Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

doğru söylüyorsun bizde şehir dışına çıkınca her yer antalyaya göre kutuplar muamelesi yapıyoruz :))) helede dönerken dediğin gibi kepezden indikçe boğulduğumu hissediyorum

ama bi künefe 500 küsür kalori olmaz ki yaainsanı yediğine pişman ediyorlar..nolcek şimdi..bence bu kaloriler fazla hesaplanmış..devlet bu işe el atmalı..kalorileri azaltmalı

künefeler evde yapılmalı şeker kıvam az konulmalı yağ etkisi sıfıra çekilmeli ohhh sonrada rahatça yenmeli

kızzz azıcıkta vücuduna kalori bırak sonra açlık sinyalleri verir tüm giren kalorileri depolarsa görürsün zayıflamayı anca hayallerini süsler bırak kalori hesabını önce sağlık sonra sağlıklı beslenme bunları yapınca kendiliğinden her daim diyette oluyorsun :)

burası ve alanya mayısta cennet... burdan egeye doğru gidersen bile rüzgar fırtına riskin var...

böyle bir cevaptan sonra ben sana yorum yapmam pardon tırnak içerisinde espri... Allah yolunu açık etsin güzelim...

günaydın kızlar,

bol güneşli antalya sabahından hepinize birer bardak su yolluyorum. ohhhhhhh yeşil çaylarımızı da koyalım bardaklara sabah sabah toksinlerimizin bizi terke ettiğini düşünerek kotum da biraz bollaştı mı ne duygularıyla geçireceğimiz mutlu günümüze günaydın

günaydın kızçelerimmregl olucam galiba karnım ağrıyo,bide şiştim sanki,sanırım bu cuma 1200 gr hayal olucak

günaydın kızçelerimmregl olucam galiba karnım ağrıyo,bide şiştim sanki,sanırım bu cuma 1200 gr hayal olucak

daha cumaya çok var suyu içebildiğin kadar iç güzelim senin hayallerle işin yok bugüne seni getiren hayaller değildi hadi be güzelim bi gayret...

böyle bir cevaptan sonra ben sana yorum yapmam pardon tırnak içerisinde espri... Allah yolunu açık etsin güzelim...

ayy dayanamadım yazim dedim , 1. takım var oldugundan berı babex gıbı bı üye görmedim , burda destek olmak için varsınızz ve oyuzden takıma girmek istedi ama takım arkadasına sarf ettıgı sözler cok yanlış

günayddınnnnnnnnnnnnnn günaydınnnn günaydınnnn sevgi pıtırcıklarıı

hepınıze kucak dolusu sevgiler bol öpücüklerr
benım bu haftakı elma diyetım yalan oldu ama okadar düzgün ve dengelı beslendım kı kaçamağın ka sı yok:)
spor konnusunda 2 gündür sıkıntı yaşadım müsait olamadıgım için ama bu akşam ve yarın aksam mutlaka yapacagım yürüyüşümü
kendımı hafıf hıssedıyorum he bide tavuk yiye yiye sanırım ibibik çıkarıyorum saç diplerım kaşınıyor

valla güzelim bende birkaç kez baktım bir gaf yaptım mı diye ama bulamayınca öyle bir cevap yazdım. konuşma dili gibi yazıyorum bazen yanlış anlaşılabiliyor her neyse herkesin halet-i ruhiyesi her daim aynı olmaz varsa yanlış aksettirdiğimiz birşey özür dileriz yoksa yolun açık olsun kardeşim der yürür gideriz :)

Bunları Biliyor muydunuz?

Bir çok hastalığın ana sebebini anlamak için, lütfen aşağıda aktarılan bilgileri dikkatlice ve özenle okuyalım, paylaşalım.

* Vücut su kıtlığı çektiğinde kandaki suyu kullanırsa,
YÜKSEK TANSİYON hastalığına yakalanırız.

* Vücut su kıtlığı çektiğinde omurlardaki suyu kullanırsa,
BEL VE BOYUN FITIĞI hastalığına yakalanırız.

* Vücut su kıtlığı çektiğinde kemiklerdeki suyu kullanırsa,
gut - atrit gibi romatizmal hastalıklara yakalanırız.

* Vücut su kıtlığı çektiğinde akciğerdeki suyu kullanırsa,
ASTIM hastalığına yakalanırız.

* Vücut su kıtlığı çektiğinde pankreastaki suyu kullanırsa,
ŞEKER hastalığına yakalanırız.

