Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

merhaba güzelim takım kaptanı T_N yer varsa alır... yinede burdan dertleşebiliriz yanlız bizim takım hafta sonları sessizdir mesai içinde burdayız iş gibi :))))

eşim benimde idolum ah ahhhhhh onun kadar yiyip onun gibi görünebilsem nerde nerdeeeee bugün biber dolması yedik 1 tane minik kaldı adam yine tık diye durdu kalktı masadan koydum çay tabağına attım dolaba artık 1-2 diyip götürmüyorum ama yinede kıyabiliyor muyum hayır

evde müthiş zor diyet yaaa dolaba bakmaktan bir hal oluyorum iş yerinde daha kolay... tabi miden kazınması ve yiyecek birşeyler bulmak iş yerinde zor diyete uygun olmaması tek kötü yanı :)

ooo aylinimm hoşgeldin canım benimmseni burda görmek ne güzel,tıpkı eski günlerdeki gibi
evet canım 13 kg yu attım üzerimden ama daha bi 10 kg daha vermem gerekecek,inş.onlarda sağlıklı bi şekilde gider

sen nasılsın,kırmızılar içinde çok güzel olmuşsun,niyazi de çok iyi birine benziyo,yani yüzü hep gülüyo maşallah,Allah tamamına erdirsin tatlım,daha sık uğra buraya olmazmı
slm kızlar bende kendime takım arıyorum ilgili bölüme yazdım takımları gezerken takımınız bana sıcak geldi 3 küçk çocuğu olan çalışan ama çok azimli olan birine yerinizvarsa habberim olsun

öncelikle hoşgeldin canım

takımda yer olmasa bile senin gibi azimli,üstelik takıma kendi isteği ile gelmiş birine her zaman yer açarız

bu arada ben takım kaptanı neslihan evliyim,31 yaşındayım,çocuğum yok,kilocukları verip öyle hamiş kalmak istiyorum

birazda seni tanıyalım,şimdiden azmin daim olsun,bol paylaşım bekliyorum

iyi geceler kızlar,kocişten laptopu kapmışken takıma bi bakayım dedim,ama pek kimseler yok,malum haftasonu

amaa artık lami cimi yok,pazartesiden itibaren silkelenip toparlanıyoruz tamammı kızçelerim,haftalardır sıralamada en sonlardayız,bu kadar miskinlik yeter

bu hafta herkes diyetine sporuna çok çok dikkat etsin,hergün menü ve rapor istiyorum,cuma bomba bildirimler yapalım ve 1.takım farkını 1.olarak herkese gösterelim

bu arada eşim spor salonuna yazılmış bugün bende yarın görüşücem,büyük ihtimal bende yazılıcam,sadece diyetle olmuyo spor şart,haftada 3 günmüş,iş çıkışı gidicem,malum yaz geldi ve artık bahane kalmadı

bende spora gidiyim diyodum ama derslerden çok bunaldım cidden napıcam bilmiyorum
evde koşu bandı var her gün 1 saat yürüsem yeter her gün yapmasam bile 3 gün yapsam fayda
eder diye düşünüyorum bu sıralar okul derdine düştüm çok bunaltıyo beni

günaydın herkese ne kadar sessiz kalmış takım;

bu hafta listelerde yokum ama 3 günlük menüm şu şekilde;

Cuma:

Sabah: sıcak süt-Adaçayı-5 gün kurusu

09:15 2 yumurta-çeçil peyniri-5 zeytin- salatalık-maydonoz-siyah çay

13:00 köfte-az yeşillik-ezogelin çorbası-yoğurt ve acı sos

19:00 köfte salata menü

Cumartesi:

10:00 5 gün kurusu
12:00 2 yumurtadan tavuk köfteli omlet, beyaz peynir yeşil zeytin
19:00 2 çubuk meyve

Cumartesi günü böyle oldu akşam bir konsere gittim orada da yiyecek tek şey çubuklaara takılmış minicik meyvelerdi inanılmaz bir kazıkla onları yedim hani toplasınız 1 tane meyve etmez kürdana takar gibi minicik kesmişler bide fahiş fiyatlar.

