Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

eve gidene kadar herşey güzel de birde eşim yemeğe erken gelse... acaba o gelene kadar ne yesem?????????
corba mi icsen :26::26:
güzel hatunlar nasılsınız?

sonunda bugün gerçekten kendimi iyi hissediyorum... cok iğrenç bir 12 gün geçirdim.. bronşit grip üstüne regly... tek artısı yemek yiyemedim ..iştahım kapandı resmen... ama bunun yanında cok kötü günlerdi öksürünce midem bulanıyordu...ayaga kalkamıyordum dizlerim titriyordu nasıl bir üşüttüysem... akşamları uyuyamıyordum öksürük boğaz agrısı nefes alamama....

özetle allah kimseyi yataga düşürmesin ya ....hayattan sogudum... bugün kendimi yeniden dogmuş gibi hissediyorum... tabi birde duş alıp rahatladıktan sonra....

sizleri özledim hergün girip okusamda yazdıklarınızı cok fazla katılamadım sohbetlerinize... sınavıma 1 ay kaldı ve ben 15 gündür hiç çalışmadım... :KK14:

yarından itibaren tempolu çalışıp güzel verimli bir mart ayı geçiricem sizlerle...

diyetim iyi gitti ..hiç kaçamak yapmadım ilk hastalandıgımda çikolata yemiştim ama diger günler neredeyse birşey yemedim ...iştahsızlıktan.... o nedenle iyi sonuçlar bekliyorum. yarında regly min son günü :KK34:

gecmis olsun kuzummmm atlattim simdi dimi
cok sukur :KK16::KK16:
ama yine de dikkat et vitaminlerini aksatma meyveni sebzeni bol bol suyunu ic..
ozellikle uzum cekirdegi bagisiklik sistemini kuvvetlendirirmis onu da ihmal etme simdi kuvvetsiz yakalamasin seni pis hastaliklar :KK30:
kacamak yapmaman da super olmus :KK9::KK9:

slm kızlar evet baya bır geç oldu vakıt anlıyorum hepiniz sıcak yataklarınızda mışıl mışıl uyyorsunuz bennde yatıcam ... ama uyumadan gelim bir bakım bızım hatunlara dedim

... geçmişi okudum , kaynaytmışsınız yıne :KK34:

neslim sen regli oldunmu bilmiyorum ama ben oldum nasıl şiştim sanki 5 kilo almış gibiyim bugün dayanamadım ve tartıldım 78 çıktı kilom :KK50:

umarım cumaya kadar şişliğim gider, bol su ve yeşilçay içiyorum görüşürüz canlarım :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

eve gidene kadar herşey güzel de birde eşim yemeğe erken gelse... acaba o gelene kadar ne yesem?????????

edacım bence yoğurt yada meyve yiyerek geçirebilirsin o vaktı kalorısı duşuk ve faydalı en azından :KK34:

menüm:KK56:

2013-02-27 tarihli kaloricetvelinizMiktarKalori

[1]fındık (1 adet)10 adet90

[2]Marul Salata1 PORSİYON93

[3]Prinç Pilavı (Yarım porsiyon)1 1/2 porsiyon163

[4]Sulu Köfte1 PORSİYON256

[5]un kurabiyesi1 adet65

[7]Elma1 ADET60

[8]Çavdarlı Ekmek1 DİLİM55

[9]Sucuk30 GRAM135

[10]Yeşil Zeytin3 adet21

[11]Köy Peyniri30 GRAM29.4

Toplam :1135.4 kal.

bol su...2 fincan yeşil çay ... 2 saat spor ....45 dak yürüyüş....:KK55::KK8:

[2]Pilates30 dak142.2

[3]Aerobik40 dak300.2

[4]Step (40 adım/dak)40 dak451.88

Toplam :-1185.79 kal.

