Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

selam kızlar:KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

tebrik ederim ablacım :KK9:bende o rakamı görsem diyetim sona erecek :KK16:

ne güzel... ben bu hafta sonu kaçamak yaptım istemeden :KK14:hafta sonu hastalandım girip boğaz intihaplanması ve ilaçlar...:) benimde burnum 5 yıldır delik.... cok yakışıyor bence..hızma ...güle güle kullan canım:KK16:

ben 16oo diyet yapsam kilo alırım heralde.. süper ne güzel sonuç almışlar. yiyerek zayıflamışlar :KK16:

aslında başlangıç kalorilerini bmr hızına göre ayarlamak lazım.kilo azaldıkça da azaltmak lazım.ama aceleciyiz..1200ün üstünde başlayanı görmedim pek:KK1:68 lerde diyetin bitmez inan..hırslanırsın..yahu ben ne güzel oldum..dur daha çıtır olayım dersin:KK9::KK9:

günayın kızlar bu hafta sıfır kaçamak yaptığım için çok mutluyum bu hafta 68.5 olmam lazım .hülyacım geçmiş olsun dikkat et kendine.gülnihal abla sana yaklaşıyorum kilolarımız birbirine yakın :KK9::KK9::KK9::KK9:

geç beni...hadi geç:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Slm kizlar,aslinda programinizi tam olarak bilmiyorum,listeye girme sansim varmi,yoksa baska kisi aliyomusunuz,diyet gunluklerinde takiliyoum ama pek randimanli gitmiyodu,cuma takimlari daha ciddi gidiyo,eger sansim varsa bende bu gruba katilabilirmiyim eger olmuyosa baska bi gruba yonlendirirmisiniz,diyetim cok iyi gidiyo hata yapmak istemiyorum:44:

hoşgeldin canım..birileri gelse takım canlansa diyorduk..inşallah istediğin kiloya kolayca inersin.....

Selamlar keyifler nasıl ?? Ben gayet iyiyim 2 haftadır kaçamak
0 yarın salı tartılma günüm bakalım ne kadar vermişim
sularımı biraz aksatmış olabilirim koşuşturmacadan
ama çevremdekiler şimdiden yüzün ufaldı demeye başladılar <3<3

süpersin..:nazar::nazar::nazar:insan isteyince herşey oluyor......

Son düzenleme:
:KK3:slm kızlar.... gününüz güzel olsun inşlhhh ....hafta sonu girememiştim geçmişi okudum geldim ... ben de bugun

bıraz rahatsızdım kurstan ızın aldım , eşimle güzel bır kahvaltı yaptım ve geldim nasılsınız bakalım gelecegin çıtır hatunları :KK12::KK34:

ben çörek otunu bır dönem çok kullandım canım evet faydası var tabi özellikle sindirime çok faydalı ... ben yogurduma salatalara bazen yemegimin üzerine bile katıp öyle yiyorum seviyorum tadını :KK34:

semacım geçmiş olsun,takımı hastalıklar vurdu bu seferde,dikkat et canım kendine:KK16::KK16:

merhaba kizlarrrrr ben geldimmmmm :KK16::KK16:
keyifler nasil valla gecmise bakayim dedim amma ve lakin cok kaynatmissiniz hafta sonu :KK53:

:26::26:bu aralar paylaşım çok az elifim,bende eskisi kadar giremiyorum maalesef ama buna bi çözüm bulmak lazımm:KK34::KK34:
Slm kizlar,aslinda programinizi tam olarak bilmiyorum,listeye girme sansim varmi,yoksa baska kisi aliyomusunuz,diyet gunluklerinde takiliyoum ama pek randimanli gitmiyodu,cuma takimlari daha ciddi gidiyo,eger sansim varsa bende bu gruba katilabilirmiyim eger olmuyosa baska bi gruba yonlendirirmisiniz,diyetim cok iyi gidiyo hata yapmak istemiyorum:44:

