Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

nesli bizim takıma yeni birileri gelince çok aktif oluyoruz umarım eski günlerimize döneriz.hadi herkes söz versin daha aktif olalım ve herkes haftaya kilo versin

bence bız aktıf oldukça takıma gelınıyor:)
nerde hareket orda bereket hesabı
hehhh şöyle biraz sesimiz çıksın yahuuu
çok çekıldik kabugumuza,tırtıllık yeter,kelebek olma zamanı,,,:)

gelen hatunlar hoş geldiniz sefa getirdiniz,tutuşuın el ele titan saadet zincirimize hoşgeldinizzzzzzzzzz:)

amin insallah insallah :KK16::KK16::KK16:

aktif olmaya caliscam canim genelde buralarda oluyorum cok asiri isim olmazsa :KK34:
haftasonu olamam ama orasi kesin zamanim hic olmuyor pc basina gecmek icin..
haber verirsin bi sekilde alindigimi veya alinmadigimi olur mu canim?

haftasonu zaten bizde çok giremiyoruz,genelde sakin oluyo,o yüzden sorun değil canım,hafta içigün içinde 1-2 msj yazsan bile yeter:KK34::KK34:

zaten takımda paylaşıma devam edersen listede olursun çiğdemcimm:KK16::KK16:

aaa çiğdemcim aramızda 1 ay varmış,evlilik topıklerınde falan denk gelmişizdir ozaman
zaten nickın hiç yabancı degıl

haftasonu zaten bizde çok giremiyoruz,genelde sakin oluyo,o yüzden sorun değil canım,hafta içigün içinde 1-2 msj yazsan bile yeter:KK34::KK34:

zaten takımda paylaşıma devam edersen listede olursun çiğdemcimm:KK16::KK16:

:KK16::KK16:

tamamdir ozaman canim oldu bu is :KK52: saka gibi ya bende artik buralardayim kendime ceki düzen verme zamani geldi.. kimseye hesap vermedigimde kaciriyorum, kacirinca kizan olursa süper olur :KK52:
pazartesi baslarim günlük yedigimi ictigimi paylasmayada :KK34:

--
qarden kesinlikle birlik oldukca daha güzel ilerleriz eminim :KK16:

evet canim 1 ay bile yok 2 hafta mi ne var.. Nisanlilar icin geri sayimda beraber sayiyorduk :KK52:

vay be ne günlerdı ayın 20sinde 9 ayı geride bıraktım
ama inan keşke o günlere geri dönsem demıyorum
o nasıl stresti yarabimmm
en azından kurduk düzeni,girdik koca koluna yola devam:)

ben özlem senin adın ne ve bu isveç diyetini ilk kez duydum nasıl bir diyet

benim adımda nükhet memnun oldum.en az 6 gün en çok 13 gün uygulanan bi diyet ben daha önce yapmıştım 8 kiloya yakın verdim.sonra gebelikte 30 kilo aldım 20 si gitti kaldı 10 kilom.inş veririm.çok zor bi diyet ama bakalım hayırlısı.

üzülme elifcim,o kadar koşturmacada diyetine dikkat edemezdin zaten,artık haftaya toparlanırsın canım,listeyi değiştirmeme gerek yok o zaman:KK34::KK34:

kesinlikle öyle canım,aslında birileri bişeyler yazsa cevap verilir mutlaka ama gelen nasılsa kimse yok diye çıkıyo takımda haliyle ıssızlaştı:KK53::KK53:neyse taze kanlarımızla tam gaz devamm:KK34::KK34:

o zaman tekrar hoşgeldin:KK71: azmin daim olsun canım,boy avantajın var ne güzel,birde yeni doğum yaptıysan kilolar çabuk gider:KK34:,
yanlız isveç diyeti uzun süreli yapılmamalı diye biliyorum canım doğrumu:26::26:

kocaman amin canım,takımda bebiş isteyen çoğunlukta,inş.Rabbim hiçbirimizi çok bekletmez:KK49::KK49:

bu azimle haftaya alabilirim sizi listeye canım,yeterki aktif olunn:KK16::KK16:

hb cnm.yeni doğum yapmadım kızım 2 yaşında bende hala 10 kilo fazlalık var bi türlü veremedim en sonunda isveç diyetini yapmaya karar verdim.

