Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

hükümet beyaz ekmegi yasaklayacaktı sankı
yasaklasada fırından çıkan o dumanı üstünde ekmekler çıksa hayatımızdan
zaten diger kara ekmekler aynı keyfi vermıyor
çavdarı kepeği tahılı
ben yemıyorum artık ekmek ya
sadece sıcak fırın ekmegi olursa cok zor tutarım kendımı

keşke yasaklasa da diyetime devlet desteği alsam... tabiki fırından çıkmış sıcak ekmeğin yeri ayrı olsada benim için sıcağı soğuğu bayatı tazesi çavdarı tahıllısı hiç farketmiyor sadece ve sadece kepek ekmeğini oda bazı yerler gerçek kepek karıştırdığından damak tadıma yakıştıramıyorum. ondan al o zaman diyeceksiniz ondan alınca direk ucundan kenarından yiyip çöpe atıyorum yazık oluyor üzülüyorum. eh yememem güzel diye düşünecekseniz tabi o ağzımın tadına uymadığından makarnadır pilavdır olmadı eşimin ekmeğidir dadanıyorum :KK43:

yok yok en güzeli devlet yasaklasın hatta bir güzellik daha yapsın parklarda yerleştirdiği spor aletlerini sitelerin alanlarına da dahil etsin ben bu gazla 1 odamı size veririm odama kurun aletleri bile derim valla hehehe:KK9:

$3538_572392022772537_2053840017_n.jpg

ah ahhhhhhhhhh

adamım bu benımmm tek idolüm:)
kocamda benı cok benzetıyo garfıelde özellıkle uyanırken:)
ya kızlar geçen gün kendimi,dizlerim yerde gövdem yatakta uyurken buldum
artık uyanma şekıllerımı sız düşünün:)

bu arada ben hasretle bahar havalarını beklıyorum şöyle temız havayı içime çeke çeke yürümek istiyorum sitede
kış günü taşındık daha siftah yapamadık,hava ısınsada yürüsek:)

günaydın kızlar,

bol güneşli antalya sabahından hepinize birer bardak su yolluyorum. ohhhhhhh yeşil çaylarımızı da koyalım bardaklara sabah sabah toksinlerimizin bizi terke ettiğini düşünerek kotum da biraz bollaştı mı ne duygularıyla geçireceğimiz mutlu günümüze günaydın :KK70:
gunaydin fistikim bollasti bollasti daha da bollasacak insaallahhhhh :KK76::KK76:
günaydın kızçelerimm:KK3::KK3:regl olucam galiba karnım ağrıyo,bide şiştim sanki,sanırım bu cuma 1200 gr hayal olucak:KK30::KK30:
gunaydim neslicim regliyken spor yapmak daha cok kilo verdiriyormus baksana :KK53:
spora yuklen bende oyle yapiyorum
temizlik var simdi evde :KK55::KK55:
ayy dayanamadım yazim dedim , 1. takım var oldugundan berı babex gıbı bı üye görmedim , burda destek olmak için varsınızz ve oyuzden takıma girmek istedi ama takım arkadasına sarf ettıgı sözler cok yanlış :KK20::KK20::KK20:
noluyo noluyo :KK52::KK52:
böyle bir cevaptan sonra ben sana yorum yapmam pardon tırnak içerisinde espri... Allah yolunu açık etsin güzelim...

valla güzelim bende birkaç kez baktım bir gaf yaptım mı diye ama bulamayınca öyle bir cevap yazdım. konuşma dili gibi yazıyorum bazen yanlış anlaşılabiliyor her neyse herkesin halet-i ruhiyesi her daim aynı olmaz varsa yanlış aksettirdiğimiz birşey özür dileriz yoksa yolun açık olsun kardeşim der yürür gideriz :)

edacim seni bilen biliyor guzelim cok takma sen
biz rahat insanlariz kalbimizde ne varsa dilimize yansir herkesi kendimiz gibi bilince isler degisiyor
bosverrrrrr :KK16:

gunaydin bu arada 1. takimin citir hatunlari :KK16::KK16::KK16:
hadi bugunu hic kacamaksiz kapatalim soz verinnnnnnnnnnnnnn :21::21:

Bunları Biliyor muydunuz?

