Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

reglden 2 kilo fark eder mi :26: yada vermissen 2.5 kilo :KK43:
bilmiyorum ya yesil cayimi da eksik etmiyorum suyumu da iciyorum
2 kilo artidayim offf of :KK43:
nesfit falan yicem artik ben ac dolascam mide kelepcesi mi taktirsam :KK50:

nesfitide cok yememek gerekiyor spor hocam cok sekerli onlar, diyet icin bile olsa herzaman yemek iyi degil dedi canim..
haklida, fazla sekerli yedikce daha cok seker istiyor vucudumuz..
her sabah etimekle peynir zeytin domates salatalik bide reçel kahvalti yap ondan kat kat iyi :KK56:
kesin regldir bu haftaki, haftaya guzel bi sonuc alirsin :KK31:

inş.canım yaa,arada pes edecek gibi olsamda allahtan çabuk toparlanıyorum,şaka maka 13 kg yu attım üzerimden,bi 10 kg daha atsam bende mutlusu olmayacak:KK34::KK34:

bu arada benim haftaya hedefimde 74,3 :KK51::KK51:yani 1 kg:KK23:

hımm ben regli unutmuştum,olabilir canım,herkesin bünyesi farklı işte,

sen moralini sakın bozma,buda kilo vermede çok etkili,sakın stres yapma olurmu,bide wc problemin varmı elifim:KK34:

hadi bakalim hedefe dogru hizla ilerleyelim canim :KK8: pes etme sakin, cogu gitmis azi kalmis keyifle vermen lazim o kalani :KK37:

haftasonu misafir gelcek bana :KK5: yaptiklarimdan olmus mu diye tadina bakarsam pazartesi kotu bi sonucla uyanabilirim :KK14:
benim hedefim 500gr, kendimden utandim simdi :KK1: ama onu bile versem raziyim :KK16:

Son düzenleme:
kirazımm ben takmın ortalamasını bayaa bi düşürdüm sanırım :/

sana feda olsun kuşum:KK16::KK16:haftaya yükseltirsin hem üzülme:KK23::KK23:
hadi bakalim hedefe dogru hizla ilerleyelim canim :KK8: pes etme sakin, cogu gitmis azi kalmis keyifle vermen lazim o kalani :KK37:

haftasonu misafir gelcek bana :KK5: yaptiklarimdan olmus mu diye tadina bakarsam pazartesi kotu bi sonucla uyanabilirim :KK14:
benim hedefim 500gr, kendimden utandim simdi :KK1: ama onu bile versem raziyim :KK16:

çiğdemcim senin hedefin normal bence,bu hafta çok verdiğin için ortalama 900 gr a gelir haftada:KK34::KK34:

ben az verdiğim için yüksek tuttum,bakalım inş.tutturabiliriz,bunun için haftasonunu çok hafif geçirmem lazım benim,sende yaptıklarından sadece tadımlık yersen çok fazla fark olmaz sanırım:KK34:

Son düzenleme:
gunaydın kızlar kılom 84,6
öpyorummm

günaydin esra :) naptin zumbayi deneme firsatin oldu mu :26:

çiğdemcim senin hedefin normal bence,bu hafta çok verdiğin için ortalama 900 gr a gelir haftada:KK34::KK34:

ben az verdiğim için yüksek tuttum,bakalım inş.tutturabiliriz,bunun için haftasonunu çok hafif geçirmem lazım benim,sende yaptıklarından sadece tadımlık yersen çok fazla fark olmaz sanırım:KK34:

haklisin öyle bakinca canim.. ben kesin sudan kaybettim bu hafta, bu kadar kisa sürede yag gitmez..
neyse umarim haftayada tutabilirim sözümü :44:
birbirimize destekle olacak bu is :KK4:

ozaman sen uzak dur acidan, onu bastircak diye ekmek, tatli yersen daha çok kilo aldirir :KK1:
ben rahat yerim, aciyi cokta severim ama midemden kivraniyorum aninda...