ben cok asiri stres yasamadim ne yalan söyleyim o heyecana geri dönmek isterdim, ama siz evliliginizi oturtana kadar bazi zorluklar geçirdiniz canim ondan anlarim senin simdiki halini daha cok sevmeni :KK31:
ilk baslar kimseye kolay degil ne kadar tanirsan tani karsindaki insani ayni yastiga bas koyuyorsun evlenince hersey cok cok farkli.

bugünümüzede cok sükür tabi, Allah daim etsin hepimizinde mutlulugumuzu :nazar::KK16:

benim adımda nükhet memnun oldum.en az 6 gün en çok 13 gün uygulanan bi diyet ben daha önce yapmıştım 8 kiloya yakın verdim.sonra gebelikte 30 kilo aldım 20 si gitti kaldı 10 kilom.inş veririm.çok zor bi diyet ama bakalım hayırlısı.

memnun oldum nükhet,hoşgeldın tekrar esra bende,isveç diyetini bende yapmıştım zamanında 13 gün olarak yanlıs hatırlamıyosam 5 yada 6 vermiştim
ama ben denemeler sonucunda bu şok diyetler arasında bünyeme en uygununu buldum
dönemsel olarak 1 haftalık olarak falan elma diyeti yapıyorum ve çok iyi ödem atıp durumu toparlıyorum
önümüzdekı pzrtesi-cuma arası yapıcam ınşallah:)
bişey sormak ıstıyorum bide demişsin ya hamılelıkte 30 kılo aldım dıye pekı hamıle kalmadan önce kılo verıp sonramı hamıle kaldın yoksa zaten normal kılonun üstünemı aldın 30 kıloyu
çünkü mesela ben şimdi 20-25 kılo verıp hamıle kalırsam sankı onun dönüşü bana 30-40 kılo olarak geri dönecekmiş gibi gelıyor
hem verdıgını alıyosun bide üstüne 8-10 kılo
ohhhh yarasın:)

valla bünyenize uygunsa neden olmasin ama ben belirli bi diyet izlemeyemem hayatta.
yani günün basindan belliyse ne yiyecegim inadina daha baska seyler yiyesim gelir o yüzden kalori sayimiyla herseyi yiyorum.
insallah verirsin az kalmis masallah baya kaybetmissin 20 kilo :nazar::nazar:

memnun oldum nükhet,hoşgeldın tekrar esra bende,isveç diyetini bende yapmıştım zamanında 13 gün olarak yanlıs hatırlamıyosam 5 yada 6 vermiştim
ama ben denemeler sonucunda bu şok diyetler arasında bünyeme en uygununu buldum
dönemsel olarak 1 haftalık olarak falan elma diyeti yapıyorum ve çok iyi ödem atıp durumu toparlıyorum
önümüzdekı pzrtesi-cuma arası yapıcam ınşallah:)
bişey sormak ıstıyorum bide demişsin ya hamılelıkte 30 kılo aldım dıye pekı hamıle kalmadan önce kılo verıp sonramı hamıle kaldın yoksa zaten normal kılonun üstünemı aldın 30 kıloyu
çünkü mesela ben şimdi 20-25 kılo verıp hamıle kalırsam sankı onun dönüşü bana 30-40 kılo olarak geri dönecekmiş gibi gelıyor
hem verdıgını alıyosun bide üstüne 8-10 kılo
ohhhh yarasın:)

hb cnm bende memnun oldum.hamile kalmadan önce ideal kilomdaydım yani 65 ama benim hamilelikte bir iştahım açıldı sorma gitsin :KK1: dünyayı yiyordum.millet yiyemez mide bulantısı falan geçirir bende yok her şeye aş erdim kim yemekle ilgili ne anlatıyosa onu ya yapıyor yada eşime aldırıyordum.doktorum bile artık dur dedi en fazla 95 le doğumunu yap dedi.dediğini yaptım artık biraz kesmiştim 95 le doğumumu yaptım :KK1::KK1: doğumdan sonra kendiliğinden 20 kilo gitti emzirdiğim için sanırım.

