Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

isim5 nisan12 nisan19 nisan26 nisan3 mayıshedef...............
T_N7875,673
fitsema7776,774
garden86,184,783
fefilifa74
tatlıkedi66,165,663
mutedeyyin79,579,2
tasan73,57369
mutluluknerdesinbenibul65,764,7

bu tablolar çok güzel olmuş..neslihan beni de ekler misin ..yarışma havasında olmayınca kilo bile aldım yaa...şu anki kilom:67...hedef:65 olsun....64ü görürsem kendimi 1. ilan ederim ona göre

inşallah tatlım beraber verelim şu kiloları:) çok da küçük olduğu söylenemez 22den sonra 23 demek garip oluyor:) denizliliyim denizlide okuyorum, bölümüm pdr, sen canım

hoşgeldin canım..inşallah istediğin kiloya kolayca inersin.inemezsen zaten kızlar seni nasıl olsa indirirler
bu arada eğer takıma başkaları da katılmışsa onlar da hoşgeldi..valla sayfaları okumaya yetişemiyorum.oğlanın sınavı da yaklaştı.daha hızlı soru çözsün diye yanında oturup kitap okuyormuş gibi yapıyorumbu hafta rahatsızdım.evdeydim.pek giremedim bu sebeple..

denizlide bir yürüyüş yapılmıştı.slogan şu....datlıyı,duzluyu yemecez;gezenlecez,zayiflecez......

ya arkadaşlar sizin günlük yediklerinizi yazınca valla ben utanıyorum yazmaya,sizin yanınızda ben homini gırtlağım güya karar aldım yürüyüş yapıyorum evde çok hareket ediyorum çok su içiyorum kek 1 dilim yiyeceksem yarım dilim yiyorum biraz da çocuk emziriyorum ona güveniyorum herhalde bunlar benim için büyük şeyler ama sizin yanınızda ben neymişim ya...şimdi akıl verin bana valizimi tasımı tarağımı toplayıp gideyim mi bu gruptan yoksa böyle mi devam edeyim

datlıyı, duzluyu yemecez; gezenlecez, zayıflecez dediğine göre gülnihal ablacım sensin sanırım ee gari vercez inşallah kiloları başka yolu yok

yok tatlım ya öyle düşünme burda birbirimiz sayesinde vericez inşlllah zaten grubun amacı oyok yok gitme bi yere sakın; senin emzikli bebişin varmış zaten o yüzden hemen kesmen iyi olmaz diye düşünüyorum ben ama arkadaşlar daha iyi bilir

bu tablolar çok güzel olmuş..neslihan beni de ekler misin ..yarışma havasında olmayınca kilo bile aldım yaa...şu anki kilom:67...hedef:65 olsun....64ü görürsem kendimi 1. ilan ederim ona göre

tabiki eklerim ablacımburdan ayrı kalmak yaramıyo dimi

canım yaa dur daha bismillah deyip yeni başladın,ne o hemen gitmeler falan,kusura bakma ama seni zayıflatmadan göndermek yok

ayrıca herkesin metebolizması farklı,ve burda herkes kendine göre diyetler yapıyo,hem senin durumun bizden farklı sonuçta daha yeni doğum yapmışsın,bebeğin var,tabiki sıkı diyetler yapamazsın,sen lütfen paylaşıma devam et,kiloyuda acelemiz yok yavaş yavaş verirsin,sonuçta her hafta şu kadar kilo verilecek diye bi kuralımız yok

hepinize günaydın güzel hatunlar

güzel mi güzel,mutlu mutlu,fazlalıkların uçup gideceği bi hafta olsun inş

malum pazartesi az biraz işlerim var,onları halledeyim yine gelirim

gunaydın kızlarrrr

feci uykum varrr,hatta gözlerim kapanıyo ciddi ciddi
bu hafta bi an önce bitsin haftasonu gelsın şuan tek duam bu:)
hatta akşam olsun eve gidip uyuyalım ..bu daha kısa vade:)

