Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

benimde bacakları kalın popm eridi göbek yok ama bacaklarım kalın.kiloyu bacaklarımdan alıyorum

kızzzz varya hep özendim şu popo kalın bacak olanlara tabi göbek dümdüz... anacım hopluyorum zıplıyorum yürüyorum eriyen tek yer bacaklarım bende bu göbekle şaştım

kızzz napion seeen???? olmaz sen diyettesin hatırlaman lazım başını sonunu

evet melek maşallah güzel her yerden orantılı gitmiş sana öyle görünüyordur... benimde kocam sağolsun geçen yemek yerken zeytinyağını boca etti salataya hayatım uğraşma dökeceğim diye salatayı zeytinyağına eklerim ben dedim... çok abartıyorsun zeytinyağı sağlıklı kilo yapmaz dedi yuhhh yani yağ bu

melek süpersin ya senin fotoğraflar beni gaza getiriyor 65 olunca bende paylaşacam inşallah

canım çok teşekkürederm. valla ben bu üşengeçlikle tembellikle 30 kilo verdiysem o koca popomu kaldırıp sporumu yapıp erittiysem o yağları herkes yapar. inşallah en yakın zamanda seninde istediğin kiloda fotolarını görürüz.

gülnihal abla çok teşekkürederim heralde kilo verdikçe kalan fazlalıklar çok çarpıyor insanın gözüne :)

esraa taktım ben o bacaklara. o bacaklar eriyecek arkadaş...

hülyacım çok teşekkür ederim canım. darısı isteyenlerin başına. şişman olmanın dezavantajlarını neler çektiklerini
nasılda değeri 3 kuruş etmeyen şahısların alay konusu olduklarını ve nasıl acı çektiklerini benden daha iyi kimse bilemez sanırım.
112 kilolardan düşmüş biri olarak bunu en iyi ben yaşadım o yüzden şimdi biraz biraz tadını çıkarmaya başladım.

edacım çok saol bitanem. ama zeytinyağ gerçekten çok faydalı. salataya 3 tatlı kaşığından fazla kattırma eşine.
sonuçta yağ seninde dediğin gibi canım.

sanırım bu ara yeşil çayıda çok içiyorum karışık bitki çaylarıda içiyorum gün içinde sabahları dediğin gibi yapıcam bal ya da pekmez tarzı bende hap kullandım kilo fazlalıgım birazda o yüzden bende gıda okuyorum bu arada heheh kafeteryadan köfte asla yemiyorum evde hazılıyorum genelde sıcak yemem et fln öyle bi özelligim vardır bazen ızgara tavuk alıyorum mecburi meyveyide akşamda koymaya karar verdim 7 den hatta 8 den sonra bişey yemiyorum bol su içiyorum ama daha saglıklı olur sanırım teşekkür derim yönlendirmelerin için yazışalım bol bol ^__^

Şu anda 1 litrelik suyumu içiyorum sizde durum ne hanımlar

günaydın güzel hatunlar...

ayyy bugün ben iyiyim ama boğazım berbat su içemiyorum her seferinde sıcak suyla içiyorum. sabah bir eşşeklik ettim her gün çorba yumurta bugün eşim simit alacaktı bana da al dedim. yedim ama gel boğazımın ağrısını gör su içtikçe bile acıyor diyetteyken ne simidi işte eşşeklik ettim. akşama misafir var bisürü pasta yapacam

sedacım okulda köfte yememen çok güzel valla karnım acıkınca benim gözüm görmezdi ama çok pişman olurdum ne güzel sende gıda okuyorsun nasıl gidiyor bakalım soracağın bişey olursa burdayım güzelim :) 7-8 den sonra birşey yememek zaten süper... çarşamba günü eşime aşure yaptım. paket aşureye bende ek yaptım. daha tadına bakmadım. canım çekerse sıvı olur yerim dedim ama hakim oluyorum kendime. eşimde gece kalkıp kalkıp yiyor :))) ben diyet yaparken sabah mutfağın haline artık alıştım. sabah tezgah bulaşık dolu gece dayanamıyor kalkıp birşeyler yiyor. neyse oda alıştı karşımda yerse bazen bende dayanamıyorum oda gece kalkıp yiyor yanlız bu seferde ona mı kötülük yapıyorum nedir acaba :18:

edacım çok saol bitanem. ama zeytinyağ gerçekten çok faydalı. salataya 3 tatlı kaşığından fazla kattırma eşine.
sonuçta yağ seninde dediğin gibi canım.