aman aman uzak dur...... sevinsem mi üzülsem mi bilemediğim hatta sevindiğim bir hastalık çıktı eşimde reflü :) artık öyle yağlı kızarmış şeyler bol sigara neskafe geceleri yemek yeme dönemleri kapandı. dün akşam abimi aradık illa ilaç alsın dedi bende ısrarla karşı çıktım diyet yapsın diye :))))))))

sana uzak dur dememin nedeni de bu öyle acıyı rahat rahat yedikten sonra mide size resmen tehdit yolluyor reflü gastrit ülser olarak :)

aa çok sanslisin canim o yönden :KK1::KK1:
kardesinden özel ders bile isteyebilirsin :KK52:

günaydin :)
kaymakla çok güzel tiramisu olur, labne peyniri yerine kaymak kullaniyorum ben.. daha dogrusu adi "mascarpone" ama tadi ayni kaymak...
öyle degerlendirebilirsin.. yada sabah aksam kahvalti yapicaksiniz bol bol :KK1:

izgara yemissin cok yagli olmasa gerek :KK34: biraz proteini fazladir baligin..

karşı komşuya verdim yarısını aman tiramisu filan sakın anlatma yapamam ben öyle şeyleri asıl önemlisi yiyemem öyle şeyleri :KK43:

neslihan beni takimdan at yaaaa valla at :KK14:
bende kendimi camdan aticam :KK14:
sifir kacamak ve hergun duzenli spor = 76.2 :KK14:
ben ne yapacagim ya o kadar canim sıkkın ki kendimi zor tutuyorum :KK14:

bitanem bu insülin direncini diyetisyeninle bir olup hafife aldınız ama çokta hafife alınacak birşey değil hatırlıyormusun ben bir ara psikiyatriye gitmiştim. nasıl oluyorda yemeden kilo alıyorum diye. şimdi çok rahatım az az da olsa gidiyor birşeyler eskisi gibi değil en azından ve 1700 kaloriye uymaya çalışıyorum. yemin ederim az yemek çok kötü birşey helede insülin direncin varsa sakın kendini kasma bana ilaçla 2-3 senede düzeleceğiz dedi doktor sen ilaçsız gidiyorsun zamanı uzun tut...

eda gelmiiişş..hoşgeldin canım nerelerdesin kız kaç gündür..

teşekkür ederim tatlım,evet yaa dün hava baya güzeldi millet yazlıkları hemen giymiş,ifil ifil:KK23::KK23:
bende üstümden montumu bile çıkartamadım iyimi,ayy çiğdem senin şu anki kilon benim hayalini kurduğum hedef kilomm:KK14::KK14:ahh bende görebilecekmiyim acaba 60 lı kiloları:KK34:

kuzu kıyamam ben sana,ama 2 kg artıda hiç normal değil canım,acaba elifcim tartıdanmı kaynaklanıyo,yada spordan dolayı kas yaptın,hiç üzülme tamammı,haftaya fark eminim daha fazla olucaktır:KK16::KK16:

günaydın ablam:KK16::KK16:bugün nasıl oldun:KK34:

günaydin ablacim, hayirli cumalar, nasilsin ? geçtimi rahatsizligin?

sağolun kızlar..bugün eğer burnum kopmazsa daha da bana bişey olmaz:KK1:

reglden 2 kilo fark eder mi :26: yada vermissen 2.5 kilo :KK43:
bilmiyorum ya yesil cayimi da eksik etmiyorum suyumu da iciyorum
2 kilo artidayim offf of :KK43:
nesfit falan yicem artik ben ac dolascam mide kelepcesi mi taktirsam :KK50:

1 gün lapa yap elif..farkı görür mutlu olursun..ben de reglde 2 kilo su tutuyorum..nerden mi biliyorum.bi ilacım var.bazen kullanırım.onu içince afedersin wc den çıkamam ve 2 kilo zayıflarım..ordan biliyorum.lapa da aynı görevi yapıyor..dene istersen..

