Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

canım ben 3 ayda 11 kg vermiştim,tabi aralarda bozduğumda oldu,bide meyvesizlik biraz bozdurdu bu diyeti bana,sabredemedim yani

ama en azında haftada 1 gün bile yapsak kardır bence,o zaman perşembeleri protein günü ilan edelim

diğer günlerde yine dengeli beslenme ve spora devam

eşofmanlarımı giydim spor için hazırım:124::124:,şu ana kadar 2 litre suyumu bitirdim,750 ml lik şişemi doldurdum onuda sporda içerim,evdede devamını getiririm,akşam yemek yok,sadece ayran içmeyi düşünüyorum,

yarında protein günüoff gel cuma gel:18::18:

wow çok iyi vermişsin

tamamdır ozmana her perşmbe protein dieti

inşallah yarın iyi geçer ozaman daha çok gaza geliriz

meyvesizlik sebzesizlik zor gerçekten ama haftada bir çok koymaz

yrn menü olarak saydıklarımızın dışına çıkmıcam akşam yatmadan öncede 1 activia yer yatarım nasılsa o yenebiliyordu

ben yavaş yavaş çıkıorum tatlım yrn zor bi gün olıcak hazırlanmam gerek

iyi akşamlar hepiniz

slm guzel geceler canlarım .... evet haklısınız bu hafta aktıf olamadım cumartesı den buyana kızımla ugrasıyorum , su ciceği çıkardı kızım onunla ugrasıyorum artı kayınvalıdem hasta oldu. kızımın yuzunde ve goz kapagında cıktı yaralar onun ıcın çok nazlıydı bır an yanından ayırmadı benı, okulada gıdemıyor ... yogun ve zor bır haftaydı affedın gıremedım . bır ara gırdım okurken kızım agladı ve çıkmak zorunda kaldım cevapta yazamadan cıkmışım sanırım . sızler nasılsınız gecmışe bakmadan yazdım bu akşam belkı yazamam dıye , neslım sen nasıl oldun umuyorum herey yolundadır

menum

2013-05-08 tarihli kaloricetveliniz Miktar Kalori

[1] Badem 10 gr (adet) 57
[2] Pizza 0.50 ADET 292
[3] soda limonlu 1 adet 68
[4] Elma 1 ADET 60
[5] çoban salata 1 porsiyon 114
[6] Izgara Köfte 0.50 PORSİYON 155
[7] Kızarmış Ekmek 2 DİLİM 70
[8] Domates 1 ADET 14
[9] siyah zeytin 5 adet (3gr) 40
[10] Beyaz Peynir 20 GRAM 50

Toplam : 920 kal.

bol su ... 45 dak yuruyuş ...

kızlar ayrıca gecen hafta menu lıstesı yapamadım kusura bakmayın ,kızımın durumundan dolayı bu hafta kaldıgmız yerden devam dıyorum

kızlar gecmışı tek tek okudum , evet haklısınız bızım spora agırlık vermemız gerek mekık ve bel hareketlerı benım ıçın uygun dıyorum, benımde bacaklarım ınce ve sorun yok tek sorun belım ve ustum hergun duzenlı 50 mekık ve 50 sag 50 sol hareket yapmayı kabul edıyorum ıyı geceler kızlar yarın gırmeye calışırım

Günaydınlarr

Bugün açılışı ben yapıyım patron gelmeden

Bu sabah 1günlük dukanımıza başlamış bulunmaktayım Dün marketten light peynir,light yogurt ve yulaf lepeği aldım akşam üşenmedim dün verdiğim tariften yulaf kepeğinden krep yaptım azönce hüplettim süperdi sabahta kalkar kalmaz yumurtayı koydum ocaga hadi krep yicem yanında 2 deil 1yumurta yiyim dedim halt ettim işyerine bi geldim yumurtam rafadan aslında bayılırım rafadan yumurtaya ama onu kırcam derken ztn heryerim maf oldu yarım yamalak yedim artık 8 oldum yerken güne böyle başladım anlıcağınız bu sabah 64.2 çıktım tartıda bakalım yrn sabah kaç olcam inş işe yarar

ilk yaptıgım krep tavadaki biraz irice oldu ve biraz yandı bu denemeydi biraz daha minik ve 1cm kalınlığında toplamda 5 tane yaptım 4 tanesi bu sabah yedim tavsiye ederim

