Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

aaaa ben bu resımlerı sılemıycekmıyım şimdi yaa
30dk içinde mesaj düzenlemesı yapılabılıyo dıye bılıyodum ama ben

canımmm o nasıl güzel bi dilektir öyle,kocaman amin inş.:KK16::KK16:

pozitiflikte valla ben senin eline su dökemem edacım:KK16::KK16:

bugünde pozitif pozitif burnumu çekiyorum ayyy ben iyice hasta oldum sanırım mekik çektim çamaşır serdim. biberiye yağı gene kısmet olmadı mutfağa gidip arayana kadar jelden sürdüm ay başımıza ne geldiyse bence bu üşengeçlikten geldi...

aaaaa madem elinde var sür... ben genelde mekik çekiyorum sonrada sürüp bir güzel masaj yapıyordum... ayrıca elinde hotjel varsa kol altı sarkmalarına çok iyi bu jeller bilmiyorum oda öyledir herhalde... bak şimdi aklıma biberiye yağım geldi 6 ay olacak nerdeyse sürmüş değilim ne hevesle aldıydım oda zayıflatıyor diye ben 15 dk yokum mekik çekeyim bir güzel yağımı süreyim sonrada masaj

bu arada unutmadan hepinize benden koca 1 kupa su... afiyet olsun hadi kızlar fondip :)

kız biberiye yağı ne işe yarıyor bendede var nasıl kullanıyon

en son 87 yim değiştirmek istemiyorum çizelgemi :KK43: yeni gelen kızlar dan birisi çizelgeyi soruyordu yapabildimi acaba??? sedaydı galiba?? Graphical Tickers and Trackers: Weight Loss, Trying To Conceive, Pregnancy... buraya gir weight loss u seç resimlerden seç next de track dediği yere weigth işaretle sonra weight measurements de kilogramı işaretle target hedefin start başladığın kilo current şimdiki kilon tartıldığın tarihi yaz altta bmı yeri var orda SI uniti seç doldur boyunu filan bitti. :)

Kimse kilo çizelgesinden anlamıyo galiba hiç
kimse cevap vermemiş

canım sende geçmişe pek bakmıyosun galiba,bak edacım cevap vermiş:KK34::KK34:

bugünde kaçamak yapmadım çok şükür 3 litre su içtim 2 kupa yeşil çay içtim 30 dakika yürüdüm akşamda canım tatlı istiyo onun için müsli yiyecem kkuru meyveli benim tatlı ihtiyacımı karşılıyor bide esmer şeker aldım ama kalorisi pekte az değilmiş arada kahveme 1 tane atıyorum kahveti şekersiz içemiyorum

anlatım için teşekkür ederim geçmiş sayfalara baktım ama
görememişim demekki resimler falan vardı yukarı kaydı herhalde
kusura bakmayın

Kimse kilo çizelgesinden anlamıyo galiba hiç
kimse cevap vermemiş

kızzz niye cevap vermeyelim Aşk olsun

yeni gelen kızlar dan birisi çizelgeyi soruyordu yapabildimi acaba??? sedaydı galiba?? Graphical Tickers and Trackers: Weight Loss, Trying To Conceive, Pregnancy... buraya gir weight loss u seç resimlerden seç next de track dediği yere weigth işaretle sonra weight measurements de kilogramı işaretle target hedefin start başladığın kilo current şimdiki kilon tartıldığın tarihi yaz altta bmı yeri var orda SI uniti seç doldur boyunu filan bitti. :)

bak bunu yazdıydım ben yazdım diye tekrar kimse yazmamıştır... üstünede çok konuştuk görmedin herhalde...

bugünde kaçamak yapmadım çok şükür 3 litre su içtim 2 kupa yeşil çay içtim 30 dakika yürüdüm akşamda canım tatlı istiyo onun için müsli yiyecem kkuru meyveli benim tatlı ihtiyacımı karşılıyor bide esmer şeker aldım ama kalorisi pekte az değilmiş arada kahveme 1 tane atıyorum kahveti şekersiz içemiyorum

esmer şekere dikkat edin güzelim göresellik için yıllar önce ben karamelize edilerek yapıldığını biliyordum. karamelize oluncada sonuçta ateşte kararması kanserojen maddeyi artırıyor. ama son zamanlarda işlem görmemiş şekerde esmer şeker olarak çıktı piyasaya benimde markette dikkatimi çekmedi hiç bundan sonra bakarım. aralarında kalori farkı yok işlem görmemesi sadece artısı ama kalori değeri olarak çokta farklı değil... ahhh ahhhhhh eskiden kahvemi çikolatasız yanında lokumsuz içmezdim şimdi sade kahve alışırsın güzelim

ayhhh ne hapşurdum yaaa iyiden iyiye hasta oluyorum sanırsam :KK43:

bugün nişan yıldönümümüz ben gidip yemek hazırlayayım tavuk yapmaya karar verdim teflonda yağsız kızartıcam ama beklettiğim harcına 1-2 kaşık zeytinyağı koyduydum.