aman aman uzak dur...... sevinsem mi üzülsem mi bilemediğim hatta sevindiğim bir hastalık çıktı eşimde reflü :) artık öyle yağlı kızarmış şeyler bol sigara neskafe geceleri yemek yeme dönemleri kapandı. dün akşam abimi aradık illa ilaç alsın dedi bende ısrarla karşı çıktım diyet yapsın diye :))))))))

sana uzak dur dememin nedeni de bu öyle acıyı rahat rahat yedikten sonra mide size resmen tehdit yolluyor reflü gastrit ülser olarak :)

geçmiş olsun enişteye..reflü ilaçla kolay düzelen bi rahatsızlık..rahat bırak adamı da ilaç kullansın:KK9:

bitanem bu insülin direncini diyetisyeninle bir olup hafife aldınız ama çokta hafife alınacak birşey değil hatırlıyormusun ben bir ara psikiyatriye gitmiştim. nasıl oluyorda yemeden kilo alıyorum diye. şimdi çok rahatım az az da olsa gidiyor birşeyler eskisi gibi değil en azından ve 1700 kaloriye uymaya çalışıyorum. yemin ederim az yemek çok kötü birşey helede insülin direncin varsa sakın kendini kasma bana ilaçla 2-3 senede düzeleceğiz dedi doktor sen ilaçsız gidiyorsun zamanı uzun tut...

bir de gebelikte insülin direnci yüksek şeker olarak hortluyor..haberiniz olsun..

***1.TAKIM 300.ETAP***

T_N ( 75,6 / 75,3 / 0,3 / 0,40% )
spirochet ( 85 / 85 / 0 / 0 % )
fitsema ( 77 / / / )
garden ( 84,7 / / / )
fefilifa ( 74 / 76,2 / -1,1 / -1,49% ) geçen hafta bildirimde bulunmadığından kilosu 2 ye bölündü
ayluhmx ( 78,5 / / / )
jangs ( 80 / 79 / 1 / 1,25% )
tatlıkedi ( 66,2 / 64,9 / 1,3 / 1,96% )
mimu88 ( 73,4 / 79 / -0,58 / -0,79% ) 203.etapta 6.takımdan ayrılan üye geri döndü kilosu 97 ye bölündü

1.TAKIM ORTALAMASI:

bugün yarın adet olmam lazım hala yok hayırdır inşallah :KK43: sabahtan beri her yeri gezdik evde, şimdi de mutfakta oturuyorum :KK43: nedir bu avea modemden çektiğim ya geciktim kızlar kusura bakmayın neslicim kusura bakma senide yoruyorum ama tlf face e süper giriyor buraya bağlanmıyor :KK43:

1 gün lapa yap elif..farkı görür mutlu olursun..ben de reglde 2 kilo su tutuyorum..nerden mi biliyorum.bi ilacım var.bazen kullanırım.onu içince afedersin wc den çıkamam ve 2 kilo zayıflarım..ordan biliyorum.lapa da aynı görevi yapıyor..dene istersen..

geçmiş olsun enişteye..reflü ilaçla kolay düzelen bi rahatsızlık..rahat bırak adamı da ilaç kullansın:KK9:

hoşbulduk ablam işyeri acaip yoğundu mart ayının ortasındayız ben daha 2012 raporlarıyla uğraşıp duruyorum. birde genel işler var işyerinde bir giremedim bugünde rahat rahat odamda gireyim dedim olmadı salona geçtim uzattım ayaklarımı ohhh dedim yine bağlanmadı uyuz pc en sonunda mutfakta aldık soluğu ne biçim teknoloji bendeki eziyet etmeyi seviyor :S

geçmiş olsunda inşallah kimse kolay geçtiğini söylemez ona çünkü ben bir yazı okuttum ona nefes borusu kanseri olabilirsin diye dün yemeği yedi börek yapmıştım peçeteye sardı yağını alıp yedi ohhhhhhhh sonrada çay tatlı pasta börek sefası olmadan yarım portakal o yarım portakal ben yedim bol su içerekten uyuduk :))))))))) rahat bırakamam alıyordu ağır şerbetli tatlıları karşımda yiyo ne güzel diyete girdik hemde sigarasına bile veda etmeyi düşünüyor çok acıdım ilacın ismini vermezdim de çok yanıyormuş midesi :)

evet pirinç lapası çok iyi geliyor ben yaptıydım ve köri baharatı + pirinç lapası süper oldu 2. günü sonlandıramasamda kilo verdiydim :KK70: şimdi de kepekli pirinç arıyorum bir denk gelirsem onla tekrar yapacağım :)

ablam geçmiş olsun burnuna noldu geçmişi eksik mi okudum ben acaba????????

