Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

:124::124:GUNAYDINNNNNNNN KIZLAAARRRRRR :124::124:
EVIMDEYIMMMMMMM
malesef cok gec yattim ve gec kalktim suan k flakes yiyorum
oglen arkadaslarla sinemaya gidecekmisiz orada izgara biseyler yerim
aksam salata corba falan dusunuyorum
menumu paylasirim
valizimi acmam lazim :18: yikanacaklari yikayim amaaaaaa ondaan önceeeeeeeeee 30 dk aerobikkkkk :122:

:124:[video=youtube;zFD8ZF8svzw]http://www.youtube.com/watch?v=zFD8ZF8svzw[/video]:124:
tatilde bu muzikle her sabah aerobik yaptik ve artik aerobik muzigimmm buuuuuuuu
yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz hoooopppp zayiflicaaaazzzzzzz

***1. TAKIM 303.ETAP***etap 10. su

T_N ( 77,4 / 78 / -0,6 / %-0,78 )
spirochet ( 85 / ) kilo bildirmedi
fitsema ( 76,5 / 77 / -0,5 / %-0,65 )
garden ( 84,3 / 86,1 / -1,8 / %-2,14 )
fefilifa ( 74,9 / 74 / 0,9 / %1,20 )
ayluhmx ( 77,9 / ) kilo bildirmedi
jangs ( 79 / ) paylaşım ve 3.kez bildirim yapmadığı için diskalifiye
tatlıkedi ( 65,1 / 66,1 / -1 / %-1,54 )
mimu88 ( 76,6 / ) kilo bildirmedi
mutedeyyin ( 73 / 79,5 / -0,43 / %-0,59 ) 287.etapta izine ayrılan üyenin kilosu 15'e b
tasan ( 70 / 73,5 / -0,88 / %-1,26 ) 299.etapta izine ayrılan üyenin kilosu 4'e bölündüölündü

kızlar geçen haftanın sonuc listesi hepimiz döküldük bu listeyi hergün paylaşacam sizle belki hırs yaparız bu hafta ilk üçe girelim hadi herkes sporu ve diyeti eksik etmesin

Umarım vardır böyle güç birliğiyle daha güzel ve eğlenceli gerçekten diyet yapmak

Bana mutlu diyebilirsiniz

26 yaşındayım 1 65 civarı boyum var bu sabahki tartılışıma görede 65.7 kilom

Buarada çalışıorumm mesaim 8 bçkta başlıosa 8 45de kkdayım

Paylaşıma şimdi başlıyım öyleyse;

Sabah
1 kepekli mini simit
1 dilim peynir
şekersiz çay

Arada
1 tane kepekli light bisküvi yedim

Öğleye kısmet bakalım yemekte ne çıkarsa bahtımıza

kizlar simdi cikiyorum ben az sonra da sinemaya gidecegim donuste yazarim
bol bol sayfa gorecegimden eminim
neslimmmmmmmmmmm
ozleniyorsunnnnnnnnnn

Tamda dügün sezonu acilmisken iyi fikir aslinda esra
iyi yapmissiniz valla bende ankaranin baglarinda 10 saat oynayabilirim valla

tamam içiyorummm
1.250lt suyum bitti simdi ögleden sonraya 750ml. kaldi :)
Yesil çayda spora gidip geleyim yemekten sonra içicem

öglenki menüm: Corba ve havuç salatasi
kalorilerini bilmiyorum zaten artik kalori sayimi yapmiyorum... sadece meraktan bakiyorum

buda süperrr

selam kızlar.....yeni kurallarla başlamışsınız...hadi bakalım..inşallah bu hafta ataktasınız......
edacım moralini bozma canım..ve eğer antepe gitmek istemiyorsan eşine taviz verme..bıraksınlar da en azından nerede yaşayacağımıza biz karar verelim....

selam kızlar ben geldimmm

ohh maşallah sayfalar çoğalmış,hemen büyük bi zevkle geçmişe dalıyorum

merhabalar kızlar ...............

