Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

İŞTE İLK HAFTA MESAJ SAYIMI
1:T_N:47
2:TASAN:46
3:TATLI KEDİ:36
4:FİTSEMA:27
5:GARDEN:20
6:FEFİLİFA:19
7:MUTEDEYYİN:13
8:MUTLULUKNEREDESİNBENİBUL:9
9:SPİROCHET:4
10:HEPBERA:3

eksik yada fazla olabilir kızlar kusura bakmayın yarın yapamam diye bugün yaptım yarın ve hafta sonu saymayalım

Son düzenleme:
iyi geceler kızçeler

yarın yoğun olucam,hem takımın listesi,hemde genel liste sırası bizde,inş.1.lik bizim olurda daha bi zevkle hazırlarım

bugünün raporunu vereyim hemen

sabah
1 elma
aktivia kahvaltı zamanı

öğle
mantarlı tavuk sote
salata,yoğurt

ara
3 ad mavi yeşil mısır patlağı

ara
1 kivi

akşam
1 tavuk but
salata,yoğurt

ara
1 greyfurt

3 litre su,2 bardak yeşil çay

spor:30 dakika yürüyüş
msj sayısı: 7

cok ozur dilerim kizlar zor gunler yasiyorum
aksilik internetim yoktu bugun giremedim
cezama raziyim
bu arada tarti bugun beni cok uzdu ins sabah uzmez
felaket sisim var 8 gun gecti hala adet olmadim testde negatif

Kilom 79.2

Koca hafta vere vere 300 grm vermişim ya...

Niye öyle oldu acaba :44:

GÜNAYDINNNNNNNNNNNNNNNN hayırlı cumalar canlarım ,gününüz güzel ve aydın olsunnnnnnnnnnn.....dilerim güzel sonuclar aldıgımız bızı mutlu eden enerjı veren bır gun olurrrrrrrr.

30 dak. yuruyusumu yaptım geldım... sabah tartıldım baskul pek yuzumu guldurmesede ben bılıyorum kı ödem var hala reglımden dolayı hıç uzulmuyorum haftaya ınşlh guzel bır sonuç alırım kilom 76.7

günaydınnnnnnnnnnn:118::118::118::119::119:

hepinize hayırlı cumalarRabbim bu güzel günde bütün dualarımızı kabul etsin inş.

çokkkkk keyifliyim bugün,tartının ibresinin tekrar sola doğru kayması bütün olumsuzlukları geride bıraktı

,bu hafta çok ama çok dikkat ettim,keşke bu şekilde 2 ay devam edebilsem eminim hedefime ulaşıcam:26:,akşamları hafif geçirmek bana iyi geldi,bunu biz kez daha anlamış oldum

evet gelelim kilomaa:18::18:

geçen hafta :78 kg

bu hafta : 75,6 kg

giden : 2,4 kg

verdiğim kilonun hepsi son 4 haftada aldığım kilo,inş.haftaya aynı tempoyla devam,takımdaki motivasyon hiç düşmesin inş.

günaydınn neslım harıkasın tebrık edıyorum senı ,guzel bır sonuç almışsın sen verdın ben mutlu oldum enerjın daim olsun hep mutlu ol canım , DUALARIN içinde kocaman aminnnn diyorum

cok ozur dilerim kizlar zor gunler yasiyorum
aksilik internetim yoktu bugun giremedim
cezama raziyim
bu arada tarti bugun beni cok uzdu ins sabah uzmez
felaket sisim var 8 gun gecti hala adet olmadim testde negatif

elifim merak etmiştim dün seni:26:,canım her zaman derdini anlatcağın arkadaşların var burda unutma,pozitif düşünmeye çalış,bunu yapmak zor kendimden biliyorum ama hayattada hiç bişey için üzülmeye değmiyo,kendimizden gidiyo biz farketmeden,inş.bu sabah çok daha enerjik uyanmışsndır
Kilom 79.2

Koca hafta vere vere 300 grm vermişim ya...

Niye öyle oldu acaba :44:

günaydın melekcim

300-500 derken hedefimize ulaşıcaz,artıda olmaktan yada sabir olmaktan iyidir

günaydın canımcımm

ben eminim haftaya çok daha güzel sonuçlar alıcağına,bu hafta takım motivasyonu süperdi,haftayada 2 li gruplarla yarış yapalımmı semacım

günaydınn neslım harıkasın tebrık edıyorum senı ,guzel bır sonuç almışsın sen verdın ben mutlu oldum enerjın daim olsun hep mutlu ol canım , DUALARIN içinde kocaman aminnnn diyorum

oyyy canım benim çokkk teşekkür ederimiyi yürekli arkadaşım benim

gel yapalım sacların bacımmm neslım sana bence sıyah ve kızıl tonlar guzel gıder .... benımde koyu kumraldı saclarım actım 2 ton rofle yaptırıyorum haftaya arkadaslarım yapıcak kursta bakalım nasıl olucak ama gorenler dıyorkı sana koyu tonlar yakışıyor renklı göz ve sıyah sac guzel olur bakalım bıraz kullanım roflemı, mavi siyah dusunuyorum bıdakıne veya gecenın büyüsü sende bır bak ıstersen sıyah dusunursen ... duz sıyah saç sevmıyorum ben

aynen çevremdeki herkeste ya siyah ya kızıl yap diyolar,patlıcan moruda güzel oluyo,ama ne bileyim değişik bişeyler istiyorum artık,eşime kalsa siyah istiyo ama oda sert gösteriyo sankibide siyahtan bi başka renge dönmek zor

açık renklerde tenim soluk olduğu için hiçç gitmiyo bana,ayy bilemedim şimdi

ama sana röflede güzel olur,renkli göz,off tam afet valla

insallah ıyı sonuclar alıcaz hep beraber neslım , olur yapalım benım rakıbem kım olucak ?? sende solladın gıttın zaten neyse lıste cıksın ortaya bakarız kım kımle eslesır diğmi bende lıstemı hazırlamaya calışıcam bakalım nasıl olucak

tşkr canım esınde koyu sevıyorsa mavı sıyah yap sana guzel yakışır ayrı bır ışıltı var 1 kere boyamıştım örnek SİBEL CAN çakmak çakmak klıbınde var mavı sıyah onu gorup özenıp boyatmıştım tavsıyemdır sen bılırsın canım sana herşey yakışır fıstıgım

Çakmak Çakmak (Sibel Can - Tarkan) - YouTube

canım benim teşekkür ederim

ayy bilmemmi mavi siyahı,daha önce bi kaç kere boyadım,bide gece siyahımı ne vardı onuda boyadım,acaba denemediğim renk kaldımı,sarı hariç

ya semacım bende seviyorum koyu rengi ama benim kendi rengim açık olunca dipleride hemen çıkıyo çok sırıtıyo,her ay dip boyası istiyoneyse biraz daha uzasında temmuz gibi boyatayım,o zaman kadar karar veririm herhalde

günaydın kızlarrr
kılom 84,7 güzel bi hafta güzel bi sonuc
giden 1,4
devamı olsun ınsallah
şu 80i bi göremedım yaa

günaydı hayırlı cumalar herkese nesli ve eda tebrik ederim süper kilo vermişsiniz ve benim kilom

geçen hafta 73.5

bu hafta 73
çok fazla veremedim ama 500gr fena sayılmaz en azından artıda değilim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…