Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

selam kızlar....geçmişi okudum.esranın maşallahı var..kilo bildirimleriniz de güzel..afferin kız size,,:KK16::KK16::KK16::KK16:
salı günü sanırım yediğim yemekten zehirlendim.bulantı,afedersiniz ishal...hala halsizim..muz ve haşlanmış patates yiyorum kaç gündür..şimdi iyiyim ama diyet güme gitti

kızlarr merhaba....

özür diliyorum cokkkkkkkkkkkkkkkkkkkk......

bugünün cuma oldugunu bile bilmiyordum... dün cok kötü oldum acile gittik..bronşit olmusum... yatıyorum dünden beri....cok kötüyüm tüm kemiklerim sızlıyor nefes alırken canım acıyor üstüne öksürük nöbeti geçiriyorum ara ara...

uyurken birden uyandım aklıma geldi....bugün cumamıydı diye....

yen, tartıldım. ama sabah birşeyler yiyip sonra 5 çeşit ilaç içtikten sonra su içtim... daha yen, hatırladıgım için böyle tartıldım....

kilom: 79.7 300 gr fark görünüyor.. tabi tok karnına sonuç bu :KK53:gerçi 4 gündür birşey yedigim söylenemez ama vücutum şişmiş olabilir hareket etmiyorum hiç

ben cıkıyorum kızlar kusurabakmayın yarın inşallah daha iyi olurum yazıcam geçmişi okuyup. öpüyorum hepinizi

Selam kızlar nasılsınız hayır cumalar.
Geç geldim kusura bakmayın ya.
Bu hafta kilom sabit yafrular

tamam herkezin kendine göre işi var giremiyo olabilir ama beş dakikada olsa girip işimizin olduğunu ve giremeyeceğimizi söyleyebiliriz eminim herkezin evinde internet ve bilgisayar vardır akşam bile girilabilir diye düşünüyorum

sana katılıyorum özlemcim,takım olarak herkes üstüne düşeni yapmalı bencede,sonuçta yine bizim motivasyonumuz düşmesin diye uğraşıyoruz...
selam kızlar....geçmişi okudum.esranın maşallahı var..kilo bildirimleriniz de güzel..afferin kız size,,:KK16::KK16::KK16::KK16:
salı günü sanırım yediğim yemekten zehirlendim.bulantı,afedersiniz ishal...hala halsizim..muz ve haşlanmış patates yiyorum kaç gündür..şimdi iyiyim ama diyet güme gitti

çok geçmiş olsun ablam,ne yedinki zehirlendin sen:26::26:

kızlarr merhaba....

bugünün cuma oldugunu bile bilmiyordum... dün cok kötü oldum acile gittik..bronşit olmusum... yatıyorum dünden beri....cok kötüyüm tüm kemiklerim sızlıyor nefes alırken canım acıyor üstüne öksürük nöbeti geçiriyorum ara ara...

yen, tartıldım. ama sabah birşeyler yiyip sonra 5 çeşit ilaç içtikten sonra su içtim... daha yen, hatırladıgım için böyle tartıldım....

kilom: 79.7 300 gr fark görünüyor.. tabi tok karnına sonuç bu :KK53:gerçi 4 gündür birşey yedigim söylenemez ama vücutum şişmiş olabilir hareket etmiyorum hiç

ben cıkıyorum kızlar kusurabakmayın yarın inşallah daha iyi olurum yazıcam geçmişi okuyup. öpüyorum hepinizi

offf...offff...geçmiş olsun canım..

sana katılıyorum özlemcim,takım olarak herkes üstüne düşeni yapmalı bencede,sonuçta yine bizim motivasyonumuz düşmesin diye uğraşıyoruz...

