Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

öğle yemegınden önce küçük tavsiye 1 bardak su içelım
yemek sonrasında yerımıze geldıgımızdede bitki çayımızı alalım hadı bakalım kızlarr

selam kızlar:KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

aslında başlangıç kalorilerini bmr hızına göre ayarlamak lazım.kilo azaldıkça da azaltmak lazım.ama aceleciyiz..1200ün üstünde başlayanı görmedim pek:KK1:68 lerde diyetin bitmez inan..hırslanırsın..yahu ben ne güzel oldum..dur daha çıtır olayım dersin:KK9::KK9:

geç beni...hadi geç:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

hoşgeldin canım..birileri gelse takım canlansa diyorduk..inşallah istediğin kiloya kolayca inersin.....

süpersin..:nazar::nazar::nazar:insan isteyince herşey oluyor......

ablacım dogru söylüyorsun insan zayıfladıkça zayıflayası geliyor cidden:KK34: 68 benim için ideal kilo ama 65 olsam fena olmaz hani:KK53:

semacım geçmiş olsun,takımı hastalıklar vurdu bu seferde,dikkat et canım kendine:KK16::KK16:

:26::26:bu aralar paylaşım çok az elifim,bende eskisi kadar giremiyorum maalesef ama buna bi çözüm bulmak lazımm:KK34::KK34:

tatlım hoşgeldin,:KK71:ben takım kaptanı neslihan,takımda şu anda boş yerimiz var,yeni gelen üyeler için 2 haftalık deneme süremiz oluyo,bu süre zarfında paylaşaımın aktif olman çok önemli ona göre listeye giriyosun,şimdiden azmin bol olsun,bizde seni kısaca tanıyalımmı:KK34::KK34:

sedacım 2 haftadır kaçamak yapmaman süper bak hemen etkisinide görmüşsün:KK34:bu azimle bu hafta listedesin inş.:KK16:

bende bi türlü gelemedim yaa:KK53::KK53:hadi esrammm toparlayalım takımı kuu:KK52::KK52:

tünaydın tatlımm:KK16::KK16:kıyamam sana yaa,hala iyileşemedinmi:26::26:

ay neslihancım iyileşemedim üstüne öksürük başladı. bronşit olma ihtimalim var üşütünce nüksediyor bende .. öksürük canımı acıtıyor valla:KK14: ama bir yararı oldu normal diyetimdende az yiyorum canım pek birşey istemiyor ..bende ilaç almak için yogur meyve bitki çayları gibi saglıklı şeyler yiyip içiyor. bu hafta iyi bir sonuç bekliyorum :KK53::KK52::KK16:

afiyet olsun özlemcim:KK16::KK16:yaa ben şu yaseminli yeşil çayı içemedim bi türlü,içine ne kattıysam olmadı:KK50::KK50:

ben tarçın-karanfilli yeşil çay içiyorum cok begeniyorum. normalde sade yeşil çay içemeyen biri olarak:KK34:yaseminli yeşil çay içmedim hiç :KK53:

kızlarrrr merhabalar.... :KK16:

su sınav sitresi üstüne hastalık beni iyice çileden çıkardı dogrusu... ama tuhaf bir şekilde yaz geliyor diye sanırım. içim kıpır kıpır...

sex and the city izliyorum aralarda.. bir bölüm 20 dk oldugu için... 1. sezondan başladım.. hep yarım yamalak izlemiştim...birazda dizinin etkisiyle gaza geldim. ordaki güzel zayıf bayanları gördükçe :KK16::KK53::KK52:

yaz geliyor ve benim dügüne kadar zayıflamam lazımmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:KK14: aslında ben spor seven biriyim ama dogada olucak evde degil... malesef ders iş güç ev dışında yapamıyorum... aslında yüzmeye bayılıyorum.. ve yüzdügümde gerçekten selülütlerde dahil ç.ok fark ediyor..
mayısta izmire dönücem ve hergün denizdeyim yazlıkta..... ozaman sıkı bir vücutla sıkı bir yaz olucak:KK16::KK34: sizinlede paylaşırım fotograflarımı.. ozamana kadar baya kilo vermiş olucam cünkü:KK34::KK9:

2 litre suyum bitti 2 kupa yeşil çay içtim yemeğimi yedim ama hala bişeyler yemek istiyo ama yemiyorum

kızlarrrr merhabalar.... :KK16:

su sınav sitresi üstüne hastalık beni iyice çileden çıkardı dogrusu... ama tuhaf bir şekilde yaz geliyor diye sanırım. içim kıpır kıpır...

