Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

günaydın mutlucum,simiti bencede hergün yeme,hatta kahvaltılarını mümkünse hergün değişik yap,mesela bi gün akşamdan tçbuğday ekmeğinin içine koy peynirini,salatanı,sar streçe sabah hazırca alır gidersin işe,başka gün aktivianın kahvaltı zamanı diye müslili yoğurdu var onu ye,bigün keloogs ye,bi gün haşlanmış yumurta zeytin,domates falan ya,altarnatif çok yani:KK34::KK34:

bu arada hedefin 10 kgmu:KK53::KK53: tatlım 3 mayıs için bu hedefler:KK1::KK1:

hahahaa ne güldüm şuan yaa 3 mayısa kadar mııı, benim genel olarak hayttan beklentimdi o :KK9::KK9::KK9:

tamam ozaman 3mayısa kadar 60 olsam bile yeter bana yani 5kilo diyelim odamı çok oldu 3mayısa ne kadar var anam 2 haftaymış tamam 3 kilo vereyim yeter 3 mayısa kadar hedefim 3 eminim,son kararım.:KK1:

buarada kahvaltı işini süper dedin ya keşke öyle yapabilsem bunu denicem akşamdan poşetlicem torbalıcam koycam öle alır çıkarım daha rahat olur hem :26: ama sabah hazırlama işi yaş oluo hiç vaktim olmuyo yataktan sürünerek kalkıp uçarak evden çıkıorum aynaya bile bakmıorum :KK1: bugünkü saçımdan anlaşıldıgı üzere yanlarım düz arkalarım dalgalı çok rezilim :KK9::KK9::KK9:

:KK1::KK1::KK1: ne tatlilar ya :KK17:

evet farkettim sende 900 gramdasin haftalik :KK1:
dedigin gibi sıkalım dişimizi ozaman iki hafta degil mi :KK53:

kaydettim canim sporunu... haftaya eksiyle basladin mi bakim :KK23:

şey kem kümm:KK17::KK17:aslında haftasonum öncekilere göre gayet masum geçti çiğdemcim,ama wc sorunum var,sanırım o yüzden bu sabah 400 gr artıdaydım,ama hiç sorun etmiyorum çünkü dünde,önceki günde eksideydim:KK76::KK76:

sanırım kahveyle bitter çiko kabızlık yapıyo bende:26::26:
bugün bol su,bitki çayı,akşamınada spor yarın yine eksiye geçerimkii:KK76::KK76:

hahahaa ne güldüm şuan yaa 3 mayısa kadar mııı, benim genel olarak hayttan beklentimdi o :KK9::KK9::KK9:

tamam ozaman 3mayısa kadar 60 olsam bile yeter bana yani 5kilo diyelim odamı çok oldu 3mayısa ne kadar var anam 2 haftaymış tamam 3 kilo vereyim yeter 3 mayısa kadar hedefim 3 eminim,son kararım.:KK1:

buarada kahvaltı işini süper dedin ya keşke öyle yapabilsem bunu denicem akşamdan poşetlicem torbalıcam koycam öle alır çıkarım daha rahat olur hem :26: ama sabah hazırlama işi yaş oluo hiç vaktim olmuyo yataktan sürünerek kalkıp uçarak evden çıkıorum aynaya bile bakmıorum :KK1: bugünkü saçımdan anlaşıldıgı üzere yanlarım düz arkalarım dalgalı çok rezilim :KK9::KK9::KK9:

allah seni ne yapmasın emi:KK9::KK9:

o zaman mutlum hedefini 62 yaptım gitti:129::129:

3 kilo mu :KK53::KK53::KK53: cok degil mi canim ya masallah :KK52:
gerçi sen simdi bi detoks yaparsin ilk zaman iyi gider :KK76:

hahah aksamdan ayarlamak iyi fikirmis bak kendi yaptigin sandvicleri yersin iste mis gibi :KK56:

şey kem kümm:KK17::KK17:aslında haftasonum öncekilere göre gayet masum geçti çiğdemcim,ama wc sorunum var,sanırım o yüzden bu sabah 400 gr artıdaydım,ama hiç sorun etmiyorum çünkü dünde,önceki günde eksideydim:KK76::KK76:

sanırım kahveyle bitter çiko kabızlık yapıyo bende:26::26:
bugün bol su,bitki çayı,akşamınada spor yarın yine eksiye geçerimkii:KK76::KK76:

wc sorunu bendede var canim, sabahlari limonlu ilik/sicak su iciyorum kahvaltimdan önce biraz o yardimci oluyor birazda kuru kayisi yiyip su icersem ac karnina onunda faydasini görüyorum :KK17::KK17::KK17:

kahve kabizlik mi yapiyor ya :18:

evet evet bol suyla eksiyi gorursun yarin canim :KK16:

öglen spora gidicem bende :KK1: gidecek gidecek bu kilolar.. aslinda gidip ne kadar yagdan kaybetmisim bi ölcüm yaptirsam :26:

menü veriyim......
sabah:
2 dilim çavdarlı ekmek
1 üçgen peynir
ara:
3 kepekli bisküvi
öğle:
1 tabak kuru fasülye
4 kaşık pirinç pilavı
yağsız salata
1 muz(yemesem iyiydi ama oldu bikere:KK36:)

akşam için tavuk ızgara
ayran düşünüyorum

3 kilo mu :KK53::KK53::KK53: cok degil mi canim ya masallah :KK52:
gerçi sen simdi bi detoks yaparsin ilk zaman iyi gider :KK76:

hahah aksamdan ayarlamak iyi fikirmis bak kendi yaptigin sandvicleri yersin iste mis gibi :KK56:

wc sorunu bendede var canim, sabahlari limonlu ilik/sicak su iciyorum kahvaltimdan önce biraz o yardimci oluyor birazda kuru kayisi yiyip su icersem ac karnina onunda faydasini görüyorum :KK17::KK17::KK17:

kahve kabizlik mi yapiyor ya :18:

evet evet bol suyla eksiyi gorursun yarin canim :KK16:

öglen spora gidicem bende :KK1: gidecek gidecek bu kilolar.. aslinda gidip ne kadar yagdan kaybetmisim bi ölcüm yaptirsam :26:

3 kilo çok mu dedim :26: neyse verebildiğim kadar vereyimde kısmet 2kilo versemde kar :KK34:

buarada öğlen yemeğinde tavuklu salata yedim yagsız bol limonlu az tuzlu :KK34:

gelirkende bol bol çaylar aldım yeşil çay, ada çayı ve bide beşibiryerde diye liptonun bi çayını buldum onu aldım içinde biberiye,funda otu,kekik,mate ve yeşil çay varmış denicem azsonra elma aldım bide geç kaldıgım için işyerimin yakınındaki ilk markete girmek zorunda kaldım çok fazla alternatifim yoktu meyve konusunda bide meyveli yogurt aldım heee bide kuru incir aldım çok canım tatlı çekerse die bide yrn öğlen için hazır çorba aldım, şimdiden yrn öğlen yemeğim belli oldu :KK34:

inşallah akşamüstü yagmur yagmazda biraz yürüyüş yapabilirim sırf yürüyüş yapıyım die bgn işyerine spor ayakkabı kotla geldim :KK9::KK9:

çiğdemcimmm cuma akşamı yürüyüşüm 30 dk malesef

çok işim vardı ındım koşu bandından hopp bi duş sonra attım kendımı mutfaga
cteside full hazırlıkla geçti gerçi bi ara kuaföre gittim dip boya yaptırdım sonra aksam kalabalıktık parti falan feşmekan:)
aslında kendmı kısıtlamadım ama koşturmaktan ve dolanmaktan cok bişi yemedım
havuc salatası kuskus salatası ve cerkez tavugu vardı meze olaraktan onlardan yedım oyle borek falan yemedım pastada meyvelıydı cok sevmedıgım için onuda tırtıkladım sadece:)anlayacagınız böyle gecti
ama pazar günü tüm misafirlerimi başarıyla atlatmamın verdigi coşkuyla taktım laptopa film çıktım koşu bandına amaç 1 saatken tam 95 dk yürüdüm filmi bitirdim yanı
yaz kızım çidemmm esoşa pazar günü 95 dk yürüyüş:)
zaten okadar yürüdükten sonrada kıyamadım bunyeme saat 4 gibi bu 3lü meze kadrosoundan yıyıp(bigün önceden kalanları)günü kapattık kocamla
oda benden görüp gaza geldı yürüdü 40 dk:)
böyle işte haftasonu özetim:)