* Vücut su kıtlığı çektiğinde midedeki suyu kullanırsa,
ÜLSER hastalığına yakalanırız.

* Bağırsaklarda su eksilirse, kabızlık meydana gelir ve
KOLON kanseri olma tehlikesi yaşarız.

* Hücrenin su eksikliği çok artarsa, beynimiz hücreye oksijen göndermeyi keser. Oksijen kesilmesi sonucunda da hücre KANSERLEŞME sürecine girer !!!...

Hasta olmamak için vücüdumuzu susuz bırakmamalıyız.
Alkali - Canlı su içmeliyiz. Alkali ve canlı olmayan sular ne kadar çok içilse de vücut yine susuz kalmaktadır !!!...
Çağımızın en büyük problemi ; içilen ölü sulardır !!!

Hasta değil susuzsunuz .....

Günaydin kizlar,

Dün aksam kayinvalidemlerde yedigim için kaçirdim, saolsun hamur isi yapmis patateslisini görünce dayanamadim
ama sabah ve öglen menümü 700 kaloride tamamlayinca icim rahatti. (Gidende 450 kalorim oldu)

yok canim yemege saldirma hiç olmuyor böyle durumlarda çok sükür.. zaten aksamda bi corba 2 kücükte hamurdan yedim..

güzelim biz araplar gibi yaşıyoruz yazın evlerde işte kapalı alanlarda klimalı yerlerde en açık alanımız plaj...

ah ah ne güzel

Allah iyiliğini versin çok güldüm yine bende şu son zamanlarda ortada gezen tavuk haberlerinden sonra tavuklara da bir başka bakmaya başladım. kendimi tahıla sebzeye vurdum :)

kaçamağın ka sı yok geri kalan harflerle de herhangi bir iletişiminiz olmadı değil mi????

yürüyüşü bende bir salladım bir salladım yarın olsa da yürüsem bol bol

dün ne yedim ne yedim...

sabah: simit peynir

ara: kuru kayısı 3 tane + süt

öğle: menemen ve yeşil salata menemeni ben yaptım iş yerinde kimse yoktu içine patates koymasam iyiydi ama okul yıllarımdan özlemiştim. ama yağ 2 kaşık ve zeytin yağı ayrıca 2 kişi yedik...

ara: 4 adet kuru incir + süt biraz fazla olmuş farkındayım ama pc başında birden dalmışım incirlere

akşam: zeytinyağlı bakla + sarmısaklı yoğurt + yeşil salata ( bu hafta ful roka tere marul karışımı yedim) akşam yemeğine eşim geç geliyor ben 6 da evde kurt gibi acıkmış oluyorum o 19.30 da geliyor 1 buçuk saatte gözüm dönüyor kızlar ne yapsam ki??? önceki günde bugünde yemekten önce bildiğin ekmek yiyorum dün 2 dilim yedim fazla yememek için kendimi ütüye verdim.

ara: eşim halka tatlı almıştı tatlıyı tam yuvarlak yapmış birleşim yerinde baş parmağımın tırnaklı yeri kadarı fazla olmuş dayanamadım tam yuvarlağı bozulmasın diye fazlasını yedim. beni tutan o cumaaaaaa geliyor diyen zincirler olmasa ben o tatlıyı ah ahhhhhhhhhhhhhhhh

bu yazı süper olmuş hakkaten su şişeme baktım pişttt sen alkalimisin diye sordum falan:)
neyse gercekten herseyın başı saglık,sağlığın başıda su
haydı sular içilsinnnn:)

canısı günaydın sen şimdi hamur deyınce canım ne çekti biliyomu7sun
hanı kandıllerde falan kızartırlar ya,pişide derler ondan

ahh ahhh bu hamurlar ekmekler nasıl yapsakta kalori almasakta bunlardan bolca yesek... ??

ben bu ekmeğe olan aşkımı silmek istiyorum gıda sildirme gibi şeyler yapıyorlar ama ekmeği sildirmeye kıyamam ki ben hem onun silinebileceğine hiç inanmıyorum

hükümet beyaz ekmegi yasaklayacaktı sankı
yasaklasada fırından çıkan o dumanı üstünde ekmekler çıksa hayatımızdan
zaten diger kara ekmekler aynı keyfi vermıyor
çavdarı kepeği tahılı
ben yemıyorum artık ekmek ya
sadece sıcak fırın ekmegi olursa cok zor tutarım kendımı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…