Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

bende sevmıyom ıspanagı
semızotu ve pırasayı tercıh ederım:)

bende bende ama bu aralar paziya sardim o nasil guzel bir nimet yaaa hemde yikamasi ispanak kadar zor degil :KK19:
bende manyagim beyaz legende yikiyorum kum bitene kadar 10 su oluyor :KK47:
yapanlara saygim sonsuz yapip yedirenleri de cok seviyorum :KK53:
ama ben bundan sonra ispanak isteyenlere dayıcam paziyi ohh mis hehe :KK53:

1-2 yıla kadar ıspanağı hiç yiyemezdim bende,hatta pırasayıda, sadece börekte,pidede yerdim:KK1:

ama evlendikten sonra yemeye başldım,galiba kendim daha güzel yapıyorum:KK34::KK34:

ayy şimdi olsada ıspanaklı börek yesek ne kaa güzel olurdu:KK56::KK56:

dukan tariflerinde kepekle yapılan ıspanaklı bi börek tarifi vardı haftasonuna yapayım en iyisi:KK34::KK34:
ayyy canim cekti yaaawww :KK39:
bu arada çiğdem ve mutlu siz tanışıyomusunuz kuuu:KK23::KK23:

tanişiyolla galiba :KK9::KK9:

Son düzenleme:
cigdeemmmmmmmmmm ben simdi ütü yapacagim 1 saat surer onu da yazsana kuuu :KK23::KK23:
nolar nolar nolaaarr :KK60:
saylanmaz mi kü :KK1:

NOKullanıcı adıSpor dakika sayisi
1T_N110
2spirochet-
3fitsema140
4garden80
5fefilifa90
6tatlikedi100
7mimu88-
8mutedeyyin-
9tasan90

ekledim elifcim sporunu :)
bu arada kendimde bi yanlis kesfettim 100 yerine 130 yazilmis düzelttim hemen. pazarteside bugünde 50ser dakika yaptim sadece..
evet mutluyla tanisiyoruz uzun zamandir :KK1:

Menüm

Sabah:
2 dilim ekmek
Peynirli biber kavurmasi
3 zeytin ve çay

Öğle:
1 dilim ekmek
1 tabak etli bezelye
1 bardak ayran

Akşam:
Yarım tabak kuru fasulye

30 dk yürüyüş
3 lt su

günaydınnnnnnnnn günaydınnnnnnn:KK3::KK3::KK3:

musmutlu bi gün olsun hepimiz için,yarın büyük gün,inş.bütün haftanın emeklerini alıcaz yarın,ben bu sabahta eksiler gördüm tartıda :KK52::KK52:

hemen dünün raporunuda vereyim:KK42::KK42:

sabah
2 dilm tam buğday ekmeği ile yağsız tost

öğle
sebzeli köfte
salata
yoğurt

ara
8 ad kavrulmamış fındık

ara
1 elma

akşam
2 greyfurt

ara
sade türk kahvesi
1 kare bitter(% 80 kakaolu):KK23:

özlemcim msj sayım 19 :KK34::KK34:

çiğdemcim sporum 75 dakika (30 dakika aerobik,30 dakika plates,15 dakika eliptik):21::21:

okuyorum ya karabasan olabilirmiş vesvese yapma dedi hoca Allah in izni ile hic yaklasamazlar dedi bide dua verdi onlari oku dedi bakalim hayirlisi :KK53:

