Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

elifim ayetel kürsinin özel bir okunma formülü var.dilek için.sana özelden göndereyim.oku bakalım inşallah işe yarar.......

yapalım canım..toplu yaparsak destek oluruz birbirimize..ben herşeye varım......

ne sütü..ne sütüüü:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:dolabı yesem diyorum..o kadar yani:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

ablam bekliyorum mesaji :KK16::KK16:

menumu paylasayim

sabah
kuymak peynir zeytin
2 dilim ekmek

oglen cig kofte salata

aksam kuru patlican dolmasi :KK43:(

arkadaslar giydigim corap bacagimin icine gomuluyor cok sisim yarin sizi ektilersem bana kizmayin nolur maydanoz suyu icecektim kayinvalicem izin vermiyor yesil cay bile icemezsin dedi :KK43:
hamile olabilirsem dusuk olurmus :KK43:

günaydınnnnnnnnnnnnn kızlarrrrr
bu sabah güzel sayılabılecek bir sonuçla geldım...
83,2yim daha ıyısı olabılrdı ama neyse bunada şükür diyelım:)
şimdi benım asıl hedefım başlıyor salı gün istanbula en azından 84 ile geri dönebılmek..
3-4 günde almamam lazım...

ayrıca hava cok güzel valla işi gücü bırakıp çıkıp yürüyesim var evde olmayı ne cok isterdım şuan:)
herkese güneşli günlerrr:)
he bu arada dün koşu bandına çıkamadım ama bi 20-30 dk falan halay cekıp göbek atmışızdır heralde
annemlerdeydım ordada vur patlası çal oynasın yaptık:)

kayınvalidemle 90 dakika sabah yürüyüşü yaptık geldim
kahvaltımı da yaptım...
arkadaşlar bugün verdiğimiz kiloları gramları söylüyorduk değil mi

tartıya çıktım az önce 74.3 diyor 700 gram vermişim sadece ilk haftalar çok kilo verilmez miydi arkadaşlar canım sıkıldı ya
zaten regl dönemindeyim karnım davul gibi oldu
sabah sabah moralim bozuldu neyse

günaydın kızlar,hayırlı cumalar hepinize:KK16::KK16:

kilom 74,9 maalesef:KK14::KK14: giden 700 gr:KK20::KK20:

dün 74,7 di,bugün niye böyle oldu anlamadım:KK53::KK53:

Günaydin kizlar :KK16::KK16::KK16: hayirli cumalar!

ben yine güzel bi sonuç aldim çok sükür... dünkü olsa yeter diyordum 100 gram daha eksilmis veeee 64.9'dum bu sabah ! :KK76:
Giden 700 gram oldu :KK1: (neslim seninle haftalik olarak ayni objektiflerimiz var ayni gramlari veriyoruz :KK1::KK1::KK1: )
:nazar::nazar::nazar:

böyle devam etsin hirsimiz eksilmesin kizlar :KK16:

Gülnihal abla , öğlen iyi yiyince akşamı hafifletmissin.acikmadin inşallah :-)

Yeni gelen bir arkadaş vardı.menüme az yiyorsun yazmıştı.canım öyle oldu o gün :-)

Çiğdem spor dakikası sende miydi?benim toplam 90 dk oldu canım

evet canim ekledim bütün sporlari...

esinide takma kafana o öyle dedikce senin veresin gelmez sen kendin için vermelisin bu kadar basit :KK34:
o ne derse desin hiiiiç alinma...

--
sporda son durum:

NOKullanıcı adıSpor dakika sayısı
1T_N335
2spirochet-
3fitsema60
4garden185
5fefilifa60
6tatlikedi215
7mimu88-
8mutedeyyin90
9tasan-
10mutlu80
10eefza220

Dünkü yaptiginiz sporlarida verin hanimlar bi zahmet, ekleyim ki bugün birinci seçilcek :KK34::KK34::KK34:

Var mi Neslihan'a rakip :KK1::KK1::KK1:

Son düzenleme:
çiğdem ben seni dün gece rüyamda gördüm:KK52::KK52:

hemde yumyum yapıyodun:KK1::KK1:böyle sebzeli falan,vok tavada:KK1::KK1:

haftasonu carfurdan noddle almıştım,hem bardakta hemde pakette olandan,ama hala yapamadım:KK53::KK53:dün akşam erzak dolabında görünce aa çiğdeme sölemeyi unuttum diye aklımdan geçirdim,sanırım onun etkisiyle rüyamda seni gördüm:KK16::KK16:

bu arada esram 1,5 kg vermişsin,bide idare edermi diyosun:KK19::KK19:çok çok tebrik ederim:KK9::KK9:nerdeyse hedefine gelmişsin:KK34::KK34:

çiğdemim senide tebrik ederim,:KK9::KK9:sen 64 leri,bende 74 leri gördüm ucundanda olsa,dün 200 gr daha eksideydim ne güzel,ama olsun haftaya telafi ederim inş.:KK34::KK34:

dünün raporunuda vereyim

sabah
1 elma
1 muz

ara
10 iç fındık

öğle
tavuk güveç
salata,yoğurt

ara
special k kraker

akşam
1,5 lahmacun:KK17::KK17:
bol maydonoz,ayran

3 litre su,1 bardak yeşil çay

30 dakika yürüyüş
saatlerce ev temizliği:KK53::KK53:

dün o kadar yorulunca yemek yapmayı gözümüz yemedi annemle,lahmacun söyledik,kalorisine baktım öyle çokta değildi,200 gr artı çıkmamı acaba o etkilemiş olabilirmi :26::26:

günaydın hatunlar..hayırlı cumalar herkese..ben de bu sabah tartıldım..tık yok maalesef....bugün iş çıkışı malzemeleri almaya gidecem..akşama şu yoğurtlu karışıma başlayayım inşallah..aslında diyet konusunda hiç azimli değilim.sorun bu biliyorum.mesela akşam o leblebilerle kalmadım.yemekte menemen vardı..ekmek falan yedim yani..böyle olmaz biliyorum.kalori sepetine günlük yediklerimi yazma konusu da artık sıktı..fittingoya üye oldum.değişiklik belki iyi gelir diye ama o sitede de sürekli yemek kalorisi eklemek lazım.adamlar site için bize güvenmişler sanki..
beni gaza getirecek bişey kalmadı.etrafımdakiler senin kilon iyi dedikçe salıverdim kendimi.inşallah şu yoğurtlu karışımla birz veririm.......

dünün raporunuda vereyim

sabah
1 elma
1 muz

ara
10 iç fındık

öğle
tavuk güveç
salata,yoğurt

ara
special k kraker

akşam
1,5 lahmacun:KK17::KK17:
bol maydonoz,ayran

3 litre su,1 bardak yeşil çay

30 dakika yürüyüş
saatlerce ev temizliği:KK53::KK53:

dün o kadar yorulunca yemek yapmayı gözümüz yemedi annemle,lahmacun söyledik,kalorisine baktım öyle çokta değildi,200 gr artı çıkmamı acaba o etkilemiş olabilirmi :26::26:

aslında sabah tartılma bence yanlış.öğleye doğru mesela wc ye çıkıp,biraz hareket edip,ödem falan attıktan sonra tartılmak daha güzel sonuç veriyor.denedim öyle..belki sen bu akşam tartılsan 200 gram eksilirsin..üzülme fıstık:KK19:

aslında sabah tartılma bence yanlış.öğleye doğru mesela wc ye çıkıp,biraz hareket edip,ödem falan attıktan sonra tartılmak daha güzel sonuç veriyor.denedim öyle..belki sen bu akşam tartılsan 200 gram eksilirsin..üzülme fıstık:KK19:

mecburen sabah erken tartılıyorum gülnihal abla,yoksa işe geç kalıyorum,

ama dediğine de katılıyorum,pazar günleri öğleye doğru tartılınca sabahla arasında 200-300 gr oynuyo:26::26:

bu arada ablam bendede 2 aydır kilom 2 ileri 1 geri gidiyodu,motivede sıfırdı,bu spor işi beni acaip gaza getirdi,bide spordan sonra yemiyorum ya sanırım asıl kg verdiren o bana:KK34::KK34:kendim için yaptığım en iyi şeylerden biri oldu spora gitmek,ayrıca plateste alt göbeğimi gözle görünür şekilde küçülttü,dün annemde aynı şeyi söyledi:KK76::KK76:

hani diyorum sende gitsen hem değişiklik olur,hemde kilocuklar gider,sıkılaşırsın:KK34::KK34:

günaydın kızlar,hayırlı cumalar hepinize:KK16::KK16:

kilom 74,9 maalesef:KK14::KK14: giden 700 gr:KK20::KK20:

dün 74,7 di,bugün niye böyle oldu anlamadım:KK53::KK53:

dün akşam yediklerinle alakalı olabilir...
takma vermişsin ya...
Günaydin kizlar :KK16::KK16::KK16: hayirli cumalar!

ben yine güzel bi sonuç aldim çok sükür... dünkü olsa yeter diyordum 100 gram daha eksilmis veeee 64.9'dum bu sabah ! :KK76:
Giden 700 gram oldu :KK1: (neslim seninle haftalik olarak ayni objektiflerimiz var ayni gramlari veriyoruz :KK1::KK1::KK1: )
:nazar::nazar::nazar:

böyle devam etsin hirsimiz eksilmesin kizlar :KK16:

evet canim ekledim bütün sporlari...

esinide takma kafana o öyle dedikce senin veresin gelmez sen kendin için vermelisin bu kadar basit :KK34:
o ne derse desin hiiiiç alinma...

