Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

selam canımmm tepkısızleşmeyı seçmişsin anladıgım kadarıyla ama boylede içinde birikir
benımde çok çok sıkıntılarım oldu sadece tek bi yolla düzeltebılyıroum bişeyleri
erkekler en azından bızımkı sevmıyo sureklı ona dert yanan aglayan zırlayan bı kadını dınlemıyo ıyıce ustume gelıyo dahada acıasızlaşıyo
ben çareyi biraz rol olsada cok mutlu ve güçlü görünerek buldum
mutluyum güçlüyum aslında senıde sevıyorum ama ılgılenmıyorum sensızde ben buyum imajı çizdim
eleştirmeden sadece bak yüzüne bişi yaptıgında ve sonra geç kendı işinle ilgilen
ama tavırla sitemle degil gayet pozitiff

bi süre hiçbişey yapma mute..seyirci ol canım.belki de o bunalımda ve ne yapacağını kestiremiyor.erkeklerin böyle dönemleri oluyor.sakın bırakıp biyere gitme.ama olay da çıkarma.seyret bakalım ne yapmak istiyor.belli eder

bır zamanlar bana %30 anlaşabılıyosan evlen demıstın abla hatırlarmsın
hemde benım 2 günde bir evlenmekten vazgectıgım zamanlar:)şimdi gülüyorum hayat hızlı şekıl degiştiriyo
%100 yapamasamda en azından %80 kıvamına geldik 1 yılda
bundan sonrasıda allaha emanett..
biraz ince çizgiymiş hakkten bu evlilik işleri
ama ılk 3 ay cidden katıl olmadıgım için mutluyum:)

öyle mi demiştim..doğru demişim..30 iyi bir rakam
maşallah de kız..bu işler belli olmaz dönüverir Allah korusun.sakin olmak,sabırlı olmak ve politik olmak çok önemli..
19 yıllık evliyim.çok kere "aslında bunu daha önce öldürseydim iyiydi" dediğim çok olmuşturAllah pişman etmesin

canımcım biliyorum yemiyorum ya ama kilo veremyrm yesem ne olacak bilmiyrm dün de yüzüm sararrıp solmuş aynaya baktım ama herhangi bi değişiklik olmuyr kilomda bakalım spor yapamıyrm tatlım çok ya işte en büyük eksiğim o zaten. dersane ve okul çok yoğun. denizli de çok sıcak oldu yürüncek gibi değil

canım Rabbim kalbine huzur versin, feraha çıkarsın..

bugünkü menüm

8.30
1 dilim ekmek
1 dilim peynir
yarım domatess

14.00
2 kepçe çorba
yarım dilim ekmek
2 kaşık salata

ara
1 kase sütlaç

ara
1 dondurma (cornetto)

akşam 1 kaşık keşkek

bugün arkadaşımla beraberdim. dondurmayı beraber aldık öğlen yemeğini de onlarda yedim. sütlaç yapmış annnesi kıramadm. dışarı çıkınca bi de dondurma yedik akşam da ceza verdim kendime yemicem diye. keşkekten yememdim diye kırıldı baya. ya insanları kırmıyım kırmıyım derken diyet gidiyo; ben de sizde yemicem dedi bi de:26:

Esra ve Gülnihal abla,yorumlarınız için teşekkür ederim

Bir süre birşey yokmuş gibi davranayim,hayatıma bakayım.Işime gücüme gidip,normal akışına devam edeyim.Umarım ise yarar.Inanın çok sıkıldım bu durumdan :-(

Merve,Esra ve Gülnihal abla,yorumlarınız için teşekkür ederim

Bir süre birşey yokmuş gibi davranayim,hayatıma bakayım.Işime gücüme gidip,normal akışına devam edeyim.Umarım ise yarar.Inanın çok sıkıldım bu durumdan :-(

melek canım RABBIM hayırlı gecim ve huzur versın....... zor bır durum ama herseyı kafana takıp uzulme sen kızdıkca mutlaka ona yansıtıyorsun ve huzur kacıyordur her evlılıkte olan seyler , sanırım sızı aile buyuklerı de cok etkılıyor ,evlılıgınızın ılk gunlerını dusun ve onda sevdıgın seylerı dusun guzel dusun guzel olsun ınsalhh , ayrılmak ta cozum degıl ,su bır gercek 4x4 luk bır evlılık yok melekım her ınsan az cok ıcınde sorun yasıyor , bazen bende dıyorum neden evlendım yada fılm kopuyor ayrılmak ıstedıgım anlar oluyor ama öfkem gectıgınde onun guzel yanlarını dusunup dua edıyorum çok şükür diyorum , umarım herşey yoluna gırer sen kendını uzme duzelır ınsalh....

