Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

evet canım ales ve dil istiyorlar.. ama benim durumum farklı biraz. ben herhangi bir yerde degilde izmir yada deniz kenarı olan bir yerde kadro almak istiyorum.. buda biraz özel şartlara giriyor. doktoraya başlarsam bu benim için ekstra artı olucak bu eylülde bende başvurucam inşallah :KK34:

ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy canım cok güzelleşmişsin maşşallah.. cok fark etmiş kilo:KK34:fıstık gibi olmuşsun.

tebrik ediyorum süper süper süperssssssssssinn:KK16::KK16:

hakkına hayırlısı güzelim olur inşallah... gel gel antalya da deniz kenarı :)

günaydın hanımlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

güzel bir günden herkese merhaba,gününüz coık güzel olsun içiniz sevgiyle huzurla aşkla dolsun
bugün herkes sevdigine ailesıne dostlarına biraz daha sıkı sarılsın
bu dünyayı sevgi kurtaracak...
hatta bide diyetlerimize sarılalım daha sıkı,o olmadan olmaz:))

Eklentiler

• $imagesCAN0NXYG.jpg
    $imagesCAN0NXYG.jpg
    8,5 KB · Görüntüleme: 25
tünaydın fıstıklar..hala cihaz ayarıyla meşgulüz..sayfayı açıp biraz okuyorum.biipp sesi:KK19:kapatıp kalkıyorum..dün eve gittiğimde başım ağrıyordu..mutfak dağınık,yemek yok,üstüne özgürün özel dersi var.hoca gelecek eve.daha doğrusu..o çöplüğe:KK1:bi namaz kıldım..turbo ayarına geçtim:KK9::KK9:mutfağı topla,ortalığı topla,yemek yap,oğlanı doyur:KK53:öğretmen geldiğinde fırında 1 tepsi poğaça bile pişiyordu:21:çalışan kadın olmak ne büyük özgürlük:KK24::KK24::KK24::KK24::KK52::KK52::KK52::KK52:

evet ablacim insaallah Rabbim hayirli vakitte hayirlisiyla versin kim istiyorsa :KK16:

:KK53::KK53: abla sen nerde calisiyon yahu

:KK1::KK1:

mezbaha gibi değil mi:KK52::KK52:laboratuvarda çalışıyorum elifcim

hadi 1 mart hedeflerimizi belirleyelim ben 68 olabilirsem inşallah

1 marta ben de 68 olabilir miyim ki...benim hedef te 68 olsun

Allah kolaylık versin güzelim... bende bugün evdeyim ama hiç umduğum gibi geçmedi bu güzel boş günüm. dün gece boğazım ağrımaya öksürmeye başladım. faranjitim gelmiş yine yutkunmakta zorlanıyorum. temizlik yaptım biraz hava mükemmel sıcak güneşli ama dışarı çıkacak halim yok hatta bugün nişan yıldönümüz eşim akşam nereye gidelim dedi aaaaa yok ben sana ellerimle hazırlarım dışarı çıkacak halim yok dedim. şimdi ellerimle hazırlamaya da halim yok ne pişirsem yawww...? öyle bitkinim ve durduğum yerde terliyorum :KK43: ama hasta olunca iyi kilo veririm ben çünkü yutkunamadığımdan çorba yerim genelde bugün sabah bile çorba yedim :KK56: birde faranjit için durmadan su iç diyor doktor içiyorum bakalım :KK43:

geçmiş olsun edacım..diyet yaparken iyileşmek uzun sürüyor.tecrübeyle sabit..boğazın için gargara al istersen..bu arada nice mutlu yıllara canım:nazar::nazar::nazar:

tünaydın kızlar kızımı doktora götürdüm ancak geldim.bugün biraz sessiziz galiba sabah iki dilim ekmek arası peynir yedim 1 litre su içtim 1 kupa yeşil çay içtim 30 dakika yürüdüm öğlen ne yesem bilemedim pirinç lapasımı yesem acaba

tünaydın kızlar:KK3::KK3:netimiz yoktu yeni geldi,ayy ne kadar alışmışız internete:KK53:

bu arada elifim,semacım,hülyacımm çok teşekkür ederim yorumlarınıza,inş.daha ince,daha güzel fotolar eklicem:KK34::KK34:

gülnihal ablamm sen görmedinmi resimleri bişey dememişinn:26::26:

edacımm sanada çok geçmiş olsun canım,çiçeklerini akşam gördüm çok hoş,Rabbim ağzınızın tadını hiç bozmasın

