Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Selam kızlar günaydın:KK3:

Dün spor yapmaya yeltendim ama yapamadım heryanımın ağrısından dayanamadım

15dk stepperdaydım okadar onda bile çok terledim dün eve giderken biraz yürüdüm ama onu saymıorum :KK34:

2lt suyumuda içtim buarada:KK34:

neyse bugün çiğdem ve neslihan sözünüzü dinledim evden peynir ekmek yogurt fln getrdim ama gene yumurtalık vaktim kalmadı maalesef olsun bunada şükür :KK1: az sonra kahvaltımı etcem:KK34:

öğlen çorba ve yogurt düşünüyorum bi tanede elma yerim yanında :KK34:

akşama Allah kerim bakalım ilerleyen saatlerde belli olur :KK34:

tabiki suyu ve yeşil çayı ihmal etmiorum:KK34:

her yanım ağrıyor ya buara kollarım cabaklarım çokta halsizim off artık bi tatil olsaa :KK31:

neyse buarada yemek yarışması anketi başlamış ENGİNAR DOLMAM VE KABAK SALATAM var kızlar begenirseniz eğer oy verirseniz sevinirim :KK16:

http://www.kadinlarkulubu.com/yemekteyiz-soframiz-mutfagim/610915-zeytinyaglilar-salatalar.html

Son düzenleme:

buyrun gelin arkadaşlar denizliye başımızın üstünde yeriniz var:KK34:

bugünkü menümle başlayayyım

9.00 kahvalıtı
1 dilim ekmek
1 yumurta

11.00 ara
1 avuç ceviz
1 bardak bitki çayı

13.00 öğlen
1 kase yoğurt içine çeyrek avokado doğradım
yarım dilim ekmek

yarım saat sonra 1 parça çikolata yedim:KK20:

17.00 ara
1 tane kivi
1 tane kurutulmuş cennet elması

19.00 akşam 2 dilim börek

spor da yapamıyrm bugün yediklerim fazla oldu sanki; özellikle akşam:26:

arkadaşlar ben daha tam tanıyamadım hepinizi mesajlardan isimleri çıkarmaya çalışıyorum ama karıştı baya:44: ben girdiğimde genelde çevrimiçi olan da olmuyor, daha 2. gün yol uzun tanışırız inşallah:KK17:

afiyet olsun mervecim,evet akşamki böreği sabah yesen daha iyi olurmuş,kaçamakları genelde sabah ve öğlen yapmak lazımmış,böylece telafisi daha kolay olurmuş:KK34:

kızçeleride zamanla daha iyi tanırsın canım:KK16::KK16:
Özür dilerim neslicim kayınvalidem rahatsizlandi cok misafirim var cok şükür atlattı hastaneden çıktı şimdi bizde kalıyor hic fırsatım olmadı girmeye kusura bakmayın telafi edeceğim cezama raziyim :KK43:

canım çok geçmiş olsun,bende meraklanmıştım baya sana bişi oldu sandım:26: neyseki kayınvalidende iyiymiş:KK34:
Bugünkü menüm
Kahvaltı kuymak
Öğle
Semizotu salatası
Ara
Yeşil çay 1 dilim kek
Akşam semizotu yemeği az makarna

afiyet olsun efzacım:KK56::KK56:bu arada nerelisin,kuymak görünce karadenizli olduğunu düşündüm bi an:KK34::KK34:
Selam kızlar günaydın:KK3:

Dün spor yapmaya yeltendim ama yapamadım heryanımın ağrısından dayanamadım

15dk stepperdaydım okadar onda bile çok terledim dün eve giderken biraz yürüdüm ama onu saymıorum :KK34:

2lt suyumuda içtim buarada:KK34:

neyse bugün çiğdem ve neslihan sözünüzü dinledim evden peynir ekmek yogurt fln getrdim ama gene yumurtalık vaktim kalmadı maalesef olsun bunada şükür :KK1: az sonra kahvaltımı etcem:KK34:

öğlen çorba ve yogurt düşünüyorum bi tanede elma yerim yanında :KK34:

akşama Allah kerim bakalım ilerleyen saatlerde belli olur :KK34:

tabiki suyu ve yeşil çayı ihmal etmiorum:KK34:

her yanım ağrıyor ya buara kollarım cabaklarım çokta halsizim off artık bi tatil olsaa :KK31:

neyse buarada yemek yarışması anketi başlamış ENGİNAR DOLMAM VE KABAK SALATAM var kızlar begenirseniz eğer oy verirseniz sevinirim :KK16:

http://www.kadinlarkulubu.com/yemekteyiz-soframiz-mutfagim/610915-zeytinyaglilar-salatalar.html

günaydın mutlucum:KK16::KK16:
oyumu verdim canım:KK34::KK34:

yağmurlu,soğuk vede kasvetli çorum sabahından hepinize günaydınlar:KK3::KK3::KK3:

tartıda eksiler gördüğüm sürece benim havam hep güzel,tıpkı bugünki gibi:KK52::KK52:

yanlız dün akşam spordan geldikten sonra resmen nefis mücadelesi verdim,sadece greyfurt yedim ama karnım hala aç,kendimi survivordaki gönüllüler gibi hissettim:KK1::KK1:bide yemek reklamları çıkmıyomu ayy resmen ağzımın suları aktı,yatarken karnımdan sesler geldi,eşimde diyo niye kendine bu kadar eziyet ediyosun,yapayım sana bişiler diye,yok dedim 1,5 saat spor yapmışım o kadar terledim 5 dakikalık zevk için heder edemem:KK53::KK53:

iyikide yememişim sabah karnım düzleşmişti sanki,tartıda cumaya göre 500 gr ekside:KK52::KK52:

dünün raporunuda vereyim hemen

sabah
2 dilim t.b.ekmeği içine
peynir,marul,domates,salatalık

öğle
1 kase mercimek çorbası
tavuk sote
salata

ara
mavi yeşil mısır gevreği

ara
1 elma

akşam
2 greyfurt

3 litre su,2 bardak kayısılı form çayı

spor : 15 dakika tempolu yürüyüş
30 dakika eliptik bisiklet
30 dakika aerobik
30 dakika plates

toplamda:105 dakika:KK52::KK52:

yağmurlu,soğuk vede kasvetli çorum sabahından hepinize günaydınlar:KK3::KK3::KK3:

tartıda eksiler gördüğüm sürece benim havam hep güzel,tıpkı bugünki gibi:KK52::KK52:

yanlız dün akşam spordan geldikten sonra resmen nefis mücadelesi verdim,sadece greyfurt yedim ama karnım hala aç,kendimi survivordaki gönüllüler gibi hissettim:KK1::KK1:bide yemek reklamları çıkmıyomu ayy resmen ağzımın suları aktı,yatarken karnımdan sesler geldi,eşimde diyo niye kendine bu kadar eziyet ediyosun,yapayım sana bişiler diye,yok dedim 1,5 saat spor yapmışım o kadar terledim 5 dakikalık zevk için heder edemem:KK53::KK53:

iyikide yememişim sabah karnım düzleşmişti sanki,tartıda cumaya göre 500 gr ekside:KK52::KK52:

Woww süpersinn 500gr çok iyi bence:KK34:

Darısı başımıza ozman:KK8:

Off şu sporu bide ben yapabilsem sadece yemek yememekle olmuyor gerçekten düzenli olarak sporda yapmak gerek :KK31:

Woww süpersinn 500gr çok iyi bence:KK34:

Darısı başımıza ozman:KK8:

Off şu sporu bide ben yapabilsem sadece yemek yememekle olmuyor gerçekten düzenli olarak sporda yapmak gerek :KK31:

teşekkür ederim tatlım,cumaya kadar bi 500 gr daha gitse bu haftaki hedefimi tutturmuş olucam,:KK34:

spor konusunda bende senin gibiydim,evde o kadar spor aleti var ama yapacak adam yok:KK1: bende çareyi spor salonuna yazılmakta buldum,3 hafta oldu başlayalı,hem grupla birlikte yapınca çokta zevkli oluyo:124::124:

teşekkür ederim tatlım,cumaya kadar bi 500 gr daha gitse bu haftaki hedefimi tutturmuş olucam,:KK34:

spor konusunda bende senin gibiydim,evde o kadar spor aleti var ama yapacak adam yok:KK1: bende çareyi spor salonuna yazılmakta buldum,3 hafta oldu başlayalı,hem grupla birlikte yapınca çokta zevkli oluyo:124::124:

al bendende o kadar
nasıl grupla yapıosun?
buarada sen çalışıomusn canım?

al bendende o kadar
nasıl grupla yapıosun?
buarada sen çalışıomusn canım?

canım spor salonunda akşam 6,30 seansına gidiyorum ben,genelde çalışanlar geliyo,yaklaşık 20-25 kişi varız,hoca eşliğinde yarım saat aerobik,yarım saatte plates yapıyoruz,sonra spor aletleride var,isteyen onlardada yapabiliyo,ben genelde erken gidip eliptik bisiklete biniyorum:KK76::KK76:

evet mutlucum çalışıyorum,özel bi şirkette 13 senedir hemde:KK53::KK53:ön muhasebe olarak:KK42:

canım spor salonunda akşam 6,30 seansına gidiyorum ben,genelde çalışanlar geliyo,yaklaşık 20-25 kişi varız,hoca eşliğinde yarım saat aerobik,yarım saatte plates yapıyoruz,sonra spor aletleride var,isteyen onlardada yapabiliyo,ben genelde erken gidip eliptik bisiklete biniyorum:KK76::KK76:

evet mutlucum çalışıyorum,özel bi şirkette 13 senedir hemde:KK53::KK53:ön muhasebe olarak:KK42:

ay negüzell ben burda duymadım hiç öyle grup olan, biara yazılmıştım spora ama bireysel gidip kendin aletlerde yapıosun işte ama çok gitmedim hatta sayılıdır gittiğim ondan beri yazılmıorum gitmemem die :KK31: bi arkadaş bulsam kendime gitcek bende gidebilirim aslında :KK31:

hay maşallah 13 sene dile kolay vallaha ben şurda yakşalık 2senedir çalışıom öldüm resmen emeklilik sayıyom :KK1:

yaş kaçtı senin :KK34:

ay negüzell ben burda duymadım hiç öyle grup olan, biara yazılmıştım spora ama bireysel gidip kendin aletlerde yapıosun işte ama çok gitmedim hatta sayılıdır gittiğim ondan beri yazılmıorum gitmemem die :KK31: bi arkadaş bulsam kendime gitcek bende gidebilirim aslında :KK31:

hay maşallah 13 sene dile kolay vallaha ben şurda yakşalık 2senedir çalışıom öldüm resmen emeklilik sayıyom :KK1:

yaş kaçtı senin :KK34:

mutlucum hangi şehirdesin merak ettim:26::26:

valla yakın olsak giderdik kuu beraber:KK4::KK4:zevkli oluyo kalabalıkla:KK34:

ben 31 yaşındayım canım,ömrümün nerdeyse yarısı burda geçti diyebilirm:KK1::KK1:18 yaşında başlamıştım,ama artık zar zor gidiyo,hatta gitmiyo bile:KK25::KK25:

mutlucum hangi şehirdesin merak ettim:26::26:

valla yakın olsak giderdik kuu beraber:KK4::KK4:zevkli oluyo kalabalıkla:KK34:

ben 31 yaşındayım canım,ömrümün nerdeyse yarısı burda geçti diyebilirm:KK1::KK1:18 yaşında başlamıştım,ama artık zar zor gidiyo,hatta gitmiyo bile:KK25::KK25:

ben izmirde yaşıorum tatlım keşke yaa keşke yakın olsak giderdik beraber :KK31:

benim bile gitmiyor senin maşallahh:nazar: gitmiş gitceği kadara :KK1: çoluk çocuk var mı?

