Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

ben burdayımmmm kaçmadım bir yerlere :)

tşk ederim güzelim iyi dileklerin için buda geçecek bizde yaşlanacağız :KK43:
oyle canim benim hayatin kanunu iste :26:
bende yatmadan 2 saat önce yemek istiyorum ama yemeklede arada 2 saat bırakmak istiyorum bu kargaşaya girince ben genelde 1 saat sonra uyuyorum daha erken de oluyor hiç yemiyim dersemde kazınıyor midem ben yinede yemiyim daha iyi sanırsam :)

bu gerçekten iyiymiş ya yatmadan önce bende çok acıkıyorum akşam yemeği erken yiyiyorum özellikle ama buseferde çok acıkıyorum genellikle 7-8 gibi yemek yiyorum 9-10gibi 1 bardak süt içsek bilde yeter aslında o tutar :KK34:
ben sut icemiyorum ama bi parca kasar peyniri atiyorum agzima :KK56::KK56:
süt iyi fikir ama sizde gaz yapmıyor mu arkadaşlar
ben süt içince karnım patlayacak gibi oluyor varmı çözüm önerisi olan
acaba tarcinli sut mu denesen :26:
evet sütün böyle bir eksisi var yatarken hatta insan uyumakta zorlanıyor :KK53:
ben sutu pek sevmiyorum ama ayranda ayni sekilde sisiriyor bir lokma cavdar ekmegi yada kasar deneyin oda ise yariyor hem insulini de hizli arttirmiyor

off..diyet deyince valla takılmayacak gibi değil.şu an üzerimde geçen yaz aldığım kot etek var.zor giydim:KK43:(oysa yazın beli bol geliyordu..üff yaaa...sitede bi başlık buldum.zerdeçal,tarçın,bişey daha 2 kaşık yoğurtla yemek öncesi yiyormuşsun.haftada 500 gram diyor yazan hatun..denesem mi acep:26:

bendede var odurum abla :KK43:( gecen kış giydigim etekler zor oluyor, dedigin gibi bol geliyordu banada :KK43:(

Merhabalar hanımlar..
2 gün giremedim..
Kutlu dogum programı hazırlıyorum, haftasonu yapacagız inş.
O kadar yogunum ki, anlatamam size...

o yüzden pzrts ve salı giremedim...
Bugünde bakayım dedim, sonra kovmayın diye... :KK1:

Şimdi diceksiniz ki, kıza bak kuralları koydu kaçtı :KK60:

Menüm:

Sabah:

2 dilim ekmek
Domates salatalık
Az peynir ve çay

Öğle:
1 tabak yeşil fasülye
1 kase cacık
1 dilim ekmek

Akşam:
1 dilim tost

toplam 60 dk. spor

KIzlar,kilo konusunda eski istikrarım kalmadı..
eşimle iddiaya girdik ama bende tık yok hala :KK50:
Bana bi akıl verin ya.. :44:

hemen bi bugünkü menümü paylaşayım

9.00 sabah
1 muz 1 bardak bitki çayı

11.00 ara
4 tane form bisküvi

13.00öğlen 1 elma

15.00ara 4 form bisküvi

17.00ara
1 tane kurutulmuş cennet elması

18.30 akşam
1 kase çorba 1dilim ekmek
6 tane sarma

21.30 ara 5 adet çilek

bugün akşam yemeğini dışarda yiyeceğim için akşama kadar midemi doldurmak istemedim yanlış mı yapmtım bilemyrm:26:. akşam da fazla oldu sanki dışarda yiyince ya bu hafta fiyasko oldu:KK14: hiç yürüyemedim de:18:

Menüm:

Sabah:

2 dilim ekmek
Domates salatalık
Az peynir ve çay

Öğle:
1 tabak yeşil fasülye
1 kase cacık
1 dilim ekmek

Akşam:
1 dilim tost

toplam 60 dk. spor
cnm meraba öncelikle ben yeni katıldım gruba yani katılma aşamasındayım:KK3: menün iyi gibi sanki ; ya da ben çok yediğim için mi bana az geldi bilemiyrm:KK17:

slm kızlar gecmısı okumaya çalıştım ama :nazar:maşlhh sayfalar ılerlemış bıraz goz gezdırdım .... soylemıstım bu hafta çok yogunum

pazartesı ful aranızda olucam ınslhhh ....bugun çarşıda öyle yoruldum kı 5 saat dolaştım eşimi bırsuru masrafa soktum
:KK34:

bacaklarım nasıl agrıyor anlatamam...... kısaca menumu yazıpp çıkıyorum canlarım A.E olun ....