Dünki yediklerimide yazıyım dün burda konuştuktan sonra yrn dukan yapalım sadece protein yicez falan die kendimi nasıl şartlandırdımsa artık rüyamda bile dietteydim dün akşamda sanki bgn oruç tutcakmışım gibi ne kadar meyve sebze var yedim
halimi görseniz çok gülerdiniz neyse ben dünki menümüde yazıyım

sabah
1 tane kakolu süt
çeyrek kepekli ekmek

öğlen
1tane kabak dolması
semizli yogurt

akşam
3kaşık türlü

1tane deneme yulaflı kepekten krep
1bardak süt

8tane çilek
1şişe soda

30dk spor (100tane mekik, 50tane yan bacak hareketi sağ-sol, 100tane çift bacak hareketi,100tane viledalı hareket , 50 tane bel hareketi) 2 lt su, 1 fincan yeşil çay

buarada bgn patron yokmuş

Son düzenleme:

semacım çok geçmiş olsun canım,hem kuzucuğa hemde kayınvalidene
ben çok şükür iyiyim canım,10 dakikada uyutup aldılar polipi,patolojiye gitti tekrar,haftaya kontrolüm var,bakalım hayırlısı artık

offf semacım bende senle aynı dertten muzdaripim,annemin bana en büyük genetik mirası bu göbek ve mide
bende hergün elimden geldiğince yapıcam bu hareketleri,fayda faydadır

günaydın mutlucum

ohhh afitet olsun,yaramasın inş

hareketler için

ayrıca patron da yokmuş,buda demektir ki mutlucuk bugün burda

hepinize günaydın kızlar

cuma öncesi keyifler nasıl,bende bomba valla

hemen dünki menümü yazayım

sabah
yulaf kepekli tost
içine peynir,domates

öğle
kuru fasulye
salata,yoğurt

ara
10 ad badem
3 kayısı

ara
1 elma
special k kraker

akşam
1 bardak ayran
5-6 bedem

3,5 litre su

40 dakika eliptik
30 dakika step aerobik
30 dakika plates

toplamda: 100 dakika

bu sabah 1 günlük saf proteine başladım,akşamdan tavuğumu haşladım sonrada azcık zetinyağı,yarım limon suyu,sarımsak,köri,karabiber,pulbiber ve azcık tuzla bi güzel soteledim,kesinlikle tavsiye ederim,süper oldu,gece saat 11 de yaptım eşim tok olmasına rağmen küçük bi tabak yedi,ımm ımm diye diye

sabahta yine mikrodalgada tost ekmeği yaptım içine azvık kaşar koydum hüplettim,öğlene tavuk ve yoğurt,akşamada köfte ve ayran düşünüyorum,tabi bol su ve yürüyüşte ekledikmi,bide akşam 8 den sonra lokma koymadıkmı ağıza inş.yarın güzel sonuçlar alırız,bu arada sabah ki kilom 74,9 aldığım 1900 gr mı verdim şükür,yarına ne gitse kardır

Son düzenleme:

günaydın mutlucum

ohhh afitet olsun,yaramasın inş

hareketler için

ayrıca patron da yokmuş,buda demektir ki mutlucuk bugün burda

evet aynen öyle bugünü kk günü ilan ediyorummm

gerçi bi yıgın iş yükledi ama olsun koymaz bana onlar o yok ya tantanada yok bu yeter bana

baharat yiyebiliomuyuzben baharatda yiyemioruz sanıodum neyse sevindim öğlen yemeği getiremedim evden tavuk dönerde karar kıldım en bulunası o yanındada bi ayran hüpletirim akşamada köfte ayran ayran serbest dimi 3 kilo içebilirim dimi

ayy mutlucan bizde patronla aynı odada değiliz ama kamera var tam karşımda adam gün boyu bizi izliyo iyimi,dizi izler gibi
bazen tam buraya hararetli bişeyler yazıyorum arıyo ne üstünde çalışıyosun diye,baya bişeyler yazdın diyedeli yaa

baharat tatlandırma amacıyla yiyebiliyoruz canımayranda yağsız olduktan sonra serbest,3 kg içicen hee allah seni emii

günaydınlarrrrrrrrrr

ah ahh ben bu insülin direncini nasıl kıracağım ya birde aktarlara mı sorsam ki yada netten bir bakayım bitki olarak birşeyler varmıdır...