bende 26 yaşındym :KK31:

Son düzenleme:
ben izmirde yaşıorum tatlım keşke yaa keşke yakın olsak giderdik beraber :KK31:

benim bile gitmiyor senin maşallahh:nazar: gitmiş gitceği kadara :KK1: çoluk çocuk var mı?

bende 26 yaşındym :KK31:

eminim fıstık gibisindir,izmir deyince direk güzel hatunları geliyo aklıma:KK34::KK34:

mutlucum henüz çocuk yok,2,5 yıllık evliyim,bakalım olması için son sürat çalışmalara devam ediyoruz:KK74::KK74::92::92:

tabi bazı sağlık sorunlarımda var,bakalım herşeyin hayırlısı:emir_bebek::emir_bebek:

eminim fıstık gibisindir,izmir deyince direk güzel hatunları geliyo aklıma:KK34::KK34:

mutlucum henüz çocuk yok,2,5 yıllık evliyim,bakalım olması için son sürat çalışmalara devam ediyoruz:KK74::KK74::92::92:

tabi bazı sağlık sorunlarımda var,bakalım herşeyin hayırlısı:emir_bebek::emir_bebek:

yok deilim :KK1: hatta aslen izmirlide değilim:KK1: egeliyim ama :KK34: 7-8 yıldır burda yaşıorum okuldu iş güç derken kaldım burda :KK34:

izmirin kızlarındaki bakım kimde olsa güzel olur canım valla yoksa çogu aynı yani normal sıradan kızlar bence şimdi kızcaklar ama napıyım doğru söze ne hacet :KK34:

buarada geçmiş olsun inşallah hayırlı zamanda sende bebişine kavuşursun

evet trabzonluyum kendim yaptım :KK1:
size de yaparım tabi hiç merak etmeyin hele şu kiloları bi verelim bol tereyağlı bol peynirli olanından yaparım ödül olarak yani:KK1:

oyy valla içim gitti bol tereyağlı bol peynirli :KK56::KK56:

saol canım benmm yapmış kadar oldun:KK34:

Son düzenleme:
kızlar merhabalar

ayy geçmişi okuyup geleyim dedimde o nasıl geçmiş 23. sayfadayım :KK43: en iyisi yazıp okuyarak geçmişe gideyim :)

ben geldim antalyadayım işe geldim. bazen düşünüyorum hepsi benim kuruntummu diye... ayrıca geçmişte esracım bana eşinde senin ailen demişsin haklısın artık bizde bir aileyiz o antepe gelmek istemiyor işin kötüsü annem babam yaşlı ya onlar vefat edince ne yapacağız onların dışında antebe beni bağlayan birşey yok :S adet olmam lazım yine gelmedi bu ay artık bende tedaviye başlayacağım tabi eşim gidip testini yaptırabilirse :KK43: bu kadarcık yazayım şimdi bir geçmişe uzanayım :)

merhaba kizlar geldim ben gecmise bi bakim dedim ama cok uzundu :26:
yeni gelen arkadaslarimiz olmus hosgelmisler
elif ben memnun oldum :KK16:

bu arada kayinvalidem eltimde suan rahatim
ne var ne yok ? var mi bi yaramazlik bana bicilmis bir ceza var mi neslimmmmm arkadasimmmmmm :18::18::18::26::KK9:

yeni katılan arkadaşlarımız hoşgeldinizzz diyeyim daha 3. sayfaya geldim ama yeni katılanlar da baya aktif söylemeden geçemeyeceğim. :)

X