Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

uzun bı oklava yada işte vileda sopası
boynunuzun arkasına koyuyosunuz sonra ıkı uctan tutup 25 sag 25 sol olmak üzere ceviriyosunuz
yalnız bel altı sabit kalıp üst kısmı oynatmaya bakın yan simitleri yakmak için
sonrasında da yine aynı pozısyonda 25 sag 25 sol bi sag yana bi sol yana yatıyoruz
bel bolgesını gercekten sıklaştırıp incelten bı hareket
bilenler yapanlar vardır elbet ben severım bunu

eve gidip viledayla aşk yaşamaya başlıyım ozamn
senin kpss ne durumda çalışabiliomusun?
başvurular başlamış
sen ne mezunusun buarada alan sınavınada gircekmisin?

gruptan kopmak yok arkadaşlar da bi sakınca görmüyorsa:26:tatlı kedi kilomuz da aynı sayılır o zaman varmısın

şimdi çıkmam lazım tatlı kedi bugün başlayamı dersen bana uyar ama dediğim gibi grup için sakıncası da yoksa

merviscim ben varim ama haftaya pazartesi yapalimmi canim cünkü bu hafta izindeyim carsamba persembe cuma yokum.
ama haftaya pazartesinden itibaren start alabiliriz hi ?

$inav benim harcim degil anacim odun yutmus gibi yat kalk yapamiyorum kollarim agriyor
ama bak esranin dedigi gibi yan simit hareketlerini yapabilirim cok severimde o hareketleri gerçi çok yok bende ama yinede yapmak iyidir

oldu olcak su hareketi yapalim mutlu

Bak bu asagidakileri yaparim ben bacak içlerini eritmek için:

alttakiler iyi gerçekten iç bacağım erise hiç fena olmaz o zaman takım olarak karar aldık mekik şnav sopa hareketleri hepimiz her gün yapıp listemizin yanına yazıyoruz.... şnav konusu gerçekten zor kız kaç kiloyuz benim kollarım dayanmıyor ne yalan söyliyim yapabileceğim birşey olsa dayanırım. ama yarım şnav çekilir yine kollara yükleniyorsun

kızlar listelerde hep sonlardayız birbirimizlemi yarışırız diğer gruplarla mı bilemiyorum ama kilo vermemiz lazım artık grupça dinlenme köşemize çekilmiş gibiyiz

ben yapardım evet elastikiyet içinde güzel harekettir ben mesela spora başlarken oklava yutmuş gibi başlarım eğilip bükülemeyecek gibi bu hareketlerle biraz yumuşuyorum

eve gidip viledayla aşk yaşamaya başlıyım ozamn
senin kpss ne durumda çalışabiliomusun?
başvurular başlamış
sen ne mezunusun buarada alan sınavınada gircekmisin?

aynen valla benım vıleda sopam artık kendını bı spor aleti sanıyo:)aşkımız ömre bedel:)
valla kpssyle ılgılı bişi yapmadım daha 1-2 deneme çözdüm işte durumuma baktım çokta iç açıcı degıl gibi şimdilik:)
alandan girmeyı düşündüm ama ona harcayacagım eforu normal b grubunda harcayıp düz memurluga tavım fazlasında gözüm yok:)
işletme mezunuyum canım
ama ben 2014 temmuzda gircem daha baya zamanım var yanı..bu seneyı es geçiyorum belkı başvurular bile bitmiştir alandan girecek olanlar için

aaaa bak o ılk resım benım ılgı alanım hatta ben ıkı bacagımı kafamın üstünde birleştirebılıyom yanı o derece:)
bunlar aşmışşş
ama şu bacak hareketlerını ekleyebılrıız buna bı klıste hazırlamak lazım

çidem senı resımlerını gördüm sen nıye diyet yapıyon bızı gıcık etmek içinmi:)
ayet fit ve güzel fiziğin var bacım yaaa ne ugrasıyon şınavla mekıklee allahsen

al benden de okadar şınav yapamam dikeyde zor taşıyom vücudumu bide yatay pozisyonda hayatta taşıyamam yazık kolcagızlarıma:)
en ıyısı mekık bacak ve yan sımıtler

ben yapardım evet elastikiyet içinde güzel harekettir ben mesela spora başlarken oklava yutmuş gibi başlarım eğilip bükülemeyecek gibi bu hareketlerle biraz yumuşuyorum