karabasanmıı:18::18:ayda yılda banada olur,kıpırdıyamazsın,dilin dönmez,sesin çıkmaz,sanki biri üstünde gibi hissedersin,böylemi oldu elifcim sanada:26::26:
canim acaba havalardan mi dolunay falan mi olacak nolacak bilmiyorum ki cok korktum ama kocacigimin her yerini cizmisim tirnaklarimla garibim bana kim uzulsun diye dalga geciyor benimle :KK30:
senin ki ruya benim ki gercek bende mi dua okusam senden korunmak icin diyo :KK9:
:KK1::KK1:ne çekti elif kocan senden be:KK9::KK9:
canim acaba bebek tutunmaya mi calisiyo :26:
gunun ne zaman :44:
ayyy insaallah neslim yaaaaa hadi bakalim Allahin izniyle birimizden biri kalsin artik hamis yaaaa :emir_bebek::emir_bebek::KK49::KK49:
canım günüme daha 1 hafta var,ama yumurtam yeni çatlamıştır,off elifim yaa inş.Rabbim hiçbirimiziçok bekletmez:KK16::KK16:
bende bende ama bu aralar paziya sardim o nasil guzel bir nimet yaaa hemde yikamasi ispanak kadar zor degil :KK19:
bende manyagim beyaz legende yikiyorum kum bitene kadar 10 su oluyor :KK47:
yapanlara saygim sonsuz yapip yedirenleri de cok seviyorum :KK53:
ama ben bundan sonra ispanak isteyenlere dayıcam paziyi ohh mis hehe :KK53:

hımm pazı sadece dolmasını yedim,yemeğini nasıl yapıyosun canım:KK34::KK34:

günaydın arkadaşlar güzel bir gün olsun mesaj sayılarınızı bekliyorum nesli seninkini kaydettim

günaydın kızlarrr sayfalarımız hiç durmasın aksın hep böyle maşallah:)

dün gece bizimkınede karabasan gelmiş senı görüyorum esra esra demek ıstıyorum sesım cıkmadı dıyo
bana cok olmaz bu yasıma kadar en fazla 2-3 kez olmuştur ama korkmadım hiç olabılır
bılımsel açıklaması yorgun vücutların ve özellıkle mevsımsel geçiş donemınde vücutlardakı kasların kasılması,kitlenmesi vs. gibi açıuklanıyodu
neyse dün aksam biraz alısverıs yaptık eve geldık dizilerım baslamıstı zaten oturdum tv başına biraz fıstık yedım çayla
şu kabuklu yer fıstıgından
ama spor yok malesef:KK43:(

günaydın özlemcımmm
mesaj sayım 15 dün
yaa bu mesajları 5ten sonra saymasak olmazmı
zaten ılk 5 mesaja yazıp sonrasını saymasak unutoyurm ben ya

Günaydin hanimlar :KK16:

sporlarinizi kaydettim hepiciginizinde..

benim dünkü menüm:

Sabah:
1 tas kellogs (200kalori)
Ara:
1 elma

Öglen:
Japon makarnasi bol sulu biçimde çorba kivaminda (290 kalori)
Bi meyveli yogurt (68 kalori)
Ara:
1 elma

Aksam:
Soyali, rokali ve tavuk salamli salata.
Bi kaç çilek

Sporum dün 50dakikaydi.
--

Bu sabah: 1 tas kellogs yine, üseniyorum bu hafta normal kahvaltiya :KK43:
5-6 çilek :KK52:

Acil cikmam gerekiyor gelicem yine :KK54:

günaydın özlemcımmm
mesaj sayım 15 dün
yaa bu mesajları 5ten sonra saymasak olmazmı
zaten ılk 5 mesaja yazıp sonrasını saymasak unutoyurm ben ya

benim için farketmez eğer herekes kabul ediyorsa olur banada tek yek saymak zor oluyo oylamaya sunalım sonucuna göre sayalım yada saymayalım

ben bugün kendime bakım yapıcam kuaföre gidicem saçlarımı boyatacam öğleden sonra görüşürüz:KK8::KK3::KK3::KK1:

günaydın arkadaşlar güzel bir gün olsun mesaj sayılarınızı bekliyorum nesli seninkini kaydettim

günaydın özlemcimm:KK16: msj sayıları için şöyle bi önerim var,herkes günün son msjında yada ertesi gün ilk msjında rapor verirken,profiline girsin ve yazdığım cevaplar bölümüne tıklasın,o gün içindeki msjlarını sayıp toplu şekilde bildirsin,örnek:bugün benim msjım gibi:KK34:
günaydın kızlarrr sayfalarımız hiç durmasın aksın hep böyle maşallah:)