--
sporda son durum:

NOKullanıcı adıSpor dakika sayısı
1T_N335
2spirochet-
3fitsema60
4garden185
5fefilifa60
6tatlikedi215
7mimu88-
8mutedeyyin90
9tasan-
10mutlu80
10eefza220

Dünkü yaptiginiz sporlarida verin hanimlar bi zahmet, ekleyim ki bugün birinci seçilcek :KK34::KK34::KK34:

Var mi Neslihan'a rakip :KK1::KK1::KK1:
bakalım nasıl olacak benim sonum :26:

günaydın hatunlar..hayırlı cumalar herkese..ben de bu sabah tartıldım..tık yok maalesef....bugün iş çıkışı malzemeleri almaya gidecem..akşama şu yoğurtlu karışıma başlayayım inşallah..aslında diyet konusunda hiç azimli değilim.sorun bu biliyorum.mesela akşam o leblebilerle kalmadım.yemekte menemen vardı..ekmek falan yedim yani..böyle olmaz biliyorum.kalori sepetine günlük yediklerimi yazma konusu da artık sıktı..fittingoya üye oldum.değişiklik belki iyi gelir diye ama o sitede de sürekli yemek kalorisi eklemek lazım.adamlar site için bize güvenmişler sanki..
beni gaza getirecek bişey kalmadı.etrafımdakiler senin kilon iyi dedikçe salıverdim kendimi.inşallah şu yoğurtlu karışımla birz veririm.......

off aynı benim gibi.. nolacak bu halimiz bizim :44:
eski azim istek kalmadı bende...

su yogurdu denedim ben...
zerdecal bulamadım, zencefil ve tarcınla yaptım.
bide light yogurt degil normal yogurtla yedim..

kilo verdirir mi bilmem ama, tok tuttgu kesin..

birde yemekten sonra karbonatlı su içtim

çiğdem ben seni dün gece rüyamda gördüm:KK52::KK52:

hemde yumyum yapıyodun:KK1::KK1:böyle sebzeli falan,vok tavada:KK1::KK1:

haftasonu carfurdan noddle almıştım,hem bardakta hemde pakette olandan,ama hala yapamadım:KK53::KK53:dün akşam erzak dolabında görünce aa çiğdeme sölemeyi unuttum diye aklımdan geçirdim,sanırım onun etkisiyle rüyamda seni gördüm:KK16::KK16:

aaa hayirdir insallah :KK52::KK52::KK52: nasildim zayiflamis miydim rüyanda :KK9::KK9::KK9:
bardakta olanin miktari cok geliyor bana pakette aliyorum bende hep..
ne aromali aldin? tavuklusu var karideslisi var bi sürü cesit var ama en güzeli tavuklu tavsiye ederim :KK1:
canim istedi iyi mi spora gidip geleyim bi tane yiyim bari :KK53:

bu arada esram 1,5 kg vermişsin,bide idare edermi diyosun:KK19::KK19:çok çok tebrik ederim:KK9::KK9:nerdeyse hedefine gelmişsin:KK34::KK34:

çiğdemim senide tebrik ederim,:KK9::KK9:sen 64 leri,bende 74 leri gördüm ucundanda olsa,dün 200 gr daha eksideydim ne güzel,ama olsun haftaya telafi ederim inş.:KK34::KK34:

esra 1.5 kilo mu vermis :KK53::KK53::KK53: ben gecen haftaki kilosunu bilmiyordum ondan anlamamisim :KK53::KK53::KK53:
helal olsun esra böyle devam arkadasim :KK9::KK9::KK9:
neslim senide tebrik ederim canim harikasin :KK52:
arada bi lahmacun yiyerek bünyeyi sasirtmak gerekiyor iyi yapmissin :KK1:

günaydin ablacim sanada hayirli cumalar...
ya belki vücudun alisti dikkat etmeye az yemeye.. bi gün vücudunu $okla.. yani spor yapiyosan yapma, az yiyorsan tersine cok ye, ne yapiyosan tersini yap durmustur artik vucudun...

oraya buraya yediklerimizi yazma isi benide sıktı biraktim...
yediklerime dikkat ediyorum..

dün sandvic yedigim icin aksam 3 havucu dilimleyip ustune 2 kasik yogurt dokup yedim..
hafif gecirdim dun aksami...

saat 1 olmuş bile,ee hani nerde kaldı bildirimler:KK20::KK20:

özlemde 1 haftadır yok,iyice merak etmeye başladım:26::26:

aaa hayirdir insallah :KK52::KK52::KK52: nasildim zayiflamis miydim rüyanda :KK9::KK9::KK9:
bardakta olanin miktari cok geliyor bana pakette aliyorum bende hep..
ne aromali aldin? tavuklusu var karideslisi var bi sürü cesit var ama en güzeli tavuklu tavsiye ederim :KK1:
canim istedi iyi mi spora gidip geleyim bi tane yiyim bari :KK53:

esra 1.5 kilo mu vermis :KK53::KK53::KK53: ben gecen haftaki kilosunu bilmiyordum ondan anlamamisim :KK53::KK53::KK53:
helal olsun esra böyle devam arkadasim :KK9::KK9::KK9:
neslim senide tebrik ederim canim harikasin :KK52:
arada bi lahmacun yiyerek bünyeyi sasirtmak gerekiyor iyi yapmissin :KK1:

..

evet şekerim gayet hoş görünüyodun:KK1::KK1:

bende tavuklusunu aldımki:KK34::KK34:sebzeli vardı ama iç sesim güzel olmayacağını söyledi,banada sanki bardaktaki daha az gibi geldi,neyse haftasonu deneyim en iyisi,yum yum yumm:KK56::KK56:

X