Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

***1.TAKIM 303.ETAP***

T_N ( 77,4 / 78 / -0,6 / -0,78% ) izinli
spirochet ( 85 / 85 / 0 / 0,00% ) kilo bildirmedi
fitsema ( 76,5 / 77 / -0,5 / -0,65% )
garden ( 84,3 / 86,1 / -1,8 / -2,14% )
fefilifa ( 74,9 / 74 / 0,9 / 1.20% )
ayluhmx ( 77,9 / 77,9 / 0 / 0,00% ) kilo bildirmedi
jangs ( 79 / 79 / 0 / 0,00% ) paylaşım ve 3.kez bildirim yapmadığı için diskalifiye
tatlıkedi ( 65,1 / 66,1 / -1 / -1,54% )
mimu88 ( 76,6 / 76,6 / 0 / 0,00% ) kilo bildirmedi
mutedeyyin ( 73 / 79,5 / -0,43 / -0,59% ) 287.etapta izne ayrılan üyenin kilosu 15 e bölündü
tasan ( 70 / 73,5 / -0,88 / -1,26% ) 299.etapta izne ayrılan üyenin kilosu 4 e bölündü

1.TAKIM ORTALAMASI :%-5.76

Son düzenleme:
inş. şu saatten sonra daha motive olarak baslıyoruz artık...
tatlıkedi adın nedir canım?
Ben melek...

oo güzel... spor denetyçimizi de bulduk :KK1:

Insallah :KK34: oh böyle devam ederiz umarim :KK17:
cigdem bende, memnun oldum melekcim :nazar:

Bu aksam yapicak biseyi olmayan ben spor ayakkabilarimi giyip isten eve yuruyerek giderek sezonu baslatiyorum :KK4:
(yaklasik bi saatlik yolum var ilk kez yapicagim icin tam tahminim yok)

Insallah :KK34: oh böyle devam ederiz umarim :KK17:
cigdem bende, memnun oldum melekcim :nazar:

Bu aksam yapicak biseyi olmayan ben spor ayakkabilarimi giyip isten eve yuruyerek giderek sezonu baslatiyorum :KK4:
(yaklasik bi saatlik yolum var ilk kez yapicagim icin tam tahminim yok)

oh ne güzel :KK8:
bende inş. akşama zumba yapıcam :KK62:

Neslihan listeyi yeniden düzenledim, sende bi bak istersen, yanlışlık var mı diye?
Bu arada takım resmen 6 kiloya yakın kilo almış :KK53:

Üzücü bi durum bu...
Herkes kendine dikkat edip,motivasyonu elden bırakmasın,haftaya daha iyi olsun ...

Bu arada caba göstermeyen ve mazareti olmadıgı halde kilo vermeyenler için bi ceza uygulaması mı yapsak?
Yoksa veremicez belli :KK1: (kendimde dahil)

mesela mazaretsiz 3 hafta üst üste kilo veremeyeni izne alalım..
oylama yapalım takım içinde kabul edilirse uygularız...

ne dersiniz?

kızlar ben geldim,ohh maşallah takımıma,elifim olsun canım zararın neresinden dönersen kardır:KK34::KK34:

şimdi gelelim bana,doktora gittim miyom derken şimdide polip im oldu iyimi,rahim ağzında polip varmış,sperm girişini negelleyecek bişey,doktor örnek aldı,patolojiye gitti,miyomlarla ilgilide ameliyatı ilk başta önermiyorum riskli dedi,önce hamileliği denemeliymişiz,bu şekilde doğum yapan çok hastam var dedi,3 ay bi süre verelim,sonrasında rahim filmi çekeriz gerekirse ameliyatı gündeme alırıa dedi

bu akşam çatlatma iğnemi vurunucam,hayırlısı olsun artık,bakalım 15 gün sonra patoloji sonucunda ne çıkıcak

benden haberler böyle kızlar,şimdilik buralardayım yani:KK34::KK34:

melekcim listeyi paylaşmadıysan izinli kısmını silebilirsin:KK52::KK52:

***1.TAKIM 303.ETAP***

T_N ( 77,4 / 78 / -0,6 / -0,78% ) izinli
spirochet ( 85 / 85 / 0 / 0,00% ) kilo bildirmedi
fefilifa ( 74,9 / 74 / 0,9 / 1.20% )
ayluhmx ( 77,9 / 77,9 / 0 / 0,00% ) kilo bildirmedi
jangs ( 79 / 79 / 0 / 0,00% ) paylaşım ve 3.kez bildirim yapmadığı için diskalifiye
mimu88 ( 76,6 / 76,6 / 0 / 0,00% ) kilo bildirmedi
mutedeyyin ( 73 / 79,5 / -0,43 / -0,59% ) 287.etapta izne ayrılan üyenin kilosu 15 e bölündü
tasan ( 70 / 73,5 / -0,88 / -1,26% ) 299.etapta izne ayrılan üyenin kilosu 4 e bölündü