Bir çok hastalığın ana sebebini anlamak için, lütfen aşağıda aktarılan bilgileri dikkatlice ve özenle okuyalım, paylaşalım.

* Vücut su kıtlığı çektiğinde kandaki suyu kullanırsa,
YÜKSEK TANSİYON hastalığına yakalanırız.

* Vücut su kıtlığı çektiğinde omurlardaki suyu kullanırsa,
BEL VE BOYUN FITIĞI hastalığına yakalanırız.

* Vücut su kıtlığı çektiğinde kemiklerdeki suyu kullanırsa,
gut - atrit gibi romatizmal hastalıklara yakalanırız.

* Vücut su kıtlığı çektiğinde akciğerdeki suyu kullanırsa,
ASTIM hastalığına yakalanırız.

* Vücut su kıtlığı çektiğinde pankreastaki suyu kullanırsa,
ŞEKER hastalığına yakalanırız.

* Vücut su kıtlığı çektiğinde midedeki suyu kullanırsa,
ÜLSER hastalığına yakalanırız.

* Bağırsaklarda su eksilirse, kabızlık meydana gelir ve
KOLON kanseri olma tehlikesi yaşarız.

* Hücrenin su eksikliği çok artarsa, beynimiz hücreye oksijen göndermeyi keser. Oksijen kesilmesi sonucunda da hücre KANSERLEŞME sürecine girer !!!...

Hasta olmamak için vücüdumuzu susuz bırakmamalıyız.
Alkali - Canlı su içmeliyiz. Alkali ve canlı olmayan sular ne kadar çok içilse de vücut yine susuz kalmaktadır !!!...
Çağımızın en büyük problemi ; içilen ölü sulardır !!!

Hasta değil susuzsunuz .....
:KK53::KK53::KK53: inanmiyorummmmmmm
bi dk bi su alip geleyim :26:
Günaydin kizlar,

Dün aksam kayinvalidemlerde yedigim için kaçirdim, saolsun hamur isi yapmis patateslisini görünce dayanamadim :KK17:
ama sabah ve öglen menümü 700 kaloride tamamlayinca icim rahatti. (Gidende 450 kalorim oldu)

yok canim yemege saldirma hiç olmuyor böyle durumlarda çok sükür.. zaten aksamda bi corba 2 kücükte hamurdan yedim..

ah ah ne güzel :KK31:
gider canim gider bugun daha dikkatli ol bol sebze tyogurt beslen su ic esitlersin :KK16:
günayddınnnnnnnnnnnnnn günaydınnnn günaydınnnn sevgi pıtırcıklarıı:21::21::21::21::21:

hepınıze kucak dolusu sevgiler bol öpücüklerr
benım bu haftakı elma diyetım yalan oldu ama okadar düzgün ve dengelı beslendım kı kaçamağın ka sı yok:)
spor konnusunda 2 gündür sıkıntı yaşadım müsait olamadıgım için ama bu akşam ve yarın aksam mutlaka yapacagım yürüyüşümü
kendımı hafıf hıssedıyorum he bide tavuk yiye yiye sanırım ibibik çıkarıyorum saç diplerım kaşınıyor:KK9:
gunaydin canim ayyh beni de guldurdun valla bu depresif halimde :KK1::KK1:
dün ne yedim ne yedim...

sabah: simit peynir :KK43:

ara: kuru kayısı 3 tane + süt

öğle: menemen ve yeşil salata menemeni ben yaptım iş yerinde kimse yoktu içine patates koymasam iyiydi ama okul yıllarımdan özlemiştim. ama yağ 2 kaşık ve zeytin yağı ayrıca 2 kişi yedik...

ara: 4 adet kuru incir + süt biraz fazla olmuş farkındayım ama pc başında birden dalmışım incirlere

akşam: zeytinyağlı bakla + sarmısaklı yoğurt + yeşil salata ( bu hafta ful roka tere marul karışımı yedim) akşam yemeğine eşim geç geliyor ben 6 da evde kurt gibi acıkmış oluyorum o 19.30 da geliyor 1 buçuk saatte gözüm dönüyor kızlar ne yapsam ki??? önceki günde bugünde yemekten önce bildiğin ekmek yiyorum dün 2 dilim yedim fazla yememek için kendimi ütüye verdim.