ısınma hareketı aslında ama bende önce yürüyüp yumuşayıp sonra bunu yapıyorum
eger pat diye yaparsam bıyerımı ıncıtıyorum vücut odun tabi ani harekete tepkı veriyo çatır çutur

neyyyy ciddi misin cidden kafanda birlestirebiliosan helal olsun ben odun gibiyim
yok kuzum ya o kadar fit ve güzel degildi gectigimiz kis... göbek önden gibiyodu yan simitlerim geri cikmisti falan.. simdi geri evlendigim hâle geldim ama yetmiyor iri kemikli oldugumdan iri yari duruyorum.. tamam kemiklerden kücülmicem ama bel tarafim biraz daha incelsin istiyorum.. bide bacaklarim incelsin cok sey mi istiyorum

biraz önce kocami gaza getirdim aksam minimum 30dakika kosuya cikiyoruz dedim bakalim uygulayabilcek miyim.. bugün öglen spora gidemedim yine eve gelincede bu hareketlerden yaparim oh missss
esra sen ne sanslisin evde kosu bandi var istedigin an yap kebap valla

bu arada resim demisken sen evlendigin zamandan baya baya zayifsin simdi nasilda farketmis valla masallah
güzel bi yüzün var ve sende benim gibi iri kemiklisin

tamm tatlım olur inşallah o zaman pazartesi başlıyrz umarım iyi olur hepimiz için

ilk hedef 64

9.00
1 bardak sütle k flakes

11.00
2 avuç fındık

12.30
1 bardak bitki çayı

17.00
1 tane cornet dondurma arkadaşımın ısrarı canım birşey istemyr aslında

19.30
1 tane dolma
3 kaşık yoğrt
1 dilim ekmek

21.30
1 fincan kahve 1 parça çikolata

şu dondurma olmasaydı iyi olcaktı:18:

Günaydın kızlar

Şınavı yapabilen isteyen yapsın madem mekik çekelim haftada 500 tane ona göre herkes ayarlar günlük yapabildiğini yazar toplarız bide aslında çiğdemin koyduğu o iç bacak hareketleri benim çok hoşuma gitti onlarıda yapabiliriz eminim hepimiz bacaklarımızı inceltmek istioruzdur Liste yapmak lazım spordan anlayan spora giden biri liste yapıp yönlendirirse bizi ben sayısının tutarım Ama dierleri ne düşüyor hiç haber alamadık arkadaşlarım mekik olayını ve spor olayını yeni görenler için bi yorum bekliyoruz

kuzumm ilk resimi senden beklioruz günde 100 tane ama dikkat et ayrılıverir vallaha bacağın

ben kolumu bile okadar açamıom

ama ikinci resim bence çok iyi yapılası valla deneyebiliriz bence

Buarada ben menümü yazıyım

sabah
1dilim ekmek
1dilim peynir

ara
2tane kuru incir

öğlen
3-4 kaşık barbunya
semizli yogurt
tadımlık orman kebabı çok güzeldi keşke 1 tabak yiyebilseydim

ara
1tane kuru incir

akşam
3kaşık türlü
2kaşık bulgur pilavı

soda
2 avuç leblebi
elma

2lt su,1fincan yeşil çay, 45dk yürüyüş

dün aslında eve giderken yarım saat otobuse yürüdüm ama onu saymıom çok uyuzdum eve gittikten sonra tempolu yürüyüşe çıktık eve geldim o gazla tam mekik çekmeye başladım misafirim geldi yarım kaldı ama bgn tamamlıcam

Buda güncellenmiş spor listemiz siz söledikçe eklemeye devam edicem

NOKullanıcı adıSpor dakika sayısı
1T_N250
2spirochet 10
3fitsema 60
4garden 170
5fefilifa-
6tatlikedi135
7mimu88-
8mutedeyyin-
9tasan-
10mutlu45
11eefza-
12mervishnaz30

günaydın 1.takımın fıstık hatunları

havalar iyice ısındı,bizim hala verilecek kilomuz var hemde fazlasıyla

haftalardır takımca kötü gidiyoruz,sayı olarakta baya bi azaldık,yeni birilerini çağırayım diyorum ama daha biz kendimiz toplanamıyoruzki yeni gelen nasıl motive olsun

hadi kızlar gerçek anlamda silkelenelim biraz,sporumuza,suyumuza,yememize dikkat edelim ve aktif olalım,burdan ayrılmak hiçbirimize yaramıyo bunu defalarca yaşadım ben

kurallar koyuyoruz ama 1 hafta anca uyuluyo sonra yine foss,

sizinde önerilerinizi bekliyorum,yoksa bu şekilde takım olamıyoruz

ayy mutlumm ben o bacak hareketlerini hiç yapmayım daha iyi,benimkiler ficuduma göre zaten normaldi şimdi iyice inceldilerbenim bol bol mekik ve göğüs çalışmam lazımm:26::26fff hiçte sevmiyorum

tablo işininde dur ben bi deneyim tatlım

Günaydın neslihancımm

Bencede kesinlikle çok haklısın bnm ilk haftalarmda paylaşımlar çoktu mesela o ara bende sürekli eksideydim ama gene artılara çıktım Silkelenip kendimize gelmemiz gerek gerçekten

ayy bide benim bacakları görsen dombili dombili sallanıo üstüne bide

aslında bikaç alternatif koyabiliriz listeye mesela kollarından şikayetçi olanlar için bacaklarından göbeğinden basen için fln alternatifli hareketler olur toplamda uydururyorum haftada 500 tane yaparız mesela benim bacaklarım kalın ve basenimden şikayetçiyim sadece basen ve bacak için 500 tane yaparım sen mesela göğüs kol için 500 tane yaparsın yani bişiyler yapalımda

woww değişim süper

bacakların cidden baya incelmiş benmde biraz incelse keşke

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…