Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Haftasonu böylemi oluyor takım? Kimsecikler yok :44:
Ben menümü yazayım bari :KK1:

Sabah:
2 dilim ekmek
Az sucuklu yumurta
Peynir,zeytin ve çay

Ara:
1 elma

Öğle:
Tavuklu salata

Ara:
1 avuç leblebi

Akşam:
1 dilim ekmek
Az menemen
Bir kase mercimek çorbası

3 lt.su + 2 kupa bitki çayı
3 saatte temizlik yaptım :KK1:

:KK60: kim puding
Ne Elif'i :KK60:
Yok öyle bisi semos :KK60:

afiyet olsun canım sütlü tatlı kalorısı çok yuksek degıl haftada 1 gun yıyebılırsın :KK34:

ayrıca ıyı tatıller elıfcım ohh mıs gıbı tatıl yapıyosun umarım amacına ulasır o sıcak sularda hamış kalıp dönersın canım:KK49::emir_bebek:

:KK16:slm kızlar guzel bır hafta sonu diliyorum .....

arada gırıp okuyorum ama cevap yazmak bugune kısmetmış

umarım aldıgımız kararlar takım ıçın hayırlı olurr ve eskısındende ıyı sonuçlar alırız evet yarın pazartesı menu paylaşımı beklıyorum ...takıpcınızım :KK34:

Eki Görüntüle 677444

O zaman şimdi gelelim fasülyenin faydalarınaaa.. :KK1::KK1::KK1:

Fitsema; üyelerin menü paylaşımını takip edecek...
Bir dahaki cumaya EN FİT ünvanını en iyi beslenen kazansın...

Tasan; gün gün msj sayımlarını denetleyecek...
Özlem, sen hergün birini görevlendir,msj sayılarını saymak için,daha sonra o gün görevli kişi sana özelden msj atsın,
sende günün sonunda paylasılan msj sayısını bana bize bildir ve EN İYİ ÜYE yi seçelim...
Paylaşımlar 00-00 den sonra ertesi güne devreder...
Yalnız PAZAR günleri msj sayımı olmasın.. Tatill günü giremeyen olabilir...

Msj sayımı uygulamasını pazartesi başlatalım inşaallah...

Tatlı kedi; takım üyelerinin spor kontrolünü yapacak...
Herkes günde en az 20 dk. spor yapmaya gayret etsin...
Çiğdem bir dahaki cumaya ençok spor yapanın dakikalarını not edersin,onu haftanın SPORCUSU seçeriz...

MAZARETSİZ VE ÇABA GÖSTERMEDEN 3 HAFTA ÜST ÜSTE KİLO VEREMEYEN İZİNE AYRILACAKTIR...

Haydi gazamız mübarek ola !!!

:KK62: :KK66: :KK64: :KK19: :118:

Eki Görüntüle 677446

evet yenı kurallar bızlere hayırlı olsun ... lutfen kurallara uyalım uymayanları uyaralım :KK34::KK53:

kızlar ben çıkıyorum yarın izinliyim,inş.takımımız bundan sonra daha aktif olur,lütfen lafta kalmasın hiç bişey:KK34::KK34:

biraz kanamam var benim eve gidip dinlenicem,çok çok öpüyorum hepiciğinizi:KK16::KK16:

melekcim sana ayrıca teşekkür ederim tatlım:KK16::KK16:

kızlar ben geldim,ohh maşallah takımıma,elifim olsun canım zararın neresinden dönersen kardır:KK34::KK34:

şimdi gelelim bana,doktora gittim miyom derken şimdide polip im oldu iyimi,rahim ağzında polip varmış,sperm girişini negelleyecek bişey,doktor örnek aldı,patolojiye gitti,miyomlarla ilgilide ameliyatı ilk başta önermiyorum riskli dedi,önce hamileliği denemeliymişiz,bu şekilde doğum yapan çok hastam var dedi,3 ay bi süre verelim,sonrasında rahim filmi çekeriz gerekirse ameliyatı gündeme alırıa dedi

bu akşam çatlatma iğnemi vurunucam,hayırlısı olsun artık,bakalım 15 gün sonra patoloji sonucunda ne çıkıcak

benden haberler böyle kızlar,şimdilik buralardayım yani:KK34::KK34:

melekcim listeyi paylaşmadıysan izinli kısmını silebilirsin:KK52::KK52:

neslım hayırlısı olsun canım herşeyde vardr bır hayır ... sen simdi kendini sıcak tut ve .......:KK34::KK53: rabbım hayırlı bır evlat nasıp etsın :KK49::emir_bebek: guzel haberlerını beklıyoruz :KK16:

