Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

edacım hoşgeldin:KK16::KK16:eşine de çok geçmiş olsun,yanlız seninkide benimki gibi yemeyi seviyo galiba,boğazlarını tutmaları biraz zor:KK53::KK53:

hoşbuldum güzelimmm :) tşk ederim benim diyetime çok yarayacak ama bu hastalığı keşke çok ağrı çekmese bir zararı olmasa ama hiç geçmese eşimde hep dikkat etse... çok şey istiyorum sanırım :KK70: evet çok yemek yiyorda bizimki tuhaf yiyor oturuyor mesela özene bözene hazırlıyor yiyor tam sonuna gelir yada ortayı geçer pat diye kalkar ben doydum der midende bir şey var bundan fazlasını alamam mı diyor ne diye kalkıyorsun diyorum dayanamıyorum yarım bıraktığını hadi dökülmesin diye ben yiyorum olmuyorrr :KK43: tatlıyı da öyle yapar mesela 4 dilim koyarım 3,5 yer doydum ya sabır ya şu bir lokmayıda ye yemez resmen beni dürtüyor:KK47:

slm kızlar hayırlı cumalar olsun... kusura bakmayın kızımı dr. göturdum bademcıklerı şişmiş , o yuzden geç kaldım paylaşım yaptınızmı bılmıyorum ama kılom sabıt neslım , ben bugun yıne reglı oldum neden boyle oldu anlamadım bu hafta çok yurudum o mu etkıledı bılmıyorum neyse ve ödem topladım goguslerım bıle buyudu hıssedıyorum olmaz boyle bışey :KK34: umarım haftaya daha ıyı sonuçlar alırım :KK34:

kızlar tünaydınnnnlar :KK16::KK76:

sınava 2 hafta kaldı yusuf yusufum :KK52::KK53:

deneme çözüyordum sabah anca bitti o nedenle geç girdim.kusurabakmayın :KK14:

okadar dikkat ediyorum gram gram gidiyor ya :KK14:

78.1 çıktı kilom :KK14: 400 gr vermişim... sanırım spor yapmıyorum hiç ondan böyle :KK52:

olsun güzelim odaklandığım beynini yoran bir durum var sonuçta yavaş gitmesi normal durmasında...

hoşbuldum güzelimmm :) tşk ederim benim diyetime çok yarayacak ama bu hastalığı keşke çok ağrı çekmese bir zararı olmasa ama hiç geçmese eşimde hep dikkat etse... çok şey istiyorum sanırım :KK70: evet çok yemek yiyorda bizimki tuhaf yiyor oturuyor mesela özene bözene hazırlıyor yiyor tam sonuna gelir yada ortayı geçer pat diye kalkar ben doydum der midende bir şey var bundan fazlasını alamam mı diyor ne diye kalkıyorsun diyorum dayanamıyorum yarım bıraktığını hadi dökülmesin diye ben yiyorum olmuyorrr :KK43: tatlıyı da öyle yapar mesela 4 dilim koyarım 3,5 yer doydum ya sabır ya şu bir lokmayıda ye yemez resmen beni dürtüyor:KK47:

ayy eda aynen benimkide öle valla,tabağını tam bitirmez,bende sinir olurum,ama allahtan onun tabağını bitirme gibi bi huyum yok:KK1::KK1:bide herşeyi aynı anda yiyebilir,çorba yerken bi anda tatlıya geçer,sonra ana yemek,tekrar tatlı iyice karıştırır,nasıl olsa hepsi aynı yere gidiyo der:KK1::KK1:
slm kızlar hayırlı cumalar olsun... kusura bakmayın kızımı dr. göturdum bademcıklerı şişmiş , o yuzden geç kaldım paylaşım yaptınızmı bılmıyorum ama kılom sabıt neslım , ben bugun yıne reglı oldum neden boyle oldu anlamadım bu hafta çok yurudum o mu etkıledı bılmıyorum neyse ve ödem topladım goguslerım bıle buyudu hıssedıyorum olmaz boyle bışey :KK34: umarım haftaya daha ıyı sonuçlar alırım :KK34:

hoşgeldin semacım,kızına çok geçmiş olsun,bu havalar herkesi vurdu valla,benim yeğenimde öksürüyo,sesi değişti kuzumun:KK50::KK50:

canım bence kesinlikle bu şişliğin sebebi lodos,herkeste var bi ödem,neyse artık haftaya inş.daha güzel sonuçlar alırız:KK34:

sende bildirim yaptığına göre hemen listeyi paylaşayım:KK42::KK42:

***1.TAKIM 300.ETAP***

T_N ( 75,6 / 75,3 / 0,3 / 0,40% )
spirochet ( 85 / 85 / 0 / 0,00% ) sabit
fitsema ( 77 / 77 / 0 / 0,00% ) sabit
garden ( 84,7 / 84,6 / 0,1 / 0,12% )
fefilifa ( 74 / 76,2 / -1,1 / -1,49% ) geçen hafta bildirimde bulunmadığından kilosu 2 ye bölündü
ayluhmx ( 78,5 / 78,1 / 0,4 / 0,51% )
jangs ( 80 / 79 / 1 / 1,25% )
tatlıkedi ( 66,2 / 64,9 / 1,3 / 1,96% )
mimu88 ( 73,4 / 79 / -0,06 / -0,08% ) 203.etapta 6.takımdan ayrılan üye geri döndü kilosu 97 ye bölündü

1.TAKIM ORTALAMASI:0,30%

ayy eda aynen benimkide öle valla,tabağını tam bitirmez,bende sinir olurum,ama allahtan onun tabağını bitirme gibi bi huyum yok:KK1::KK1:bide herşeyi aynı anda yiyebilir,çorba yerken bi anda tatlıya geçer,sonra ana yemek,tekrar tatlı iyice karıştırır,nasıl olsa hepsi aynı yere gidiyo der:KK1::KK1:

hoşgeldin semacım,kızına çok geçmiş olsun,bu havalar herkesi vurdu valla,benim yeğenimde öksürüyo,sesi değişti kuzumun:KK50::KK50:

canım bence kesinlikle bu şişliğin sebebi lodos,herkeste var bi ödem,neyse artık haftaya inş.daha güzel sonuçlar alırız:KK34:

hoşbuldum canım tskr haklısın neslım şişliğin sebebı lodos olabılr , bu havada dışarıya çıkmayı sevmıyorum ve başım ağrıyor ....
ya acaip şiştim dünden beri bariz belli sanki 3 kilo almış gıbı görünüyorum :KK53: bol su içim bugun ben tuzuda kesım belkı ıner bu şişlik ,yoksa biri iğne mi değdirse, pufff diye sönermi:KK52::KK16:

aman aman uzak dur...... sevinsem mi üzülsem mi bilemediğim hatta sevindiğim bir hastalık çıktı eşimde reflü :) artık öyle yağlı kızarmış şeyler bol sigara neskafe geceleri yemek yeme dönemleri kapandı. dün akşam abimi aradık illa ilaç alsın dedi bende ısrarla karşı çıktım diyet yapsın diye :))))))))

sana uzak dur dememin nedeni de bu öyle acıyı rahat rahat yedikten sonra mide size resmen tehdit yolluyor reflü gastrit ülser olarak :)

gecmis olsun esine :26: zaten hastalik olmasa bile yemese kimse su kizartmalari :KK52:
evde kendi kizarttigimdan bile rahatsiz olmaya basladim cok zararli diye :KK50:

--

kilo çizelgesi yaptim kendime, gözümün önünde dursunda her an hedefimi hatirlayim :KK76:

Sabah 1 tas kellogs yemistim => 200 kalori
Ara => 1 elma => 60 kalori
Öglen => 1 tas çorba + Mantarli tavuklu pilav => 100 + 450 kalori
1 meyveli yogurt => 70

toplamda 880 kalorideyim...
Acikirsam bi elmam daha var yanimda :KK14:

unutuyorum hep buraya listemi yazmayi, kendi kendime word'da tutuyorum listemi..

gecmis olsun esine :26: zaten hastalik olmasa bile yemese kimse su kizartmalari :KK52:
evde kendi kizarttigimdan bile rahatsiz olmaya basladim cok zararli diye :KK50:

--

kilo çizelgesi yaptim kendime, gözümün önünde dursunda her an hedefimi hatirlayim :KK76:

Sabah 1 tas kellogs yemistim => 200 kalori
Ara => 1 elma => 60 kalori
Öglen => 1 tas çorba + Mantarli tavuklu pilav => 100 + 450 kalori
1 meyveli yogurt => 70

toplamda 880 kalorideyim...
Acikirsam bi elmam daha var yanimda :KK14:

unutuyorum hep buraya listemi yazmayi, kendi kendime word'da tutuyorum listemi..

kalori sepetine yazsana..daha kolay olur.....

yaaa benim dökememe gibi bir huyum var geçen gün 2 kaşık pilav kalmış tabakta ben pilav yemiyorum ay ne zor tuttum kendimi akşam yemeğiydi sabaha yerim diye dolaba koydum dökemedim eşimde 2 kaşık şeyi ne saklıyorsun diyor sabahına birşey olmuştu yiyemedim sonraki gün paşa paşa döktüm kendime zor engel oluyorum yaaa

bizimki herşeyde öyle çay koyuyorsun nerdeyse 2 parmak dibinde bırakır yenisini ister dibini dök der adam müsrif yaa :)

en azından karıştırma huyu yok sadece yoğurtlu tarhana çorbası + pekmez yiyor çok güzelmiş :S

annem sütlaç yapmış oyss
dayanamadım 3 tatlıkaşıgı aldım ilk defa
yaptım kaçamak yaa :KK43: ama bu yeter baana 1 ay daha heheh :KK70:

Merhabalarrr.... eski takimim.... ah ahh buranin kaptaniydimm neguzel gunlerdi....
Simdi neslihan ablam almis. Emin ellerde :)))
Nasilsinizzzz hepbera ablaaa neslihan ablaa
Masallah 13 kg gitti haa bravooo. Kalici busefer inaniyorum buna

Nasil gidiyo diyetleriniz...

slm kızlar bende kendime takım arıyorum ilgili bölüme yazdım takımları gezerken takımınız bana sıcak geldi 3 küçk çocuğu olan çalışan ama çok azimli olan birine yerinizvarsa habberim olsun
diytteki yeni idolüm eşiniz oldu keşke bende doyduğum an bırakabilsem
günaydın kızçeler hayırlı cumalar hepinize:KK16::KK16:

kimsecikler gelmemiş daha:KK19::KK19:

dükkanı ben açayımm bari:KK1::KK1:

cumanın ilk bildirimide benden olsun

geçen hafta:75,6

bu hafta :75,3

haftasonu içime öküz kaçmış gibi yemeseydim,bu hafta eminim daha çok giderdi,pazartesi tartı yine 78 leri görmüştü:KK53::KK53:

2 günün kaçamağını vermek 1 haftama mal oluyo resmen,neyseki bu cumartesi çalışıyorum,işteyken kesinlikle daha planlı proğramlı oluyorum:KK34::KK34:

çok pis gaza gelmiş durumdayım,havalar güzelleşti,yavaş yavaş montlar çıkmaya başladı ya:KK52::KK52:benide sıkıntı bastı valaa:18::18:haftaya bomba bildirim yapıcamm:KK51::KK51:

benimde pzt iznim bitiyo göreve başlıyacağım inş bende düzene girerim evde daha zor diyeet yapmak

Günaydin kizlar, hayirli cumalar olsun hepimizede :KK16:

Valla bu sabah gecirdigim $oktan ötürü en az 5 kere tartildim tartiyi baska yerlere tasiyarak.
Ve sonuç hep 64.9'u gösterdi :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
Pazartesi sabahi 66.4'tüm!
Dünde 65.6 cikinca o civarda bisey bekliyordum oda bana yeticekti ama 64.9'dum bu sabah.
Cayin yanindaki ivir ziviri kesince bu hâle geldim :KK52:
Bide findik bana yaramis galiba :KK37:
Saka bi yanada kaybettigim su ve ödemdir kesin :KK31:

Yinede geçen haftaya göre -1.3 kilodayim :KK16::KK16::KK16:
waww süper vermişsin ben enson ilk çocuğuma hamile kalmadan önce 2008de 64 kiloydum ama kararlıyım hayatımda bir ilk yapıp 59.9 da olsa 5 li rakamları görmek istiyorum lisede bile 61 kiloydum:KK19:

slm kızlar bende kendime takım arıyorum ilgili bölüme yazdım takımları gezerken takımınız bana sıcak geldi 3 küçk çocuğu olan çalışan ama çok azimli olan birine yerinizvarsa habberim olsun

diytteki yeni idolüm eşiniz oldu keşke bende doyduğum an bırakabilsem

benimde pzt iznim bitiyo göreve başlıyacağım inş bende düzene girerim evde daha zor diyeet yapmak

waww süper vermişsin ben enson ilk çocuğuma hamile kalmadan önce 2008de 64 kiloydum ama kararlıyım hayatımda bir ilk yapıp 59.9 da olsa 5 li rakamları görmek istiyorum lisede bile 61 kiloydum:KK19:

hoşgeldin canım..kaptanımız T_N... listeyi o belirliyor..inşallah yer vardır..bize katılırsın canım...

Merhabalarrr.... eski takimim.... ah ahh buranin kaptaniydimm neguzel gunlerdi....
Simdi neslihan ablam almis. Emin ellerde :)))
Nasilsinizzzz hepbera ablaaa neslihan ablaa
Masallah 13 kg gitti haa bravooo. Kalici busefer inaniyorum buna

Nasil gidiyo diyetleriniz...

teşekkür ederim yapıyoruz birşeyler arada sıkılıyoruz bugün acaip şeyler istiyor canım tatlı olarak greyfurt yiyeyim belki biraz yatıştırır tatlıyı az yerim dediydim. hatta alırken 1 yetmez 2 tane alayım dedim de Allahtan 1 tane yedim yetti ohh beeee az daha salıyordum gidiyordum valla :nazar::nazar::nazar::nazar:

X