slm canlarım guzel aksamlar .... bugun kı menum

2013-04-30 tarihli kaloricetvelinizMiktarKalori

[1]Dondurma50 GRAM96.5

[2]Dost Yoğurt100 GRAM79.4

[3]Eti Form Kepekli Bisküvi0.50 PAKET84

[4]Çavdarlı Ekmek1 DİLİM55

[5]çoban salata1 porsiyon114

[6]Mantar Sote0.50 PORSİYON49

[7]Zeytinyağlı Ispanak0.50 PORSİYON106

[8]Salatalık (hıyar)2 ADET22

[10]Armut1 ADET70

[11]Çavdarlı Ekmek2 DİLİM110

[12]Sucuk10 GRAM45

[13]Yeşil Zeytin3 adet21

[14]Beyaz Peynir20 GRAM50

[15]Salatalık (hıyar)1 ADET11

[16]Domates1 ADET14

Toplam :1077.9 kal.

bol su ...1 fıncan yesılcay ...30 dak yuruyuş

evet,sinir oluyorum o böyle tavır takınınca..
kendini bişey snaınca...

güzel şeyleri düşünmeye calısıyorum ama o kadar cok sey yasattı ki sagolsun,güzel birşey göremiyorum artık...
mesela kızlar diyor ya, gül kendi hayatına bak, yapamıyorum işte..
illa bende moral bozuklugumu yansıtıyorum.
İçimden ona neler yapmak geçiyor ahh ahh

kızlar merhaba ben annemdeyım hafta sonu geldım
geldıgımden berı nısan dugun mısafır eksık olmadı
fırsat bulup gıremedım
bugun de bılgısayarı bos bulunca gıeyım dedım
cezama razıyım sarma mantı ne varsa yedım
sanırım ben obez olarak ölecegim

iycene düzensiz beslenir oldum ya

9.00
1 bardak sütle k flakes

11.00
1 avuç fındık ve badem

12.30
1 bardak bitki çayı
1 elma

15.00
6 kaşık yuğrtlu makarna
çok az yağ dktüm üstüne

1 parça çikolata

akşam belki form kraker yerim bi kaç tane

makarnayı çok kaçırdım bilemiyrm ya 6 kaşığı geçmiş olabilir:44:

bugünlük bu kadar makarna çok yedim zaten

1 porsiyon yogurtlu makarnanın kalorisi 500 e yakındı sanırım.. dikkat et.

kalori acısından cok olmayabilir yediklerin ama ne yediginde de kilo vermende etkili.. unutma..

günaydınnn hatunlarrrrrrrrrr

pazartesi kılıklı bir perşembe sabahından güne başlamak güzel olduuu
aaa hafta sonuna 1 gün kalmışş:)

nasıl geçti 1 mayısınızz,çalışan oldumu bakem:)
bu arada dün tüm gün annemle alışverişe gittim gezdim malum dügün dernek sezonu başladı hazırlık yapmak lazım
ocagıma ıncır agacı diktim geldım:)

Günaydınlar kızlaar

Esracım vallahi katılıorum aynı pzt gibi bir perşembe neyse haftasonuna az kaldı bu süper bende dün çalışmıyordum yattım yuvarlandım birazda gezdim öyle geçti gitti tatiller ne çabuk geçio sanki tatiller 2saat iş günleri 42 saat gene haftasonu gelio 2 saatte gibi geçer

geçmişi okudum isimlerinizi karıştırıyorum yeni yeni öğrencem inş hata yaparsam beni düzeltin

