Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

günaydınlar...... kızlar :KK16::KK16:

ben hafta sonu hastalıkla boguştum acile gittim. bogazım basım heryerim agrı içindeydi iki gün yattım :KK14::KK14:

bugün daha iyiyim...

ama hafta sonu diyetime uyamadım düzensiz yedim ögün atladım ..ve su ancak 1.5 litra içtim 2 günde 3 litre oldu.. ilaç vs hiç içmek istemedi canım...

moralim bozuldu..derste çalışamadım..

bugün toparlanıp düzene sokucam inşallah....:KK16:

günaydın canlar,hepimiz için güzel bi hafta olsun:KK16::KK16:

gülnihal ablam hızlı gelen hızlı gidiyo,çok sevindim tekrar 60 lı rakamları görmene:KK16::KK16:darısı başıma:KK34::KK34:

özlemcim hayırlı olsun hızman,güle güle kullan,ben pek cesaret edemem sanırım:KK50::KK50:

hülyacımm çok geçmiş olsun:KK16::KK16:dikkat et gülüm kendine,bu havalar tam hastalık havası,boğazını yumuşak tut:KK34::KK34:

günayın kızlar bu hafta sıfır kaçamak yaptığım için çok mutluyum bu hafta 68.5 olmam lazım .hülyacım geçmiş olsun dikkat et kendine.gülnihal abla sana yaklaşıyorum kilolarımız birbirine yakın :KK9::KK9::KK9::KK9:

Günaydın kızlar nasılsınız bakalım?
Benim haftasonum çok aktif geçti
Cumartesi zaten 2,30 da evdeydim ve yorgundum.
Üstelik iş yerindeki yeni çocukla problem yaşadık.
Ama ne problem çocuk olmayan şeyleri uydurdu söyledi iftira attı resmen.
Müdür daha gelmedi gelsin konuşcaz bakalım. Hakkımızda hayırlısı.
Of ya bütün bu ipsiz sapsız manyaklar beni mi bulur?
Pazar günü de eşimin akrabaları geldi misafirliğe yoruldum baya bi.
Ama bir günün misafiri bin yılın tellalıdır derler bizde :)

Günaydın kızlar nasılsınız bakalım?
Benim haftasonum çok aktif geçti
Cumartesi zaten 2,30 da evdeydim ve yorgundum.
Üstelik iş yerindeki yeni çocukla problem yaşadık.
Ama ne problem çocuk olmayan şeyleri uydurdu söyledi iftira attı resmen.
Müdür daha gelmedi gelsin konuşcaz bakalım. Hakkımızda hayırlısı.
Of ya bütün bu ipsiz sapsız manyaklar beni mi bulur?
Pazar günü de eşimin akrabaları geldi misafirliğe yoruldum baya bi.
Ama bir günün misafiri bin yılın tellalıdır derler bizde :)

günaydın canım hayırdır ne sorun yaşandı nedıyo dıngıl??
benımde ctesi mısafırım olacaktı ama bizim banyo fayansları kabardı ya ha düştü düşecek
belkı haftasonu ustalar olur evde,bide onla ugraş işin yoksa :KK43:
bir günün misafiri bin yılın tellalıdır nedemekkı çözemedım...

günaydın hanımlarrrrrrrrrrrrrrrrrr
ben bu haftasonu nu durgun geçirdim ctesi 5e kadar hem sporumu tem temızlıgımı hem yemegımı yaptım
saat 5 gibi abım geldı eşiyle,duvar raflarımvardı onları monte ettı yemek yedık sonra sınemaya gittik
dünde ev keyfı yaptık bıraz hatta baya:)aksam 7 gibide annemlere gectık kardeşler ordaydı hep
bugünde geldıgıme gelecegıme pısman oldum 9u 2 gece gelen müşteri 10,58de gitti 2 saat kıtledı benı
zaten sıfır olan enerjımı sıfırın altına cektı saolsun
neyse dyet konusuna gelırsek cok ucuk seyler yemedım ama cumadan mantı yapmıstım ctesi yedik begenıldı ma ben begenmedım hamuru bıraz kalındı:)
onun dışında proteın agırlıklıydı ogunler 2 gün aksatmadan yürüyüşümüde yaptım:)

:KK3:slm kızlar.... gününüz güzel olsun inşlhhh ....hafta sonu girememiştim geçmişi okudum geldim ... ben de bugun

bıraz rahatsızdım kurstan ızın aldım , eşimle güzel bır kahvaltı yaptım ve geldim nasılsınız bakalım gelecegin çıtır hatunları :KK12::KK34:

ben bu çörek otunu deneyecem etkisi olurmu bilmiyorum sizden deneyen varmı

ben çörek otunu bır dönem çok kullandım canım evet faydası var tabi özellikle sindirime çok faydalı ... ben yogurduma salatalara bazen yemegimin üzerine bile katıp öyle yiyorum seviyorum tadını :KK34:

merhaba kizlarrrrr ben geldimmmmm :KK16::KK16:
keyifler nasil valla gecmise bakayim dedim amma ve lakin cok kaynatmissiniz hafta sonu :KK53:

ben hafta sonu hastalıkla boguştum acile gittim. bogazım basım heryerim agrı içindeydi iki gün yattım :KK14::KK14:

bugün daha iyiyim...