Son düzenleme:
düzene girdiğimize göre menülerimide verebilirim artık:KK56::KK56:

:KK56:dünki menüm:KK56:

sabah
1 elma
1 bardak süt
1 ç.k tarçın

ara
1 şişe soda+yarım limon
1 y.k kan üzümü

öğle
büyük kase ton balıklı salata
1 dilim ç.ekmeği
1 kase yoğurt

ara
1 şişe soda+yarım limon

ara
1 elma
1 grisini

akşam
1 kase mantar çorbası(içine 1 kaşık t.b.unu koydum)
salata,ayran

ara
yarım greyfurt
1 elma

3 litre su,2 bardak yeşil çay,1 fincan sade türk kahvesi

1 saat tempolu yürüyüş:KK76:

günaydın sabah kahvaltımı yaptım 12 gibide 3 köfte 1 dilim ekmek yedim
saat 3.30 4 gibi tostumu yiyicem şu anda 1 litrelik suyum elimde yudumluyorum :KK70:
herkese iyi forumlarr

bugün için planlar,yemekler varmı kızlar
yada akşam yemege falan cıkıcak olanlar??

hemen herkes evli gerçi ama olsun,özel günleri yaşatmak lazım:)

valla biz hediyelerimizi taa pazar gününden almıştık:KK1::KK1:ikimizde birbirimize deri mont aldık:KK34:

akşamda yemeğe gidicez her zamanki yerimize,belkimm kocacımm bide gül alır:KK69:sonrası evde kutlama:KK23::KK23:

sizde varmı proğram esracım:KK23::KK23:

sevgililer gününüz kutlu olsun kızlar.eşim beni yemeğe götürecekti ama ben istemedim diyet gitmesin diye .şimdi dışarı çıkınca tutamam kendimi yedikçe yerim en iyisi evde yemek

sevgililer gününüz kutlu olsun kızlar.eşim beni yemeğe götürecekti ama ben istemedim diyet gitmesin diye .şimdi dışarı çıkınca tutamam kendimi yedikçe yerim en iyisi evde yemek

aaa niye öyle düşünüyosunki özlemcim,valla ben dışarıda yediğim zaman daha rahat oluyorum diyet açısından,ızgara tavuk,salata bide yanına ayran ohhh mis gibi:KK34::KK34:

selam kizceler nasilsiniz

neslihancim dün yazamadim masallah cok güzel farketmis verdigin kilo,darisi basima ins..

gülnihal abla döndün yine buralara sen 63 kilo degilmiydin kac kilo oldun?

benimde 6 ayim dolar dolmaz gelicem araniza ins..

valla biz hediyelerimizi taa pazar gününden almıştık:KK1::KK1:ikimizde birbirimize deri mont aldık:KK34:

akşamda yemeğe gidicez her zamanki yerimize,belkimm kocacımm bide gül alır:KK69:sonrası evde kutlama:KK23::KK23:

sizde varmı proğram esracım:KK23::KK23:

yok canım aksama evdeyız kısmetse,öglen geldı kocacık yemege gittik bana sarı bigül almış:)kendıymış daha ne istiyomuşum:)
bende sweet gömlek falan aldım aksama hedıyesını verıcem ama o bana bişi aldımı bılmıyorum süprüssss:)
çiçek yollayacaktım ama ne gerek var cıcege verecegın paraya ınsan bişey alır vs dedı yok yok ıyıkı yollamamışın dedım:)
oyuzden bişey aladabılır almayadabılır muamma şuan:)

selam kizceler nasilsiniz

neslihancim dün yazamadim masallah cok güzel farketmis verdigin kilo,darisi basima ins..