çok geçmiş olsun ablam,ne yedinki zehirlendin sen:26::26:

aslında o günkü menüde et tavuk türü bişey de yoktu..ama bir arkadaşım daha fenalaştı o gün.onun yorumu karnıbahar kızartmasındaki yağ oldu..

kızlarr merhaba....

oyyy canım yaaa edayla sana nazar mı değdi gülüm,iyileşemediniz bi türlü:26: yat dinlen şimdi hülyacım,kilo konusunuda hiç düşünme sağlığın herşeyden önemli:KK16::KK16:
Selam kızlar nasılsınız hayır cumalar.
Geç geldim kusura bakmayın ya.
Bu hafta kilom sabit yafrular

hoşgeldiniz hanfendüüüü:KK16::KK16:nerelerdesiniz bakimmmm

melekcim işyerindeki sorunlar düzeldimi,iyimisinn canım:KK34::KK34:

aslında o günkü menüde et tavuk türü bişey de yoktu..ama bir arkadaşım daha fenalaştı o gün.onun yorumu karnıbahar kızartmasındaki yağ oldu..

hımm olabilir ablacımm,tekrar geçmiş olsun:KK16::KK16:
bi kayfe içem de gelem:KK14::KK14:

bende kalkıyorum şimdi kahve içmek için,şekersiz türk kahvesii:nazar::nazar:,yanında 2 kare bitter olaydı off daha güzel olurdu ama sade içmeye devamm:KK1::KK1:

kızlar kendı adıma bende cok ıhmal ettım takımı ve bir iki kişinin burda aktıf kalmasıyla olcak bi iş degil bu
2-3 dk fırsat buulunup girildiginde bişeyler yazılır konu sonrasında döner zaten
çıkıyorum gelemıycem gidiyorum vs yerıne daha sohbet döndürecek şeyler yazarsak en azından akabınde cevap hakkı doğar:)
ne yedıgımızı ne ıctıgımızı,yada nıye kılo veremıyorum dıye ısyanımızı,yada zayıf bedenımıze dair hayallerımızı yazalım en kötü...
hepsi bilinçaltına bi motıvasyon,biri hayal kurar yazar,onu okuyanda kendı için düşüncelere dalar dolayısıyla beyınde hep kılo verme konusu sabitlemiş oluruz...
nedemiş nesef filminde komutan,
sen uyursan hepımız ölürüz...:)
hepımızın birbirine ıhtıyacı var:KK54:

kızlar kendı adıma bende cok ıhmal ettım takımı ve bir iki kişinin burda aktıf kalmasıyla olcak bi iş degil bu
2-3 dk fırsat buulunup girildiginde bişeyler yazılır konu sonrasında döner zaten
çıkıyorum gelemıycem gidiyorum vs yerıne daha sohbet döndürecek şeyler yazarsak en azından akabınde cevap hakkı doğar:)
ne yedıgımızı ne ıctıgımızı,yada nıye kılo veremıyorum dıye ısyanımızı,yada zayıf bedenımıze dair hayallerımızı yazalım en kötü...
hepsi bilinçaltına bi motıvasyon,biri hayal kurar yazar,onu okuyanda kendı için düşüncelere dalar dolayısıyla beyınde hep kılo verme konusu sabitlemiş oluruz...
nedemiş nesef filminde komutan,
sen uyursan hepımız ölürüz...:)
hepımızın birbirine ıhtıyacı var:KK54:

kuzum benimmmm:KK16::KK16::KK16:maalesef esracım takımda herşey üstüste geldi,hastalıklar,izinler falan:KK53:

sana kesinlikle katılıyorum gelen kimse yok diye çıkmasın lütfen yazsın bişeylerki bir iki cevapla zaten konu akar gider,ayrı kalmak kimseye yaramıyo ,bunun en canlı örneği bizleriz dimi,:KK1::KK1:ben kendi adıma söyleyim burdan ayrılmaya hiç niyetim yok ama takımda 1-2 kişiyle yürümüyo maalesef:KK50::KK50:

kılo bıldırımlerı bıttı heralde bu hafta cok bişi çıkcagını sanmıyorum derece olarak ama haftaya harıkalar yaratabılrıız
1 hafta kısa bi süre sıfır kaçamak bol su ve 7 günlük bi spor programıyla varmısınız listelerı alt üst etmeye
haydi güçleri birleştirelim hanımlar
1 hafta mınımumda tutalım fındık tanesı kadar bıle kaçamak yapamayalım,en az 45dk yürüyelım sular 2 lt altına ınmesın
aksam maksımum 8de yemek işini bitirelım su ve çay dışında bişi yemeyelım
hadı kızlar koyun elımın üstüne elınızı
işte voltran zamanııııı
En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