ahhh ahhhh nerde 3 tatlı kaşığı çok ekliyor yine salataları ayırmam gerekiyor galiba

dünnn ne yedimm

sabah: yumurta + 2 dilim ekmek

ara: 1 portakal

öğle: diyet peynirli domatesli tost

ara: ballı bitki çayı

akşam: yoğurtlu patates + 4 kaşık bulgur pilavı

ara: 1 muz + 1 yer elması

1 saat yürüyüş 2 lt su

tabiiki sorum olursa sorarım :) ben kendimi tutuyorum biraz yanımızdaki kişilerde girsin diyete nolcak heheh
şimdi kalktım hazırlanıp çıkmam lazım çok yorgunum amaa

günaydın güzeller hafta sonu kaçamak yapmayın tamam mı ben kahvaltımı yaptım suyumu içtim şimdi yürüyüşe gidecem kendinize iyi bakın ve kaçamak yapmayın

günaydın güzeller hafta sonu kaçamak yapmayın tamam mı ben kahvaltımı yaptım suyumu içtim şimdi yürüyüşe gidecem kendinize iyi bakın ve kaçamak yapmayın

ben bu aralar yemeyi çok seviyorum. oturdum dün neler yedim diye baktım of of yıkmışım yine ortalığı
ama artık bu kadar yemicem spor yapıyorum diye kandırıyorum kendimi. eritmem lazım şu bacakları.

ben bu aralar yemeyi çok seviyorum. oturdum dün neler yedim diye baktım of of yıkmışım yine ortalığı
ama artık bu kadar yemicem spor yapıyorum diye kandırıyorum kendimi. eritmem lazım şu bacakları.

bende geçen hafta senin gibiydim yedikçe yedim ama 5 gündür sarıldım diyete yemiyom

bugünde kaçamak yapmadım bide çörek otu aldım her yemekten yarım saat önce 1 tatlı kaşığı yedim

selamlar dışardan geleli 1 saat oldu anca gelebildim sabah et yemiştim 5 gibide yedim demin 1 portakal aldım
bugün aştım sanırım 2 ögünede et koydum

yaşasın bu hafta sonu sıfır kaçamak yaptım ve bugün 1 saat yürüdüm .epeydir burnumu deldirmek istiyordum nihayet eşimi ikna ettim burnumu deldirdim hiç acımdı

yaşasın bu hafta sonu sıfır kaçamak yaptım ve bugün 1 saat yürüdüm .epeydir burnumu deldirmek istiyordum nihayet eşimi ikna ettim burnumu deldirdim hiç acımdı

e hayırlı olsun diyelim..görüyorum ki sen mutlusun..kulağımı deldirdiğime bile pişmanım desem

kızlar geçen haftasonu annemle kızkardeşime 1600 kalorilik diyet başlamıştım.listeye hatasız uyan annem 81.600 den 80.300 e inmiş..kardeşim 2 litre suyu içmemiş,bi de form çayını içmemiş..o da 700 gram vermiş..bugün telefon açıyorlar..eee bu hafta ne yapcaz diye..ilk hafta promosyondu canlarım dedim

bu sabah 68.8 i gördüm kızlaaaaaarrr....

tebrik ederim ablacım bende o rakamı görsem diyetim sona erecek

ne güzel... ben bu hafta sonu kaçamak yaptım istemeden hafta sonu hastalandım girip boğaz intihaplanması ve ilaçlar...:) benimde burnum 5 yıldır delik.... cok yakışıyor bence..hızma ...güle güle kullan canım

ben 16oo diyet yapsam kilo alırım heralde.. süper ne güzel sonuç almışlar. yiyerek zayıflamışlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…