Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

günaydın mutlucum,amin canım

haftanın 3 günü işten çıkıp spor salonuna gidiyorum,dolayısıyla o 3 gün akşamları yemek yemiyorum canım,eşim bende önce yemeğini yemiş oluyo,haa şuda var,boğazına çok düşkün bi kocaya sahibim,yatana kadar sürekli karşımda bişiler yer,çikolatası,tatlısı,çerezi eksik olmaz,banada kendime bu kadar eziyet ediyorum diye kızar

ama ben akşamları erken yediğimde yada hafif geçirdiğimde güzel kg veriyorum,ilk hafta spordan sonra hep bişiler yedim o hafta artıdaydım maalesef

aslında ben tv izleyemiyorum.oğlum bu sene sınava girecek.o ders çalışsın,kaytarmasın diye yanında oturuyorum.sıkıntı da burda başlıyor.özgür sürekli bişeyler atıştırıyor.e tabi ben de dayanamıyorum.aslında aç değilim.doğru tesbit..........

ne cihazı ayarı :44:

kan tahlili yaptığımız cihazlar.her sabah bakım yapılıyor.ayar veriliyor......hala bitmedi...........

kocalarin hepsi ayni neslim yaaaa onun yediklerini yesem yarim dünya olurdum o bi gram almiyor, aliyor aliyor geri veriyor kafayi yicem onu gördükçe

Allah kabul etsin neslim mevlüdünüzüde, dualariniz kabul olsun insallah..

neyse sinirlenmiyoruz tartidan bende cok memnundum bu sabah
sifir kaçamak yaaa, 2 haftadir kendimi alnimdan öpesim var gözlerim doldu, hiç kaçamak yapmiyorum, canim bile istemiyor
$aka bi yana dondurmayi kaçamak saymiyorum 120 kalorinin nesi kaçamak ha 2 elma ha dondurma

neyse dün 40 dakikalik spor yaptim ögleden sonra gelip yazcaktim ama vaktim olmadi
benim $efle aramiz iyi degil düzeltene kadar az ugrayim buralara

Dün aksam (salata malzemem kalmamisti) soya salatasi yedim sirf soyada cekilmedi bu aksama biseyler bulucam artik
evimi temizledim havada sicakti bide hareketten baya bi terledim dün iki kere spor yapmis oldum

Yarin bugünkü aldigim sonucu alsam daha ne isterim, bu aksam intikam var onu izlerken umarim kaçamak yapmam :86::86::86:

Bu sabah bi tas kellogs yedim kahvaltiya üsenince :26:
1 elmam var biraz sonrasi içinde

mutlu hedefini asagi cek bencede, bende cekicem sanirim :44::44:
gerçi daha 2 hafta var Allah büyük

Allahım hatuna bak yaaa....maşallah kız sana..azmin bize de bulaşsın

anladım cnm iyi maşallah iradenee ben biri yanımda yiyince dayanamıom tırtıklıom dayancak olsamda çok ısrarlara dayanamıom

hıı ne iş yapıyorsun hemşire fln mısın?

çiğdemcim süpersin cnm ya galiba ben hedefimi 1kiloya çekecem

şimdi baktımda aslında çok mantıklı ve hepsi çokta yararlı şeyler ama yogurtla karışması çok ilginç geldi bana :44: tadı nasıldır acaba pek iç açıcı deil gibi:26:

Son düzenleme:
KIzlar,kilo konusunda eski istikrarım kalmadı..
eşimle iddiaya girdik ama bende tık yok hala
Bana bi akıl verin ya.. :44:

aramıza hoşgeldin

yavaş yavaş ayarla canım.birden olmuyor.mesela akşam 9 da yemek yiyorsan 8.30 a çek önce..sonra 8 yap..böyle böyle.......

Allah kabul etsin neslicim..

