Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Ay ne güzell gelsin gelsin belki biraz toparlanırız

Buarada kızlar kimse spor yapmıyor mu bende dahilim buna listede 4-5 kişi dışında kimsenin spor yaptıgı yok

Bide az önce oy verirken bi baktım hiç bizim takım yok 1,2,3 lüklerde hatta ortalamalarımızda çok kötü maalesf :26: hadi kızlar gaza gelelim bu haftanın birincisi biz olalım

Ne dersiniz :44:

Haftada 500 şınav çekmeye var mısınız varsanız şınav sayıcı ben olurum

Günaydin kizlar

Bugün benim cumam, haftaya pazartesiye kadar tatildeyim

Dün yemek düzenim iyi degildi, neyse paylasayim :

Sabah: 1 tas kellogs
Ara: 1 dilim kuru üzümlü kek
Öglen: 1 küçük lahana salatasi + 14 sushi
Ara: 1 elma
Ara: 1 elma
Aksam eve 10'da gittim ondan 2 aram oldu Gidincede bi bardak çay + 3/4 keçi boynuzu + 5/6 findik...
Spor yoktu dün..

Ben evde olmak istemiyorum kilom artar diye korkuyorum biktim git gel yapmaktan

evet simdi kiza destek ol sonra köstek olabilirsin
ya dün hava günesliydi güzeldi, ask kokuyordu, cicekler böcekler falan, spor yalan oldu
bugün havanin surati asik gidebilirim

ah ah, malesef kimse anlatamaz onun karakteri böyleyse...
anca birinden bi kötülük görürse kendine gelebilir... yeter artik diyebilir

tşk ederim güzelim ama inanamıyorum ki sarının daha çok yakıştığını kabullenmem gerekiyor

kullan bakalim biraz belki gözün alismadi daha

Hatta 500 şınav, 500 mekik diorum ne dersiniz

Spor yapmasak bile boş durmamış oluruz hatta bunu günlerede bölebiliriz şöle yapalım haftaiçi hergün 75 mekik, 75 şınav çekelim haftasonlarıda 60mekik 60 şınav çekeriz ne dersiniz:26:

Bişiy diyin ama

normal günde nasıl menümüyüzü yazıp altına 2lt su 2 fincan yeşil çay yazıosak yanınadada şınav ve mekiklerimizi yazalım

Son düzenleme:
selam kızçelerim,ben geldimmm

nasılsınız bakalımben çok şükür iyiyim,cumartesi anestesi yapıldı ve 10 dakikada polip alındı,biraz sertmiş doktor zor aldım dedi,bakalım tekrar patolojiye gitti,10 gün sonra kontrole gidicemondan sonra ne yapılacağına karar verilecek:26::26:

bunun dışında haftasonu diyetime çok dikkat edemesemde pazartesi cumaya göre eksiyle başladım haftayabugünde güzel rakamlar gördüm,inş.cumaya dahada güzel olur

gelelim sporaşimdiii mutlu kızımm yaz bakem :126::126:

cuma: 30 dakika eliptik
cumartesi: 60 dakika yürüyüş
pazar: 60 dakika yürüyüş
pazartesi: 100 dakika (eliptik,aerobik ve plates)

ettimi sana 250 dakikaaa

günaydınnn hanımlarrrr
hepımız için çok güzel bi hafta olsunnn
neslicım tebrık ederım spor konusunda azmın taktir edilmeyecek gibi degıl maşallah:)
mekık konusunda cok ıyı düşünmüşsünüz ama şınav çekmek kolay degıl ya nasıl yapacaz okadar şınavı??
onun yerıne vilede sopasıyla yanlarımızı yakalım
50 sag sol ,50 aşagı yukarı:)bel kıvrımlarımız çıksın ortaya:)

mutlucum saol canım tarıfın için ilk mısafırde denıycem
gönül isterdi akşama gidip yapayım demek ama cısss:)

tamam yazalım ben şnav çekemiyorum ama yarım şnav vardı aerobik derslerinden kalan onu yaparım mekik te çekerim o zaten sorun değil günlük çeksek süper olur en azından midemiz düzleşir :)

geçmiş olsun güzelim....