1.TAKIM ORTALAMASI :%-5.76

melekcim genel olarak doğru ama sonucu takım sayısına bölmemiz gerekiyo,toplamda -5,74/11 =-0,52 % olması gerekiyo canım

Neslihan listeyi yeniden düzenledim, sende bi bak istersen, yanlışlık var mı diye?
Bu arada takım resmen 6 kiloya yakın kilo almış :KK53:

Üzücü bi durum bu...
Herkes kendine dikkat edip,motivasyonu elden bırakmasın,haftaya daha iyi olsun ...

Bu arada caba göstermeyen ve mazareti olmadıgı halde kilo vermeyenler için bi ceza uygulaması mı yapsak?
Yoksa veremicez belli :KK1: (kendimde dahil)

mesela mazaretsiz 3 hafta üst üste kilo veremeyeni izne alalım..
oylama yapalım takım içinde kabul edilirse uygularız...

ne dersiniz?

valla ben varim yeter artik basladigim kilomdan bile fazla ciktim bu sabah!
buraya basladigimda 66ydim 3 haftami ne oldu bi adim bile atamamisim cabala cabala :KK19:

kızlar ben geldim,ohh maşallah takımıma,elifim olsun canım zararın neresinden dönersen kardır:KK34::KK34:

şimdi gelelim bana,doktora gittim miyom derken şimdide polip im oldu iyimi,rahim ağzında polip varmış,sperm girişini negelleyecek bişey,doktor örnek aldı,patolojiye gitti,miyomlarla ilgilide ameliyatı ilk başta önermiyorum riskli dedi,önce hamileliği denemeliymişiz,bu şekilde doğum yapan çok hastam var dedi,3 ay bi süre verelim,sonrasında rahim filmi çekeriz gerekirse ameliyatı gündeme alırıa dedi

bu akşam çatlatma iğnemi vurunucam,hayırlısı olsun artık,bakalım 15 gün sonra patoloji sonucunda ne çıkıcak

15 gün uzunmus, ama insallah bisey cikmaz neslihancim...
simdi ozaman bebis mi var öncelik :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

seni önceden takip edmeedigim için sorun ne bilmiyorum,ama inş. bir an önce saglıgına kavusursun neslihancım...

listeyi yukarıda yeniden düzenledim,kontrol edip paylasabilirsin..
yada ben paylasırım farketmez ... :KK34:
oda güzelmis :KK6: tek basina mi yapiyorsun ?
Ben dogru videolari bulamadim sanirim hic güzel göstermiyorlar hareketleri nerden takip ediyorsun? :KK76:

evet ..
pc ye kaydettim çok güzel videolar var..
sana msn den atayım istersen ama uzun sürer..

***1.TAKIM 303.ETAP***

T_N ( 77,4 / 78 / -0,6 / -0,78% )
spirochet ( 85 / ) kilo bildirmedi
fefilifa ( 74,9 / 74 / 0,9 / 1,20% )
ayluhmx ( 77,9 / ) kilo bildirmedi
jangs ( 79 / ) paylaşım ve 3.kez bildirim yapmadığı için diskalifiye
mimu88 ( 76,6 / ) kilo bildirmedi

1.TAKIM ORTALAMASI:-0,52%

LİSTENİN SON HALİ KIZÇELER:KK34:

kızlar ben çıkıyorum yarın izinliyim,inş.takımımız bundan sonra daha aktif olur,lütfen lafta kalmasın hiç bişey:KK34::KK34:

biraz kanamam var benim eve gidip dinlenicem,çok çok öpüyorum hepiciğinizi:KK16::KK16:

melekcim sana ayrıca teşekkür ederim tatlım:KK16::KK16:

$s0176.gif

O zaman şimdi gelelim fasülyenin faydalarınaaa.. :KK1::KK1::KK1:

Fitsema; üyelerin menü paylaşımını takip edecek...
Bir dahaki cumaya EN FİT ünvanını en iyi beslenen kazansın...