Allahım hatuna bak yaaa....maşallah kız sana..azmin bize de bulaşsın

ablacim senin azminin yaninda benimki ne ki
yaptigimiz her kaçamak bizi hedeften 1 hafta belki daha fazla daha uzaklastircak o yüzden yememeye calisiyorum ciddi ciddi bu sene eylül gelmeden 60'in altina düsmem lazim :26:

kürlere inaniyor musunuz ya cidden :26: onun yerine aciktikca yagsiz yogurt yiyin oda bastiriyor açligi :26:

çiğdemcim süpersin cnm ya galiba ben hedefimi 1kiloya çekecem

mutlum sende öylesin canim
valla bence 1 kiloya çekme o çabuk verilir gel sunu 2 yap

spor listesi (eksigim varsa söyleyin kizlar bugünkü sporlarida eklicem yarin birinci secilcek)
(Nesliyi geçmek mümkün olursa tabi )

NOKullanıcı adıSpor dakika sayısı
1T_N335
2spirochet-
3fitsema60
4garden125
5fefilifa60
6tatlikedi215
7mimu88-
8mutedeyyin-
9tasan-
10mutlu80
10eefza130

Son düzenleme:
tam cihazı ayarlamışken gelip herşeyin içine eden şu salak dr u öldürsem kaç yıl yerim sizce

günaydın hatunlarrr

dün çok keyifli bi gündü akşam volkan geç gelıcek diye eve gectim biraz ortalıgı toplyıp vurdum kendımı spora
45 dk yürüyüş 15 dk aerobık yaptım..
sonrasında duş aldıum çayımı demledım derken kocam geldı oda bişi yemedi yemek derdi olmadıgı içinde çay demledım bide yanına 5-6 tane ceviz yedim..
sonrasında zaten peşpeşe 2 dizim var soluksuz izledım baktım saat 12 olmuş:)
bazen böyle bi enerjı oluyo sizdede oluyodur mutlaka,dizi izlerken bile mesela reklam oluyo koştura oştura biyerleri topluyorum bişeyler yapıyorum
reklam arasında ev süpürmüşlüğüm vardır benım ya o derece:)

bu akşamda eve gitmiyorum bızım gelın hamıle 3,kez hala oluyorum inşallah:)
biraz bebek için bişiler bakacakmış benıde cagırdı
oyle işte dışarıdada bişi yemeden atlatırsam yarın bomba sonuçla burdayım..

:)))semacımmm ben hıc kacamak yapmadım madem ceza var,ödülde olsun
egitimde ceza ve ödül kolkola olmalı hewhehe:)

selam canım bu dedıkleşrının içinde elma benım favorımdır ve regl dönemınde bır haftada 3,5 falan verdıgımı bılıyorum...elma kımın ıcok acıktırıyo kımını tok tutuyo
şahsen gün içinde kahvaltıdan sonra yaklaşık 5-6 elma yıyıp günü kapattıgımda öyle cokta aclıktan ayılıp bayılmadım
tabi süreçte önemlı maksımum 5 gün olmalı bence

süpersinn neslıcımmm
mevlüdün kabul olsun ınsallah,temızlıktede kolay gelsin vallahı azmıne bende hayranım spor işine girmekle çok iyi ettin
sen bu sefer bu 70ler barajını kırıp rahat göreceksın 60ları şekerım
senın şuankı kılon benım hayallerımdekı kılom:)

olur olur sen o hedefi deler geçersin şekerim...
ama o yumyuma bi ara ver kalori az olsada sonucta karbonhıdrat onun yerıne dondurma olsu kaçamagın
gerçi oda kaçamak sayılmaz hemen hemen her diyetisyen 2-3 top vanılyalı dondurma verır listelere
ben senı ıst.da sanıyodum yaa fransa deyınce kaldım oyle:)
gelınmı gittin hepmı ordaydın

Esracim hayirli ugurlu olsun canim Allah saglikla kucaginiza almayi nasip eder insallah...
Darisi isteyen herkese insallah (AMiNNN )

ekledim canim sporunu 185 dakikadasin bu haftalik masallah

Ay o bendede cok olur... Reklam arasinda illa elim bos olmicak rahat edemem... Dedigin gibi süpürdügümde çok olmustur
O neden biliyor musun, yaptigin spor sana daha cok enerji katiyor kimildadikca kimildiyorsun
Aman öyle olsun miskin olacagimiza

esraa..hayırlı olsun canım.Allah sana da bi şirin bebiş nasip etsin..