menüm
:KK56:

1 dilim peynir
4 zeytin
1 domates
1 salatalık
2 dilm kızarmış ekmek

öglen

yarım karışık pide
1 ayran

akşam

az zeytınyaglı pırasa
2 kaşık mantı
5 köfte

5 badem

bol su ..1 f.yeşlçay ... 2 saat yürüyüş
:KK55::KK8:

kızlar sizden bi fikir almak istiyorum spor yapamıyrm bu hafta hiç vaktim olmadı. normalde yürüyüş yapıyorum geçen hafta hep yürüyüşe gittim ama bu hafta hiç birşey yapamadım ve kilo vermedim gibi geliyor bunu nasıl telafi edebilirm:44: bir de kaşam öğünlerim geç ve çok oluyor onu nasıl halletcem bilemiyrm:18:

yen gelen arkadaşlarım hoş geldiniz ..... azımlı bol paylaşımlı gunler dılıyorum ..... ben menu ve kacamak kontrolu yapıyorum takımda ona göree :KK20::KK23::KK9: yediğinizi

içtğnizi paylaşın ,cuma gunu lıstede yer alacak adınız ve kacamaklarınız
:KK34::KK16::KK16::KK16::KK16: cezamı var tabiiiiiiii :KK20::18::KK17:her yapılan kaçamak için 100 mekik :KK47::KK47::KK20::18::KK17::KK17:bu arada i harfm basmıyor klavyede hapı yutmuş :KK35::KK9::KK33:

günaydın güzeller.........

alma da ben bir deneyeyim bakalım etkisi olacak mı ona göre al... bir ara jel aldıydım inceltici jel o yaradıydı bana tabiki diyetle filan yanlız günde 3 kez jelle masaj yapmak zor oluyor diye bıraktım ne kolay şeylere zorlanıyoruz şikayet ediyoruz sabretmiyoruz ah ahhhhhhhhh

bende yapayım abla bir kahve içelim beraber:nazar:

amaaann..3 kere jel falan süremem:KK1:şu tarifi bulayım da yazayım hepimiz için.......

aaa zerdeçalım var 3. yü bulursan söyle abla yapalım yaa

cihazlara start verdik.birazdan bakarım...........

merhaba merve hosgeldin..
elif ben istanbulda yasiyorum 28 yasindayim 7 yillik evliyim ve bebek istiyorum :KK16:
memnun oldummmmm :KK42::KK42:

elifim ayetel kürsinin özel bir okunma formülü var.dilek için.sana özelden göndereyim.oku bakalım inşallah işe yarar.......

canim afiyet bal seker olsun ne guzel bir menu
ben bu aralar saglikli beslenemiyorum gun boyu yemeyince aksam gec yiyorum
ne yapsam soyle bi detoks falan yapip yine duzenli beslenmeye mi gecsem sen ne dersin?
mesela elma diyeti lahana diyeti gibi 1 haftalik ?
dusunuyorum ama kizlar siz ne dersiniz?

yapalım canım..toplu yaparsak destek oluruz birbirimize..ben herşeye varım......

bu gerçekten iyiymiş ya yatmadan önce bende çok acıkıyorum akşam yemeği erken yiyiyorum özellikle ama buseferde çok acıkıyorum genellikle 7-8 gibi yemek yiyorum 9-10gibi 1 bardak süt içsek bilde yeter aslında o tutar :KK34:

ne sütü..ne sütüüü:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:dolabı yesem diyorum..o kadar yani:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Günaydınlarr:KK3:

süt iyi fikir ama sizde gaz yapmıyor mu arkadaşlar
ben süt içince karnım patlayacak gibi oluyor varmı çözüm önerisi olan

evet sütün böyle bir eksisi var yatarken hatta insan uyumakta zorlanıyor :KK53:

kızlar soğuk süt gaz yapar sütü biraz ılık yada sıcak içerseniz sorun kalmaz diye düşünüyorum.

ben önce hemen dün yediklerimi bi yazıyım ne yemişim bende göreyim:KK1: anca yazınca anlıorum az mı çokmu :KK34:

sabah (8.30-9.00)