sex and the city izliyorum aralarda.. bir bölüm 20 dk oldugu için... 1. sezondan başladım.. hep yarım yamalak izlemiştim...birazda dizinin etkisiyle gaza geldim. ordaki güzel zayıf bayanları gördükçe :KK16::KK53::KK52:

yaz geliyor ve benim dügüne kadar zayıflamam lazımmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:KK14: aslında ben spor seven biriyim ama dogada olucak evde degil... malesef ders iş güç ev dışında yapamıyorum... aslında yüzmeye bayılıyorum.. ve yüzdügümde gerçekten selülütlerde dahil ç.ok fark ediyor..
mayısta izmire dönücem ve hergün denizdeyim yazlıkta..... ozaman sıkı bir vücutla sıkı bir yaz olucak:KK16::KK34: sizinlede paylaşırım fotograflarımı.. ozamana kadar baya kilo vermiş olucam cünkü:KK34::KK9:

ohh ne güzel şurda en fazla 1 ay daha havayı kapalı görürüz zaten sonrası hep aydınlık:)
hadı bakalım insan isterse neler yapar gösterelım kızlarrrrrrr

nerdesinizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

bakın 300e kadar sayıyorum gelen olmazsa kendıme kebap söylerımm heee:KK56::KK56::KK56:

ohh ne güzel şurda en fazla 1 ay daha havayı kapalı görürüz zaten sonrası hep aydınlık:)
hadı bakalım insan isterse neler yapar gösterelım kızlarrrrrrr

evetttttt inanırsak olur sloganıyla devam :KK16::KK16::KK9:

kızlar takımda sigara kullanan,yada kullanıp bırakmış olan varmıııı:26:

ben sigara kullanıyorum malesef 2 yıldır... ama günde 5 ten fazla ,3 ten az içmiyorum:KK53: denklem gibi oldu:KK52:

bir ara yazın bıraktım.. ama tekrar başladım....:KK14: aslında insanın kendini hazır hissetmesi gerekiyor. başkalarının etkisiyle bırakamıyorsun dahada cok canın istiyor. benim öyle olmuştu.....

Son düzenleme:
evetttttt inanırsak olur sloganıyla devam :KK16::KK16::KK9:

ben sigara kullanıyorum malesef 2 yıldır... ama günde 5 ten fazla ,3 ten az içmiyorum:KK53: denklem gibi oldu:KK52:

bir ara yazın bıraktım.. ama tekrar başladım....:KK14: aslında insanın kendini hazır hissetmesi gerekiyor. başkalarının etkisiyle bırakamıyorsun dahada cok canın istiyor. benim öyle olmuştu.....

o nasıl bı denklem yahuuu sonunu baglayınca karışmış mevzu
mınımum 3 maksımum 5 ise bişi degilmiş canım
ama dedıgın gibi gazla olmuyo bu iş kendı ıcınde hazır olmalı ınsan
bende eylul ekım gıbı bırakmak ıstıyorum ve ebedıyen bıdaha dönmemek üzereee

Cok ozur dilerim,takim kaptani neslihancim beni takima kabul etmissin,bende daha yeni gecmisi okudum,lutfen kusura bakmayin kizlar,soz,elimden geldigince firsat buldkca biseyler yazacagim:KK8:

1.66 boyunda suanlik 65 kilo ama hedefi 55 olan 6 bucuk aylik bi oglu ve bingil bingil sallanan bi gobegi olan bi evhanimiyim,yaklasik iki aydir diyet yapiyorum,8 kiloya yakin kilo verdim,vucudumun incelmesi son bi kac gndur tembellik olusturdu bende,yine eski azmime donmek icin ugrasiyorum:KK3::KK42:

o nasıl bı denklem yahuuu sonunu baglayınca karışmış mevzu
mınımum 3 maksımum 5 ise bişi degilmiş canım
ama dedıgın gibi gazla olmuyo bu iş kendı ıcınde hazır olmalı ınsan
bende eylul ekım gıbı bırakmak ıstıyorum ve ebedıyen bıdaha dönmemek üzereee

aslında herkeş birşey degilmiş diyor ama sonuçta içiyorum. ve vücut günde 1 sigarayı ancak yok ettigini var sayarsak günlük 4 sigara vücudumda kalıyor:KK53::KK52:

ayy bana bugün ne oldu sürekli matamatiksel konusuyorum içime kim kaçtı:KK52::KK52:

hakan içmiyor ve benimde bırakmamı istiyor. tabi baskı uygulamasada rahatsız oluyor.. denedim ama bırakamadım.. kendim inanarak bırakmam gerektigini anladım... ve şartlanmamak lazım... şartlanıncada bırakamıyor insan. en güzeli ilk başlarda azaltarak dene haftada ne kadar içiyorsan.. mesela günde 10 sigaramı içiyorsun.... 9 sigaraya düşür ve bir hafta boyunca günlük 9 sigara iç.. daha sonra 8 daha sonra 7.... belki işe yarar.. en azından bir dönem 5 e düşürene kadar dene.. sonra duruma göre ya kökünden bırakıp mazide kalır.. yada bir dönem daha 3-4 sigara içerek geçirirsin...:KK53::KK16:

ama canım su bi gerçek bıraktıgın dönemlerde sigara içilen ortamlardan gerçekten kaçınmalı insan.. beni hep sahil kenarları mahvetti. :KK70::KK53::KK9:

bırakmıştım ama akşamları sahil deniz kum gün batımı birde türk kahvesi... kacınılmazzzzz... birde üstüne arkadaşların içiyorsa.. pes ediyorsunnn:KK53:

ben bıraktı 4 sene oldu eşimle aynı anda bıraktık hemde ilaç falan kullanmadan

valla ne guzel masallah
bızımkıde ıcmıyo bende içince acaip sınır oluyo umutlarını hamıleleıgıme baglamıs durumda
ozaman bıraktın bıraktın yoksa zorla alıcam elınden dıyo
iki kişi içse göze batmaz
ama erkek içmeyıp bayanın içmesi cok kötü