ara: eşim halka tatlı almıştı tatlıyı tam yuvarlak yapmış birleşim yerinde baş parmağımın tırnaklı yeri kadarı fazla olmuş dayanamadım tam yuvarlağı bozulmasın diye fazlasını yedim. beni tutan o cumaaaaaa geliyor diyen zincirler olmasa ben o tatlıyı ah ahhhhhhhhhhhhhhhh
o kadarciktan bisi olmaz olmaz diyorum ama hep o damlalar göl oldu vucudumuz da :KK14:
yemeyeleim lutfen kizlar yapmayalim bisey eksilmez fazlalasir vucudumuzdan
lutfen bikinili halimizle aynaya bakalim ve karar verelim yemelimiyim yoksa asla bir lokma olsa da yememelimiyim diye
lutfen duralim artik o bir lokma bize hicbirsey katmicak
ben cok dertli oldugum icin yaziyorum kizmayin bana nolursunuz :KK43:
çavdarı kepeği tahılı

ever esracim aynen bende artik zorla yiyorum o bir dilim cavdar ekmegini
o buram buram kokusu yayilan sicacik ekmek olmadiktan sonra yemeyelim gitsin :KK9:

bu yazı süper olmuş hakkaten su şişeme baktım pişttt sen alkalimisin diye sordum falan:)
neyse gercekten herseyın başı saglık,sağlığın başıda su
haydı sular içilsinnnn:)

canısı günaydın sen şimdi hamur deyınce canım ne çekti biliyomu7sun
hanı kandıllerde falan kızartırlar ya,pişide derler ondan:KK43:

tünaydin diyim canim :KK54:
deme ya o pisiyle mis gibi beyaz peynir olcak valla ne yerim.....
benim dedigim hamur firinda normal pide tarzindaydi ama :KK34:
ama napiyoruz, ideal kilomuza gelince arada 1 gün istedigimizi yiyip ertesi gün onu yok ediyoruz vücuttan ki böylelikle kilo almiyoruz artik...

ahh ahhh bu hamurlar ekmekler nasıl yapsakta kalori almasakta bunlardan bolca yesek... ??

ben bu ekmeğe olan aşkımı silmek istiyorum gıda sildirme gibi şeyler yapıyorlar ama ekmeği sildirmeye kıyamam ki ben hem onun silinebileceğine hiç inanmıyorum :p

valla kilo almamak için bol hareket arkadasim.. yani haftada sporu 2 kere yaptin mi istediginden ye kilo almazsin.. ama yogun bi sekilde olcak o spor seanslari :KK9:
ben ekmegi tek kahvaltida yerim o da taze olursa.. taze degilse kitir ekmeklerden yerim daha az kalorik..
yemeklerin yaninda hayatta yiyemem ekmek.. hiç aram yok cok sükür :KK19:

çavdarı kepeği tahılı

yok ya ekmegin bu kadar hastasi varken yasaklayamaz hükümet :KK9: çok tepki alir bence..
Ama hakkaten kepek ekmekleri daha saglikli beyaza nazaran..

-------

Bu sabah:

1 yumurta => 80
2 tane nestlenin kellogs gibi cikolatali barlari olur ya ondan yedim (2x93) => 186
canim tatli istiyordu meyve karsilamayacakti bu istegimi..
ama keske 2 yemeseydim yanima meyve almadim kendimi cezalandirmak için :KK37:

=> 270 kaloriyle sabahi kapattim, bakalim öglen ne yicem..