Tesekkur ederim bilgilerin icin,aslinda klasik bi diyet yapiyorum sabah bi dilim ekmek yumurta peynir zeytin,aralarda yogurt yada meyve aksamda yemeklerden 2-3 kasik ama kilom dustukce biraz tembellik yapiom arada ona moralim bozuluyo,aslinda gozle gorulur zayiflamam var ama sezeryan gobegim bingil bingil:KK1:Sporda yapiyorum,sanirim biraz daha sabirla devam etmem lazim,iste bu noktada destek istiyorum:KK8:

tatlım hoşgeldin,:KK71:ben takım kaptanı neslihan,takımda şu anda boş yerimiz var,yeni gelen üyeler için 2 haftalık deneme süremiz oluyo,bu süre zarfında paylaşaımın aktif olman çok önemli ona göre listeye giriyosun,şimdiden azmin bol olsun,bizde seni kısaca tanıyalımmı:KK34::KK34:
Selamlar keyifler nasıl ?? Ben gayet iyiyim 2 haftadır kaçamak
0 yarın salı tartılma günüm bakalım ne kadar vermişim
sularımı biraz aksatmış olabilirim koşuşturmacadan
ama çevremdekiler şimdiden yüzün ufaldı demeye başladılar <3<3
sedacım 2 haftadır kaçamak yapmaman süper bak hemen etkisinide görmüşsün:KK34:bu azimle bu hafta listedesin inş.:KK16:
nasıl yanıııı
ay kımseler ugramamışşş:KK43:
nerdesınız yahhuuu
günaydın degıl tunaydın artıkkk

bende bi türlü gelemedim yaa:KK53::KK53:hadi esrammm toparlayalım takımı kuu:KK52::KK52:
tünaydınlar :) kimsecikler yok :KK53::KK52:

hiç alışkın degilim böyle görmeye ...neyse sonuçta dedikodu için degil kilo vermek için buradayız demişti bir arkadaşım :KK16:

benim bugün canım hiçbirşey yemek istemiyor.. zorla bir iki lokma yedim.... bakalım ilerleyen saatlerd iştahım ne alemde olacak:KK53:

bitki çayı oldu içim dışım hastayım diye limonla dayadım kendime... bitki cıkacak içimden:KK52::KK53:

tünaydın tatlımm:KK16::KK16:kıyamam sana yaa,hala iyileşemedinmi:26::26:

slm kızçeler:KK3::KK3:nasılsınızz bakalım:KK34::KK34:

işler biraz karışık pek ilgilenemiyorum burayla,ama çok şükür diyetim gayet güzel gidiyo,inş.bu hafta 75 li bi rakam görürüm tartıda:KK76::KK76:

gülnihal ablamm:KK16::KK16:nasılsınn çıtırcıkk:KK23::KK23:

iyiyim gülüm..ben de diyet moduna girdim şükür....bu haftasonu 68i düzlerim gibi:21::21:

Son düzenleme:
nazar değdi bizim takıma ne oldu sessizleştik böyle.herkes yoğun galiba toparlanırız inşallah

iyiyim gülüm..ben de diyet moduna girdim şükür....bu haftasonu 68i düzlerim gibi:21::21:

sen bu azimle kesin düzlersin ablam:KK1::KK1:
nazar değdi bizim takıma ne oldu sessizleştik böyle.herkes yoğun galiba toparlanırız inşallah

özlemcim gelen bişeyler yazsa okuyacak bişeyler olur,ama kimse yok diye giren bişey yazmadan çıkıyo maalesef:26::26:
aslında buraya sık takılmayınca insan gevşiyor

kesinlikle ablam,tecrübeyle sabittir:KK34::KK34:

kızlarrrr ben sızı cok özlüyorummm özledımmmm
ben izne cıkınca dagıldınız siz hadı hadı ınkar etmeyın:KK1::KK1:
nede olsa takımdan biri iznde ohh tıkınıyo bızde yiyelım diye:)
neyse saka bı yanada burayı eskı aktıf gunlerıne kavusturmamız lazımmm
menu paylaşmayı oldum olası sevmedım hıc paylaşmadım dıyebılrım ben daha cok sohbetle gazla calışan motıve olan bi tipim..
mesela az önce takvıme baktım şubatın bıtmesıne cok az kaldı ve şaka maka marta girdigimiz anda yazı ucundan görmüş oluyoruz
ve kızlar hemen hemen takımcana bebe düşünüyoruz ve bu yaza fit olursak nüfus patlaması yaşayabılrıız:)
zayıflayalım çalışalım doguralım,yaş ortalamamız küçük degil artık zamanı,güzel bi bebek için kılomu engel yanı,pehhhh kıloda neymış
hepımız bunu çok iyi biliyoruz ki motıvasyon dıkkat ve dısıplınle harıkalar yaratılır,
daha önce yaptık,yapıyoruz,dagıldıysakta tekrar toparlanıp yapabılrız...

el ele verip biraz voltran oluşturma zamanı geldi sanki:KK76::KK76::KK76:

menu paylaşmayı oldum olası sevmedım hıc paylaşmadım dıyebılrım ben daha cok sohbetle gazla calışan motıve olan bi tipim..
mesela az önce takvıme baktım şubatın bıtmesıne cok az kaldı ve şaka maka marta girdigimiz anda yazı ucundan görmüş oluyoruz
ve kızlar hemen hemen takımcana bebe düşünüyoruz ve bu yaza fit olursak nüfus patlaması yaşayabılrıız:)
zayıflayalım çalışalım doguralım,yaş ortalamamız küçük degil artık zamanı,güzel bi bebek için kılomu engel yanı,pehhhh kıloda neymış
hepımız bunu çok iyi biliyoruz ki motıvasyon dıkkat ve dısıplınle harıkalar yaratılır,

esraaa:KK52::KK52:özlemişim valla senin bu gaza getiren hallerini,söylediklerinde çokkk haklısın,yaz kapıda:18::18:ve bizim daha verilecek çok kilomuz var,burdan uzaklaşmak hiçbirimize yaramıyo maalesef:KK50::KK50:o yüzden bi an önce oluşturalım şu voltranıı:KK52::KK52:

selamlar yorumlar için teşekkür ederim
bugün tartıldım ancak hastalıgım hala devam ediyo 1 hafta oldu bazen 2 hafta sürdügünü biliyorum malesef :)
sabah 81 çıkmıştım geldim az önce tartıldım 82 cumaya kadar tekrar tartılıcam bakalım ne gösteriyo biraz moralim bozuldu ama verdigime inanıyorum
sadece sularımı bazen 2.5 3 litre içemedim o kadar

esraaa:KK52::KK52:özlemişim valla senin bu gaza getiren hallerini,söylediklerinde çokkk haklısın,yaz kapıda:18::18:ve bizim daha verilecek çok kilomuz var,burdan uzaklaşmak hiçbirimize yaramıyo maalesef:KK50::KK50:o yüzden bi an önce oluşturalım şu voltranıı:KK52::KK52:
aynen canım daha gidilecek yol çok çabuk heveslenırsek cabuk sönüyoruz,azımle dikkatlı yürümek lazım
benı taşınma işi dagıttı ama artık toparlandım ıyıym ama bu oglen snıtzel yedım oda nazarlık olsun:)yanında salata ayran

selamlar yorumlar için teşekkür ederim
bugün tartıldım ancak hastalıgım hala devam ediyo 1 hafta oldu bazen 2 hafta sürdügünü biliyorum malesef :)
sabah 81 çıkmıştım geldim az önce tartıldım 82 cumaya kadar tekrar tartılıcam bakalım ne gösteriyo biraz moralim bozuldu ama verdigime inanıyorum
sadece sularımı bazen 2.5 3 litre içemedim o kadar