3 kilo çok mu dedim :26: neyse verebildiğim kadar vereyimde kısmet 2kilo versemde kar :KK34:

buarada öğlen yemeğinde tavuklu salata yedim yagsız bol limonlu az tuzlu :KK34:

gelirkende bol bol çaylar aldım yeşil çay, ada çayı ve bide beşibiryerde diye liptonun bi çayını buldum onu aldım içinde biberiye,funda otu,kekik,mate ve yeşil çay varmış denicem azsonra elma aldım bide geç kaldıgım için işyerimin yakınındaki ilk markete girmek zorunda kaldım çok fazla alternatifim yoktu meyve konusunda bide meyveli yogurt aldım heee bide kuru incir aldım çok canım tatlı çekerse die bide yrn öğlen için hazır çorba aldım, şimdiden yrn öğlen yemeğim belli oldu :KK34:

inşallah akşamüstü yagmur yagmazda biraz yürüyüş yapabilirim sırf yürüyüş yapıyım die bgn işyerine spor ayakkabı kotla geldim :KK9::KK9:

spor moduna gecmissin bile oh ne guzel :KK1: insallah yagmazda icine sine sine yaparsin sporunu :KK52:
aldiklarinda super afiyetle ye hepsinide canim :KK9:

çiğdemcimmm cuma akşamı yürüyüşüm 30 dk malesef

çok işim vardı ındım koşu bandından hopp bi duş sonra attım kendımı mutfaga
cteside full hazırlıkla geçti gerçi bi ara kuaföre gittim dip boya yaptırdım sonra aksam kalabalıktık parti falan feşmekan:)
aslında kendmı kısıtlamadım ama koşturmaktan ve dolanmaktan cok bişi yemedım
havuc salatası kuskus salatası ve cerkez tavugu vardı meze olaraktan onlardan yedım oyle borek falan yemedım pastada meyvelıydı cok sevmedıgım için onuda tırtıkladım sadece:)anlayacagınız böyle gecti
ama pazar günü tüm misafirlerimi başarıyla atlatmamın verdigi coşkuyla taktım laptopa film çıktım koşu bandına amaç 1 saatken tam 95 dk yürüdüm filmi bitirdim yanı
yaz kızım çidemmm esoşa pazar günü 95 dk yürüyüş:)
zaten okadar yürüdükten sonrada kıyamadım bunyeme saat 4 gibi bu 3lü meze kadrosoundan yıyıp(bigün önceden kalanları)günü kapattık kocamla
oda benden görüp gaza geldı yürüdü 40 dk:)
böyle işte haftasonu özetim:)

yazdimmmm esra sultan valla 125 dakikadasin ve daha bugün pazartesi.. :KK52::KK52::KK52: sende bu gazi hissettim sen bizi sollicaksin gibi bi his var içimde :KK52:

gerçi bende arkandan geliorum bugün 40 dakika spor yaptim toplam 115 teyim :KK70:
reglim basladi yalniz belki bidaha spor yüzü göremem bu hafta sancim olursa :26:

95 dakika iyi yurumussun yalniz helal olsun :nazar::KK52::KK9:
hiç kacirmamissin ne güzel yakmissindirda o kosturmayla :KK3:

spor listemiz

NOKullanıcı adıSpor dakika sayısı
1T_N95
2spirochet-
3fitsema-
4garden125
5fefilifa-
6tatlikedi115
7mimu88-
8mutedeyyin-
9tasan-
10mutlu60
:nazar::nazar::nazar:

bayan idareciyle çalışmaktan nefret ediyorum.......bayan idareciyle çalışmaktan nefret ediyorum.......bayan idareciyle çalışmaktan nefret ediyorum.......