amın ablacım rabbım tum ısteyenlere nasıp etsın ınsallah..

aynen katılıyorum canım nezaman amann bugün spor yapmıycam desem hımbıl gibi oluyorum
ama zor bela o makıneye cıkınca enerjı doluyorum:)
aslında bu hafta sporum daha cok olurdu ama hem salı dısarıda olmam,hemde bu akşam sekteye ugrattı benı ama 185 dk
fena degıl demı:)

insallah canim delip geçmesemde kiyisina vurayim 63'ün
ara verdim zaten ya hergün hergün olmicak bugün bezelye yerim sanirim konservelerim var onlarla gecistiririm
evet dondurmayi bende cok goruyordum listelerde 1 toptan bisey olmaz dedim, ama çikolatali yedim isin dogrusu

istanbuldan geldim, 17 yasina kadar orda yasiyorduk, sonra bi vesile ile babam geldi buraya ondan sonrada annemle beni getirdi..
üniversiteyi burda okudum yani, kocamida burda buldum evlendim

çoluk çocuk yokken bol bol dizi izleyin,temizlik yapın bakalım..bu sene özgürün yanında otururken kuran okuyorum bazen..neredeyse hatim tamam olcak

hahah ne diyosun sen süper ya 185 dakika
pazar sporum olmasaydi ben 120 lerde falan sürünüyordum

valla nelı oldugunu boşver en azından aşırı degıl dondurma bu yaa,en masum dadluuu:)
anladm eger evlılıkle gitseydin aılen falan burda olsaydı baya biz hasret ozlem olurdu ama ailenınde orda olması super olmuşş
sana engin fransızcamla coment de lavu diyorum bide vu vuz apole diyorum
boylemıydı:)hehehehe eşin türk ama dimi??

çoluk çocuk yokken bol bol dizi izleyin,temizlik yapın bakalım..bu sene özgürün yanında otururken kuran okuyorum bazen..neredeyse hatim tamam olcak
ama abla masallah ozgurde koca adam artıkın senınde rahat zamanların sen niye kardeş yapmadın özgüre bakım??:)
volkanda şimdilerde ders çalışıyo bikaç gün o çalışırken yanında oturayım dedım aman yok ruhum daraldı
henuz ana sabrına ulaşmadım ben babane ilerde cocugumun yanında otururm:)
hahah ne diyosun sen süper ya 185 dakika
pazar sporum olmasaydi ben 120 lerde falan sürünüyordum

aynen çidemcımmm benıde pazar günki film eşligindekı yürüyüş kurtardı dıyebılrıım:))

haftasonu bu yılın ılk oksijenlı yürüyüş sezonnu acıcam cok heyecanlıyım:)
dag bayır tepeyı özledım:)
volkan diyo ben yürümem kene vardır:)

aynen canim hasret var yine de ama annem ve babamin burda olmasi en büyük avantajim... geçen sene dügünden sonra ikiside türkiyeye kaçmislardi kendimi pek bi öksüz hissetmistim ya
Allah yokluklarini göstermesin insallah...

haha fransizcan güzelmis sen nerden ögrendin böyle
esim türk canim, bura dogma büyüme türklerinden

evet 95 dakikalik yürüyüs görülmüs sey degil heleki kosu bandinda masallah diyorum her hafta yap böyle desem bi daha tutturur musun o tadi bilmem

Allahhhh sen haftaya ne yürüyüsler kayda geçirceksin dakikalari unutmada bildir bize sali yada çarsamba
ne iyi gelcek tatil valla tadini cikarin

kızlar bu arada benım şu kılolardan sonra kurtulmak istedigim bişey daha var
sigara...
onuda bırakmam lazım ama hiç denemedım ve oyuzden böyle diyetler gibi laçkalaştırmadan tek seferde kurtulucam o illetten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…