kuzum benimmmm:KK16::KK16::KK16:maalesef esracım takımda herşey üstüste geldi,hastalıklar,izinler falan:KK53:

sana kesinlikle katılıyorum gelen kimse yok diye çıkmasın lütfen yazsın bişeylerki bir iki cevapla zaten konu akar gider,ayrı kalmak kimseye yaramıyo ,bunun en canlı örneği bizleriz dimi,:KK1::KK1:ben kendi adıma söyleyim burdan ayrılmaya hiç niyetim yok ama takımda 1-2 kişiyle yürümüyo maalesef:KK50::KK50:

aynen kaptan bu takım kapanırsa dahada salarız kendımızı tüm emekler boşa gider
en basıt orneklerınden biriyim tabiri caizse dana gidi geri döndüm takıma
yok yok bazı şeyler varken kıymet bılmek lazım
takımımızı kımse kapatamazzzzzzzzzzzzzzzzz

kıme ısyasn edıyosam gereksız bi moda girdim:KK9::KK9:

evettttttttt haydı haftaya hedeflerı belırleyelım benım hedef 1,600
haftaya 84,500 olacam kısmetse:)

kılo bıldırımlerı bıttı heralde bu hafta cok bişi çıkcagını sanmıyorum derece olarak ama haftaya harıkalar yaratabılrıız
1 hafta kısa bi süre sıfır kaçamak bol su ve 7 günlük bi spor programıyla varmısınız listelerı alt üst etmeye
haydi güçleri birleştirelim hanımlar
1 hafta mınımumda tutalım fındık tanesı kadar bıle kaçamak yapamayalım,en az 45dk yürüyelım sular 2 lt altına ınmesın
aksam maksımum 8de yemek işini bitirelım su ve çay dışında bişi yemeyelım
hadı kızlar koyun elımın üstüne elınızı
işte voltran zamanııııı
En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

aynen kaptan bu takım kapanırsa dahada salarız kendımızı tüm emekler boşa gider
en basıt orneklerınden biriyim tabiri caizse dana gidi geri döndüm takıma
yok yok bazı şeyler varken kıymet bılmek lazım
takımımızı kımse kapatamazzzzzzzzzzzzzzzzz

kıme ısyasn edıyosam gereksız bi moda girdim:KK9::KK9:

evettttttttt haydı haftaya hedeflerı belırleyelım benım hedef 1,600
haftaya 84,500 olacam kısmetse:)

kilo bildirmeyen elif,sema ve şebnem kaldı,şebnem uzun zamandır takımda aktif değil,ve kiloda bildirmiyo 2 haftadır,eğer önümüzdeki haftada bildirmese kurallar gereği diskalifiye olucak maalesef:KK50::KK50:

bende şimdiden çok azimlendim canım,zaten yanlız olucam,yemek hazırlama derdim olmuycak,annemde saolsun ben gelmeden salatamı çorbamı hazır eder,hem erken yemiş olucam,yürüyüşlerimide full yapıcamm,kim tutar bizi yaaa:KK52::KK52:

benim hedefim 1200 gr canımm,2 haftanın acısını çıkarmam lazımm:KK34::KK34:

***1.TAKIM 297.ETAP***

T_N ( 76,7 / 76,1 / 0,6 / 0,78% )
spirochet ( 86,5 / 86 / 0,5 / 0,58% )
fitsema ( 77,2 / 77,2 / 0 / 0,00% ) kilo bildirmedi
garden ( 85,5 / 86,1 / -0,12 / -0,14% ) 293.etepta izne ayrılan üyenin kilosu 5 e bölündü
mlkfth ( 80,9 / 80,9 / 0 / 0,00% ) sabit
fefilifa ( 74,2 / 74,2 / 0 / 0,00% ) kilo bildirmedi
tasan ( 69,3 / 69,3 / 0 / 0,00% ) sabit
ayluhmx ( 80 / 79,7 / 0,3 / 0,37% )
sebnemguducu ( 62,6 / 62,6 / 0 / 0,00% ) kilo bildirmedi