kızlar elif perşembeden beri yok,iyice merak etmeye başladım:26::26:

ayrıca özlem,sema,melek te gelmemiş,msj sayımı haftasonu hariç devam ediyo kızlar ona göre:KK20::KK20:

cuma bunun içinde bi ceza getirelim :KK22::KK22:

spor moduna gecmissin bile oh ne guzel :KK1: insallah yagmazda icine sine sine yaparsin sporunu :KK52:
aldiklarinda super afiyetle ye hepsinide canim :KK9:

yazdimmmm esra sultan valla 125 dakikadasin ve daha bugün pazartesi.. :KK52::KK52::KK52: sende bu gazi hissettim sen bizi sollicaksin gibi bi his var içimde :KK52:

gerçi bende arkandan geliorum bugün 40 dakika spor yaptim toplam 115 teyim :KK70:
reglim basladi yalniz belki bidaha spor yüzü göremem bu hafta sancim olursa :26:

95 dakika iyi yurumussun yalniz helal olsun :nazar::KK52::KK9:
hiç kacirmamissin ne güzel yakmissindirda o kosturmayla :KK3:

spor listemiz

NOKullanıcı adıSpor dakika sayısı
1T_N95
2spirochet-
3fitsema-
4garden125
5fefilifa-
6tatlikedi115
7mimu88-
8mutedeyyin-
9tasan-
10mutlu60
:nazar::nazar::nazar:

gazım iyi bu hafta çidemcım yaa nasıp olursa bu haftada bırakmıycam zaten ctesi boluya gitcez ordada sabahları yurumeyı düşünüyorum bayıra karşı:)
her 10dk da bir insemmı yaw bugün pazar falan dedım ama fılme sarınca 1 saatlede kalmadım şimdi git duş al vs falan fılan fılm bölünür devam et esra,yürü be koçum dedım kendı kendıme
volkan geldı yaa arkadaş bi dengen olsun senınde yaaa diyo:)ya hiç yapmaz yada suyunu çıkarır:):)

gazım iyi bu hafta çidemcım yaa nasıp olursa bu haftada bırakmıycam zaten ctesi boluya gitcez ordada sabahları yurumeyı düşünüyorum bayıra karşı:)
her 10dk da bir insemmı yaw bugün pazar falan dedım ama fılme sarınca 1 saatlede kalmadım şimdi git duş al vs falan fılan fılm bölünür devam et esra,yürü be koçum dedım kendı kendıme
volkan geldı yaa arkadaş bi dengen olsun senınde yaaa diyo:)ya hiç yapmaz yada suyunu çıkarır:):)

esraaa bayira karsi yazip bide gülücük koymussun ya koptum orayi okur okumaz :KK53::KK53::KK52::KK52:
cok gereksiz bi sarkiyi hatirlatti bu söz bana :KK24::KK1::KK1::KK1:

valla hakkaten ortan yok :KK1::KK1: bi saat yürüme bandinda yürümek ne demek ya :KK53: ayaklarin agrimadi mi :KK53: siz cumartesi gidip sali mi gelceksiniz? heryer tatil olur dimi 23 nisanda?

esraaa bayira karsi yazip bide gülücük koymussun ya koptum orayi okur okumaz :KK53::KK53::KK52::KK52:
cok gereksiz bi sarkiyi hatirlatti bu söz bana :KK24::KK1::KK1::KK1:

valla hakkaten ortan yok :KK1::KK1: bi saat yürüme bandinda yürümek ne demek ya :KK53: ayaklarin agrimadi mi :KK53: siz cumartesi gidip sali mi gelceksiniz? heryer tatil olur dimi 23 nisanda?

benımde aklımdaydı o sarkı demekkı yazmışım oyle:)
bazen 20 dk bıle olmaış oluyo mızırdanıyorum bazende böyle çıkıyorum bende anlamadım dengesızmıyım neyim:)
kısmetse ctesi sabahı yola çıkcaz salıda oğlen gib ordan cıkarız dönerız ama dönüş yolu fecidir sanırım belkıde kahvaltıdan sonra cıkarız hemen 10-11 gibi
ogleden sonrada gelmiş oluruz yoksa cekılmez aksamın köprü trafigi
sen nerde oturuyodun şeker?

benımde aklımdaydı o sarkı demekkı yazmışım oyle:)
bazen 20 dk bıle olmaış oluyo mızırdanıyorum bazende böyle çıkıyorum bende anlamadım dengesızmıyım neyim:)
kısmetse ctesi sabahı yola çıkcaz salıda oğlen gib ordan cıkarız dönerız ama dönüş yolu fecidir sanırım belkıde kahvaltıdan sonra cıkarız hemen 10-11 gibi
ogleden sonrada gelmiş oluruz yoksa cekılmez aksamın köprü trafigi
sen nerde oturuyodun şeker?

