Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Günaydin hanimlar :KK16::KK16::KK16:

pazartesi kilikli persembe lafina iyi güldüm valla esra süpersin :KK9:
mutlu bende unutmustum sabahtan beri düsünüyorum ne yedigimi :KK1:

yaaa ben dün yanlislikla agzima bol tuz birikintisi attim cikaramadimda geri simdi o su topluyor vücudumda :KK22:
yoksa dünkü sabah tartida gördügüm rakam cok güzeldi :KK5:

Sali:

Sabah: 1 tas kellogs
Ara: 1 elma
Öglen: Beyaz peynirli, zeytinli, domates, salatalik, haslanmis yumurta ve yesillikli yunan salatasi
Ara: 1 meyveli yogurt + 1 ince dilim çikolatali kek
Aksam: Nar eksili semizotu salatasi
Ara: Keçiboynuzu + findik (20 tane vardir)

spor yok.

Carsamba:

Sabah & Öglen: 4 dilim ekmek + beyaz peynir + azcik çilbir + nutella ( :KK20: )
Ara: Yesil erik
Aksam: Findikli kabak salatasi + firinda kabak mücveri (1er porsiyon)
Ara: Keçiboynuzu + findik (10 tane falan)

spor yok ama evde A'dan Z'ye temizlik yaptim, dip köse iyice icime sine sine ovdum parlattim :21: 1 sene temizlik yok artik :KK53:

günaydın hepinize:KK3::KK3:

dün tatildi ama ben iştekinden daha çok yoruldum,öğlen doktora gittik,çok şükür patoloji sonucum temiz çıktı,ama polipin devamı varmış ve cumartesi günü anestezi ile alınacak:18::18:
ayrıca dr.rahim içine falan baktı gayet temiz,üstelik embriyonun yerleşebileceği genişlikte dedi,yumurtalıklardada problem yok,yanlız miyomlar ameliyatlık:26::26:

dr.aşama aşama gidicez dedi,önce polip alınacak,sonra rahim filmi çekilecek,sonra aşılama,sonra tüp bebek,hiçbirinde gebelik olmazsa,en son miyom ameliyatı olucam:26::26:

biraz tırsmıyo değilim,bayıltılacak olmak ürkütüyo beni,hatta ya bayılamazsam,ya ayılamazsam gibi saçmalıklar yapıyorum:KK1::KK1:gecede doğru dürüst uyuyamadım:KK53::KK53:

2 gündür doğru dürüst diyetede adapte olamadım,sadece sporumu aksatmıyorum,dün akşam 80 dakika sporum var(çiğdemcim)

spordan sonrada kışlık yazlık ayırdım,bütün yazlıkları yıkadım,akşama bi ton ütüm var:KK53::KK53:

bende durumlar böyle,yarın için çok ümitli değilim,inş.sizde durumlar iyidir:KK34::KK34:

Allah yardımcın olsun neslim.hem ütü için hem öteki için.bayılırsın ayılırsın merak etme.narkozcular artık profesyonel.eskisi gibi değil.senin işin çok kolay olacak.gönlüme öyle geliyor.

günaydın hepinize:KK3::KK3:

dün tatildi ama ben iştekinden daha çok yoruldum,öğlen doktora gittik,çok şükür patoloji sonucum temiz çıktı,ama polipin devamı varmış ve cumartesi günü anestezi ile alınacak:18::18:
ayrıca dr.rahim içine falan baktı gayet temiz,üstelik embriyonun yerleşebileceği genişlikte dedi,yumurtalıklardada problem yok,yanlız miyomlar ameliyatlık:26::26:

dr.aşama aşama gidicez dedi,önce polip alınacak,sonra rahim filmi çekilecek,sonra aşılama,sonra tüp bebek,hiçbirinde gebelik olmazsa,en son miyom ameliyatı olucam:26::26:

biraz tırsmıyo değilim,bayıltılacak olmak ürkütüyo beni,hatta ya bayılamazsam,ya ayılamazsam gibi saçmalıklar yapıyorum:KK1::KK1:gecede doğru dürüst uyuyamadım:KK53::KK53:

2 gündür doğru dürüst diyetede adapte olamadım,sadece sporumu aksatmıyorum,dün akşam 80 dakika sporum var(çiğdemcim)

spordan sonrada kışlık yazlık ayırdım,bütün yazlıkları yıkadım,akşama bi ton ütüm var:KK53::KK53:

bende durumlar böyle,yarın için çok ümitli değilim,inş.sizde durumlar iyidir:KK34::KK34:

çok sükür ki problem yokmus canim yumurtaliklarinda, miyomlarda korkcak bisey degil is arkadasim gecenlerde ayni ameliyati oldu çok rahat atlatti.
Ayricada ayilmicak bi durum yok kötü düsünme ki iyi olsun hersey neslihancim :KK16::KK16::KK16:

kiz sen sporda costun bu hafta hayatta yakalayamam seni :KK1::KK1::KK1:

Spor listemiz

NOKullanıcı adıSpor dakika sayısı
1T_N515
2spirochet170
3fitsema140
4garden150
5fefilifa-
6tatlikedi185
7mimu88-
8mutedeyyin-
9tasan120
10mutlu-
11eefza-
12mervishnaz-

gunaydın arkadaslar bu hafta sonuna kadar annemdeyım
cok zor sartlar altında gırebılıyorum bılgısayara :KK43:
telefonumdanda gıremıyorum paketım bıtmıs
insaallah hersey yolundadır dıyetıme dıkkat edemıyorum ne yaptıysam olmuyor her gun mısafır gelıyor bugunde bız davetlıyız :26:
spor yok ama butun gun ayaktayım :KK50:
dua edın bana nolur yaa :KK5:

aile yanında düzen çorba oluyo arkadaş
bende dün ne yedım hatırlamıyorum bıle sayamadı
nıyeyse tatıl olunca beynım komple tatıle cıkıyo benım doyum noktamda tabi:)
anlayacagınız ne siz sorun ne ben söyliyim bugün dikkat edıcem ama
yarınımdan umudum yokk
kocam otelde diyet yapıyo ben 1 günlük tatılde allah ne verdıyse
ne dıyım kendıme

elif hedefini hatirlat kendine bol bol :KK34:

esra cok normal canim aile yaninda düzenin yok olmasi :KK31: kendi evin gibisi yok :26:

kizlar haftaya ben sadece pazartesi sali caliscam 2 sorum var.
1) izinli mi olsam daha avantajli grup için? paylasim yapamam sadece cuma nesliye kilomu face'den bildiririm.
2) spor listesini birinin benim yerime takip etmesine ihtiyacim var salidan sonrasini kaydedemem yani :44:

yardimci olursaniz sevinirim :KK42:

dünkü menüm.......
sabah:
1 haşlanmış yumurta
domates,salatalık,biber
1 dilim ekmek
6 zeytin
ara:
1 elma
ara:
5-6 erik
akşam:
1 tabak tavuklu pilav
1 kase yoğurt
bugünkü menüm.....
sabah:
kk yağsız peynir
1 dilim ekmek
domates
öğle:
4-5 kaşık susuz taze fasülye
3-4 kaşık erişte
1 kase yoğurt
4-5 kaşık çilek kompostosu
ara:
1 elma
akşam:
1 tabak susuz patates yemeği
söğüş
tüm bunlardan yarım saat önce 2 kaşık yoğurt karışımı yedim..
akşamı da böyle planladım....

merhaba kızlar iki gündür giremedim kızımı doktora götürdüm .çok sık kulak iltahabı geçiriyordu.büyük ihtimalle ameliyat olacak pazartesi karar verilecek hem geniz eti alınacak hemde kulağına tüp takılacak bu hafta kilom sabit yazıp haftaya izinli olursam sevinirim bu aralar giremem hastane işlerinden dolayı

selam kızlar..
çok yogundum bugün yine :KK1:
evde otururken ne kadarda cok boş vaktim varmış ya :KK1:

neslihancım herşey gönlüne göre olur,inş. saglıgına kavusursun..

Gülnihal ablacım,canım bidenem :KK16::KK16:
Özel msjını aldım sagol,çoook teşekkür ederim...:KK16:

Dünkü menümü yazayım hemen sizlere:

sabah:
2 dilim ekmek
az sahanda yumurta
bol salatalık domates,
1 kk peynir ve çay

arada 1 elma

öğle:
5-6 kasık domatesli bulgur ve yogurt

ara: 2 hurma

Akşam:
4 kasık taze fasülye
Çoban salata
1 dilim ekmek

toplam 90 dk sporum var

Son düzenleme:
günaydınlar fıstıklarrr:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

hemşerim önce yeme düzenini oturt yine olmazsa spora başlarsın.çünkü öğrenciyken spor falan zor işler.şimdi senin menüleri didikleyecem kusura bakma:KK1:

kahvaltına domates,salatalık,biber,maydanoz ekle hemşerim.öğleyin ana yemek yememişsin tabi aç kalırsın.akşam da aynı şekilde yemek yok aslında.açlık zor canım ya..böyle diyet yapamazsın elbet.bir de kim ne ikram ederse getirin de.kırma.ama yanına salata iste,bir de yoğurt.onların ikramından kaşığın ucuyla ye.sonra salata ve yoğurdu bitir.ayy şiştim,çok güzel olmuş,elinize sağlık de kalk:KK9::KK9::KK9::KK9:

yine aynı hatalar var hemşom.kahvaltı ve ana yemekler yok neredeyse.makarnayı eminim vücudun açlıktan istemiştir.ne de olsa karbonhidrat önemli..inşallah daha güzel menüler ve inen kiloları konuşuruz..kızmadın değil mi fıstık:KK19:

ablacım neden kızayım yahu :KK1: asıl çok teşekkür ederim yanlışlarımı görmem lazım sayenizde:KK19: çok düzensiz besleniyrm farkındayım aslında, ve çok bişey yediğim de yok ama kilo veremiyrm :KK5: çok az yiyiyo olmama rağmen şişlik hissediyrm sanki bi sofra yemek yemiş gibi oluyrm hiç anlamadım:26: yürümeye çalışacağım bu hafta inşallah amam biliysn denizli çok sıcak resmen ağustos gibiydi bugün hava:KK37: k flakese başladım tekrar ben 2 hafta ondan yiyeyim diyrm yemiyimmi bırakıyımmı abla ne yapayım bi fikir ver:44:

8.30
1 bardak sütle k flakes
1 avuç fındık

13.30
2 kepçe mercimek çorbası yarım dilim ekmek
2 kaşık salata

ara 16.30
1 bardak soda
5 tane biskrem

19.30
1 dilim börek
1 kaşık yoğrt

1 saat yürüdüm bugün

:KK3:
8.30
1 bardak sütle k flakes
1 avuç fındık

13.30
2 kepçe mercimek çorbası yarım dilim ekmek
2 kaşık salata

ara 16.30
1 bardak soda
5 tane biskrem

19.30
1 dilim börek
1 kaşık yoğrt

1 saat yürüdüm bugün

Kuzum bunlar hep karbunhidrat agırlıklı olmuş, sen hiç meyve sebze yemiyormusun kız :KK1:

Son düzenleme:
yediklerimin yanlış olduğunu düşünerekten suçluluk psikolojisiyle "merve yok sana meyve o biskiremleri yemeseydin " diyorum kendi kendime:KK1: ağlanacak halime gülüyorum ya:KK17: tamam tatlım bu hafta söz meyveye dayancam yok öyle büsküvi falan

günaydın kızlar,

dünde dışardaydım bugünde çıkıcam kilomu yazayım hemen sabitim yani izin boyunca verdiğim bir 0.5 kg var başka da yok :KK43:

saçlarımı boyattım baya uzun sürdü ama değişik birşey oldu kahve yaptım kuaförüm bile onca zaman sarı kullandıktan sonra kahve zor gelir deyip balyaj attı :))))))) ama beğendim koyarım resmimi de eşim beğenmese de hem kestirdim hem boyattım :p

gunaydınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn:)

klızlarr çok üzgünümmm kılom 83,6 oldu bu hafta
malum sıfır spor bol anne şefkati ve yemegı:)
ama malesef bu hafta boyle oldu:KK43:
haftaya tekrar 82yi görcem inşallahhhhhhh

Günaydınnn hanımlar hayırlı cumalar hepinizee :KK3:

Size kötü bi haberi var çok pis kilo almışım ya nasıl oldu anlamadım :44: Tuvalet sorunumda var buarada 2 gündür ama geçen haftaya oranla bukadar etkilemez heralde geçen hafta 63.6dım bu hafta 65.1 :KK25::KK25:

aslında çokta yememeye çalışıorum akşamları bile kestim ama çrş günü kaçırdım yok yok bu hafta komple kaçırdım heralde bu hafta ilk defa dün akşam yemek yedim oda dün çok acıkmıştım 7gibi 4-5 kaşık bulgur pilavı yedim bol yogurt yedim yanında başkada bişiy yemedim neden böyle oldu bilmiorum :26:

dün yediklerimi yazıyım dün hiç ara yapamadım gene :44:

sabah
1 küçük kutu süt
1dilim peynir

öğlen
3kaşık barbunya
1tane zeytinyalı biber dolması
biraz yogurtlu kabak

akşam
4-5kaşık bulgur pilavı
1kase yogurt
1dilim ekmek

meyve,2lt su,1fincan yeşil çay

Günaydınnn hanımlar hayırlı cumalar hepinizee :KK3:

Size kötü bi haberi var çok pis kilo almışım ya nasıl oldu anlamadım :44: Tuvalet sorunumda var buarada 2 gündür ama geçen haftaya oranla bukadar etkilemez heralde geçen hafta 63.6dım bu hafta 65.1 :KK25::KK25:

aslında çokta yememeye çalışıorum akşamları bile kestim ama çrş günü kaçırdım yok yok bu hafta komple kaçırdım heralde bu hafta ilk defa dün akşam yemek yedim oda dün çok acıkmıştım 7gibi 4-5 kaşık bulgur pilavı yedim bol yogurt yedim yanında başkada bişiy yemedim neden böyle oldu bilmiorum :26:

dün yediklerimi yazıyım dün hiç ara yapamadım gene :44:

sabah
1 küçük kutu süt
1dilim peynir

öğlen
3kaşık barbunya
1tane zeytinyalı biber dolması
biraz yogurtlu kabak

akşam
4-5kaşık bulgur pilavı
1kase yogurt
1dilim ekmek

meyve,2lt su,1fincan yeşil çay

tatlım ne yapıcaz biz ya ben de veremiyrm ilk 2 hafta iyiydi şimdi çakıldım kaldım neyi yanşıl yapıyrz acaba:KK5:

X