aynen benimde çok uykum var bugün 5.30 da başladı bizim günümüz minik oğlum sayesinde...sonrasında yarım saat yürüyüş kahvaltı okula gidecekler gitti işe gidecekler gitti bende az biraz uyusam iyi olacak bebek uyurken...evde olmanın faydaları

günaydınlaarrrr

muhtemelen sen benden küçüksündür.sana bir abla tavsiyesi canım..bebeğine süt verirken lütfen diyet yapma..belki daha dikkatli ol ama burada yarışma mantığıyla hareket ediliyor.bence bu dönem için bu sana göre değil.ben burada yarışırken 27 kilo verdim.ama o dönem saçlarım dökülüyordu.çare bulamadım.aslında sağlıklı besleniyordum.ama demek ki yine de olmamış.diyeti bıraktım.yeni yeni dökülmem durdu..buradaki kızların çoğu kışın grip oldular ve uzun dönemde atlattılar.bence sebebi diyette olmalarıydı.Allah bebişine sağlık versin.sen nasıl olsa kilo verirsin.burada kal.ama yarışma.tabi yine sen bilirsin.....

datlıyı, duzluyu yemecez; gezenlecez, zayıflecez dediğine göre gülnihal ablacım sensin sanırım ee gari vercez inşallah kiloları başka yolu yok

evet canım ben gülnihal.denizlili değilim ama 8 yıldır burada yaşıyorum.muhtemelen 5 yıl daha buradayım.laboratuvar teknisyeniyim.15 yaşında bir oğlum var...vee bu takımın gediklisiyim

Günaydin herkese bol eksili bi hafta olsun insallah hepimiz içinde

yeni arkadaslar gelmis hosgelmisler

ben çigdem, spor takipçiniz ne kadar hareket o kadar bereket

neyse, cuma aksami kinaya gittik ama erken ciktik bi 15dakika bile zor oynadim acayip kalabalikti hareketten sayamiyorum onu..
cumartesi günü annemle ve esimle bol bol gezdik, spordan saymiyorum ama o gezmeyi.. ve o gün disarda yedik baya bi kacirdim ama pazar gününe 400 gram eksik ciktim bu gazla pazari sporsuz gecirmicem diyordum, esime yürüyüs yapalim dedim hava cok sicakti 30 derece falandi ama onun fikri havuza gitmek oldu daha iyi oldu hem serinledik hem spor yaptik

yarim saat yüzdüm yüzücü parkurlarinda..
1 saatte esimle dalis calismalari ve bogusma yaptik havuzda ama ben sadece yarim saatimi eklicem spor listeme

pazar normal beslendim cok kacirmadim, bi cayin yaninda findik yedim o kadar..

--

Cumada dahil kac dakika spor yaptiginizi söyleyebilir misiniz bana? iste simdiki liste...
(cuma günkü sporumda eklendi o yüzden 75 dakikadayim)

NOKullanıcı adıSpor dakika sayısı
1T_N-
2spirochet-
3fitsema-
4garden-
5fefilifa-
6tatlikedi75
7mimu88-
8mutedeyyin-
9tasan-

Neslim liste süper ama haftada 900 gram korkuttu beni insallah verebilirim
bol spor bol sivi alicam insallah

Selam kızlar günadınlar hepinizee

Haftasonu çok kaçırdım yazmıştımda pazar günü dikkat etmeye çalışsamda nafile canım çok tatlı istiyor yemeği az yesemde tatlıya dayanamıorum

Buarada kızlar sabahları kepekli simit yiyorum ya kötü bişiy yapıorum dimi bayadr yapıorum bunu alışkanlık haline getrdim evden hızla çıktıgım için kahvaltı için yiceğğim en masum şey gibi geliyor fırındaki

Buarada neslihancım benim hedefimi yazarmısın tabloya hedefim 10kilo tam 10kilo vermek istiyorum