offf bu nasıl bir spor zevkidir nasıl geçeceğiz kız biz seni?????????

teşekkür ederim esrammspor yapmak güzelde geçen hafta çuvalladım resmen,spordan sonra hep bişeyler yedim,bana artı olarak döndü

geçmiş olsun güzelim....

offf bu nasıl bir spor zevkidir nasıl geçeceğiz kız biz seni?????????

saolasın edacım

spor salonda çok zevkli geliyo bana,dün akşam acaip keyif aldım,step aerobik yaptık müzik eşliğinde süperdi valla

mekik işide güzel olur,aslında benim en çok ihtiyacım olan şey mekik,malum göbek bi türlü inmiyohergün menü ve spor yanında bunuda paylaşalım

dünki menümüde paylaşayım,yemeğe gitmeden önce

sabah
2 ad tahıllı ekmek
peynir,marul

ara
2 yemek kaşığı kadar yaban mersini

öğle
etli düğül çorbası
tavuk türlü
salata

ara
1 elma

akşam
2 bardak ayran

ara
kayısı ve yenidünya(5-6 ad)

3 litre suuu

sporu paylaştım zaten

selam kızlar bilmiyrm daha önce böyle fikir ortaya atan veya yapan varmı 2 li grup olup grup içinde yarışsak nasıl olur:26: ben aynı k.loda takıldım kaldım belki öyle gaza gelirim die düşünüyrm. hem destek hem yarışma amaçlı...belki de biraz daha yakın kiloda olanlarla olursa da daha kızışmalı olur ne dersiniz :44:

Neslihacm geçmiş olsun canım inşallah sonuçlarında güzel çıkar

Spor konusunda süpersin hastalık fln dinlememişsin tebrik ediyorum seni hemen güncellicem listeyi

Garden vileda sopasıyla nasıl napılıyor yapalım anacım onuda yapalım

şınav zor evet biliorum hiçte sevmem ama zaten zor die yapalım diorum olmazsa 50 şınav 100 mekik 50 vileda sopası yaparız sağa sola ne dersiniz :44:

NOKullanıcı adıSpor dakika sayısı
1T_N250
2spirochet 10
3fitsema 60
4garden 170
5fefilifa-
6tatlikedi135
7mimu88-
8mutedeyyin-
9tasan-
10mutlu-
11eefza-
12mervishnaz30

Son düzenleme:

Bana 2li grup çok mantıklı gelmedi aslında çünkü biz hepimiz tek bi grubuz kalabalıkla birbirimizi daha çok gaza getirebiliriz 2li grup olursak burdan uzaklaşırız gibi geliyor

kuzum ben $inav cekmem cekemem ama mekik icin varim bende hatta bende mekik aleti var ama sadece maksimum 50 cekiyorum karin kaslarim hemen calisiyor agriyor aksamlari unutmazsam cekicem iyi fikir mekik

hosgelmissin neslimmmmmm
masallah kiz o ne spor öyle iki günde bizi solladin yav :44:

insallah güzel sonuclar alirsin patolojiden canim... tebrik ederim sporun icin, ve haftaya ekside basladigin icin

günaydin hatun
sen aksam git yap ertesi gune kendine getirirsin öglen yersin fena mi
valla evde malzemem yok ilk firsatta alip yapicam salgam suyu hastasi olaraktan

bana uyar daha iyi gaza gelinio cekismeli olunca bi kere denenmisti zaten

gruptan kopmak yok arkadaşlar da bi sakınca görmüyorsa:26:tatlı kedi kilomuz da aynı sayılır o zaman varmısın

şimdi çıkmam lazım tatlı kedi bugün başlayamı dersen bana uyar ama dediğim gibi grup için sakıncası da yoksa

tatlı kedi neden yapamıomuşsun bakıyım şınavı

öyle yapabilirsem yaparım akşam bakarım deemk yok yapabildiğimiz kadar yapalım işte gaza geliriz hepimiz yaparsak insan kendini kötü hisseder yapar farklı hareketler hakkında fikri olan varsa onlarıda yapabiliriz bu sadece aklıma gelenler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…