gün içindekı tartılmalarına bence cok takılma hatta mumkun oldugu kadar gün içerisinde özellıkle bişey yedıkten sonra tartılma
motıvasyon acısından bu bence cok önemlı
ben normalde regl donemınde mesela 1,5-2 kılo arası şişebılıyorum ılk 2 gün
ama günde 2yada 3 kupa yesıl cay ve 3 lt su ile eksıye geçilebılıyo
sen suyunu aksatma olur hersey olur
bide eger bagırsak sorunun varsa doğadanın kayısılı bıtkı cayını onerırım
okadar yol denedım bu ugurda ama onun kadar etkılsını görmedım
ıhtıyacı olanlara duyrulurrrrrrrrrrr:KK1:

slm kızlar :KK3:ahh.... ahh..... nerde o enerjık bol paylaşımlı guzel takımım .... hadi toparlanalım ne kadar dıkkat etsek burdan uzak kalınca malesef irade zayıflıyor.... ben gun ıçınde gıremıyorum ... evde netı olan arkadaslarım akşamlarıda ugrayın konuşalım deneyımlerımızı paylaşalım beklıyorum :KK34: ayrıca bu ara ben dahıl duzenlı menü paylaşılmıyor bıraz daha özen gösterelım nedersınız :KK34:

2013-02-19 tarihli kaloricetvelinizMiktarKalori

[1]Kepekli Ekmek1 DİLİM55

[2]Mevsim Salata1 POR.(150GR.)45

[3]Sütaş Ayran1 200 ml76

[4]Izgara Köfte0.60 PORSİYON185.4

[5]Portakal1 ADET50

[7]Sütaş Ayran1 200 ml76

[8]tavuklu sandviç1 adet280

[9]Elma1 ADET60

[10]Kepekli Kaşarlı Tost1 adet160

Toplam :1138.4 kal.

bol su... 2 fincan bitki çayı 20 dak yürüyüş...:KK55:

esracım sende olmasan kim gaz verecek bıze :KK19: çok haklısın toparlanıp voltranı oluşturuyoruz....:13::13::13::13::13:

günaydın kızçeler,nasılsınız bakalımmm:KK16::KK16:

semacımm evet artık toparlanıyoruz,herkes menülerinide paylaşsın,sen zaten maşallah sürekli paylaşıyosun

bende dünki menümü vereyim hemen

sabah
1 dilim t.b.ekmeği
1 haşlanmış yumurta
3 zeytin

ara
1 şişe maden suyu

öğle
tavuk sote
salata,yoğurt

ara
1 şişe maden suyu

ara
1 elma,1 grisini

akşam
1 kase mercimek çorbası
salata,yoğurt

ara
1 elma,yarım portakal

2,5 litre su,2 bardak bitki çayı

günaydın kızlar haklısın esra hadi voltranı oluşturuyoruz artık daha sık paylaşım yapalım .herkes menüsünü yazsın .her hafta birimiz bir sebze araştıralım ve yararını paylaşalım ne dersiniz

benim menüm

sabah: yağsız omlet ve 2 dilim ekmek

ara:1 elma

öğlen;taze fasülye ve 2 kaşık pilav

ara:keten tohumlu yoğurt

ara;yarım portakal

akşam;mercimek çorbası ve salata

ara:sade türk kahvesi

3 litre su yaseminli yeşil çay 3 kupa ve yürüyüş:KK56::KK56::KK56::KK56::KK56::KK56:

benim menüm

sabah: yağsız omlet ve 2 dilim ekmek

ara:1 elma

öğlen;taze fasülye ve 2 kaşık pilav

ara:keten tohumlu yoğurt

ara;yarım portakal

akşam;mercimek çorbası ve salata

ara:sade türk kahvesi

3 litre su yaseminli yeşil çay 3 kupa ve yürüyüş:KK56::KK56::KK56::KK56::KK56::KK56:

afiyet olsun özlemcim:KK16::KK16:yaa ben şu yaseminli yeşil çayı içemedim bi türlü,içine ne kattıysam olmadı:KK50::KK50:

günaydınnn gençlerrrrrrr
voltran günlüğü sayfa 1:)
bu sabah resmen gözüme poğaça soktular yok dedım ben sabah tostumu yedım istemez
ben nezaman gaza gelsem illa önüme bişi getirirler kaderın bı oyunu galıba..
kepeklı ekmekten zıyade ben cok tahıllı ekmege sardım bu ara sabahları onla tost yıyoz kocamla
bide aksam yürüyüşlerim devam edıyor,uzun bı ara verdıgım ıcın gecen hafta 30dk ile başlamıştım bu hafta 45e cıkardım
sonrakı haftada 1 saatle devam edıcem..