selam kızlar...herkse ara ara yazıyor ama aynı zamanda girmiyoruz..mesajlar kopuk kopuk...okurken çok eğleniyorum:KK1:ama 3 yıl önceki mesajlara bakarsanız orada da aynı sorunun dile getirildiğini okursunuz..bu işler sanırım böyle:)
sinem kuu..ce deyip çıkmışsın..akşam faceden seni bulmaya çalışayım..özledim seni..
esraa...Allah iyiliğini versin..ibik ha:KK9::KK9::KK9:kız ben seni çok seviyorum yaa...keşke aynı yerde çalışsaydık.......
edacık..sende ki sorun bende de var..eşim akşam 9 dan önce yemek yemez..acıkmıyorum diyor.artık yemeklerimi bi tepsiye alıp tv önünde yiyorum..ona uymaya kalksam çıtır olmazdım..anca çatır olur ortadan ikiye ayrılırdım kilodan:KK1:

gülnihal abla nasılsın ,gun ıcınde gırıp kontrol edıyorum sizi uzun soluklu kalamıyorum malesef :)..benım facebook yok kocacıgım onuda yasakladı malesef :KK43:.. sen nasılsın masallah ınanılmaz fitsin senın örnek alim dıyorum ama bende o azim yok :). bende kendı capımda vermeye calsııyorum tekrardan ,evlendıkten sonra aldım kılo ,önce o aldıgımı verip sonra kalan kılolara devam edıcem kısmetse,sen kanlarla bogusuyosun sanırım hala :)

gülnihal abla nasılsın ,gun ıcınde gırıp kontrol edıyorum sizi uzun soluklu kalamıyorum malesef :)..benım facebook yok kocacıgım onuda yasakladı malesef :KK43:.. sen nasılsın masallah ınanılmaz fitsin senın örnek alim dıyorum ama bende o azim yok :). bende kendı capımda vermeye calsııyorum tekrardan ,evlendıkten sonra aldım kılo ,önce o aldıgımı verip sonra kalan kılolara devam edıcem kısmetse,sen kanlarla bogusuyosun sanırım hala :)

selam gülüm..ben iyiyim şükür..face yasak demek ki ona daha çok zaman ayırmanı istiyor öyle mi:nazar:Allah huzur versin size..mutluluğunuzu artırsın canım..evet ben kanlarla dansetmeye devam ediyorum:)eve gidince de özgürle dansediyoruz..ergenlik bi taraftan sınava hazırlanıyor,stresli..o bi taraftan..babasıyla çok takışıyorlar..bazen de bana sarıyor..bütün bunların üstüne ben yalnızım bi kardeşim olsun diyor..şaşkın bi çocuk oldu çıktı..eşim de sıkıntılı..polislere 2. doğu görevi zorunluluğu koydular.adamın emekliliği geldi seneye doğu görevi çıkacak diyor..emekli olmayı düşünmüyordu.biraz daha çalışayım diyordu...kendine bi işyeri aç.emekli ol diyorum.kararsız..işte böyle canım

Son düzenleme:
Günaydin kizlar :KK17:

Dünü tarihten silmek istiyorum, ekmek ekmek dediniz canim istedi öglen gittim ekmek aldim haydari sosla sandvic yaptim kendime :KK17::KK17::KK17:
kepek ekmegiydi ama adi ekmek yinede..

öglen o kadar ekmek yiyince aksama yiyecek yerim bile yoktu, yemege annemler geldi, 2-3 kasik sehriyesiz corba içmeye calistim 3 mini köfte yedim ve az roka salatasi yedim..

neyse bugün bomba gibiyim.

sabah yine bi cikolatali diyet kellogslu barlarindan yedim 93 kalori..
onun disinda ac degilim yesil cayimi iciyorum :KK31:

Neslihancim bi sorum olcak deneme haftam oldugu için yarin bildirim yapmiyorum degilmi ?

Günaydin kizlar :KK17:

Dünü tarihten silmek istiyorum, ekmek ekmek dediniz canim istedi öglen gittim ekmek aldim haydari sosla sandvic yaptim kendime :KK17::KK17::KK17:
kepek ekmegiydi ama adi ekmek yinede..