Aksamda annemler bizde yemege.. Menüm tel sehriye corbasi, köfte-patates ikilisi, pilav ve salata..
Corbayi sehriyesiz yemeye caliscam + birazda salata ve köfteyle geçistircem insallah :KK17:

adamım bu benımmm tek idolüm:)
kocamda benı cok benzetıyo garfıelde özellıkle uyanırken:)
ya kızlar geçen gün kendimi,dizlerim yerde gövdem yatakta uyurken buldum
artık uyanma şekıllerımı sız düşünün:)

bu arada ben hasretle bahar havalarını beklıyorum şöyle temız havayı içime çeke çeke yürümek istiyorum sitede
kış günü taşındık daha siftah yapamadık,hava ısınsada yürüsek:)

süpersinnn aynen bende çok benzetiyorum kendimi... eşin nasıl???????

benimki de aynı benim gibi uyandığımızda şöyle bir kalkıp bunları sen mi yaptın diye birbirimize bakıyoruz bazen :)))))))) ikimizde deli uyuyoruz sabah nasıl uyanacağımız gerçekten süpriz oluyor yorgan nerde ben ne tarafta uyudum nerde uyandım o kadar çok şey değişmiş ki uyurken bazen diyorum acaba uyurken harcadığım enerji kadar gündüz harcıyor muyum???:KK9:

:KK53::KK53::KK53: inanmiyorummmmmmm
bi dk bi su alip geleyim :26:

gider canim gider bugun daha dikkatli ol bol sebze tyogurt beslen su ic esitlersin :KK16:

gunaydin canim ayyh beni de guldurdun valla bu depresif halimde :KK1::KK1:

o kadarciktan bisi olmaz olmaz diyorum ama hep o damlalar göl oldu vucudumuz da :KK14:
yemeyeleim lutfen kizlar yapmayalim bisey eksilmez fazlalasir vucudumuzdan
lutfen bikinili halimizle aynaya bakalim ve karar verelim yemelimiyim yoksa asla bir lokma olsa da yememelimiyim diye
lutfen duralim artik o bir lokma bize hicbirsey katmicak
ben cok dertli oldugum icin yaziyorum kizmayin bana nolursunuz :KK43:

ever esracim aynen bende artik zorla yiyorum o bir dilim cavdar ekmegini
o buram buram kokusu yayilan sicacik ekmek olmadiktan sonra yemeyelim gitsin :KK9:

yani yaş 31 düşün göl deniz okyanus falan ben iyiden iyiye açıldım...

selam kızlar...herkse ara ara yazıyor ama aynı zamanda girmiyoruz..mesajlar kopuk kopuk...okurken çok eğleniyorum:KK1:ama 3 yıl önceki mesajlara bakarsanız orada da aynı sorunun dile getirildiğini okursunuz..bu işler sanırım böyle:)
sinem kuu..ce deyip çıkmışsın..akşam faceden seni bulmaya çalışayım..özledim seni..
esraa...Allah iyiliğini versin..ibik ha:KK9::KK9::KK9:kız ben seni çok seviyorum yaa...keşke aynı yerde çalışsaydık.......
edacık..sende ki sorun bende de var..eşim akşam 9 dan önce yemek yemez..acıkmıyorum diyor.artık yemeklerimi bi tepsiye alıp tv önünde yiyorum..ona uymaya kalksam çıtır olmazdım..anca çatır olur ortadan ikiye ayrılırdım kilodan:KK1:

Son düzenleme:
dünkü künefeden sonra akşam bişey yemedim..öööyyle yarı aç yattım..bu da bana ceza olsun.ama sabahki 2 dilim ekmek arası peynir, amanın nasıl da lezzetliydi anlatamam:KK56::KK56::KK56::KK1:

selam kızlar...herkse ara ara yazıyor ama aynı zamanda girmiyoruz..mesajlar kopuk kopuk...okurken çok eğleniyorum:KK1:ama 3 yıl önceki mesajlara bakarsanız orada da aynı sorunun dile getirildiğini okursunuz..bu işler sanırım böyle:)
sinem kuu..ce deyip çıkmışsın..akşam faceden seni bulmaya çalışayım..özledim seni..
esraa...Allah iyiliğini versin..ibik ha:KK9::KK9::KK9:kız ben seni çok seviyorum yaa...keşke aynı yerde çalışsaydık.......
edacık..sende ki sorun bende de var..eşim akşam 9 dan önce yemek yemez..acıkmıyorum diyor.artık yemeklerimi bi tepsiye alıp tv önünde yiyorum..ona uymaya kalksam çıtır olmazdım..anca çatır olur ortadan ikiye ayrılırdım kilodan:KK1:

dünkü künefeden sonra akşam bişey yemedim..öööyyle yarı aç yattım..bu da bana ceza olsun.ama sabahki 2 dilim ekmek arası peynir, amanın nasıl da lezzetliydi anlatamam:KK56::KK56::KK56::KK1:

ben geldım ama bende senı yakalayamadım ablacım bak :KK14::KK14:
valla bende senı cok sevıyorum yerin ayrı,teyyy iş yerini araştırıp telefon sapıklıgı yapmışlıgım vardır hatırlarsan:)
burda kımseye yüz vermıyorum ama kötü bi iş arkadaşıyım iyi bi gönül dostuyum öhümm öhümm:KK9::KK9::KK9::KK9:

ben geldım ama bende senı yakalayamadım ablacım bak :KK14::KK14:
valla bende senı cok sevıyorum yerin ayrı,teyyy iş yerini araştırıp telefon sapıklıgı yapmışlıgım vardır hatırlarsan:)
burda kımseye yüz vermıyorum ama kötü bi iş arkadaşıyım iyi bi gönül dostuyum öhümm öhümm:KK9::KK9::KK9::KK9:

kötü bir iş arkadaşı haaaaaaaaaa tabi herkese asık surat sonra bize patlat esprileri :p

kötü bir iş arkadaşı haaaaaaaaaa tabi herkese asık surat sonra bize patlat esprileri :p

burdakıler insanmı yaaaa
2-3 yıl gayet keyıflıydıkte ne oldu
yık işi esraya çalış esra çalış
banane bende artık nemrut asık suratlı arıza bi tip oldum şubede bi köşeden bi köşeye bagıran falan:)
ama orjınalım gayet ıyıdır sessiz sakın neşelı,kaldır perdeleri gör kediyi o derece yani:)

günaydın kızlar,

bol güneşli antalya sabahından hepinize birer bardak su yolluyorum. ohhhhhhh yeşil çaylarımızı da koyalım bardaklara sabah sabah toksinlerimizin bizi terke ettiğini düşünerek kotum da biraz bollaştı mı ne duygularıyla geçireceğimiz mutlu günümüze günaydın :KK70:

edacım nasıl oldun?daha iyisindir umarım..ben yaklaşık 10 günden fazladır yataktaydım.sonunda bugün kendimi iyi hissediyorum. güzel bir duş alıp ayaga kalkmak istiyorum artıkkkkkkkk.... :KK16:evet kotlarımızın bollaşacagı güzellll günlere canım:KK16:

günaydın kızçelerimm:KK3::KK3:regl olucam galiba karnım ağrıyo,bide şiştim sanki,sanırım bu cuma 1200 gr hayal olucak:KK30::KK30:

neslihancım canım benim bu ay bir hafta erken oldu... neyseki yarın son günü regly'nin....birdahaki hafta daha iyi sonuç gelir bence canım....:KK34:

güzel hatunlar nasılsınız?

sonunda bugün gerçekten kendimi iyi hissediyorum... cok iğrenç bir 12 gün geçirdim.. bronşit grip üstüne regly... tek artısı yemek yiyemedim ..iştahım kapandı resmen... ama bunun yanında cok kötü günlerdi öksürünce midem bulanıyordu...ayaga kalkamıyordum dizlerim titriyordu nasıl bir üşüttüysem... akşamları uyuyamıyordum öksürük boğaz agrısı nefes alamama....

özetle allah kimseyi yataga düşürmesin ya ....hayattan sogudum... bugün kendimi yeniden dogmuş gibi hissediyorum... tabi birde duş alıp rahatladıktan sonra....

sizleri özledim hergün girip okusamda yazdıklarınızı cok fazla katılamadım sohbetlerinize... sınavıma 1 ay kaldı ve ben 15 gündür hiç çalışmadım... :KK14:

yarından itibaren tempolu çalışıp güzel verimli bir mart ayı geçiricem sizlerle...

diyetim iyi gitti ..hiç kaçamak yapmadım ilk hastalandıgımda çikolata yemiştim ama diger günler neredeyse birşey yemedim ...iştahsızlıktan.... o nedenle iyi sonuçlar bekliyorum. yarında regly min son günü :KK34:

X