dietimi yapsan 1 hafta izin alıp filinta gibi kalırsın alemallah:KK9:

ben nezaamndır çerez yemiorum hayatımdan çıkarttım resmen akşamları yemiyim gündüz yiyim die akşam yemiorum gündüzde işte geçio unutup gidiorum bi geçen bi iki avuç leblebi yemiştim :KK34:

aslında çok iyi akıl ettin dizi diyetine gerek yok ben ne izlersem bu böyle en iyisi canım yiyecek birşeyler çektimi bir film koyayım izleyeyim :KK70:

slm guzel geceler canlarım .... evet haklısınız bu hafta aktıf olamadım cumartesı den buyana kızımla ugrasıyorum , su ciceği çıkardı kızım onunla ugrasıyorum artı kayınvalıdem hasta oldu. kızımın yuzunde ve goz kapagında cıktı yaralar onun ıcın çok nazlıydı bır an yanından ayırmadı benı, okulada gıdemıyor ... yogun ve zor bır haftaydı affedın gıremedım . bır ara gırdım okurken kızım agladı ve çıkmak zorunda kaldım cevapta yazamadan cıkmışım sanırım . sızler nasılsınız gecmışe bakmadan yazdım bu akşam belkı yazamam dıye , neslım sen nasıl oldun umuyorum herey yolundadır :KK34::KK16::KK16::KK16::KK16:

geçmiş olsun güzelim

günaydınlarrrrrrrrrr

aktarı boşver eda..ilacın yok mu senin.onu kullan bence

geçmiş olsun prensese..inşallah o yaraların izleri kalmaz..benim oğlanın yüzünde 2 tane vardı.yüzü büyüdükçe izler de büyüyor.bu yaşlarda görüntü önemli malum..çok sıkıntılıyız:))sakalın çıkınca görmeyeceksin oğlum diyorum rahatlıyor:))

olmaz mı yanlız 1-2 haftadır kahretsin ki o klomen ve inofolic denen ilaçları kullandığımdan beri içimde doymak bilmeyen bir yer var resmen yiyemediğimden sinirleniyorum sinirim başıma vuruyor yada insülin mi devreye giriyor nedir ölecem bu dertten bugün de yollardaydım her yerde ayrana dadandım uçakta bol peynirli sebzeli kepekli tortillaya sarılmış bir şey aldım yarısını yedim. laptopun ekranını dişleyecek derecede gözüm aç yoksa birşeylerde yedim buzdolabından atıştıracak birşeyler bakıp sadece peynir ve böğürtlen yedim. doktor 6 ay kullanacağız bu ilacı demişti 6 ay doldu. pazt den beri antepteki endokrin uzmanlarını araştırıyorum bu nasıl birşeydir ya bir doktor buldum baya da iyi backround u gel gör ki 27 mayısa kadar doluymuş buda özel hastane birşekilde benim doktora gitmem lazım sanırım :KK43: biraz daha araştırayım endokrin geçmişi olan dahiliye doktoru bulursam hemen gidicem :KK43:

yok canım çok olmaz,zaten bu diyetin özelliği de bu,doyana kadar sınırsız protein:KK52::KK52:erken saatte yemeye çalış,illa köfte olucak diye bişey yok,yumurta olur,tavuk olur,balık olur,mevsimine göre yani:KK51::KK51:

peynir olsun benimki de yumurta ve peynir :)

bugün kastım biraz yolda geçirmeme rağmen günümü baş ağrım ilaç alacak derecede değil

sabah: kepekli tortillaya sarılmış peynir ve ızgara sebze (bildiğin biber sadece renkli :) yarısını yedim + sade sütsüz neskafe

ara: ayran (bir elimde valiz bir elimde çanta giderken birde ne göreyim doğal yapılmış ayran satıyorlar hemen durdum aldım dolayısıyla paket değil :)

öğle 1: lor peyniri bol + 1 dilim ekmek çok acıktım

öğle 2: ızgara köfte + 1 dilim ekmek + ayran

ara: böğürtlen + 1 avuç leblebi + 2 dilim peynir

akşam: salata planlıyorum

ara: ayran ayran ayran ve salatalık ve midemde cacık :KK70:

peynir olsun benimki de yumurta ve peynir :)

bugün kastım biraz yolda geçirmeme rağmen günümü baş ağrım ilaç alacak derecede değil

sabah: kepekli tortillaya sarılmış peynir ve ızgara sebze (bildiğin biber sadece renkli :) yarısını yedim + sade sütsüz neskafe

ara: ayran (bir elimde valiz bir elimde çanta giderken birde ne göreyim doğal yapılmış ayran satıyorlar hemen durdum aldım dolayısıyla paket değil :)

öğle 1: lor peyniri bol + 1 dilim ekmek çok acıktım

öğle 2: ızgara köfte + 1 dilim ekmek + ayran

ara: böğürtlen + 1 avuç leblebi + 2 dilim peynir

akşam: salata planlıyorum

ara: ayran ayran ayran ve salatalık ve midemde cacık :KK70:

sen niçin endokrin doktoru arıyosun tatlım:26:
buarada baş agrın hep var mı senin yoksa sadece acıkınca mı olur :44:

edacımm varmışsın memlekete:KK34:yarın bildirim yapabilecekmisin:26::26:

bu arada yola rağmen diyet açısından iyi geçmiş günün:KK34::KK34:

bu arada kızçeler takıma 4 yeni üye çağırdım,iyice azaldık,biraz sayfalar ilerlesin,motivasyon zıplasın istiyorum:KK76::KK76:

X