:KK23::KK23::KK23:

iyi dayaniyorsun yinede kosu bandina, her gün yaptigini düsününce :KK1:

ordan erken cikmaniz iyi olur dedigin gibi kesin trafik olur :KK34: bide tatil günlerinin son günü nasilsa bisey yapmadan geciyor bari biran önce eve gidelimde islerimizi halledelim modunda oluyorum ben :KK1:
ben fransadayim canim cok uzaklardayim memleketime En Büyük TÜRKİYE

Arkadaslar bana bugün de izin verin ne olur cok basım cok kalabalık evimde 4 aile var 20 kişi var :KK43: aksam gireceğim yazarım olayları

buyrun gelin arkadaşlar denizliye başımızın üstünde yeriniz var:KK34:

bugünkü menümle başlayayyım

9.00 kahvalıtı
1 dilim ekmek
1 yumurta

11.00 ara
1 avuç ceviz
1 bardak bitki çayı

13.00 öğlen
1 kase yoğurt içine çeyrek avokado doğradım
yarım dilim ekmek

yarım saat sonra 1 parça çikolata yedim:KK20:

17.00 ara
1 tane kivi
1 tane kurutulmuş cennet elması

19.00 akşam 2 dilim börek

spor da yapamıyrm bugün yediklerim fazla oldu sanki; özellikle akşam:26:

arkadaşlar ben daha tam tanıyamadım hepinizi mesajlardan isimleri çıkarmaya çalışıyorum ama karıştı baya:44: ben girdiğimde genelde çevrimiçi olan da olmuyor, daha 2. gün yol uzun tanışırız inşallah:KK17:

slm kızlar guzell bır hafta dılerım ....nasılsınız gecmıse bakamadım canlarım bu hafta çok yogunum bana musade dıyorum :KK34: hafta sonu gunum var + kızımın dogum gunu var yarın kurs var çok işim var çokkk :KK35::18: menu paylaşıp çıkıyorum cuma gunu mutlaka gelırım arada ugrarım canlarım affedın haftaya bol bol sızlerle olurum ınsalh menu lıstesınıde persembe yapıcam ınslh paylaşımlarınızı beklıyorum :KK16::KK16::KK16:

2013-04-15 tarihli kaloricetvelinizMiktarKalori

[1]fındık (1 adet)10 adet90

[2]Elma1 ADET60

[3]Nohutlu Pilav0.50 PORSİYON191

[4]Tavuklu Şehriye Çorbası1 PORSİYON160

[6]Domates1 ADET14

[7]Sütaş Ayran1 200 ml76

[8]Simit1 ADET275

[9]Çavdarlı Ekmek1 DİLİM55

[10]Sucuk10 GRAM45

[11]Yeşil Zeytin3 adet21

[12]Köy Peyniri30 GRAM29.4

Toplam :1184.4 kal.

bol su . 2 fıncan yeşilçay ..1 saat yuruyuş :KK55:

kızlar elif perşembeden beri yok,iyice merak etmeye başladım:26::26:

ayrıca özlem,sema,melek te gelmemiş,msj sayımı haftasonu hariç devam ediyo kızlar ona göre:KK20::KK20:

cuma bunun içinde bi ceza getirelim :KK22::KK22:
Özür dilerim neslicim kayınvalidem rahatsizlandi cok misafirim var cok şükür atlattı hastaneden çıktı şimdi bizde kalıyor hic fırsatım olmadı girmeye kusura bakmayın telafi edeceğim cezama raziyim :KK43:

Bugünkü menüm
Kahvaltı kuymak
Öğle
Semizotu salatası
Ara
Yeşil çay 1 dilim kek
Akşam semizotu yemeği az makarna

X