aktarı boşver eda..ilacın yok mu senin.onu kullan bence

geçmiş olsun prensese..inşallah o yaraların izleri kalmaz..benim oğlanın yüzünde 2 tane vardı.yüzü büyüdükçe izler de büyüyor.bu yaşlarda görüntü önemli malum..çok sıkıntılıyız:))sakalın çıkınca görmeyeceksin oğlum diyorum rahatlıyor:))

günaydınnn hatunlarrr
neslıcım sabah körili tavugu görünce agzım sulandı cok severım ben bırazda süt koyuyorum tavugun mıktarına göre kremalı gibi oluyo
sonucta saf proteın günü süttü o gruba dahil dene bikere benım için:)

kızlarrr dün şubede pasta vardı yaaaa arkadaşı öptüm kutladım çıktım hatta kaçtım diyebilirizpasta yememek için
eve gittim 45 dk yürüdüm çünkü dizim başlamıştı:)

kendıme bide meyve tabagı hazırladım onu yedım merhamet eşliğinde:)
bugün bende saf proteın yapcamm ama sabah çavdar ekmegıne tost yedım tam proteın olmayacak ama olsun enazından ögle ve akşam saf proteın alıcam :)

genel mudurlukten mısafırler geldı sabah sabah sorgu sual,çok geriliyorum böyle şube dışı bırılerını görunce

neyse bugün saf proteın+1 saat yürüyüş+20 dk aerobıkle günü bitirmeyı düşünüyorummm
haydı bakalım kızlarrrr değişim bizle başlarrr,birimiz değişir dünya değişir..
biz çok mutluyuz,biz zayıfız,biz şükrediyoruz,biz sağlıklıyız,biz hepimiz amacımız için bütünleştikkk
biz birbirimizin desteğiyiz,biz yalnız degiliz.........

sabah sabah olumlama yapmak lazım:):16

dukanda ne kadar çok protein yenirse o kadar hızlı kilo verilir diye biliyorum. doğru mu neslim

ben senin olumlamanı yerim yer

esramm iraden için tebrik ederim seni

sütlü tavuğuda bidakine mutlaka denicem,yerkende sen düşünücem
dukanda ne kadar çok protein yenirse o kadar hızlı kilo verilir diye biliyorum. doğru mu neslim

aynen öyle ablam,proteinin yakılması uzun sürdüğünden vücut ekstra kalori harcıyo ama şuda var proteini artırdığımız kadar suyuda artırmamız lazım,böbrekleride sakatlamayalım dimi

haftaya ctersi ankadara olucam bızde ankarada oturan varmıydı:)
neslım cuma günü izinli olucam sabah erkenden cıkcaz yola persembeden bıldırıcem kılomu
kocacım sınava girecek iş saglıgı ve güvenlıgı uzmanlıgı için gidip destek olayım o sınavdayken ben onu bekleyeyım veli gibi..
bide uzun yolu tek gidemez mecbur izin aldım bizde cuma günü alınan izin 2 gün olarak geçiyo
yaktım yıllık iznimden 2 gün

ankarada oturan özlem vardı esracım,banada 2,5 saat uzaklıktayakın olsak görüşebilirdik,volki sınavdan çıkana kadar bi kahve keyfi yapardıknede güzel olurdu

ankarada oturan özlem vardı esracım,banada 2,5 saat uzaklıktayakın olsak görüşebilirdik,volki sınavdan çıkana kadar bi kahve keyfi yapardıknede güzel olurdu

evet cok güzel olurduuu hatta ben bide sana pasta ısmarlardım ama kımseye söylemezdık sırr:):)

sınavdan cıkar cıkmaz tekrar ist.a dönmemız gerekecek akşamada kız istemeye gidicez nasıl yetıscez bılmıyorum
hadı yetıstık dıyelım ben nasıl hazırlanıcam valla hıc bılmıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…