1yumurta
1dilim ekmek
1dilim peynir
1 tane salatalık
1tane domates
1bardak adaçayı

ara (11.00)
muz

öğlen (12.30)
2kaşık barbunya
2kaşık pırasa
kuru cacık

ara(15.00)
1elma
3tane mısır patlağı (mavi-yeşil light)

akşam(19.00)
3kaşık pırasa

ara (21.00- 22.00)
1dilim ekmek
1dilim peynir

3 tane yeni dünya
1tane elma

2,5lt su, 1fincan yeşil çay
20dk yürüyüş

Son düzenleme:
Buarada alıntı yapamadım fefilita elma lahana diyeti gibi bişey yazmış bi haftalık ona bende varım :KK34: hemde bütün kalbimle :KK1:

hepbera ablacım dün akşam gene acıktım aklıma geldi saat 9 gibi 1dilim ekmekle peynir yedim üstünede biraz meyve yedim tuttu yatana kadar :KK34:

bide insan dizi fln izlerken hep bişey yemek istiyor açlıkta değil boşluk diyelim :KK1:

günaydın hepinize:KK3::KK3:

maalesef bende çok yoğunum bu ara,cumartesi evimde dua okutulacak,kayınvelidemin 3.ölüm yılı,her sene nisan ayında mevlüt okutuyoruz allah kabul etsin,bugün öğleden sonra izin alıp eve gidicem,annemle temizlik yapıcaz,halıları dünden yıkamaya verdim,bugünde tüller yıkanacak,ev temizlenecek,önceki gün 2 tencere dolma sardık:KK53::KK53:bide sporada devam ediyorum,işyerindede işler çok yoğun,sürekli bi koşturmaca:KK14::KK14:

yinede halimden çokk memnunum,diyetimi hiç bozmadım,sadece şu kadarını söyleyim haftalık vermem gereken kg yu çoktan verdim bile:KK52::KK52::KK52:

dünün raporunuda veryim,işlere koyulayım:KK55::KK55:

sabah
beyaz peynirli,domatesli tost
1 elma

ara
3 ceviz

öğle
1/2 etli pide (191 kalori)
salata,ayran

ara
portakal

akşam
greyfurt

3 litre su,2 bardak yeşil çay,

45 dakika tempolu yürüyüş
30 dakika aerobik
30 dakika plates

toplamda:105 dakika:KK52::KK52:

günaydın hepinize:KK3::KK3:

maalesef bende çok yoğunum bu ara,cumartesi evimde dua okutulacak,kayınvelidemin 3.ölüm yılı,her sene nisan ayında mevlüt okutuyoruz allah kabul etsin,bugün öğleden sonra izin alıp eve gidicem,annemle temizlik yapıcaz,halıları dünden yıkamaya verdim,bugünde tüller yıkanacak,ev temizlenecek,önceki gün 2 tencere dolma sardık:KK53::KK53:bide sporada devam ediyorum,işyerindede işler çok yoğun,sürekli bi koşturmaca:KK14::KK14:

yinede halimden çokk memnunum,diyetimi hiç bozmadım,sadece şu kadarını söyleyim haftalık vermem gereken kg yu çoktan verdim bile:KK52::KK52::KK52:

dünün raporunuda veryim,işlere koyulayım:KK55::KK55:

sabah
beyaz peynirli,domatesli tost
1 elma

ara
3 ceviz

öğle
1/2 etli pide (191 kalori)
salata,ayran

ara
portakal

akşam
greyfurt

3 litre su,2 bardak yeşil çay,

45 dakika tempolu yürüyüş
30 dakika aerobik
30 dakika plates

toplamda:105 dakika:KK52::KK52:

nesalihancım günaydınn :KK3:

Allah kabul etsinn :KK34:

Süper tebrik ederim seni şimdiden vermişsin kiloları oh kurtulmşsun bu haftanın yükünden darısı diğer haftalara ve bize :KK34::KK1:

Buarada akşamları yemek yeyemen çok dikkatimi çekiyor maşallah her yiğidin harcı değil ben yiyorumda yetmiyor daha neler neler yiyorum yani sen düşün :KK31:

Bende bu sabah tartıldım geçen haftaya göre maalesef biraz artıdayım ama haftaiçine göre eksideyim ama umut fakirin ekmeğidir belki yarına birazcık daha veririrm:KK1:

Bu sabah tartılınca 3mayısa kadarki hedefimin ne kadar yüksek oldunu anladım:KK31:

Buarada eşinde yemiyor mu akşam yemeği? eger o yiyor sen yemiyorsan bi kere daha taktir etcem iradeni :nazar:

Son düzenleme:
X