:KK16::KK16:

tamamdir ozaman canim oldu bu is :KK52: saka gibi ya bende artik buralardayim kendime ceki düzen verme zamani geldi.. kimseye hesap vermedigimde kaciriyorum, kacirinca kizan olursa süper olur :KK52:
pazartesi baslarim günlük yedigimi ictigimi paylasmayada :KK34:

--
qarden kesinlikle birlik oldukca daha güzel ilerleriz eminim :KK16:

o zaman gazan mübarek olsun tatlımm:KK1::KK1:evet pazartesi herkesten düzenli menü istiycem,böyle olunca sorumluluk duygusu ile istesende kaçamak yapamıyosun:KK34::KK34:

valla esracım bende öyle aman aman çok sorun yaşamadım ama bende almayım canım,şimdiki halimden çok memnunum:KK69:

hb cnm.yeni doğum yapmadım kızım 2 yaşında bende hala 10 kilo fazlalık var bi türlü veremedim en sonunda isveç diyetini yapmaya karar verdim.

nükhetcim memnun oldumm:KK19::KK19:kuzucuğunuda allah bağışlasın,çoğu gitmiş azı kalmış kalan kilocuklarıda beraber vericez inş.:KK16::KK16:

valla bünyenize uygunsa neden olmasin ama ben belirli bi diyet izlemeyemem hayatta.
yani günün basindan belliyse ne yiyecegim inadina daha baska seyler yiyesim gelir o yüzden kalori sayimiyla herseyi yiyorum.
insallah verirsin az kalmis masallah baya kaybetmissin 20 kilo :nazar::nazar:

bende kalori sayımını ilk kez duyuyorum sanırım yediklerini yazıyosun yada önceden ayarlıyosun ama aynı şey oluyo sanki yine bi diyet listesi var gibi.

kızçelerim muhabbet çok tatlı ama ben çıkmak zorundayım:KK50::KK50:yarın izinliyim,sabahtan kocişimi eskişehire yolcu etcem,ondan sonra büyük bi temizlik beni bekler,pazarda giremem nete
pazartesi görüşürüz,kendinize çok iyi bakın,kaçamak yapmayın sakın haa:KK20::KK20: öptümmm hepinizi:KK16::KK16::KK16:

benimde kızım 2 yaşıında 1 mart doğumlu ben doğum kilolarımı verdim biraz daha versem iyi olur

o zaman gazan mübarek olsun tatlımm:KK1::KK1:evet pazartesi herkesten düzenli menü istiycem,böyle olunca sorumluluk duygusu ile istesende kaçamak yapamıyosun:KK34::KK34:

hepimizinde olsun insallah :KK1::KK1:
pazartesi iste canim böylelikle kaçamaz kimse :KK53:

bende kalori sayımını ilk kez duyuyorum sanırım yediklerini yazıyosun yada önceden ayarlıyosun ama aynı şey oluyo sanki yine bi diyet listesi var gibi.

yedigim herseyin kalorisini arastiriyorum eger ambalajinda yazmiyorsa buna göre yediklerimi kontrol altinda tutuyorum.. mesela cikolata bile yedigim cok oldu.
günlük 1100/1200 kalori arasi almaya caliscam kilo kaybi icin yaktigimiz kaloriden az almamiz gerekiyor ki yavas yavas kilo verelim..

--

ben artik yavastan kaciyorum,
hepinize mutlu haftasonlari :KK16:
pazartesi görüsmek üzere diyorum :KK31:

bol yağlı somonumu yiyeyim son kez yarın diyete başlıcam ya yemkten sonrada fındık fıstık yedim mi tamam hazırım demektir :KK1::KK1::KK1: kızlar bende çıkıyorum umarım kilolarımızdan kurtuluruz ii akşamlar herkese:KK16:

X