Gülnihal ablacım oğlun çok şanslı senin gibi annesi var benim anneciğimde senin gibiydi sınav zamanlarımızda ne gezerdi ne tv izlerdi mutfaktan bize yemek taşımakla geçerdi günü Allah razı olsun o olmasa biz bi hiçtik Allah başımızdan eksik etmesin annelerimizi babalarımızı

Yaşlanıorum galiba ya sözde yediklerimi yazcam ama salı, çrş ne yedimi hatırlamaya çalışıom evdeki bilgsayarım bozuldu işe gelene kadar bekliorum size rapor vermek için aslında bi notebook almak istiorum ama paranın gözü kör olsun şu nişanıda halledelim sabret mutlu şu düğünüde halledelim sabret mutlu demekten sabır taşı olcam parada biriktirebilsem canım yanmıcak çanak çömlek almaktan kalmıo ki ne çeyizmiş arkadaş neyse hakkını yemiyim şimdi zevkle alıorum hepsini Rabbim zevkle kocamla,ailemle kullanmayı nasip eder inşallah

salı ne yediğim yok maalesef ortada ama dün ne yediğimi hatırladım iyi ya pek bişey yememişim gene

tatil olunca öğünler kısalıyor geç kalkılıyor kahvaltıda geç olunca

sabah
peynir
domates
zeytin
2tane sayaslı pogaça
çay

ara
kahve

akşamüstü çok güzel balkon keyfi kahvaltısı yaptık

2dilim kızarmış ekmek
2 çorba kaşığı salçalı sosis
yagda yumurta
domates-salatalık-közlenmiş biber-maydonoz-deri otlu yağlı tuzlu limonlu salata
2bardak limonata
çay

of karnım acıktı anlatırken ne yemişim

akşam

3tane yenidünya
4-5tane çilek
çeyrek muz

çay

1lt su ama dün tatildi

Son düzenleme:
günaydınlar fıstıklarrr

hemşerim önce yeme düzenini oturt yine olmazsa spora başlarsın.çünkü öğrenciyken spor falan zor işler.şimdi senin menüleri didikleyecem kusura bakma

kahvaltına domates,salatalık,biber,maydanoz ekle hemşerim.öğleyin ana yemek yememişsin tabi aç kalırsın.akşam da aynı şekilde yemek yok aslında.açlık zor canım ya..böyle diyet yapamazsın elbet.bir de kim ne ikram ederse getirin de.kırma.ama yanına salata iste,bir de yoğurt.onların ikramından kaşığın ucuyla ye.sonra salata ve yoğurdu bitir.ayy şiştim,çok güzel olmuş,elinize sağlık de kalk

yine aynı hatalar var hemşom.kahvaltı ve ana yemekler yok neredeyse.makarnayı eminim vücudun açlıktan istemiştir.ne de olsa karbonhidrat önemli..inşallah daha güzel menüler ve inen kiloları konuşuruz..kızmadın değil mi fıstık

günaydın hepinize

dün tatildi ama ben iştekinden daha çok yoruldum,öğlen doktora gittik,çok şükür patoloji sonucum temiz çıktı,ama polipin devamı varmış ve cumartesi günü anestezi ile alınacak:18::18:
ayrıca dr.rahim içine falan baktı gayet temiz,üstelik embriyonun yerleşebileceği genişlikte dedi,yumurtalıklardada problem yok,yanlız miyomlar ameliyatlık:26::26:

dr.aşama aşama gidicez dedi,önce polip alınacak,sonra rahim filmi çekilecek,sonra aşılama,sonra tüp bebek,hiçbirinde gebelik olmazsa,en son miyom ameliyatı olucam:26::26:

biraz tırsmıyo değilim,bayıltılacak olmak ürkütüyo beni,hatta ya bayılamazsam,ya ayılamazsam gibi saçmalıklar yapıyorumgecede doğru dürüst uyuyamadım

2 gündür doğru dürüst diyetede adapte olamadım,sadece sporumu aksatmıyorum,dün akşam 80 dakika sporum var(çiğdemcim)

spordan sonrada kışlık yazlık ayırdım,bütün yazlıkları yıkadım,akşama bi ton ütüm var

bende durumlar böyle,yarın için çok ümitli değilim,inş.sizde durumlar iyidir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…