dün gece bizimkınede karabasan gelmiş senı görüyorum esra esra demek ıstıyorum sesım cıkmadı dıyo
bana cok olmaz bu yasıma kadar en fazla 2-3 kez olmuştur ama korkmadım hiç olabılır
bılımsel açıklaması yorgun vücutların ve özellıkle mevsımsel geçiş donemınde vücutlardakı kasların kasılması,kitlenmesi vs. gibi açıuklanıyodu
neyse dün aksam biraz alısverıs yaptık eve geldık dizilerım baslamıstı zaten oturdum tv başına biraz fıstık yedım çayla
şu kabuklu yer fıstıgından
ama spor yok malesef:KK43:(

günaydın esram:KK16:

kız sen akşam yemeği yerine kuruyemişmi yiyon hep:26::26:
Günaydin hanimlar :KK16:

sporlarinizi kaydettim hepiciginizinde..

benim dünkü menüm:

Sabah:
1 tas kellogs (200kalori)
Ara:
1 elma

Öglen:
Japon makarnasi bol sulu biçimde çorba kivaminda (290 kalori)
Bi meyveli yogurt (68 kalori)
Ara:
1 elma

Aksam:
Soyali, rokali ve tavuk salamli salata.
Bi kaç çilek

Sporum dün 50dakikaydi.
--

Bu sabah: 1 tas kellogs yine, üseniyorum bu hafta normal kahvaltiya :KK43:
5-6 çilek :KK52:

Acil cikmam gerekiyor gelicem yine :KK54:

çiğdemm şu japon makarnası noddle dimi canım,valla nerdeyse hergün menülerinde var,dayanamıcam bende yapıcam,koloriside azmış hem:KK34::KK34:
ben bugün kendime bakım yapıcam kuaföre gidicem saçlarımı boyatacam öğleden sonra görüşürüz:KK8::KK3::KK3::KK1:

ohh nasıl iyi gelir şimdi sana değişiklik:21::21:bende yapıcam değişiklik ama hem biraz daha kg vereyim hemde saçlarım uzasın diye bekliyorum:KK34:

ne renk canım senin saçlar,bide hangi renge boyatıcaksın:26::26:

slmmmmmmmmmmm ben geldım canlarım :13:... gununuz guzel saglıklı ve mutlu olsun ınşalhhh :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:nasılsınız ben sabah 7 uyandım yıne aynı kahvaltım cocuklar derken ... aldım kankamı 1 saat yuruyuşumu yaptım ... eve geldım ışlerımı bıraz toparladım bıraz uzansam dedım bır uyandım saat olmus 12 vee hemencık geldım guzel arkadaslarıma bakmaya nasılsınız umarım herkes verdıgı sozu tutuyordur herşey yolundadır hadı bakalım dunkı menulerı toplama zamanı yazmayanlar varsa hemen yazsın kayıt alıyorum....kacamak yok dıgmı :KK20::KK34:

çiğdemm şu japon makarnası noddle dimi canım,valla nerdeyse hergün menülerinde var,dayanamıcam bende yapıcam,koloriside azmış hem:KK34::KK34:

evet neslim o. Ama ne var biliyor musun? Alirken 10'lu paket aliyorum. Sirkette pratik yemek oluyor herzaman disarda yemeyi sevmiyorum.
Sadece sicak su ve icinden cikan baharatlarla karistirip yiyorum bunu.
Bi tanesi 60 gram falan. Az yemeye alismam icin baya yardimci oldu bu ölcüler, baslarda ikiser tane yiyordum gerçi :KK53:
söylemeye utanir oldum her gün onu yedigim icin ama bu ara fena tutuldum çok lezzetli :KK52:

Böyle bisey paketide $373-541-large.jpg

Ordada bulabilirsen bak canim mutlaka :KK34:

X