moralim çok bozuk. sınav cok zordu.hayatımda girdigim en zor ingilizce sınavıydı. üds -kpds karışı yds faciya olmuş.... memuruda-doktoruda-ögretim görevliside aynı sınava girecek diye sınavı zorlaştırmayı bırak birde 2.5 saat yapmışlar... zorluktan ziyede çevirsemde dogru cvp çıkmıyordu o derece saçmalamışlar paragraflarda vs...

anlayacagınız kötü.... yorumları okudum... amerikada büyüyen yaşayan egitim gören biri diyorki ben böyle saçma bir sınav görmedim.. e artık siz cıkarın sonucu

ben artık giremeyecegim. sınav kötü geçti ve ekimdeki sınava kadar soluksuz çalışmam gerek. kampa girecegim. o nedenle üzülerek ayrılıyorum....

bahar gelmiş yaz gelmiş neyime doktoraya başlasam yeterdi. inşallah o puanı alırım . öpüyorum hepinizi... fırsat buldukça girerim.

elifim bu hafta sonu için bende buraya yakın bi ilçeden termal otelden yer ayırtmıştım ama moralim bozuk olunca iptal ettirdim,inş.sen çok çok faydasını görürsün canım

çoğunluk haftaiçi çalıştığı için haftasonları biraz ıssız takım oluyoruz melekcim,bu arada kurallar süper,sayende takıma hareketlilik geldi,ee tabi tecrübede var
menünde güzel canım afiyet olsun

inş.semacım,ben inanıyorum hepimiz için iyi olucak,yoksa ipin ucu bi kaçtımı bidaha zor bulunuyo,baksana 75 lere inmişken tekrar 78 i gördüm,80 lere çıkmam an meselesiydi,neyseki tekrar motive olduk
menüleride paylaşmak süper oluyo,sorumluluk duygusu ile istesende kaçamak yapamıyosun zaten,bende akşam paylaşırım canım
neslım hayırlısı olsun canım herşeyde vardr bır hayır ... sen simdi kendini sıcak tut ve ....... rabbım hayırlı bır evlat nasıp etsın guzel haberlerını beklıyoruz

amin canım,valla çalışmalara başladık bakalımhayırlısı nasılsa öyle olsun
ayyy güzelim çok geçmiş olsun

teşekkür ederim edacımm
canım benim ya tahmin etmiştim bi sıkıntın olduğunu:26::26:

inş.herşey kısa sürede yoluna girer canım,ama bizede anlatmaktan çekinme lütfen,dertler anlatıkça azalır
ayrıca başınız saolsun canım,Rabbim geride kalanlara sabır versin

günaydın kuzlar evet yeni bir haftaya başladık .güzel bir hafta olsun inşallah cuma günü söylediğimiz kurallara uyalım lütfen artık toparlanalım bu hafta kimse artıda olöasın

günaydın özlemcimmcuma inş.süper bildirimler yapıcaz
bu arada mesjları saymaya başlıyorum bugün

:18::18::18::18:

günaydın semacımmakşama bende yazarımki menümü

hoşgeldin tatlım

ben takım kaptanı neslihan

eğer bol paylaşım yaparım,kurallara uyarım dersen 2 haftalık deneme süresinden sonra listeye yazılabilirsin canım

kurallarımızı saolsun semacım söylemiş,hergün katılım,menü paylaşımı,cumaları öğlen 1 e lkadar kg bildirimi,bu kaaa

esramm ne güzel yoğun bi hafta geçirmişsin,haftasonunu unuttuk gitti,bugün herşey için yepyeni bi başlangıç olsun,ilk hedefimiz artılardan kurtulmakkk