Son düzenleme:
slm kızlar...kaç gündür yoğunum,bide malum sağlık sorunları,sanırım artık buraya vakit ayıramıycam kızlar:KK53::KK53:

bugün tekrar doktora gittim,yumurtalıklarım gelişmiş ama miyomda büyümüş,doktor kesin ameliyat dedi,ama istersen bu ay gebeliği bi deneyelim ondan sonra karar ver diyo,ama bi tarftanda riskli bi gebelik olur,erken doğum,düşük riski her an olabilirmiş,çatlatma iğnesi verdi ama ben şu anda hamile kalmak istemiyoum,bu riski göze alamam,miyomda daha fazla büyümeden alınmalıyımış yoksa rahimi kurtaramayız dedi,portakal büyüklüğüne ulaşmış

offf kafam o kadar karışıkki,ne yapacağımı şaşırdım,eşimde başka doktorada görünelim diyo,sanırım bu hafta ankaraya gidicez,kardeşimin eşi hemşire,doktor araştırıyo,belki yarın yola çıkarız,bu durumda takım,listeler ne olucak bilmiyorum,aranızda bi karar verin,bende ona göre paylaşıma bildiricem kızlar,eğer bu işi yapacak biri çıkmazsa takım için komple izin isticem,üzgünüm:KK50::KK50:

ayyy güzelim çok geçmiş olsun

Canim neslim sen takımı düşünme tatlım
İyileseceksin ve aramıza doneceksin insaallah hiç üzülme
Bizi habersiz bırakma yeter :26:

Takimdakiler neden yoklar acaba:26:
Kaptan yardımcısı da yok edaaaaaaaaa:44:
Canim umarım baban iyidir :26:
Misafirin hala varmı bilmiyorum ama geçici bir çözüm bulalım çil yavrusu gibi dağılacağız
Herkes bı takıma geçecek ve tekrar alışma devresi :KK50:

özür dilerim arkadaşlar biraz sorunlu bir durumdaydım. şimdi de antepteyim yine. antalyada hastaydım gece acildeydim sabah antepe geldim. burda da geçmedi hasta bakmaya geldim pilim bitti ben yatıyorum artık. bugün tekrar acile gittim bir iğne yaptılar ki acısından ben 10 dk uzandım :S takıma girememin nedeni ayrı tabi. eşimle biraz tatsızız yine antepe git iş görüşmelerine git sen iş bul kal bakalım olacakmı bende arada gelirim gibi şeyler söyledi tabi nevrim döndü benim öyle halsizim ki çok sinirlenmeme rağmen iş görüşmesine gidecek halim yok ne olacağız bilmiyorum. buraya yerleşmek korkutuyor beni. ayrıca antepte adliyenin önünde kazara vurulan bir aile vardı onlar akrabamızmış. fransadaki yengem kuzenlerimde geldi burdalar kadına ağzımı açıp başınız sağolsun diyemedim yüzlerine baktım oturdum. çok acı bir durum. izin isteyeyim takımdan gireyim de dedim ama takım gerçekten kötü bir duruma girmiş daha 9. sayfadayım devam edeyim okumaya cevaplayayım en son birşeyler yazarım...

okudum geçmişi tamamen, bir takım değişikliklerimiz var hayırlı olsun diyeyim... izin mi alsam diye düşünüyorum ama fazla problemim var en kötüsü de nerdeyse kaç aydır üstüme sinmiş olan faranjit grip... menümü paylaşmaktan çok buraya girip dertleşmek istiyorum ama az önce üstün körü değindim problemler biraz derin yinede diyet için burdayız konunun özünden uzaklaşmamalıyım. bugün ne yedim yazayım da göreyim günümü

sabah 08:00 peynir + 1 poğaça

sabah 12:00 :))) 2 dilim sucuk+yumurta+ domates salatalık 1 dilim ekmek

ara: çilek

öğle: 1 dilim yaş pasta

ara: çilek + sade türk kahvesi

akşam: ekşili ufak köfte, ekmek yok

bol bol su griptenmidir bilmem ağzım dilim kuru boyuna terliyorum bugün 5 lt bitirdim hala da içiyorum :KK43:

spor olarak yeğenlerimle oynadım. az yürüdüm 10 dk ama 10 dk da sırılsıklam oldum :KK43: rüzgarda çarptı sanırım.

