Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

dün televizyonda izledim selahattin dönmez anlattı haftada 1.5 kilo verdren çorba

2 tane enginar

1 tane patates
1 tane soğan
4_5 diş sarımak
az zeytinyağ
1 tatlı kaşığı hardal(bu arada hardal metabolizmayı hızlandırıyormuş)
hepsini kaynatın ve blendırdan geçirin 1 öğün bunu yiyin yanında sadece salata

bide sabahlar aç karnına 1 bardak ılık su 1 tatlı kaşığı bal ve yarım limon sıkıp için

ve metebolizma hızlandıran çay

1 yemek kaşığı ısırgan otu

1 yemek kaşıği ada çayı

1yemek kaşığı yeşil çay

1 litre su ve yarım limon

ben hiç enginar yemedim ilk defa deniyecem

Günaydin kizlar

sizlere haber veremedim üzgünüm cuma ve pazartesi izindeydim is yerinde yoktum o yüzden yazamadim buraya..
Kilom 66.2.. kaçamaklara ragmen orda burda disarda yememe ragmen 200 gram fazlayim geçen haftaya nazaran.. ama tahminen bol su yesil cay ve sporla gider o 200gr bu hafta

ne var ne yok cok bisey kacirdimmi geçmisi okuyamadim

teşekkür ederim güzelim zaten 1 kitaba başladım bakalım çok hızlı ilerleyemese de gidiyor... sanırım elimde olmadan çok fazla betimleme yapıyorum :)

ders çalışırken önünü kesmenin tek yolu içecekler benimde geçen soru çözerken canım çok tatlı çekti. kendime 1 neskafe ısmarladım 2 şekerli sütlü ahhh ahhhhhhhh ne güzeldi :) sonrasında hep adaçayıyla devam ettim ama wc masa arası çalışıyorsun iyi oluyor :) bende ales sorularına başladım. güzelim valla ales bile çalışsan arada uğra derimde ingilizce ne yazıkki çok hassas geliyor bana belkide ben sözel engelli olduğum içindir :))) sen genede sıkı sıkı çalış Allah zihin açıklığı versinnn

gunaydin fistiklarrrrrrr
bugun kepenkleri ben acayim dedim hafta sonu kacamagi yaptik esimle dun gece gelebildik eve keyifler nasil?
gecmise bakip geliyorum

hadi geçmişe baksın herkess bakarken sularını da içsin... bugün hiç cnm su istemiyor zorluyorum bana yardım edin hadi hep birlikte 1 bardak içiverelim...

aaaaaaaaa ben 2 hafta önce ısırgan otu almıştım taze. unutmuşum ben onu sende okuyunca hatırladım büyük ihtimal bozulmuştur ama bozulmadıysa ne yapsam yeşil ısırgan almıştım. bakayım netten ne yapabilirim onla...

çorba tarifi güzelmiş. bende enginarlarımı dilimledim mini mini dondurucuya koydum blendrdan geçirip çorba yapıyordum demek içine başka şeylerde girmeli :) nasılsa eşim şehir dışına çıktı yaşasın diyet günlerim :)))

çok fazla geçmiş yok neredesiniz ya geçmişi okuyayım geleyim diyen gidiyor eşim şehir dışında bu akşam evden uzakta iner yürürüm ayakkabılarımı da düze yakın giydim oh ohhhhhh

edacım neyseki kahvaltı açık büfe değildi1 tane kahvaltı tabağını kocişle paylaştık yanında simit ve çayama devamı kötü oldu o ayrı
aynen yaa hatta o gün tartıda değişiklik yok diye seviniyorum ama ertesi gün hoop birden şişmisim,almak 1 gün vermek 1 haftamı alıyo valla
Bakalım ben diyeti bozmadıktan sonra çok fark
edicegini sanmıyorum biraz yürüyüş eklemeye
çalışıcam

sedacım yürüyüş eklersen kesinlikle çok daha faydalı olur,kg verirken birde sıkılaşmış olursun

hülyacımmmkendini çok özletme yaz arada canım,ben hepinizi ayrı ayrı okumaktan çok zevk alıyorum,haftasonu bende çikolatayı biraz abarttım,ama artık şöyle yapıcam haftaiçi diyetime sporuma çok dikkat edip pazar günü kendimi ödüllendiricem,istediğim canımın istediği şeylerle
akşam erken yeyip aç yatmak kesinlikle bendede çok işe yarar,hadi bakalım deniz sezonuna az kaldı,bikiniler seni bekler
gunaydin fistiklarrrrrrr
bugun kepenkleri ben acayim dedim hafta sonu kacamagi yaptik esimle dun gece gelebildik eve keyifler nasil?
gecmise bakip geliyorum