öglen o kadar ekmek yiyince aksama yiyecek yerim bile yoktu, yemege annemler geldi, 2-3 kasik sehriyesiz corba içmeye calistim 3 mini köfte yedim ve az roka salatasi yedim..

neyse bugün bomba gibiyim.

sabah yine bi cikolatali diyet kellogslu barlarindan yedim 93 kalori..
onun disinda ac degilim yesil cayimi iciyorum :KK31:

Neslihancim bi sorum olcak deneme haftam oldugu için yarin bildirim yapmiyorum degilmi ?

günaydın kedicim:KK16:düne pişman olma canım..aslında karbonhidratı düşük tutarsak kasların erimesini sağlıyoruz.kilo verirken aslında kas kaybımız oluyor.bence şöyle söyle...dün ben kaslarıma yatırım yaptım:KK1:
akşam zaten dengelemişsin..:nazar:

günaydddınnnnnnnnn günaydınnnnnnnnnnnnn gençler ve kendını genç hissedenlerrrr
bu haftam allah var cok ıyı gectı,elma diyetine niyetlenmıstım ama yapamadım
onun yerıne daha insani bi diyetle götürdüm haftayı yarına güzel sonuç iletecegim size:)
elmayıda önümüzdekı hafta yapıcam:)
bu ctesi yemege misafirim var oyuzden kaçamak hak helal bana:)
mantı acmayı düşünüyorum:)
neyse böyle işte
sizlerde ne var ne yok

melek nerelerde yahu sesi solugu cıkmıyo

edacım nasıl oldun?daha iyisindir umarım..ben yaklaşık 10 günden fazladır yataktaydım.sonunda bugün kendimi iyi hissediyorum. güzel bir duş alıp ayaga kalkmak istiyorum artıkkkkkkkk.... :KK16:evet kotlarımızın bollaşacagı güzellll günlere canım:KK16:

neslihancım canım benim bu ay bir hafta erken oldu... neyseki yarın son günü regly'nin....birdahaki hafta daha iyi sonuç gelir bence canım....:KK34:

teşekkür ederim, ben iyiyim güzelim boğazım henüz geçmedi ama kırgınlık yok ayaktayım çalışıyorum oda geçer elbet... bollaşsın artık şu pantolonlar yeter yahu...

corba mi icsen :26::26:

gecmis olsun kuzummmm atlattim simdi dimi
cok sukur :KK16::KK16:
ama yine de dikkat et vitaminlerini aksatma meyveni sebzeni bol bol suyunu ic..
ozellikle uzum cekirdegi bagisiklik sistemini kuvvetlendirirmis onu da ihmal etme simdi kuvvetsiz yakalamasin seni pis hastaliklar :KK30:
kacamak yapmaman da super olmus :KK9::KK9:

biraz geç okudum ama çorba çok iyi fikir yaaa

güzel hatunlar nasılsınız?

sonunda bugün gerçekten kendimi iyi hissediyorum... cok iğrenç bir 12 gün geçirdim.. bronşit grip üstüne regly... tek artısı yemek yiyemedim ..iştahım kapandı resmen... ama bunun yanında cok kötü günlerdi öksürünce midem bulanıyordu...ayaga kalkamıyordum dizlerim titriyordu nasıl bir üşüttüysem... akşamları uyuyamıyordum öksürük boğaz agrısı nefes alamama....

özetle allah kimseyi yataga düşürmesin ya ....hayattan sogudum... bugün kendimi yeniden dogmuş gibi hissediyorum... tabi birde duş alıp rahatladıktan sonra....

sizleri özledim hergün girip okusamda yazdıklarınızı cok fazla katılamadım sohbetlerinize... sınavıma 1 ay kaldı ve ben 15 gündür hiç çalışmadım... :KK14:

yarından itibaren tempolu çalışıp güzel verimli bir mart ayı geçiricem sizlerle...

