Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

çok güzel kilo vermişsin maşallah:nazar:80 im diye üzülmüşsün ama bence geldiğin nokta çok iyi..eminim beden olarak ta epey değişim yaşamışsındır.ben de 90 dan 60 lara inmiştim48 bedenden 40a inmiştim

kızlarrrrrrrrrr merhabalarrrrrrr :KK16::KK16:

nasılsınız? daha geçmişi okuyamadım.. kilo bildirimi yapayım :)

kilom tam küsüratsız 80 :)

ya oysa iyi gitmiştim bu hafta .. neden olduki :KK43:

ama ben kaç kilo verdigime takılmıyorum ..yavaş yavaş her hafta vereyim yeter bana :KK34::KK53:

hülyacım hoşgeldin:KK16::KK16:

tebrik ederim tatlım,yarım kg 2 paket yağ yapar,vücudundan attın ne güzel:KK52::KK52:haftaya artık 70 li rakamları görücen
ben geldimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
naber kızlar. çok geç kaldım kusura bakmayın ya. kilom 80,9 maalesef yafrular...
amanda amanda kimler gelmiş:KK16::KK16:hoşgeldin kuzuuu:KK54:

nerelerdesin,yoğunmusun:KK34::KK34:

he bu arada melekcim geçmişe baktınmı senden heveslendim bende resim ekledim,öncesi sonrası:KK34::KK34:

Son düzenleme:
esraaa..geçen sordum ama sanırım görmedin.bankadan niye çıktın sen.şimdi çalışmıyor musun

melekkk hatun nerelerdesın bakım sennnn
yüzünü gören sesini duyan yazını okuyan cennetlık:KK1:

çok güzel kilo vermişsin maşallah:nazar:80 im diye üzülmüşsün ama bence geldiğin nokta çok iyi..eminim beden olarak ta epey değişim yaşamışsındır.ben de 90 dan 60 lara inmiştim48 bedenden 40a inmiştim

asıl sen nerdesin kızz. bana diyene de bak hele.

evet canım ben baya değiştim görüntü olarak. fotolarım var aslında ama yenisini yüklicem az sonra. gaz veriyim azcık sizlere kendime de tabi :)

hülyacım hoşgeldin:KK16::KK16:

tebrik ederim tatlım,yarım kg 2 paket yağ yapar,vücudundan attın ne güzel:KK52::KK52:haftaya artık 70 li rakamları görücen

amanda amanda kimler gelmiş:KK16::KK16:hoşgeldin kuzuuu:KK54:

nerelerdesin,yoğunmusun:KK34::KK34:

he bu arada melekcim geçmişe baktınmı senden heveslendim bende resim ekledim,öncesi sonrası:KK34::KK34:

saol bebeğim. özledim sizi ya. idare eder bugün de yoğunum tabi.
kaçıncı sayfada fotoların?

***1.TAKIM 296.ETAP***

T_N ( 77,3 / 76,7 / 0,6 / 0,78% )
spirochet ( 87 / 86,5 / 0,5 / 0,57% )
fitsema ( 77,5 / 77,2 / 0,3 / 0,39% )
mlkfth ( 81,3 / 80,9 / 0,2 / 0,25% ) geçen hafta bildirimde bulunmadığından kilosu 2 ye bölündü
fefilifa ( 75 / 74,2 / 0,8 / 1,07% )
tasan ( 69,5 / 69,3 / 0,2 / 0,29% )
ayluhmx ( 80,5 / 80 / 0,5 / 0,62% )
sebnemguducu ( 62,6 / ) bildirimde bulunmadı

1.TAKIM ORTALAMASI : 0,49%

listemizin son hali kızlar...bu hafta fena değiliz,en azında artıda olan kimse yok,haftaya daha iyi oluruz inş.

bu arada şebnem yine gelmedi,geçen haftada özel msjla istemiştim bildirimi:KK20::KK20:

Son düzenleme:
kızlar bu arada banada geliyolar galiba,az önce midem bulandı wc ye zor yetiştim,gözümden yaşlar geldi valla,sanırım midemi üşüttüm:KK53::KK53:

çok geçmiş olsun güzelim ya bende evde yat terle çok sıkıldım hava güneşli biraz yürüyüş yapmaya çıkacağım acaba hasta kala kala hasta moduna mı girdim naptım :KK43:

:KK17::KK17::KK17:ayyy teşekkür ederim kuzu,bende bulamadın diye tekrar paylaştım:KK1::KK1:

senin kadar olamasakta bizde ehh biraz verdik bişiler:KK34::KK34:

çok başarılı bence. bacakların falan süper senin. sadce karın bölgesinde biraz toplanma varmış senin kiloluyken de. benim hem karın hem popo hem bazen kollar bacaklar...
heryerim fenaydı. ama şimdi de bacaklarımdan sıkıntılıyım ben ya. veremiyorum bacaklarımı of

çok başarılı bence. bacakların falan süper senin. sadce karın bölgesinde biraz toplanma varmış senin kiloluyken de. benim hem karın hem popo hem bazen kollar bacaklar...
heryerim fenaydı. ama şimdi de bacaklarımdan sıkıntılıyım ben ya. veremiyorum bacaklarımı of

kızzzz bacaklar için bi sürü şeyler var ya bol bol yürüyeceksin step de de fena gidiyor bacaklar

X