Tasan; gün gün msj sayımlarını denetleyecek...
Özlem, sen hergün birini görevlendir,msj sayılarını saymak için,daha sonra o gün görevli kişi sana özelden msj atsın,
sende günün sonunda paylasılan msj sayısını bana bize bildir ve EN İYİ ÜYE yi seçelim...
Paylaşımlar 00-00 den sonra ertesi güne devreder...
Yalnız PAZAR günleri msj sayımı olmasın.. Tatill günü giremeyen olabilir...

Msj sayımı uygulamasını pazartesi başlatalım inşaallah...

Tatlı kedi; takım üyelerinin spor kontrolünü yapacak...
Herkes günde en az 20 dk. spor yapmaya gayret etsin...
Çiğdem bir dahaki cumaya ençok spor yapanın dakikalarını not edersin,onu haftanın SPORCUSU seçeriz...

MAZARETSİZ VE ÇABA GÖSTERMEDEN 3 HAFTA ÜST ÜSTE KİLO VEREMEYEN İZİNE AYRILACAKTIR...

Haydi gazamız mübarek ola !!!

:KK62: :KK66: :KK64: :KK19: :118:

$b-550503-havai_fi%C5%9Fek.gif

Son düzenleme:
uzun sürerse bosver canim bekleyecek zamanim olcagini sanmiyorum :26:
Tekrar bi arastirma yaparim youtube'de :KK34:

benim baktıgım japonca yazna bi siteyd,hatırlamıyorum ama su an... :44:
melekcim listeyi paylaştım ben:KK34::KK34:
tamam canım..

kızlar ben çıkıyorum yarın izinliyim,inş.takımımız bundan sonra daha aktif olur,lütfen lafta kalmasın hiç bişey:KK34::KK34:

biraz kanamam var benim eve gidip dinlenicem,çok çok öpüyorum hepiciğinizi:KK16::KK16:

rica ederim.. :KK42:

dikkat et kendine canim, iyi haftasonlari :KK54:

--

mutedeyyin;

Bana uyuyor yeni kurallarimiz :KK1: insallah devam ettiririz :KK16:
Ben haftasonlari baglanmiyorum yalniz..
Pazartesi görüsürüz :KK34:
Iyi haftasonlari hepinizede :KK3:

dikkat et kendine canim, iyi haftasonlari :KK54:

--

mutedeyyin;

Bana uyuyor yeni kurallarimiz :KK1: insallah devam ettiririz :KK16:
Ben haftasonlari baglanmiyorum yalniz..
Pazartesi görüsürüz :KK34:
Iyi haftasonlari hepinizede :KK3:

inş. görüşürüz...
Kendine iyi davran :KK1:

geçmiş olsun canım..Allah kuluna mutlaka bir yol açar..inşallah bu sıkıntılı günlerin geçecek...

Eki Görüntüle 677444

O zaman şimdi gelelim fasülyenin faydalarınaaa.. :KK1::KK1::KK1:

Fitsema; üyelerin menü paylaşımını takip edecek...
Bir dahaki cumaya EN FİT ünvanını en iyi beslenen kazansın...

Tasan; gün gün msj sayımlarını denetleyecek...
Özlem, sen hergün birini görevlendir,msj sayılarını saymak için,daha sonra o gün görevli kişi sana özelden msj atsın,
sende günün sonunda paylasılan msj sayısını bana bize bildir ve EN İYİ ÜYE yi seçelim...
Paylaşımlar 00-00 den sonra ertesi güne devreder...
Yalnız PAZAR günleri msj sayımı olmasın.. Tatill günü giremeyen olabilir...

Msj sayımı uygulamasını pazartesi başlatalım inşaallah...

Tatlı kedi; takım üyelerinin spor kontrolünü yapacak...
Herkes günde en az 20 dk. spor yapmaya gayret etsin...
Çiğdem bir dahaki cumaya ençok spor yapanın dakikalarını not edersin,onu haftanın SPORCUSU seçeriz...

MAZARETSİZ VE ÇABA GÖSTERMEDEN 3 HAFTA ÜST ÜSTE KİLO VEREMEYEN İZİNE AYRILACAKTIR...

Haydi gazamız mübarek ola !!!

:KK62: :KK66: :KK64: :KK19: :118:

Eki Görüntüle 677446

kız senin kaptanlığını özlemişim:))hayırlı olsun mute

10 gündür bu binadayız ama sanki aylar olmuş gibi geliyor.o kadar bunaldım burdan..çok şükür cuma oldu da haftasonu kafamı dinleyebilecem..kendinize iyi bakın kızlar..:KK54:

X