1.TAKIM ORTALAMASI:0,18%

listemiz maalesef bu şekilde kızlar:KK50::KK50:en son saat 13 olarak belirlemiştik ama ben 1,5 saat daha bekledim,gelen yok,bu haliyle paylaşıma gönderiyorum:KK14::KK14:

Son düzenleme:

kilo bildirmeyen elif,sema ve şebnem kaldı,şebnem uzun zamandır takımda aktif değil,ve kiloda bildirmiyo 2 haftadır,eğer önümüzdeki haftada bildirmese kurallar gereği diskalifiye olucak maalesef:KK50::KK50:

bende şimdiden çok azimlendim canım,zaten yanlız olucam,yemek hazırlama derdim olmuycak,annemde saolsun ben gelmeden salatamı çorbamı hazır eder,hem erken yemiş olucam,yürüyüşlerimide full yapıcamm,kim tutar bizi yaaa:KK52::KK52:

benim hedefim 1200 gr canımm,2 haftanın acısını çıkarmam lazımm:KK34::KK34:

hadı bakalım gazamız mübarek olsun,bız bu hırsla azimle devamını getirirz bu işin
gecen annende kaldıgın haftada cok ıyıydı sonuc
aynısını beklıyoruz yıne neslıcım,eşinin bu hafta gitmesı ıyı oldu:)

regl olacak olan varmı bu haftaaa kızlarrrrrrr

hadı bakalım gazamız mübarek olsun,bız bu hırsla azimle devamını getirirz bu işin
gecen annende kaldıgın haftada cok ıyıydı sonuc
aynısını beklıyoruz yıne neslıcım,eşinin bu hafta gitmesı ıyı oldu:)

regl olacak olan varmı bu haftaaa kızlarrrrrrr

evet şekerim o zaman 1700 gr vermiştimm:KK52::KK52:inş.bu seferde olur ama yaaa ben sanırım haftaya regl olucam:KK50::KK50:yanlız bunu avantaja çevirebilirim ,spora daha çok yönelicem,çünkü regliylen yapılan sporla daha fazla kalori harcanıyomuşş:KK52::KK52:

Kızlar lütfen kusuruma bakmayın gorumcem dogum yaptı 2 gündür onun yanindaydim giremedim cok zor bir doğumdu hastanede internet yoktu telefonumda da paketim bitti beni affedin yetişemedim bebeği yıkadım şimdi öyle tatlı ki evine geldik cok şükür ama gorumcem cok fena cok dikişi var ve doğumdan artık cok korkuyorummmmmmmm :KK43:
Kaptancim bildirime yetişemedim mı? Valla 2 gündür uykusuz yorgun ve cok korkutucu gecti beegimiz cok küçük doğdu :KK43:

Kızlar lütfen kusuruma bakmayın gorumcem dogum yaptı 2 gündür onun yanindaydim giremedim cok zor bir doğumdu hastanede internet yoktu telefonumda da paketim bitti beni affedin yetişemedim bebeği yıkadım şimdi öyle tatlı ki evine geldik cok şükür ama gorumcem cok fena cok dikişi var ve doğumdan artık cok korkuyorummmmmmmm :KK43:
Kaptancim bildirime yetişemedim mı? Valla 2 gündür uykusuz yorgun ve cok korkutucu gecti beegimiz cok küçük doğdu :KK43:

elifcimm gözünüz aydın,Rabbim analı babalı büyütsün,sağlık sıhhatli bi bebiş olsun inş.:emir_bebek::emir_bebek:böyle doğum hikayelerini duydukça bende çok tırsıyorum :18::18:ama sonucu görünce herşeye değiyo sanırım:KK34::KK34:

canım maalesef listeyi paylaştım,ama eğer kilonda eksiklik varsa değiştirebilirim:KK34:

X