menümüde yazıp çıkayım.

sabah: mercimek çorba

ara: portakal

öğle: diyet peynirli sandviç + tere

ara: 1 muz

akşam: tavuk but benimkinin derisini soydum öyle pişicek :) + mercimek çorba + ayran + salata

ara: inşallah eşim eli boş gelir öyle olursa tarçınlı süt, gelmezse yandım çünkü canım tatlı çekiyor :KK43:

kızzz niye cevap vermeyelim Aşk olsun

yeni gelen kızlar dan birisi çizelgeyi soruyordu yapabildimi acaba??? sedaydı galiba?? Graphical Tickers and Trackers: Weight Loss, Trying To Conceive, Pregnancy... buraya gir weight loss u seç resimlerden seç next de track dediği yere weigth işaretle sonra weight measurements de kilogramı işaretle target hedefin start başladığın kilo current şimdiki kilon tartıldığın tarihi yaz altta bmı yeri var orda SI uniti seç doldur boyunu filan bitti. :)

bak bunu yazdıydım ben yazdım diye tekrar kimse yazmamıştır... üstünede çok konuştuk görmedin herhalde...

vallahi görmedim görsem hemen yapışırdım hehe teşekkür ederim yaptım
diyet nasıl gidiyooo :KK70:

:KK23:slm kızlar nasılsınız .....

bu gun spordan geldim girdim ama yazamadan çıkmam gerektı :KK34:

menüm:KK56:

2013-02-13 tarihli kaloricetvelinizMiktarKalori

[1]Mantı0.50 PORSİYON245

[2]Tavuk Sote0.50 PORSİYON115

[3]Marul Salata1 PORSİYON93

[4]Ezogelin Çorbası1 PORSİYON140

[5]Portakal1 ADET50

[6]Sütaş Ayran1 200 ml76

[8]Elma1 ADET60

[9]Çavdarlı Ekmek2 DİLİM110

[10]Maydanoz20 gr8

[11]pınar Labne Light20 GRAM28.84

[12]Yeşil Zeytin3 adet21

[13]Süzme Peynir20 GRAM19.4

Toplam :1126.24 kal.

bol su .... 2 fincan bıtkı çayı :nazar:... 100 dak. spor 45 dak yürüyüş:KK8::KK9:

kız ne güzel olmuşun sen böyle yüzün bile değişmiş küçülmüş... :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Eki Görüntüle 632102 bugünki halim 77 kg

Eki Görüntüle 632100 diyete başlamadan önceki halim 88 kg

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: neslim maşallah sana çok fark etmiş verdiğin kilo ... yüreğinin güzelliği yuzune yansımış canım :KK16: ...ayy pek heveslendim 75 olım bende resım eklıcem :KK34::21::KK12:

bu arada esracım resımlerı sılememışsın canım o yuzden eklemıyorum sende fıstık gıbı çıkmışsın ...gözlerınden enerjın öyle bellı kii....:KK23:fıldır fıldır bakıyon kız :KK16:

yüksek lisans için birde bu sene atamalara baktım öğretim görevlisine yüksek doktora istememişler direk ales ve kpds yada üds istemişler oda bana gaz verdi

evet canım ales ve dil istiyorlar.. ama benim durumum farklı biraz. ben herhangi bir yerde degilde izmir yada deniz kenarı olan bir yerde kadro almak istiyorum.. buda biraz özel şartlara giriyor. doktoraya başlarsam bu benim için ekstra artı olucak bu eylülde bende başvurucam inşallah :KK34:

Eki Görüntüle 632102 bugünki halim 77 kg

Eki Görüntüle 632100 diyete başlamadan önceki halim 88 kg

ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy canım cok güzelleşmişsin maşşallah.. cok fark etmiş kilo:KK34:fıstık gibi olmuşsun.

tebrik ediyorum süper süper süperssssssssssinn:KK16::KK16:

günaydın kızlar

dün akşam eşim tatlı getirmemişti. eşşek sıpam elinde çiçeğiyle geldi ayyy ne sevindim anlatamam en azından yiyecek birşeylerle gelmemiş sadece akşam bitki çayı içtim boğazım için tatlı kaşığının ucuylada bal ekledim... başka hiç birşey yok. akşam yemeğinde de sadece çorba içebildim :) birde ayran... çok hastayım çoook

X