Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

hoşgeldin diyen arkadaşlar teşekkürler
3 mayıstan sonra ne yapcaz benim hedefim çok yolum uzun beni bırakmayın:26:
neyse 3 mayısa kadar 71 olmak istiyorum bende inşallah

:KK1::KK1:canım bizimde yolumuz çok uzun,3 mayıs sadece bi tarih,kendimizi motive edelim,hedefe kilitlenelim diye,o bitsin bide haziran hedefi yaparız,bizde hedefler bitmez :KK34::KK34:

bu arada çocuklu anneler sorum olacak ben şu anda emziriyorum oğlum 6 aylık siz emziriken ne yediniz içtiniz emziriken diyet yaptınız mı

takımda çocuklu annelerden çok,bebek isteyen anne adayları var,:emir_bebek::emir_bebek:bunlardan biride benim:KK34:

özlem ve melek var,onlar yardımcı olucaktır canım:KK34:

ama bildiğim kadarıyla yeşil yapraklı sebzeler,bol su,bide yeşil meercimek çok süt yapar diye biliyorum,aynı zamanda dengeli beslenmenede yardımcı olur,hamurişi ve yağlı yemekler cıss,ee emzirdiğin için ekstra kaloride harcıyosun zaten,bence kilocuklarda böylece tıkır tıkır gidecektir:KK16::KK16:

günaydın nesli tablo süper olmuş umarım hedefimize ulaşırız :KK9::KK9::KK9::KK9::KK36::KK36:

yeni arkadaşlar hoşgeldiniz:KK42::KK42::KK42::KK42::KK42::KK42:

inş.canım,ben bu sefer şeytanın bacağını kırıcam inş.:KK76::KK76:
gelmişken menümü yazayım

sabah:1 yumurta peynir zeytin yeşillik(bu ara tere ve dereotu yiyom oysa hiç yemezdim)
ara:yok
öğle;simit 1tane ve ayran(simiti çok seviyorum),
ara;sade kahve 3 tane diyet bisküvi
akşam çorba ve salata

2 litre su ve tabiki yeşil çay 1 saat yürüyüş

1 simit 4 dilim ekmeğe denk geliyo özlemcim:KK53::KK53:bende çok seviyorum ama haftada 1 yemek lazım:KK56:

ayrıca tere ve dereotuda çokk faydalı,yemeye devammm:KK34:
çok güzel bir site bende üye oldum kalori sepetinden daha güze:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:l bence

yaa ben bayıldım valla,güncel kgmu,hedefimi yazdım,ve haftada vermek istediğim kg yu,12 temmuzda hedefime ulaşıcağım çıktı ortaya,benimde hedeflediğim tarih buydu zaten,bide yediklerin,harcadıkların kısmıda çok güzel,raporlar falan şahane yani:21::21:

canım bana net kg lazım not almak için,o yüzden bu sabah aç karnına kıyafetsiz tartıl ve o kilonu başlangıç olarak kabul edelim,
tabi birde hedef kilonu istiyorum:KK34::KK34:

75 kg olarak not aldım tatlım,hedef kilonuda belirtirsen sevinirim:KK34::KK34:

canım benim emin olmak için sabah aç karına, kıyafetsiz tartıldım 64.9 geldim, eve geldim biraz önce tekrar tartıldım aynı geldim. ama sen yine 65 olarak not al olurmu tatlım:KK66:

canım benim emin olmak için sabah aç karına, kıyafetsiz tartıldım 64.9 geldim, eve geldim biraz önce tekrar tartıldım aynı geldim. ama sen yine 65 olarak not al olurmu tatlım:KK66:

tamamdır :KK34: başlangıç kilonu 65 olarak not aldım,birde hedefini söylersen çok sevinirim:KK23:

merhaba arkadaşlar ben de 65 le başlıyorum. bu haftalık hedefim minumum 1 kg ama 2 kg için uğraşıcam inşallah. uzun vadede ise temmuz 1 e kadar 58 olmak istiyorum inşallah sonrası Allahkerim:))

kilo cetveli oluştursam iyi olacak sanırım:)

merhaba arkadaşlar ben de 65 le başlıyorum. bu haftalık hedefim minumum 1 kg ama 2 kg için uğraşıcam inşallah. uzun vadede ise temmuz 1 e kadar 58 olmak istiyorum inşallah sonrası Allahkerim:))

kilo cetveli oluştursam iyi olacak sanırım:)

hadi bakalım gazan mübarek olsun:KK1::KK1:

haftasonu takım biraz ıssız oluyo,pazartesi kalabalıklaşırız,diğer kızlarlada tanışırsın:KK34:

hadi bakalım gazan mübarek olsun:KK1::KK1:

haftasonu takım biraz ıssız oluyo,pazartesi kalabalıklaşırız,diğer kızlarlada tanışırsın:KK34:

tamam tatlım inşallah gaza geldim şimdi bak:))