diyetim iyi gitti ..hiç kaçamak yapmadım ilk hastalandıgımda çikolata yemiştim ama diger günler neredeyse birşey yemedim ...iştahsızlıktan.... o nedenle iyi sonuçlar bekliyorum. yarında regly min son günü :KK34:

oyyyy kuzum nolmuşsun sen öyle... Allah geçmiş etsin... sen çok dikkat et kendine grip böyle yıkıyorsa seni bağışıklık sistemin çok hassas demektir... hergün sabah ballı ılık süt iç iyi toparlıyorsun ben çok kötüyken içiyordum şimdi extra kalori olmasın diye kestim bak hala boğazım kötü :KK43:

sınava çok az kaldı ben hazır hissetmiyorum kendimi bayada hasta kaldım diye sınava başvuru yapmaktan vazgeçtim sonbahar döneminde gireceğim hem biraz da yds oturur... şimdi sadece alese yoğunlaşayımda bari ondan güzel bir puan alayım ingilizce biraz beklesin dedim. yaa her dersi her yerde her zaman çalışırım hiç sorun etmemde bu ingilizceyi sakin sessiz bir ortam olmadan çalışamıyorum. :KK43:

iştahsızlık hastayken tek artı yön herhalde :) yinede sen hasta olmada azmin iştahını kessin :)

slm kızlar evet baya bır geç oldu vakıt anlıyorum hepiniz sıcak yataklarınızda mışıl mışıl uyyorsunuz bennde yatıcam ... ama uyumadan gelim bir bakım bızım hatunlara dedim

... geçmişi okudum , kaynaytmışsınız yıne :KK34:

neslim sen regli oldunmu bilmiyorum ama ben oldum nasıl şiştim sanki 5 kilo almış gibiyim bugün dayanamadım ve tartıldım 78 çıktı kilom :KK50:

umarım cumaya kadar şişliğim gider, bol su ve yeşilçay içiyorum görüşürüz canlarım :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

edacım bence yoğurt yada meyve yiyerek geçirebilirsin o vaktı kalorısı duşuk ve faydalı en azından :KK34:

kesmiyor :KK43: dün akşam denedim yazayım alta menümü de bak :KK43:

sabah: yarım simit + peynir + dünden kalan salata :)

ara: yeşil çay

öğle: 4 kaşık etli kuru fasülye + 2 kaşık pilav + yoğurt

ara: (17:00) 3 kuru incir + 2 kupa yeşil çay
ara: (18:00) 1 muz + 2 yağlı gevrek :KK43:

akşam: 2 tabak dövmeli alaca çorba ( iyi pişmiş buğday + yeşil mercimek)

ara: 1 cevizli kereviç (kurabiye diyelim :KK43: komşumuz geldi ona yedirmeye çalışırkene bende yedim hatta başka yemeyeyim diye doldurdum tabağa geri kalanı verdim :KK43:

Merhaba ben yeniyim ben de zayıflamak istiyorum grubunuzda yer varsa beni de alır mısınız ? :)

güzelim gel katıl tabi ki... takım kaptanımız T_N sana yazar zaten yer var ise katılırsın 2 hafta deneme süresi paylaşımlarına göre takıma alınıyorsun... onun dışında sormak istediğin ne olursa yaz burda olabildiğimiz sürece cevaplarız çoğumuz çalışan evliyiz. o yüzden geceleri ve hafta sonları çok aktif değiliz... ayrıca kimsin kilo durumun nedir çalışıyormusun kendini de anlat tanışalım :) ben eda gıda müh. yim meyve suyunda çalışıyorum. evliyim çoluk çocuk yok insülin direncim ve pko'm var uğraşıp didinip genelde yerimde sayıyorum :KK43:

günaydın kedicim:KK16:düne pişman olma canım..aslında karbonhidratı düşük tutarsak kasların erimesini sağlıyoruz.kilo verirken aslında kas kaybımız oluyor.bence şöyle söyle...dün ben kaslarıma yatırım yaptım:KK1:
akşam zaten dengelemişsin..:nazar:

bende bugün yapıyorum camları sildim evi sildim süpürdüm perdeler yıkanıyor. birazdan da bir yürüyüşe mi çıksam acaba kendimi kaldırabilirsem :KK43:

X