Pazar: 5 gün kurusu

12:00 şahane bir kahvaltıdaydık fakat yaptığım tek kaçamak tadımlık sosis ve janbondu gerisi klasık peynirli yumurtalı salatalıklı kahvaltı.
19:00 3 kuru köfte-dil peyniri-2 çiğ köfte-ayran

günaydın hepinize,az kalorili bol hareketli bi hafta olsun hepimiz için

mirayım neden listelerde yokum dedin canım anlamadım:26::26:

Günaydinlar güzel yurdumun güzel insanlari
Güzel bi hafta olsun insallah her yönden

Haftasonu misafirlerim vardi kaçirdim bende ne yalan söyleyim
ama bugün bol su ve yesil çayla önce vücudumdan tuzu atayim, yarinda sporuma gidip diyetime tam gaz devam edeyim
Neslihan sporsuz olmuyor canim, tamam kilo veriyorsun ama paralel olarakta sıkılasıyorsun sporla..
Eger spordan bikmak istemiyorsan haftada iki kereyle basla ama en az 45dakika 1 saat kardiyo yap ter at

Hadi azimli olalim kizlar yaz yaklasiyor geçen her haftada...

Neslihancim bi ara siz gruplar yapmistiniz iki kisilik... O nasil sonuclanmisti ? Iyi bi sonuç almis miydiniz o hafta?

selam umarim istedigin kiloya düsersin sende

günaydın hepinize,az kalorili bol hareketli bi hafta olsun hepimiz için

mirayım neden listelerde yokum dedin canım anlamadım:26::26:

ay tatlım pardon karatayla karıştırmışım :) bu hafta bomba gibi geliyorum inş.D:

günaydın kızlar ay ben sizi çok özledim kızımın tahlilleri iyi çıktı akdeniz anemisi değilmiş çok şükür.siz neler yaptınız

günaydın çiğdemcimvalla canım gruplarda fena sonuçlar alınmamıştı,aslında kızlar bi toplansa düşünüyorum yine ama, maaleseftakım iyice ıssızlaştı

spor konusundada haklısın,yazılıcam salonda haftada 3 kereymiş,inş.iyi sonuçlar alırım

ay tatlım pardon karatayla karıştırmışım :) bu hafta bomba gibi geliyorum inş.D:

allah seni ne yapmasın emi

cuma sonucunu merakla bekliyorum kuzu

günaydın kızlar ay ben sizi çok özledim kızımın tahlilleri iyi çıktı akdeniz anemisi değilmiş çok şükür.siz neler yaptınız

özlemcim hoşgeldin canımbizde seni özledik,ohh kızının tahlilleride iyi çıkmış,çok sevindim

valla bizde aynı canım,yeni katılan kızçeler var,takım hareketlenecek inş,sen bu hafta girecekmisin canım listeye

ben diyet yapmadım resmen depresyona girdim sıkıntıdan sitresten.ne olduğunu anlamadan kendimi mutfakta yemek yerken buluyordum.yedim yedim tabi aynen kilo aldım burdan ayrılmak yaramıyo bana ama hayatımda yeni bir sayfa açtım bugün diyetime geri döndüm depresyondan çıkmam lazım.resmen beynim duruyordu ne olduğunu anlamadan kendimi yemek yerken buluyordum mutfağa ne zaman gittiğimi hatırlamıyordum neyse kötü günler geride kaldı

toparlanip yine yapalim onu, iyi motive eder diye düsünüyorum
Ohhh 3 kereyse süper canim, kesin alirsin sonucunu
ne kadarligina aldiniz abonmanliginizi

günaydın nesli girmek istiyorum ama artıdayım cumaya kadar sıkı diyet yapacam perşembeye günü tartılayım.eğer artıda değilsem. girerim artıdayken listeye girmek istemiyorum

