Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

çok geçmiş olsun güzelim ya bende evde yat terle çok sıkıldım hava güneşli biraz yürüyüş yapmaya çıkacağım acaba hasta kala kala hasta moduna mı girdim naptım
saol edacımmbende biraz çık,temiz hava al,insan yata yata daha bi hasta oluyo

evet melekcim yaa benim üst bölgem sorunlu,altta pek bişey yok

bacaklar için en iyi spor yürüyüş,sende yapıyosun zaten,zamanla eriyecektir melekcimm

ayyy teşekkür ederim kuzu,bende bulamadın diye tekrar paylaştım

senin kadar olamasakta bizde ehh biraz verdik bişiler

kızzzz bacaklar için bi sürü şeyler var ya bol bol yürüyeceksin step de de fena gidiyor bacaklar

edacımm ne yürümeler ne koşmalar
ama gitmiyor anacım bacaklar aynı gibi geliyor bana.
herkes eridi dese da bana hiç inandırıcı gelmiyor.
aynada çok kalın görüyorum bacaklarımı ben....
alın bunlar da eski ve yeni fotolarım.

esraaa..geçen sordum ama sanırım görmedin.bankadan niye çıktın sen.şimdi çalışmıyor musun

yok abla yaw ne çıkması çakıldım kaldım burda iş bulsam kaçıcam biran önce
mayısa az kaldı mayısa kadar cıkmam lazım:)

melek senın resımlerın benıde gazlıyo
ama ınsan zayıfladıkca bi yandan ohh zayıflıyorum dıyor bı yandanda kılolarıyla yüzleştigi için heralde daha cok yolum var ay oram erımedı buramda yağ cok falan derdıne düşüyor
ama kıloluyken ve diyet yapmıyoken oohhhh genişsin ne yersen ye sankı manken fiziğin var özgüven tavanlarda:)

siz benı nıye özlemıyosunuz yaaa biride nerde bu kız müşterilere yem mı oldu dememiş

ee yafrum sana millet yazıyor hep nerelerdesin işten mi çıktın sen falan diye soruyorlar...
neden cevap vermiyonn?

sabah yeşil çay içiyorum kahvaltı ile ama bugün limonlu su içmeye başladım kalktıgımda yeşil çayıda sonra malesef sabah spor yapmam servise binmek için 5 dakika yürüyorum ancak sabah 6'da kalktıgım için daha erkeni mümkün degil okul merdivenleri saolsun üniversite degil göktelen sanki o yüzden sabah sporu diyebiliriz kuru kayısı türü şeyleri yiyemiyorum ancak çok tatlı krizim tutarsa zoraki pek sevmiyorum seda ben bu arada

güzel gidiyorsun..ama edanın dediği gibi salata,yoğurt,ayran vs..bunları da ekle menüne
öğlen ve akşam 1 kase yoğurt yiyorum zaten ikindi zamanıda tostla ayran dengeliyorum
bazen öglenleri yiyemiyorum yoğurt ayran içiyorum değiştiriyorum arada

bu arada bişey sorucam benim kilo bildirimi yapmam gerekiyomu yoksa bir sonraki hafta falanmı
nasıl olucak

takıma alınınca bildirim yapacaksın canım.şimdilik bol paylaşım ve diyete devam

melek süpersin ya senin fotoğraflar beni gaza getiriyor 65 olunca bende paylaşacam inşallah

benimde bacakları kalın popm eridi göbek yok ama bacaklarım kalın.kiloyu bacaklarımdan alıyorum

dünkü menümü vereyim ......

sabah:
1 lavaş
biraz tulum peyniri
yarım çay bardağı şeftali suyu

ara:
1 elma
öğle
1 porsiyon patatesli rosto
salata

ara:
4 kuru kayısı

akşam:
birkaç kaşık barbunya yemeği
1 tabak yoğurtlu biber

buraya kadar iyiydi..ah şu özgür yok mu..anne canım yaşpasta istiyor dedi..off çok güzel olmuş dedi..işte ondan sonrasını hatırlamıyorum