özür dilerim arkadaşlar biraz sorunlu bir durumdaydım. şimdi de antepteyim yine. antalyada hastaydım gece acildeydim sabah antepe geldim. burda da geçmedi hasta bakmaya geldim pilim bitti ben yatıyorum artık. bugün tekrar acile gittim bir iğne yaptılar ki acısından ben 10 dk uzandım :S takıma girememin nedeni ayrı tabi. eşimle biraz tatsızız yine antepe git iş görüşmelerine git sen iş bul kal bakalım olacakmı bende arada gelirim gibi şeyler söyledi tabi nevrim döndü benim öyle halsizim ki çok sinirlenmeme rağmen iş görüşmesine gidecek halim yok ne olacağız bilmiyorum. buraya yerleşmek korkutuyor beni. ayrıca antepte adliyenin önünde kazara vurulan bir aile vardı onlar akrabamızmış. fransadaki yengem kuzenlerimde geldi burdalar kadına ağzımı açıp başınız sağolsun diyemedim yüzlerine baktım oturdum. çok acı bir durum. izin isteyeyim takımdan gireyim de dedim ama takım gerçekten kötü bir duruma girmiş daha 9. sayfadayım devam edeyim okumaya cevaplayayım en son birşeyler yazarım...

eda bende merak etmiştim seni geçmiş olsun canım inşallah sorunların düzeliir.nasıl oldun iyimisi biraz daha

günaydın kuzlar evet yeni bir haftaya başladık .güzel bir hafta olsun inşallah cuma günü söylediğimiz kurallara uyalım lütfen artık toparlanalım bu hafta kimse artıda olöasın

işte menüm
SABAH;2 dilim ekmek tost bol yeşillik :KK36::KK36::KK36::KK36::KK36:

ARA;5 fındık 5 kayısı :KK34::KK34::KK34::KK34::KK34:

ÖĞLE;çorba ve haşlanmış tavuk ve2 kaşık pilav :KK56::KK56::KK56:

ARA;keten tohumlu yoğurt :KK9::KK9::KK9::KK9:

ARA;sade türk kahvesi :KK52::KK52:

AKŞAM;mor lahana salatası:KK56::KK56::KK56:

1 ssat yürüyüş 3 kupa yeşil çay

:KK3::KK16:gunaydın ... güzel bır hafta dilerım canlarım umarım aktıf ve az kalorılı bır hafta olur ... evet tskr ederım arkadaslarım menu paylaşımına baslamış bende akşam kendı menumude yazıp kayıt alıcam arkadaslar ...

okudum geçmişi tamamen, bir takım değişikliklerimiz var hayırlı olsun diyeyim... izin mi alsam diye düşünüyorum ama fazla problemim var en kötüsü de nerdeyse kaç aydır üstüme sinmiş olan faranjit grip... menümü paylaşmaktan çok buraya girip dertleşmek istiyorum ama az önce üstün körü değindim problemler biraz derin yinede diyet için burdayız konunun özünden uzaklaşmamalıyım. bugün ne yedim yazayım da göreyim günümü

sabah 08:00 peynir + 1 poğaça

sabah 12:00 :))) 2 dilim sucuk+yumurta+ domates salatalık 1 dilim ekmek

öğle: 1 dilim yaş pasta

ara: çilek + sade türk kahvesi

akşam: ekşili ufak köfte, ekmek yok

bol bol su griptenmidir bilmem ağzım dilim kuru boyuna terliyorum bugün 5 lt bitirdim hala da içiyorum :KK43:

spor olarak yeğenlerimle oynadım. az yürüdüm 10 dk ama 10 dk da sırılsıklam oldum :KK43: rüzgarda çarptı sanırım.

edacım hoşgeldın çok gecmış olsun canım ... sen ıstenmı ayrıldın guzelım ... umarım eşınle olan sorunlarınıda cözersın .... edacım evet diyet için burdayız ama sorunlarınıda yazıp paylaşabılırsın dertler paylaştıkça azalır sende rahatlarsın canım ALLAH yar ve yardımcımız olsun ,dertsiz insan yokkı az çok hepimizin sorunları var ...:KK34:

Selam kızlarr bende geçen haftadan itibaren yediklerime dikkat etmeye çalışıorum size katılabilir miyim?

Bu sabah tartıldım kilom 65.7 hedefim 7-8kio verebilmek :KK34:

Ben en çok menü konusunda çok sorun yaşıorum sabah bi şekilde geçiyor öğlende akşam ne yesem diye kara kara düşünüyorum :KK1:

Bide su maşallah size bol bol ne güzel su içiosunuz ben günde 1 lt anca içiorumdur heralde oda diyete başladığımdan beri yoksa hiç içmiyodum aklıma bile gelmiyor :KK14:

Buarada menülerinizi sabahtan mı yazıp uyguluyorsunuz yoksa ne yediyseniz gün boyunca onu mu yazıosunuz :44:

Kuralları banada azcık anlatırmısınız :KK34:

günaydın kızlar
dolu dolu bi haftasonu gecirdim hem cuma aksamına hemde ctesi aksamına mısafırım vardı
ve dün pilim bittigi için hiç evden cıkmadan dınlendım
yattım kalktım fılm ızledım spor yaptım vs..
kurallarımız hayırlı ugurlu olsun
haftasonu yedıklerımı unutup yepyenı bi başlangıc yapıyorum bugün ve bende güngün paylaşıcam ne yedıgımı
öptüm hepınızı:KK16:

Herkese selam olsun :KK3:

Nasilsiniz iyimisiniz :KK31:
Haftasonu hiç kaçamagim olmadi 2 litre suyumuda içtim iki gün boyunca..
Biraktigim kilomla basladim cok sükür bu hafta :KK1:
Bol sporlu ve az kalorili bi hafta olur umarimmmm...

Spordan sorumlu bakan benim herkes bildirsin spor yaptigi saat sayisini, cuma günü haftanin sporcusu seçilcek :KK34:
:KK54::KK54::KK54:

Sabahki menüm:

1 tas kellogs => Asagi yukari 170 kalori.
1 elma aldim yanima öglene kadar onu yiyip su içerim :KK1:

Selam kızlarr bende geçen haftadan itibaren yediklerime dikkat etmeye çalışıorum size katılabilir miyim?

Ben en çok menü konusunda çok sorun yaşıorum sabah bi şekilde geçiyor öğlende akşam ne yesem diye kara kara düşünüyorum :KK1:

Bide su maşallah size bol bol ne güzel su içiosunuz ben günde 1 lt anca içiorumdur heralde oda diyete başladığımdan beri yoksa hiç içmiyodum aklıma bile gelmiyor :KK14:

Buarada menülerinizi sabahtan mı yazıp uyguluyorsunuz yoksa ne yediyseniz gün boyunca onu mu yazıosunuz :44:

Mutlum hosgeldin canim :KK54:
kaptanimiz Neslihan (T_N) o gelince görür mesajini insallah yerimiz vardir canim :KK34:

günaydın kızlar
dolu dolu bi haftasonu gecirdim hem cuma aksamına hemde ctesi aksamına mısafırım vardı
ve dün pilim bittigi için hiç evden cıkmadan dınlendım
yattım kalktım fılm ızledım spor yaptım vs..
kurallarımız hayırlı ugurlu olsun
haftasonu yedıklerımı unutup yepyenı bi başlangıc yapıyorum bugün ve bende güngün paylaşıcam ne yedıgımı
öptüm hepınızı:KK16:

gunaydın esra evet yenı kurallarımız var paylaşımlarını beklıyoruz canım , guzel bır gun olsun ınslhh ....

:KK3:hg canım ınsalh ıstedıgın kılona azımle ulasırsın kaptanımız T-N neslıhan bos yerımız varmı bılmıyorum ama bızımle kalıp paylaşım yapabılırsın ,

kurallarımız cuma gunlerı 1 e kadar kılo bıldırmen gereklı ve bol paylaşım yenı kurallarımız var menu paylaşımı ve mesaj sayımı gunluk tutulacak ve cuma gunu lıste halınde kım ne yapmış haftanın en lerıyle karsımızda olacak:)) :KK34: ve 2 hafta deneme suren var bol paylaşımlı guzel bır hafta dılıyorum .... ve bıze kendını tanıtırsan sevınırız :KK34::KK16:

ctesi spor yapmadım ama alısverıse cıktık dolandık baya eve gelıncede koşturdum akşam için ama spor yapmış saymıyorum kendımı
dün 45 dk yürüdüm sonrada artık ankaranınbaglarımı dersınız,gamgammı dersınız mezdekemı dersınız vur patlasın cal oynasın
kocamla karsılıklı gobek attık kareografiler yaptık falan
düğünlerde lazım oluyo:)
öyle işte sporum dün başladı bugünde devamı gelecwek:)

aay çok güzel herkes ilk günden kurallara uymaya başlamış umarım hep böyle olur ben kızımın okuluna gidicem öğleden sonra gelirim.HERKES SUYUNU İÇSİN HADİ YEŞİL ÇAYLARIDA UNUTMAYALIM LÜTFEN:KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36:

ctesi spor yapmadım ama alısverıse cıktık dolandık baya eve gelıncede koşturdum akşam için ama spor yapmış saymıyorum kendımı
dün 45 dk yürüdüm sonrada artık ankaranınbaglarımı dersınız,gamgammı dersınız mezdekemı dersınız vur patlasın cal oynasın
kocamla karsılıklı gobek attık kareografiler yaptık falan
düğünlerde lazım oluyo:)
öyle işte sporum dün başladı bugünde devamı gelecwek:)

süper olmuş dans iyi fikir bende deneyecem

X