özlemcim unut gitsin o günleri,maalesef hepimize zaman zaman olan şeyler,şimdi kaldığın yerden başlama zamanı,eğer yapabilirsen kalp vakfı diyetini yap cumaya kadar,artılar hemen gidecektir,ben güzel sonuç almıştım,eğer istersen listeyi paylaşayım tekrar
toparlanip yine yapalim onu, iyi motive eder diye düsünüyorum
Ohhh 3 kereyse süper canim, kesin alirsin sonucunu
ne kadarligina aldiniz abonmanliginizi

canım dün eşim konuşmuş,haftada 3 gün aylık 60 tl imiş,fiyatta süper,bugün iş çıkışı gidip kayıt olucam

günaydın nesli girmek istiyorum ama artıdayım cumaya kadar sıkı diyet yapacam perşembeye günü tartılayım.eğer artıda değilsem. girerim artıdayken listeye girmek istemiyorum

sen bilirsin canım ama bence erteleme,listede olmak daha çok motive eder seni,zaten kilon haftalara bölüneceği için çok farketmez

kalp vakfı diyeti ve haftada 3 gün sporun 60 tele olduğu yeri çok merak ettim

kalp vakfı diyeti ve haftada 3 gün sporun 60 tele olduğu yeri çok merak ettim

1.GÜN

Kahvaltı
Yarım greyfurt
1 dilim tost ekmeği
2 çorba kaşığı fıstık ezmesi
Şekersiz çay / kahve

Öğle
Yarım porsiyon ton balığı
1 dilim tost ekmeği
Şekersiz kahve/çay/soda

Akşam
2 dilim et
1 tabak yeşil fasülye
1 küçük elma
1 tabak vanilyalı dondurma (3 top)

2.GÜN

Kahvaltı
1 yumurta
Yarım muz
1 dilim tost ekmeği
Şekersiz çay/kahve

Öğle
1 tabak lor peyniri
3 tuzlu kraker

Akşam
2 sosis
1 tabak brokoli veya karnıbahar
Yarım tabak havuç
Yarım muz
Yarım tabak vanilyalı dondurma (2 top)

3.GÜN

Kahvaltı
5 tuzlu kraker
1 dilim cheddar peynir
1 küçük elma
Şekersiz kahve/çay

Öğle
1 katı yumurta
1 dilim tost ekmeği

Akşam
1 tabak ton balığı
1 tabak karnıbahar
Yarım kavun
Yarım tabak vanilyalı dondurma (2 top)

kalp vakfı diyeti üstte canım,hızlı kg vermek için yapılan 3 günlük bi diyet,hızlı gelen kg lar hemen gidiyo,ben sevdim valla,bide her akşam dondurma var daha ne olsun

ee miraycım küçük şehirde olmanın avantajları,çorumdayım ben,o yüzden büyük şehirlere oranla herşey daha ucuz,mesela 3-1 evde oturuyorum kiram 2 senedir 320 tl
spor salonuda bu yüzden çok uygun,pahalı olsa kimse gitmezki

gunaydin kizlar
gunaydin diyorum zira dun saat 4 te uyudum
sabah aynaya bi baktim yuzum gozum heryerim sis pijamamin pacasinda kurdela var bacagima gomulmus durumda
avcumu sıkamiyorum kizlar hani seyehat edince yere basamazsiniz ya oyle oldum yataktan kalkinca
hemen yarim demet maydanoz roka ve taze sogandan bi salata yaptim yanina limonlu yesil cay tuzu da kesecegim bi kac gun bakalim ne olacak :26:
siz ne dersiniz bi fikriniz var mi?
lodostan midir?:26:

günaydın elifcimlodosun etkisi olabilir,geç uyuduğun içinde olabilir canım,maydonoz,bol su,kivi,yeşil çay ödem için birebirdir,bide tuzu kestinmi şişlikler inecektir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…