ama hafta sonu diyetime uyamadım düzensiz yedim ögün atladım ..ve su ancak 1.5 litra içtim 2 günde 3 litre oldu.. ilaç vs hiç içmek istemedi canım...

canimmmm gecmis olsunnnnnn aman yine de dikkat et balli limonlu ilik su ic birebir :2::2:

evde temizlik var
kadinceyiz acikmistir gideyim yemek hazirlayim ona bende yiyim bari

menum
sabah:07:30
cokelek 3 ceri domates
5-6 zeytin
yarim kibrit kutusu kasar peyniri
1 bardak portakal+greyfurt suyu

ara: yarim ayva 5-6 badem

ogle:
izgara kofte salata ayran

aksami bilmiyorum :26:
belki sebze yemegi yogurt falan

günaydın canlar,hepimiz için güzel bi hafta olsun:KK16::KK16:

gülnihal ablam hızlı gelen hızlı gidiyo,çok sevindim tekrar 60 lı rakamları görmene:KK16::KK16:darısı başıma:KK34::KK34:

özlemcim hayırlı olsun hızman,güle güle kullan,ben pek cesaret edemem sanırım:KK50::KK50:

hülyacımm çok geçmiş olsun:KK16::KK16:dikkat et gülüm kendine,bu havalar tam hastalık havası,boğazını yumuşak tut:KK34::KK34:

neslihancım inşallah güzel bir hafta olur ..teşekkür ediyorum canımcım... geçiyor yavaş yavaş :KK16:

günayın kızlar bu hafta sıfır kaçamak yaptığım için çok mutluyum bu hafta 68.5 olmam lazım .hülyacım geçmiş olsun dikkat et kendine.gülnihal abla sana yaklaşıyorum kilolarımız birbirine yakın :KK9::KK9::KK9::KK9:

ne güzel kaçamaksız haftasonları :KK16:demekki hafta sonu kaçamagı ben yaptım sadece:KK14:teşekkür ederim canım daha ,iyiyim :KK16:

:KK3:slm kızlar.... gününüz güzel olsun inşlhhh ....hafta sonu girememiştim geçmişi okudum geldim ... ben de bugun

bıraz rahatsızdım kurstan ızın aldım , eşimle güzel bır kahvaltı yaptım ve geldim nasılsınız bakalım gelecegin çıtır hatunları :KK12::KK34:

ben çörek otunu bır dönem çok kullandım canım evet faydası var tabi özellikle sindirime çok faydalı ... ben yogurduma salatalara bazen yemegimin üzerine bile katıp öyle yiyorum seviyorum tadını :KK34:

geçmiş olsun canım ..bizi bu havalar mahvetti hep:KK14::KK9:

canimmmm gecmis olsunnnnnn aman yine de dikkat et balli limonlu ilik su ic birebir :2::2:

teşekkür ederim canım:KK16: sabahtan beri içiyorum ıhlamır limon bütün bitleri.. boğazım yumuşasın diye:KK34: geçti aslında iki gündür ilaç içiyorum. terliyorum.. sadece boğazım geçmedi birde eklem ağrılarım:KK53:

Slm kizlar,aslinda programinizi tam olarak bilmiyorum,listeye girme sansim varmi,yoksa baska kisi aliyomusunuz,diyet gunluklerinde takiliyoum ama pek randimanli gitmiyodu,cuma takimlari daha ciddi gidiyo,eger sansim varsa bende bu gruba katilabilirmiyim eger olmuyosa baska bi gruba yonlendirirmisiniz,diyetim cok iyi gidiyo hata yapmak istemiyorum:44:

bugün daha iyiyim...

geçmiş olsun güzelim bende öksürüyorum bitik durumdayım hala denetlemeleri bekliyorum yılan hikayesi oldu yarın gelecekler müthiş yoğunum ayrıca çarş-perş-cuma-cmrt fuarımız var bende şirkette değil orada olacağım yani nete anca cepten girerim oda orda çekermi bilemiyorum. hafta sonu ben biraz soru çözdüm ama eşim sinemaya gidelim dedi hemen atladım gittik geldik ders filan uçtu gitti sayılı günler kaldı bugün başvurular başladı hadi hayırlısı...