elifimm günaydın tatlımmahh bu haftasonları yokmuuneyse toparlarız biz nasıl olsa dimii
günaydın kızlar bu aralar pek giremiyorum ama nesli seninde dediğn gibi burdan ayrılmak yaramıyo bize
özlemcim günaydın,nasılsın canım,kızın nasıl oldu
buraya daha çok vakit ayıralım,valla ben yazmayınca bilinki kaçamak yapıyorum,gülnihal abla hemen anlıyo zaten

günaydın çiğdemcimm,bu hafta listeye alıcam seni,cuma bildirim yapmayı unutma olurmu tatlım
200 gr hiç bişey değil canım,hemen uçup gider,eksiye bile geçersin

tünaydın hepinize kızlarrişlerden fırsat bulup yazamadım,dün itibariyle diyetime tekrar odaklandım,bugün bomba gibiyim,ben kesinlikle diyet yaparken daha mutluyum yaa

bu arada bugün 3 günlük bi diyete başladım,bakalım cumaya kadar yapcam,eğer güzel sonuç alırsam sizede yazarım,kendimi sizin için kobay yaptım

şu 2 haftanın fazlalıklarını atmamlazım üzerimden

kızlarr eşim bir karışım yaptırmış tuzsuz leblebi + kuru üzüm öğleden sonraki ara öğün için çok güzel yeniyor... 2. avuca geçtim ölçü kaçtı mı bilmiyorum ama 1 tane daha istiyor canım

çok fazla geçmiş yok neredesiniz ya geçmişi okuyayım geleyim diyen gidiyor eşim şehir dışında bu akşam evden uzakta iner yürürüm ayakkabılarımı da düze yakın giydim oh ohhhhhh

geldim geldim gecmisi okumaya niyetim yok
ne güzel valla yürüme imkanin varsa yap hiç durma eve gidince sicak bide dus ohhh mis gibi valla

günaydın çiğdemcimm,bu hafta listeye alıcam seni,cuma bildirim yapmayı unutma olurmu tatlım
200 gr hiç bişey değil canım,hemen uçup gider,eksiye bile geçersin

demeeee o zaman ne yapip edip daha bi dikkat ediyorum bu hafta!
tamam canim cuma Allahtan bi mani olmazsa buralardayim!
ögleden önce yaparim insallah bildirimi...
bugün kumpir yedim kaç kaloriki
1 normal patates bile 80 ken heralde içindekiler falan 500'ü bulur aksam hafif geçicek anlasildi
bide temizlik yapicam evde biraz yakarim umarim

mart ayı geldi ama ben yoğunluktan hala 2012 raporunu bitirebilmiş değilim off ya satışları gir diyor muhasebeci hep dışarda ben nerden bileyim ne sattılar ne fatura kestiler püfff

yürüme imkanım varda yok servisten erken inip yürüyeceğim. eşim burdayken sinirleniyor akşam nerde yürüyorsun diye ama yok nasılsa yürürüm... :)

[1] Kumpir (Mayonezli) 1 adet 1000

kalorisepeti.com bak bu sitede aradığın herşeyin kalorisi var pişmiş çiğ hatta yaptığın hareketler kaç kalori ben kumpiri yazdım ehh 1000 kalori baya bir olmuş akşam salata yoğurt çorba yada sebze yemeği filan etkisini azaltırsın

ohhhh 1000 kaloride güzel

mayonez yoktu içinde ama kasar ve yag vardi tabi olan oldu aksam salata farz oldu...

tesekkür ederim
kalorisepetini kullanmayi sevemedim bi türlü belki yeniden baslarim kullanmaya :)

Son düzenleme:
dün size verdiğim sözü tuttum hatunlar.akşam hafif yedim ve 7 de yeme içme bitmişti..ama öööllllddddüüümmatıştırmaya ne çok alışmışım kuu
amaaa sabakleyin hissettiğim o hafifliğin tadı paha biçilemez..ne iyi etmişim de yememişim....

Son düzenleme:
dün sizinle de paylaştım.BMR değeri önemliymiş kızlar..şimdiii...bende boy 157 cm..kilo 68...yaş 41..şu yukarıdaki hesaplamalrı kullanınca günlük kalori değerim 1677 çıkıyor..BMR ise1397..yani bu 1397 nin en az 500 altında almalıyım ki yağdan kilo verebileyim..doğru mu anlamışım......

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…