1.5 dilim pasta yemişim..özgür al şu tabağı önümden dedim..
yaklaşık kalori yine fena değil:1633

melek ne bacağın kalmış.ne başka bi yerin...3 te 1in gitmiş canım..maşallah
bi ara takım olarak kollarımızı,bacaklarımızı ölçmüştük:)sen de aylık böyle bi ölçüm yaparak farkı görebilirsin

Son düzenleme:
melek hakkaten ne bacagı ya,yok bacak macak vücudunla gayet dengelı senın gözüne öyle gelıyodur şimdi

gülnihal abla gelme oyunlara,para ver özgüre çıksın yesın gelsın:)
bu erkek mılletı zaten bayanların yoluna taş koymak için var büyügü küçüğü hep aynı:)
benım ufaklık yegende dıyo hala sana hamburger ısmarlıyım hemde cocuk menusu degıl valla baaakkk,param var merak etme,en buyugunden yıyebılrısın:)
kafa göz dalacaktımda neyse kıyamadım:)

esra işin en kötü yanı ne biliyormusun..pastanın kalanı hala dolaptave mesai az sonra bitecek......düşündükçe nasıl mutlu oluyorum

Son düzenleme:
esra işin en kötü yanı ne biliyormusun..pastanın kalanı hala dolaptave mesai az sonra bitecek......düşündükçe nasıl mutlu oluyorum

ahh akşama buzdolabıyla cenk var ozaman:)
akacak kan damarda durmaz ablam aklında kalacagına mıdende kalsın
yada özgür senden önce davranırsa sende elmaya falan talım edersın artık:)
bende yarına mantı açıcam mısafırım var:)

inşallah özgür önce davranıreve gidiyorum..iyi tatiller kızlaaarrr

neslihancımm inşallah 70 li rakamları göreyim ve 70 kg olayım bende fotolarımı sizin gibi paylasıcam.. teşekkür ederim canım....

ayyyyy melekçim süper fark var arada... ne bacagı hiçbirşey yok. benimde bacaklarımda kilolarım. ama inan yürüyüş işe yaramış cok güzel ve formda görünüyorsn inan. cok begendim..tebrik ederim... diyete bile gerek yok gibi duruyor son fotografında koru yeter ..bence fıstık gibisin

bende aynı pasta tatlı aklıma düşmeye görsün unutamıyorum yemeden.... bir çatalda olsa yiyorum.. tabi bir dilim yedigimde oluyordu tatlı tutkunuyum ben

ben özledim dön gel artık yeter bu izin...

tatlım sabah ki yeşil çayını geceye öğleden sonraya kaydır o zaman sabahtan direk diyet endeksli başlıyorsun bak sen okula gidiyorsun hem hareket ediyorsun hem beynen yoruluyorsun bitkinleşmeye başlarsın sabah zorla bal yada pekmez seni toparlar bende şekeri sevmiyordum onun için ılık suya ekliyordum sirke yada limonda olur sedacım bende eda :) kendini çok kasma sedacım sonra benim gibi menüyü küçülte küçülte kilo vermedikçe kafayı yer psikiyatrist yollarına düşersin onlarda sana kasma az yiyorsun ondan veremiyorsun derler öyleeee kalırsın :))))))) meyveleri arttıracağız gel söz ver bak bunun yararını çok göreceksin yanında havuç bile taşıyabilirsin. senin o az yediğin köfte eğer kafeteryanın ürünüyse o yağların neler olduğunu tahmin bile edemezsin biraz meyve asidi ver ki midene yağları çözebilsin...

bende eda güzelim 31 e gireceğim martta o tarihe kadar 30 um evliyim gıda müh. yim meyve suyunda çalışıyorum. herşeyi bilmeme rağmen kilo veremiyorum insülin direnci sahibiyim. birde pko var adet göremiyorum. 18 yaşımdan beri kullandığım doğum kontrol hapları sayesinde normal bayan kilosu değilde göbeğimde kolumda toplanmış inatçı yağlarım var. buranın demirbaşı olmaya adayım. yarışmaya antalyadan katılıyorum herkese başarılar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…