Dün sabah yazmıştım erkenden kalktım 8de kahvaltımı yaptım
öğlen 12e doru çay peynir yumurta ekmek azar azar geçiştirdim 2.kahvaltımı yaptım uyananlarla
Arada bi türk kahvesi keyfi yaptım
Akşam balık yedik hamsi tava ama çok az yağlı yaptık bi kaç damla yagı tavaya döküp peçeteyle dağıttık o kadar yanında bol salata yedim bide 2 bardak limonata içtim yetmiomuş gibi 1 dilimde ekmek yedim akşam yemegini erken yedik buarada 6 gibi fln
8de meyve yedim biraz
sonra 1 tane küçük mini çikolata yedim

bukdr yaklaşık 1 saat spor yaptım toplamda 2saatte temizlik yapmıştım suyum çıkmıştı

Bu sabah

2 etimek (2*32=64 kalori)
1 porsiyon sürme peynir (53 kalori)
1 elmam var öglene kadar yemis olurum

simdilik böyle

gülnihal ablacim cok seviyorum ben denizlilerin aksanini ya cok hosmus sloganda

mutlum o kepek simitinden her zaman degilde arada ye, domatesler güzellesti bak domates al kendine evden cikmadan kahvaltini duzgun yap.. bir iki kalkarsan alirsin

spor listesine ekliyorum senide ...

NOKullanıcı adıSpor dakika sayısı
1T_N-
2spirochet-
3fitsema-
4garden-
5fefilifa-
6tatlikedi75
7mimu88-
8mutedeyyin-
9tasan-
10mutlu60

Bu sabah

2 etimek (2*32=64 kalori)
1 porsiyon sürme peynir (53 kalori)
1 elmam var öglene kadar yemis olurum

simdilik böyle

gülnihal ablacim cok seviyorum ben denizlilerin aksanini ya cok hosmus sloganda

ayy ben de çok seviyorum denizliyi..mesela kan alınacak ya şöyle söylüyorlar...gışcaaazım gan alıvermeycen mialcem alcem diyorum

kalori sepeti beni sıkmıştı artık.tavsiyeniz üzerine fittingoya üye oldum.bir heves..bir hevesyine ne yesem yazmaya başladım.bu iyi bişey..hiç değilse kendime yuh diyebilirim

mesela şimdi baktım..ara öğün zamanım gelmiş ayol:)))

Son düzenleme:
gunaydın kızlarrrr

feci uykum varrr,hatta gözlerim kapanıyo ciddi ciddi
bu hafta bi an önce bitsin haftasonu gelsın şuan tek duam bu:)
hatta akşam olsun eve gidip uyuyalım ..bu daha kısa vade:)

günaydın uykucu şirin

nasıl geçri bakalım doğumgünü,kaçamak varmı

günaydın çiğdemimmm

ne kaa güzel geçmiş haftasonun,su bütün negatif enerjini almıştır ohh

benimde durumum aynı canım,haftada 900 gr,ama spor+diyetle verilmeyecek rakam değil,biraz sıkalım dişimizi

canım benim cuma günü :75 dakika (spor salonunda)
cumartesi : 20 dakika lesli yaptım

onun dışında yürüyüşler var ama düzenli değil,saymıyorum,toplam 95 dakika tatlım

günaydın mutlucum,simiti bencede hergün yeme,hatta kahvaltılarını mümkünse hergün değişik yap,mesela bi gün akşamdan tçbuğday ekmeğinin içine koy peynirini,salatanı,sar streçe sabah hazırca alır gidersin işe,başka gün aktivianın kahvaltı zamanı diye müslili yoğurdu var onu ye,bigün keloogs ye,bi gün haşlanmış yumurta zeytin,domates falan ya,altarnatif çok yani

bu arada hedefin 10 kgmu tatlım 3 mayıs için bu hedefler

ayy ben de çok seviyorum denizliyi..mesela kan alınacak ya şöyle söylüyorlar...gışcaaazım gan alıvermeycen mialcem alcem diyorum

ne tatlilar ya

evet farkettim sende 900 gramdasin haftalik
dedigin gibi sıkalım dişimizi ozaman iki hafta degil mi

kaydettim canim sporunu... haftaya eksiyle basladin mi bakim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…