Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

selam kizceler nasilsiniz

neslihancim dün yazamadim masallah cok güzel farketmis verdigin kilo,darisi basima ins..

gülnihal abla döndün yine buralara sen 63 kilo degilmiydin kac kilo oldun?

benimde 6 ayim dolar dolmaz gelicem araniza ins..

ayyy kuzummm özledik seni inşallah at yoğunluğunu da dön aramıza

canım hoşgeldin:KK16::KK16:çokk teşekkür ederim,inş.devamıda gelicek,sen nasılsın ne zaman dönüceksinn:KK34::KK34:

banada kocişim faceden mavi gül göndermiş:KK1::KK1:bide dalga geçiyo kriz var gerçek gül yerine 1 kg kıyma alıyım yiyelim diyo :KK9::KK9:delüü:KK53:

:)))))))) haklı adam... ben hediye almadım kocama alsammıydı ki???? oda bana çanakkaleden birşeyler almış biblolar taşlı işlemeli ayna kol saati falan filan...

selam kızlar bugün çok acıktım nedense
çok koşuşturdum ondan herhalde bazen yiyemedigim ögünlerimde
oluyo yogurt o yüzdende olabilir çok yorgunum :KK43:

ben okuldaykene fix erken kalkardım. sabah elma sirkeli ballı ılık suyumu içerdim yürürdüm gelirdim ya ilk dersi kaçırırdım yada zorla yetişirdim :KK70: ama sabah sporu ve ballı sirkeli su beni dinç tutardı bilmiyorum hangisi... unuttuğum zamanlarda da paket ayran alırdım hep... yanlız yoğurt ayran derste çok mayıştırıyor ben elmayı kuru kayısıyı daha çok öneririm...

bu arada günaydın demeden başlamışım yazmaya günaydın kızlar hepinize inşallah tartı günümüz mutlu geçer :)

günaydın kızlar:KK3::KK3:hayırlı cumalar hepinize:KK16::KK16:

kilo bildirmimi yapayım

geçen hafta :77,3

bu hafta :76,7

nihayet artılar gitti,tekrar eskiye geçtim:KK34::KK34:nasıl bi bünyem varsa 1 haftada 2-3 kg alabiliyorum ama o kg yu vermem 2 haftama maloluyo:KK53::KK53:

***1.TAKIM 296.ETAP***

T_N ( 77,3 / 76,7 / 0,6 / 0,78% )
spirochet ( 87 / / / )
fitsema ( 77,5 / / / )
garden ( 85,5 / / / ) 293.etapta izne ayrılan üyenin kilosu 4 e bölündü
mlkfth ( 81,3 / / / ) geçen hafta bildirimde bulunmadığından kilosu 2 ye bölündü
fefilifa ( 75 / / / )
tasan ( 69,5 / / / )
ayluhmx ( 80,5 / / / )
sebnemguducu ( 62,6 / / / )

1.TAKIM ORTALAMASI :

***1.TAKIM 296.ETAP***

T_N ( 77,3 / 76,7 / 0,6 / 0,78% )
spirochet ( 87 / 86,5 / 0,5 / 0,57% )
fitsema ( 77,5 / / / )
garden ( 85,5 / / / ) 293.etapta izne ayrılan üyenin kilosu 4 e bölündü
mlkfth ( 81,3 / / / ) geçen hafta bildirimde bulunmadığından kilosu 2 ye bölündü
fefilifa ( 75 / / / )
tasan ( 69,5 / / / )
ayluhmx ( 80,5 / / / )
sebnemguducu ( 62,6 / / / )

1.TAKIM ORTALAMASI :

tamam ekledim kendimi yarım kilo yarım kilo napalım

günaydın edacım:KK16::KK16:bugün nasılsın:KK34:
ayrıca sende tekrar eksiye geçmişsin,inş.devamıda gelir:KK23::KK23:

yutkunamıyorum öksürüyorum evdeyim bugün hep yatıcam bitki çayı filan içeceğim.

eksiye geçtim güzelim ama zaten 3 gündür çorba içiyorum ben midemin indiğini içinin su ve çorbadan havuz olduğunun farkındayım ama neden yarım kilo yuhhhh yani bugün etli yoğurtlu patates yapacağım ben suyunu içerim. bakalım bu çorbanın etkinliği ne olacak :)

günaydın kızlar hayırlı cumalar olsun cümlemize.... nasılsınız özledim sizleri :KK16:

eksiye geçtim güzelim ama zaten 3 gündür çorba içiyorum ben midemin indiğini içinin su ve çorbadan havuz olduğunun farkındayım ama neden yarım kilo yuhhhh yani bugün etli yoğurtlu patates yapacağım ben suyunu içerim. bakalım bu çorbanın etkinliği ne olacak :)

edacım gecmış olsun canım...

bu arada tartıldım vee 77.2 kiloyum neka yavaş zayıflıyorum ben ya, yesem 3 gunde 5 kılo alırım :KK53::KK34:

hayırlı cumalar kızlar herkes burda ne güzel ben 69.3 kg. 200 gr gitmiş 69 u bu haftada göremedim :KK52::KK52::KK52::KK52::KK9::KK9:

canım dikkat et kendine,bu ara kimi görsem hasta,sanırım salgın var,kardeşimlerin evide komple hasta:KK50:
günaydın kızlar hayırlı cumalar olsun cümlemize.... nasılsınız özledim sizleri :KK16:

edacım gecmış olsun canım...

günaydın semacımm:KK16::KK16:
bu arada tartıldım vee 77.2 kiloyum neka yavaş zayıflıyorum ben ya, yesem 3 gunde 5 kılo alırım :KK53::KK34:

hehe bünyeler aynı semacım,2 gün diyeti bozsam hoopp 1 kg kesin alıyorum ama verirken mübarek gram gram gidiyo:KK1::KK1:

ne yapalım az gitsin kalıcı gitsin:KK34::KK34:

kızlar bu arada banada geliyolar galiba,az önce midem bulandı wc ye zor yetiştim,gözümden yaşlar geldi valla,sanırım midemi üşüttüm:KK53::KK53:

kızlar bu arada banada geliyolar galiba,az önce midem bulandı wc ye zor yetiştim,gözümden yaşlar geldi valla,sanırım midemi üşüttüm:KK53::KK53:

salgın var dikkat et havalar bir sıcak bir soğuk oluyor kendinize dikkat edin bksana edada hasta kaç gündür oda iyleşemedi

neslihaaaannnnnnnnnnnn
kızlarrrrrrrrrrrr
ben bu hafta dönüş yapayım dedım ama sabah tartılmayı unuttummm:KK43:
napcazzz
neslicim yapabılırsek bu haftada izinli olayım yapamazsak kılo bıldırmedı dıyelım
hay allah yaaa nasıl unutur atlarım böyle bişeyi anlamadımmm
çok üzüldümm

neslihaaaannnnnnnnnnnn
kızlarrrrrrrrrrrr
ben bu hafta dönüş yapayım dedım ama sabah tartılmayı unuttummm:KK43:
napcazzz
neslicim yapabılırsek bu haftada izinli olayım yapamazsak kılo bıldırmedı dıyelım
hay allah yaaa nasıl unutur atlarım böyle bişeyi anlamadımmm
çok üzüldümm

allah seni ne yapmasın emii:KK1::KK1:tamam şekercim bu haftada izinlisin o vakit,kilo bildirmedi yazamam,daha izinden dönemedinkii:KK34::KK34:

X