Slm kizlar,aslinda programinizi tam olarak bilmiyorum,listeye girme sansim varmi,yoksa baska kisi aliyomusunuz,diyet gunluklerinde takiliyoum ama pek randimanli gitmiyodu,cuma takimlari daha ciddi gidiyo,eger sansim varsa bende bu gruba katilabilirmiyim eger olmuyosa baska bi gruba yonlendirirmisiniz,diyetim cok iyi gidiyo hata yapmak istemiyorum:44:

merhabalar güzelim hoşgeldin...

takımımızın kaptanı T_N o yer varsa yardımcı olur ama ben şöyle anlatayım. 2 hafta deneme süren oluyor 2 hafta boyunca paylaşım yapıyorsun. burda diyetlerimizi yazıyoruz belki geçmişe baktıysan görmüşsündür birbirimize öneriler falan filan dediğim gibi kaptanımız daha iyi açıklar... gruba dahil olmak istiyorsan burda kal paylaşımlarınla neler yaptığın, rahatsızlıkların...vs en azından yardımcı da oluruz...

merhabalar güzelim hoşgeldin...

takımımızın kaptanı T_N o yer varsa yardımcı olur ama ben şöyle anlatayım. 2 hafta deneme süren oluyor 2 hafta boyunca paylaşım yapıyorsun. burda diyetlerimizi yazıyoruz belki geçmişe baktıysan görmüşsündür birbirimize öneriler falan filan dediğim gibi kaptanımız daha iyi açıklar... gruba dahil olmak istiyorsan burda kal paylaşımlarınla neler yaptığın, rahatsızlıkların...vs en azından yardımcı da oluruz...

Tesekkur ederim bilgilerin icin,aslinda klasik bi diyet yapiyorum sabah bi dilim ekmek yumurta peynir zeytin,aralarda yogurt yada meyve aksamda yemeklerden 2-3 kasik ama kilom dustukce biraz tembellik yapiom arada ona moralim bozuluyo,aslinda gozle gorulur zayiflamam var ama sezeryan gobegim bingil bingil:KK1:Sporda yapiyorum,sanirim biraz daha sabirla devam etmem lazim,iste bu noktada destek istiyorum:KK8:

Tesekkur ederim bilgilerin icin,aslinda klasik bi diyet yapiyorum sabah bi dilim ekmek yumurta peynir zeytin,aralarda yogurt yada meyve aksamda yemeklerden 2-3 kasik ama kilom dustukce biraz tembellik yapiom arada ona moralim bozuluyo,aslinda gozle gorulur zayiflamam var ama sezeryan gobegim bingil bingil:KK1:Sporda yapiyorum,sanirim biraz daha sabirla devam etmem lazim,iste bu noktada destek istiyorum:KK8:

hımmm sana mekik çekmek şart hemde akşamları... birde tembellik konusunda kendimi kıpırdatmak için odalarda gezip zıplamıştım bir ara hatta iş yerinde bile wc ye gidince 100-200 zıplıyordum zorla zorla başlıyorsun sonra kendiliğinden kıpır kıpır oluyorsun zıplamak ta iyi oluyor... menünü yaz her gün paylaş bizde genelde paylaşıyoruz...

Selamlar keyifler nasıl ?? Ben gayet iyiyim 2 haftadır kaçamak
0 yarın salı tartılma günüm bakalım ne kadar vermişim
sularımı biraz aksatmış olabilirim koşuşturmacadan
ama çevremdekiler şimdiden yüzün ufaldı demeye başladılar <3<3

geçmiş olsun güzelim bende öksürüyorum bitik durumdayım hala denetlemeleri bekliyorum yılan hikayesi oldu yarın gelecekler müthiş yoğunum ayrıca çarş-perş-cuma-cmrt fuarımız var bende şirkette değil orada olacağım yani nete anca cepten girerim oda orda çekermi bilemiyorum. hafta sonu ben biraz soru çözdüm ama eşim sinemaya gidelim dedi hemen atladım gittik geldik ders filan uçtu gitti sayılı günler kaldı bugün başvurular başladı hadi hayırlısı...

geçmedimi edacım hastalıgın daha:KK14: o yogunlukla biraz zor toparlanacak gibisin. dikkat et kendine canım.evet bugün başladı başvurular. sınavı 2.5 saat yapmışlar :KK43: kaç soru olduguda belli degil malesef... umarım cok kasmaslar...:KK53::KK52:

girdiginde görüşrüz canım öpüyorum cok .güzel şekilde atlatırsın inşallah yogunlugunu:KK16:

nasıl yanıııı
ay kımseler ugramamışşş:KK43:
nerdesınız yahhuuu
günaydın degıl tunaydın artıkkk

tünaydınlar :) kimsecikler yok :KK53::KK52:

hiç alışkın degilim böyle görmeye ...neyse sonuçta dedikodu için degil kilo vermek için buradayız demişti bir arkadaşım :KK16:

benim bugün canım hiçbirşey yemek istemiyor.. zorla bir iki lokma yedim.... bakalım ilerleyen saatlerd iştahım ne alemde olacak:KK53:

bitki çayı oldu içim dışım hastayım diye limonla dayadım kendime... bitki cıkacak içimden:KK52::KK53:

X