gribim bikaç gündür..ayakta geçiriyorum.dün geceden beri burnum yanmaya başladı.daha doğrusu hava burnumu boğazımı yakıyor.dün gece yüzüme bişey örtsem de havayı ısınmış olarak alsam diye etrafa baktım.yakınımda beyaz bi havlu buldum.örttüm kafama.eşim nöbetten gelmiş.ceset gibisin diyor:KK9:bi havlun eksikti,nerden aklına geldi diyor:KK9:
az önce yemekteydim.benim yaşlarımda bi ebe arkadaş yanıma geldi.2. ye hamile.insülin direnci vardı.bende şeker çıktı biliyor musun dedi.ordan öğrendim..dr şimdilik insüline başlamamış ama hem bebeği hem de arkadaşı takip ediyorlarmış....

edacım hoşgeldin:KK16::KK16:eşine de çok geçmiş olsun,yanlız seninkide benimki gibi yemeyi seviyo galiba,boğazlarını tutmaları biraz zor:KK53::KK53:

kızlar tünaydınnnnlar :KK16::KK76:

sınava 2 hafta kaldı yusuf yusufum :KK52::KK53:

deneme çözüyordum sabah anca bitti o nedenle geç girdim.kusurabakmayın :KK14:

okadar dikkat ediyorum gram gram gidiyor ya :KK14:

78.1 çıktı kilom :KK14: 400 gr vermişim... sanırım spor yapmıyorum hiç ondan böyle :KK52:

kızlar tünaydınnnnlar :KK16::KK76:

sınava 2 hafta kaldı yusuf yusufum :KK52::KK53:

deneme çözüyordum sabah anca bitti o nedenle geç girdim.kusurabakmayın :KK14:

okadar dikkat ediyorum gram gram gidiyor ya :KK14:

78.1 çıktı kilom :KK14: 400 gr vermişim... sanırım spor yapmıyorum hiç ondan böyle :KK52:

tünaydın hülyacım:KK16::KK16:

o kadar emek veriyosun inş.sınavın güzel geçer canım,allah zihin açıklığı versin:KK16::KK16:

kilonada niye üzülüyosun tatlım,400 gramı azımsama,artı olmaktan kat kat iyidir,bendende 300 gr gitmiş:KK51: böyle böyle istediğimiz kiloya ulaşıcaz:KK34::KK34:

gribim bikaç gündür..ayakta geçiriyorum.dün geceden beri burnum yanmaya başladı.daha doğrusu hava burnumu boğazımı yakıyor.dün gece yüzüme bişey örtsem de havayı ısınmış olarak alsam diye etrafa baktım.yakınımda beyaz bi havlu buldum.örttüm kafama.eşim nöbetten gelmiş.ceset gibisin diyor:KK9:bi havlun eksikti,nerden aklına geldi diyor:KK9:
az önce yemekteydim.benim yaşlarımda bi ebe arkadaş yanıma geldi.2. ye hamile.insülin direnci vardı.bende şeker çıktı biliyor musun dedi.ordan öğrendim..dr şimdilik insüline başlamamış ama hem bebeği hem de arkadaşı takip ediyorlarmış....

çok geçmiş olsun yavaştan geliyor sana grip birşey dememe gerek yok zaten sağlıklısın ama mart gribide fena olur sakın hafife alma ablacım

• Lodos: Bedensel ve ruhsal açıdan insan sağlığını olumsuz yönde etkileyen ve uykusuzluk veya aşırı uyku hali, baş ve mide ağrısı, yorgunluk, huzursuzluk, iştahsızlık veya aşırı iştah gibi pek çok probleme neden olan lodos vücutta su toplanması ve şişkinliğe neden olan önemli bir faktördür.

eliffff bak ne buldum,malum havada lodos var,senin şişkinliğinin sebebi buda olabilir:KK34::KK34:

X