gülnihal abla döndün yine buralara sen 63 kilo degilmiydin kac kilo oldun?

benimde 6 ayim dolar dolmaz gelicem araniza ins..

canım hoşgeldin:KK16::KK16:çokk teşekkür ederim,inş.devamıda gelicek,sen nasılsın ne zaman dönüceksinn:KK34::KK34:

yok canım aksama evdeyız kısmetse,öglen geldı kocacık yemege gittik bana sarı bigül almış:)kendıymış daha ne istiyomuşum:)
bende sweet gömlek falan aldım aksama hedıyesını verıcem ama o bana bişi aldımı bılmıyorum süprüssss:)
çiçek yollayacaktım ama ne gerek var cıcege verecegın paraya ınsan bişey alır vs dedı yok yok ıyıkı yollamamışın dedım:)
oyuzden bişey aladabılır almayadabılır muamma şuan:)

banada kocişim faceden mavi gül göndermiş:KK1::KK1:bide dalga geçiyo kriz var gerçek gül yerine 1 kg kıyma alıyım yiyelim diyo :KK9::KK9:delüü:KK53:

aaa niye öyle düşünüyosunki özlemcim,valla ben dışarıda yediğim zaman daha rahat oluyorum diyet açısından,ızgara tavuk,salata bide yanına ayran ohhh mis gibi:KK34::KK34:

dışarıda yiyince ben biraz abartıyorum kendimi tutamıyorum madem dışarda yiyecem ozaman rejimi bozayım diyorum tatlı tuzlu yağlı ne bulursam yiyorum sonrada onları geri verecem diye uğraşıyorum en güzeli evde yemek

canım hoşgeldin:KK16::KK16:çokk teşekkür ederim,inş.devamıda gelicek,sen nasılsın ne zaman dönüceksinn:KK34::KK34:

banada kocişim faceden mavi gül göndermiş:KK1::KK1:bide dalga geçiyo kriz var gerçek gül yerine 1 kg kıyma alıyım yiyelim diyo :KK9::KK9:delüü:KK53:

6 ayim dolunca gelicem ins canim

selam kızlar bugün çok acıktım nedense
çok koşuşturdum ondan herhalde bazen yiyemedigim ögünlerimde
oluyo yogurt o yüzdende olabilir çok yorgunum :KK43:

günaydın sabah kahvaltımı yaptım 12 gibide 3 köfte 1 dilim ekmek yedim
saat 3.30 4 gibi tostumu yiyicem şu anda 1 litrelik suyum elimde yudumluyorum :KK70:
herkese iyi forumlarr

güzelim sen okulada gidiyorsun yoruluyorsun çantanda ara öğün yapacak şeyler taşımalısın elma kuru kayısı kuru incir süt hadi hiç olmadı paket ayran iç menüler güzel ama belki ara öğünler olmadığından kilo vermen zor olabilir... çünkü okulda farketmeden zaman geçiyor aç olduğunu çok anlamıyorsun ama akşam anlaşılıyor. ayrıca da 3-4 gün sonra bitkinleşmeye başlıyorsun... bende öyle olurdu :KK43:

ben çok hastaydım 13 şubat ta istedi eşim dışarda yiyelim diye ben halim yok dedim. oda çiçeğiyle gelmişti sevindirik oldum :KK70: 14 şubat ise dün akşam daha kötü geçti öyle bir yağmur yağıyordu ki burda deli gibi dolu ve yağmur şimşekler filan zaten halimde yoktu havayı mazeret ettik. yemeği yedik elektrikler kesildi çok güzel oldu :KK70: sonrada uyumuşuz. yemek planımı ise sormayın benim menü yine çorbaydı... eşime sabah bugün ne çorbası yapayım dedim yine mi çorba var dedi :KK9: pek özel yaşayamadık dün akşamı artık düzelirsem telafi gecesi yaparız napalım...

X