çiğdemcimm bravo sanaaa

haftasonu kaçamksız geçmiş,çok özendimm valla

bu akşam sporum varki benim,cuma gidememiştim,bugün acısını çıkartıcammm

ohhh sefamız olsunn

ayyy ne kadar enerjik bi günaydın,taa oralardan bana kadar geldi elifimm
bütün haftamız hep böyle geçsin inş.,tatilde pek yaramış belli

ne kadar kötü bi liste,inş.bidaha tekrarlanmayacak

mutlucum azmin daim olsun canım,kilonu not aldım
kizlar simdi cikiyorum ben az sonra da sinemaya gidecegim donuste yazarim
bol bol sayfa gorecegimden eminim
neslimmmmmmmmmmm
ozleniyorsunnnnnnnnnn

hoşgeldin ablacım

canım benim yaa üzüldüm şimdi,haftasonu inş.sınavı iyi geçmiştir diye aklımdan geçirmiştim,

hakkında hayırlısı olsun bitanem,vardır elbet bundada bi hayır,ayrıca bahar gelmiş neyime falan duymamış olayım

sen çok pozitif birisin,şu anda moralin bozuk biliyorum ama belki daha iyisi olucaktır

burdan uzak kalmanıda istemem ama senin için iyi olucaksa bi süre izinli yazayım,çokta ayrı kalma olmazmı

çiğdemcimm bravo sanaaa

haftasonu kaçamksız geçmiş,çok özendimm valla

bu akşam sporum varki benim,cuma gidememiştim,bugün acısını çıkartıcammm

Selam neslihancim özlemisim senin enerjini
cikart acisini valla yaglarin kafasina kafasina vur spor yaparken
Bende simdi yaptim geldim cok iyi geliyor

Evet haftasonu hiç kaçamak yapmadim. Hatta kina vardi cumartesi aksami bol bol oynayarak sporumuda yaptim sanirim
Bi durum olmazsa kaçamaksiz geciyor. Ama misafir falan oldumu iste ozaman yaniyorum

--
Spor bildirimim: Kosu bandinda 50dk. - 7.2km/h - 500 kalori.
Yari kosu yari yürüyüs tarzinda oldu canim cikti ama

ögle yemegi menüsü:
2 meyveli yogurt
Havuç salatasi
Corba

helel olsun takımıma be herkes kendine gelmiş sayfalar uzamış gitmiş maşallah bide cuma günü kilolar giderse süpeeeeerrrrrr

bugün kızın okuluna gittim şu dayak olayı için,bizim komşu aynı okulda öğretmen ben konuşurum öğretmeniyle dediği için ben gitmemiştim.ama hala vuruyor deyince gittim önce rehber öğretmenle görüşüştüm oda öğretmeni çağırdı dedim vuruyormuşsunuz artık okula gitmek istemiyor dedim.ben vurmam ona kıyamam ;onlar benim canım falan bir sürü şey söyledi bakalım bundan sonra ne olack çocuğa bir şey diyecekmi.velilerle konuştum bugün onlarda vuruyor dedi.ama kimse şikayet etmiyor çocuğa tepki gösterir diye korkuyorlar herhalde

kötü birşey yoktur inş. edacım..
İyimisin şimdi biraz?
evet kurallar......aslında 9 köyden kovuldum derler..seninki de 9. takımdıburası hayırlı olur inşallah.

evet ya boşver o takımı şimdi

Anladım canım...

Yok ya ne katkısı..
Kızların biraz gaza ihtiyacı varmış,hepsi bu

Öğretmen mi dövüyor cocukları?
Şİkayet ettinizmi?
Gerçi teşkilattakiler birbirine dokunur mu bilmem..

Çocukları okuldan sogutuyorlar ya..
Küçücük cocugun beyninde nasıl yer eder o şimdi...

Kurs işlerimi bitiremedim hala
Dosyaların içine gömülmüş durumdayım,size bakayım dedim..
Birazdanda yemek hazırlayacagım..

Kızlar,paylaşım yaparken, başlık bölümüne benim gibi msj sayınızı yazın işsterseniz..
Özlem içinde kolaylık olur...

Herke msj sayısını sayıp,tasana özelden atmayı unutmasın...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…