Selam kizlar keyifler nasil?
Ben biraz umutsuz ve motivasyonu düşük günler geçiriyorum :KK43:
Dün motor gezisi yapalim dedik esimle hazirlanirken motor pantolonu bana dar geldi ve üstelik dar gelen pantalonu esim giydi bende onunkini giydim :KK50:
Çok mutsuzum
:KK43:

Menüm

Sabah
Maydanoz marul
Peynir zeytin
Yarım dilim Çavdar'a ekmegi
Sekersiz bitki cayı

Öğle
Yogurtlu kereviz salatasi

Aksam yermiyim bilmem :KK50:

aslında herkeş birşey degilmiş diyor ama sonuçta içiyorum. ve vücut günde 1 sigarayı ancak yok ettigini var sayarsak günlük 4 sigara vücudumda kalıyor:KK53::KK52:

ayy bana bugün ne oldu sürekli matamatiksel konusuyorum içime kim kaçtı:KK52::KK52:

hakan içmiyor ve benimde bırakmamı istiyor. tabi baskı uygulamasada rahatsız oluyor.. denedim ama bırakamadım.. kendim inanarak bırakmam gerektigini anladım... ve şartlanmamak lazım... şartlanıncada bırakamıyor insan. en güzeli ilk başlarda azaltarak dene haftada ne kadar içiyorsan.. mesela günde 10 sigaramı içiyorsun.... 9 sigaraya düşür ve bir hafta boyunca günlük 9 sigara iç.. daha sonra 8 daha sonra 7.... belki işe yarar.. en azından bir dönem 5 e düşürene kadar dene.. sonra duruma göre ya kökünden bırakıp mazide kalır.. yada bir dönem daha 3-4 sigara içerek geçirirsin...:KK53::KK16:

ama canım su bi gerçek bıraktıgın dönemlerde sigara içilen ortamlardan gerçekten kaçınmalı insan.. beni hep sahil kenarları mahvetti. :KK70::KK53::KK9:

bırakmıştım ama akşamları sahil deniz kum gün batımı birde türk kahvesi... kacınılmazzzzz... birde üstüne arkadaşların içiyorsa.. pes ediyorsunnn:KK53:
Ins birakirsin sigarayi,benim esimde cok iciyo,ama onun sigarayla iliskisi farkli biraz,esim cok icine atar herseyi,o sigarayi ictiginde zevk icin degilde sanki sigarayla dertlesiyomus gibi,aslinda birakmak icinde pek caba sarfetmiyo bende sikbogaz etmiyorum dua ediyorum ins sigara dunya hayatindan silinir
Dün motor gezisi yapalim dedik esimle hazirlanirken motor pantolonu bana dar geldi ve üstelik dar gelen pantalonu esim giydi bende onunkini giydim :KK50:
Çok mutsuzum

Menüm

Sabah
Maydanoz marul
Peynir zeytin
Sekersiz bitki cayı

Öğle

cnm benim moralini sakin bozma,moral gittimi hedefte catlakliklar cikiyo,benim soyle bi yontemim var insbutun kizlarin isine yarar,ben 55 kilo olmak istiyorum ama suanki hedefim 55 degil,kucuk kucuk gidiyorum,hem moral olarak insani bozmuyo hemde kastirmiyo,benim suan hedefim 2 hafta icinde 63 olmak,sonra 60,sonra 58,sonra 55(insallah:21::21::21:

Çok mutsuzum

Menüm

Sabah
Maydanoz marul
Peynir zeytin
Sekersiz bitki cayı

Öğle

aaaaaaaa hayır elıfcım moral düşüklüğü falan yok sil onu aklından en fazla 1 hafta hadı bılemedın 10 günde girersin o pantolona
kendıne bigün sec ve 10 gün boyunca zararlı olacak hiçbişey yeme,örnegin bi küçük madlen çıkolata kadar bıle olsa kacamak yapma
sonuc ne oalcak bılıyomusun eşinin pantolonunu giyemıycek kıvama geleceksın bol diye
kendı pantolonunda hafif bol olacak
10 gün yaaaaaa 10 gün hiçbişey degil
ayrıca spor yapmıyosan spor ekle öyle cok delı spor degıl günde 45 dkdan 10gün yürüsen varya ne mucızeler olur
ama magaza gezer gıbı degıl hızlı tempo ciddi ciddi yürüyüş tabi koşu bandın varsa dahada süper olur
yaparsın sen güvenıyorum ben sanaa

günaydın kızlarrrrrrrrrrrrrrrr ben erkencıyım bu sabah şubeyı ben açtım resmen:)
haydı bakalım bomba birgün bizi beklıyo,çıkın sıcak yataklarınızdan,hayat uyuyarak geçirilmeyecek kadar güzel ve kısaa:21::21::21:

X