öncelıkle mınımum 2 maksımum 3 lt su gün içinde....
en az 2 kupa en fazla 4 kupa bıtkı cayı(ne sevıyosak ama benım favorıler yesıl cay ve kayısı cayı)
öğlen proteın agırlıklı ki benm terchım genelde tavuk...
ara öğünlerde meyve tercıhım ekşi elma
akşam biz eve gidince önce şöyle bi soyunup dökünüp spora başlıyoruz
spor sonrasında ya 1 tas çorba yada çay demleyıp yanında 1 kase kuruyemıs ki bu genelde beyaz leblebı yada tuzsuz cekırdek oluyor..

haydı bakalım bırlıkten kuvvet doğar
havaların kapalı olması içinizide kapatmasın,az kaldı güneşli günlere ve kabanlar çıktıgında vıcık vıcık yağlarımızla yüzleşmek zorunda kalmayalımEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

günaydınnn gençlerrrrrrr
voltran günlüğü sayfa 1:)
bu sabah resmen gözüme poğaça soktular yok dedım ben sabah tostumu yedım istemez
ben nezaman gaza gelsem illa önüme bişi getirirler kaderın bı oyunu galıba..
kepeklı ekmekten zıyade ben cok tahıllı ekmege sardım bu ara sabahları onla tost yıyoz kocamla
bide aksam yürüyüşlerim devam edıyor,uzun bı ara verdıgım ıcın gecen hafta 30dk ile başlamıştım bu hafta 45e cıkardım
sonrakı haftada 1 saatle devam edıcem..

öncelıkle mınımum 2 maksımum 3 lt su gün içinde....
en az 2 kupa en fazla 4 kupa bıtkı cayı(ne sevıyosak ama benım favorıler yesıl cay ve kayısı cayı)
öğlen proteın agırlıklı ki benm terchım genelde tavuk...
ara öğünlerde meyve tercıhım ekşi elma
akşam biz eve gidince önce şöyle bi soyunup dökünüp spora başlıyoruz
spor sonrasında ya 1 tas çorba yada çay demleyıp yanında 1 kase kuruyemıs ki bu genelde beyaz leblebı yada tuzsuz cekırdek oluyor..

haydı bakalım bırlıkten kuvvet doğar
havaların kapalı olması içinizide kapatmasın,az kaldı güneşli günlere ve kabanlar çıktıgında vıcık vıcık yağlarımızla yüzleşmek zorunda kalmayalımEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE
esraaaa sana hayranımmm hayrannnnnnn :KK16::KK16:

esraaaa sana hayranımmm hayrannnnnnn :KK16::KK16:

bıyerden başlamak lazımmmm kuzummmmmmmmm:)
yazdıkca motıve oluyorum gerçi dün snıtzel yedım içime dert oldu ama olsun hergün yenı bırgun
sende ıyı gıdıysun haydı bakalım başarı bizim olacak
o bikini buraya gelecekkkkkkkkkkkkkkkk:KK1::KK1::KK14:

bıyerden başlamak lazımmmm kuzummmmmmmmm:)
yazdıkca motıve oluyorum gerçi dün snıtzel yedım içime dert oldu ama olsun hergün yenı bırgun
sende ıyı gıdıysun haydı bakalım başarı bizim olacak
o bikini buraya gelecekkkkkkkkkkkkkkkk:KK1::KK1::KK14:

gelicek gelicek sen merak etme :)

öptüm kuzucuklarımı .

X