o zaman bugünkü menümle başlayayım ben akşam yazamayabilirim

öncelikle kalkarkalkmaz 2 bardak sıcak su içiyorum

7.30 1 kase sütle k flakes

11.00 ara 1 tane meyveli top kek

14.00 öğlen 1 elma

ara 16.30
1 tane kivi 1 avuç ceviz

akşam yemeğe gideceğiz yemekte ne var bilemiyorm:))

ama muhtemelen
1kase çorba
köfte varsa ondan yerim pilav yemem artık, ekmek yemezsem pilav yiyebilirmiyim ki; değişiklik olursa tekrar yazarım:)

ben bi de hazır bilgisyarın başına oturmuşken biraz kendimi tanıtayım:)

nickten de anlaşılacağı gibi adım merve, 23 yaşındayım. 1.66 boyum; 67 kiloyla başlamıştım şimdi 65 kiloyum. üniversite son sınıfta okuyorum kpssye hazırlanıyorum yoğun bi maratondayım denemez pek çalışmıyorum:) neyse bi da başıma bu kilo derdi çıktı. inşallah burda birbirmize destek olup vereceğiz kiloları:))

tamam tatlım inşallah gaza geldim şimdi bak:))

o zaman bugünkü menümle başlayayım ben akşam yazamayabilirim

öncelikle kalkarkalkmaz 2 bardak sıcak su içiyorum

7.30 1 kase sütle k flakes

11.00 ara 1 tane meyveli top kek

14.00 öğlen 1 elma

ara 16.30
1 tane kivi 1 avuç ceviz

akşam yemeğe gideceğiz yemekte ne var bilemiyorm:))

ama muhtemelen
1kase çorba
köfte varsa ondan yerim pilav yemem artık, ekmek yemezsem pilav yiyebilirmiyim ki; değişiklik olursa tekrar yazarım:)

öğrencimisin,çalışıyomusun bilemedim şimdi:26::26:

menün genel olarak iyi gibi gözüküyo ama naçizane gözüme takılanlar,hazır kek yemişsin bunun yerine kuru meyve olabilirdi,birde öğleni sadece meyveyle geçiştirmek akşam çok yemene sebep olabilir,yağsz bi tost,yada kepek ekmekli sandviç yanında ayran daha sağlıklı olur,akşamda çorba,köfte salata olabilir,pilavıda akşam akşam yeme bence:KK34::KK34:

diyetisyen gibi hissettim kendimi:KK1::KK1:

ben bi de hazır bilgisyarın başına oturmuşken biraz kendimi tanıtayım:)

nickten de anlaşılacağı gibi adım merve, 23 yaşındayım. 1.66 boyum; 67 kiloyla başlamıştım şimdi 65 kiloyum. üniversite son sınıfta okuyorum kpssye hazırlanıyorum yoğun bi maratondayım denemez pek çalışmıyorum:) neyse bi da başıma bu kilo derdi çıktı. inşallah burda birbirmize destek olup vereceğiz kiloları:))

sen benden önce davranmşsın:KK1::KK1:mervecim inş.hedefine bizimle birlikte sağlıklı bi şekilde ulaşıcaksın,yaşında küçük olduğu için metebolizman daha iyi çalışıyodur eminim:KK34::KK34:

bu arada nerdesin şehir olarak,bide hangi bölüm okuyosun merak ettim:26:

olsun tatlım çok teşekkür ederim tamam pilavı kaldırıyorum:) üniversite okuyorum cnm ders çalışma manasında dedim çalışmıyorum pek diye. evet arada o olmadı, hasta oldum ve cnm felaket tatlı brşeyler istedi. akşama kadar dersane okul anca akşam evde oluyorum. normalde yanıma ceviz falan alıyordum ama dersanede olduğum için çikolata yerine onu alayım dedim. öğleni de sorarsan kendime kızdım neden kek yedi diye ceza olsun diye elma yedim. bi de akşam da yemeğe gideceğiz diye. iyiy mi yaptım kötü mü yaptım bilemedim:S

sen benden önce davranmşsın:KK1::KK1:mervecim inş.hedefine bizimle birlikte sağlıklı bi şekilde ulaşıcaksın,yaşında küçük olduğu için metebolizman daha iyi çalışıyodur eminim:KK34::KK34:

bu arada nerdesin şehir olarak,bide hangi bölüm okuyosun merak ettim:26:

inşallah tatlım beraber verelim şu kiloları:) çok da küçük olduğu söylenemez 22den sonra 23 demek garip oluyor:) denizliliyim denizlide okuyorum, bölümüm pdr, sen canım

inşallah tatlım beraber verelim şu kiloları:) çok da küçük olduğu söylenemez 22den sonra 23 demek garip oluyor:) denizliliyim denizlide okuyorum, bölümüm pdr, sen canım

gülnihal ablamız var,şu anda takımda değil ama arada yazar bize oda denizlide oturuyo:KK34::KK34:

ben çorumdayım,31 yaşındayım,13 yıldır özel bi şirkette muhasebe bölümünde çalışıyorum,2,5 yıllık evliyim,çocuğum yok,olmadanda kilolarımı verip öyle hamiş kalmak istiyorum,tabi bazı sağlık sorunlarım izin verirse:26::26:

bi de birşey soracağım; ben şu smile ifadeleri kullanamıyorum göremedim nerde:))

canım kullanıcı kontrol panaeline tıkla,sol tarafta seçenekleri düzenle diye bi yer var orayada tıkla,sonra aşağıya in konu görünüm seçeneklerinden imzaları,avatarları ve grafikleri seç,değişikleri kaydet:KK34::KK34:

msj yazarken altta smile çıkacaktır:KK34:

hemşehriyiz yanıi onunla gelince tanışalım:)) tatlımm dua edelim sana inşallah, sağlıklı sıhhatli ol, tez zamanda da bebişiniz olsun :) cnm benim ben şimdi hazırlanacağım uzun uzun tekrardan tanışalım, tüm üyelerle de. hadi çok öpüyorum:)

hemşehriyiz yanıi onunla gelince tanışalım:)) tatlımm dua edelim sana inşallah, sağlıklı sıhhatli ol, tez zamanda da bebişiniz olsun :) cnm benim ben şimdi hazırlanacağım uzun uzun tekrardan tanışalım, tüm üyelerle de. hadi çok öpüyorum:)

amin mervecim:KK16::KK16:

benimde mesaim bitti,çıkıcam birazdan,iyi tatiller,pazartesi görüşürüz:KK16::KK16:

Günaydınlarr:KK3:

Hafta içi sabahları kalkamıyorum haftasonu olunca sabahın köründe pörtlüyorum bgn gene 8di kalktığımda:KK14:

Neyse dün giremedim yazamadım size zaten yazmayada yüzüm yoktu cumartesi diye çok mu abarttım ne insan yazınca daha çok anlıyor ne yediğini, şimdi tek tek yazıyorum dün neler yediğimi yazıyımda utanıyım biraz :2:

Sabah
2dilim ekmek
1yumurta (haşlama)
çay
peynir
zeytin

ara
elma
vişne suyu

akşam

3-4 kaşık tavuk sote
1tabak az yağlı makarna
bol yogurtlu semiz otu

çay
1küçük diet çikolata

soda

8tane cips:KK17:
4kaşık profetorol :KK17:

1,5saat kadar yürüyüş yaptım çılgın gibi terledim ne sıcak vardı :KK1:

bütün hafta bişey yemesem olcakmış utandım valla yazarken ama iştahm çok açık buarada adet problemin varda 2 aydır olamıyorum ilaç kullanıyorum galiba onun etkisi var :KK25::KK25: inşallah bian önce olurumda rahatlarım :KK25:

:KK1::KK1:evet kocamın kriterleri arasında sigara içmeyen,etine dolgun hatun varmış,beni bulunca ahanda tam benlik dedi:KK9::KK9:

ona kalsa kg vermemi istemiyo ama ben sağlığım falan deyince akan sular duruyo tabi:KK34::KK34:

canım mikrodalga mısırları var,paket içinde,böyle kese kağıdı gibi,mikrodalgayı 3 dakikaya ayarlıyosun pıt pıt kendi kendine patlıyo,kese kağıdının içi şişip mısırla doluyo,sonrası hımmmm miss:KK56::KK56:

msj saymayı devam ettiriyoruz,senin kolayına nasıl geliyosa öyle yap,ben günün sonunda menü ve sporumu paylaşırken profilime girip yazdığım cevapları sayıp toplu halde bildiriyorum:KK34::KK34:

neslihancım hiç dikkat etmemişimm canım o mikrodalga mısırına aslında çok pratikmiş ama mikrodalgadan çok tırstım ya zararlı falan diyorlar ya bırak içinde bişiyler yapıp yemeği çalışırken bile etrafa zarar veriyormuş duydugum kadarıyla bide saf gibi çeyizime almıştım :KK5: çok şüpelerim var bu konuda anlıcağın:44:

Buarada kahvaltımıda saabh erken yaptım ilaç iççeğim için ama herkes uyuyo evde onlarla bida otururum muhtemeln masaya neyse çayla geçiştirirm ozaman ara öğünümü yapmış olurum yada öğlen yemeğimi yemiş olurum güzel fikir ztn kahvaltımı 8de ettim 12de anca kalkarlar :KK1::KK1:

kahvaltıda 1,5diilim ekmek
2bardak çay
1dilim peynir
3tane zeytin
2-3kaşık reçel yedim

öğlene kısmet artık:KK34:

gelişmelerle gelirimmm öpüldünüzz:KK54:

ben de bugünkü menümü yazayım

sabah 7.30
1 kase sütle k flakes

ara 4 tane form bisküvi çay

öğlen 1 tane poğça yedim

14.00
yemek yemeyeceğim diye ama arkadaş ısrar edince bi de çorba içmeye gittik 1 kase çorba içtim

ara 17.00
kalan 4 form bisküvim

bugün çok yedim sanki akşam yoğurt yemeyi düşünüyorum içine avokado doğrarım nane falan

akşam elma ve yanında belki 1 tane daha meyve yiyebilirim:KK17:

X