Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

edacımm geçmiş olsun canımbu aralar herkes hasta,bizi bu havalar mahvetti valla

esraaa ohh seni tekrar azimli görmek çokk güzel

yav bu arada 2 saattir resim eklemeye çalışıyorum olmuyo bi türlü

kendime koyduğum hedefim 83 şu 84 ün altına bir inemedim 85-84 oluyorum sonra yine artıya kırıp bu zinciri 83 olacağım ya 1 mart ya 23 mart (doğum günüm de :)

abımle aynı gün senı koçç seniii:)
edacım 1 mart hadı neysede 23 marta 2-3 kılo cok az bı hedef degılmı yahuu
son bıldırımde kactın bılmıyorum ama 85 desek cizelgene bakıp 3 kılo 23 marta cok az hedef olmazzz hayatta olmaz 80i yaparsın sen dogumgününde

edacımm geçmiş olsun canımbu aralar herkes hasta,bizi bu havalar mahvetti valla

esraaa ohh seni tekrar azimli görmek çokk güzel

yav bu arada 2 saattir resim eklemeye çalışıyorum olmuyo bi türlü

ben azımlıyım neslıcım saolasınnn,benım kafam rahatlayınca direk yogunlasıyorum diyete
bide bebek düşüncesi degişik bişeymiş acaba diyorum benden anne olurmu dıyorum,sonra kendıme bakıyorum yok yok bu halde olmaz dıyorum:)
zayflamam lazımmmm

vaaaaawwwwwwwwwwwwwwww süper gözüküyorsun nesli ne kadar zayıflamışsın tebrikler allah nazardan saklasın

vaaaaawwwwwwwwwwwwwwww süper gözüküyorsun nesli ne kadar zayıflamışsın tebrikler allah nazardan saklasın

ayy teşekkür ederim özlemcimmdaha yolumm çok uzun,verilecek 12 kg var,inş.onuda verip bi öncesi sonrası daha yapıcam

bu arada kızçeler diyetisyen bana bu hafta kamp diyeti verdisizede yazayım belki faydalanan olur

kahvaltı :

son 3 gün :1 yumurta+1 dilim ekmek+3 zeytin
haftada 2 gün :3 yk lor+1 tk bal+1 dilim ekmek
haftada 2 gün :1 bardak süt+1 elma+1 çay kaşığı tarçın

ara: 1/2 limon+1 şise soda+2 ad kuru kayısı

öğle : 2 dilim esmer ekmekle yapılmış sandviç+1 kutu ayran
bol yeşillik+1 yumurta büyüklüğünde tavuk+ton balığı (sandviçin içine)

ara: 1/2 dilim limon+1 şise soda

ara:1 elma+1 galeta

ara : 1 fincan sade kahve

akşam :

son 3 gün : 2 yumurta büyüklüğünde ızgara tavukgöğüs
haftada 2 gün :2 avuç kadar brokoli veya karnabahar haşlama
haftada 2 gün : çorba

(akşam öğünlerinde 1 dilim ekmek+bol salata+3 yk yoğurt her menüye eklenecek)

ara : 1/2 nar veya 1/2 greyfurt+1 elma

ara: 1 fincan kiraz sapı+1 galeta

evet esram bacaklarım zayıftır benim,popo desen oda pek yok,dediğin gibi tek sorun göbek mide,hee bide göğüs

aslında mekik aleti ayağımın altında duruyo eşim çıkardı her akşam sabah yapıyo,malum ondada göbek aldı başını gidiyo
bende başlasam iyi olucak

en son 87 yim değiştirmek istemiyorum çizelgemi yeni gelen kızlar dan birisi çizelgeyi soruyordu yapabildimi acaba??? sedaydı galiba?? Graphical Tickers and Trackers: Weight Loss, Trying To Conceive, Pregnancy... buraya gir weight loss u seç resimlerden seç next de track dediği yere weigth işaretle sonra weight measurements de kilogramı işaretle target hedefin start başladığın kilo current şimdiki kilon tartıldığın tarihi yaz altta bmı yeri var orda SI uniti seç doldur boyunu filan bitti. :)

pardon esracım nerde kaldıydım ben kız şurda şubatın bitmesine ne kaldı bende insülin direnci var zaten veremem kolay kolay tam 4 kilo vereceğim 1 ayda dile kolay yeni bir programa yazıldım belki onunla verebilirim yoksa 4 kilo için 1 ayda kendime bile güvenmem ben LPG diye bir cihaza gireceğim ilk seansımı 21 ine almıştım ama gıda fuarı var ve şirket hergün ordasın dedi belki ay sonuna erteleyebilirim. ama LPG den ümitliyim inşallah etki eder de sesin dediğin gibi 80 olurum ahhh ahhhhhhhhhh keşke

kızzz yürüyüşe önem verdin de bacakların ondan mı incelmiş...? normalde de incedir ama sanki 2 resim arasında bacaklar da gitmiş... benim diyetisyen yürümeyi durdurup spora yazdırttı ya beni bacaklarda birşey yok yürüme üst kısmı eritelim dedi erimiyor oda of offf bende masaj aleti almıştım ona başladım birde jel aldım xtra gel onu sürüp sonra masaj aletiyle üstünden geçiyorum. tabi bunu 3 gündür yapıyorum hatta dün akşam hastayım diye yapamadım aklıma gelmişken şimdi yapayım

işte benım feci resımlerımdenn:))

silicem sonra:)

Eklentiler

• $volki tolki volki 071.jpg
    34,7 KB · Görüntüleme: 20
  • $SDC15843.jpg
    56,8 KB · Görüntüleme: 25
  • $Image.jpg
    48,5 KB · Görüntüleme: 28
  • $esra6.jpg
    70,4 KB · Görüntüleme: 23
  • $SDC15847.jpg
    37 KB · Görüntüleme: 29
  • $SDC15843.jpg
    81,9 KB · Görüntüleme: 17

valla mekık birebir göbek derdıne bende başlıyım dur bu aksam mekığe

yok olursun olursun umutsuzluk yokkkk yaza bomba olcaz bombaaa

kıskandım neslıcım resım ekledım bende ama pcdekılerden

olabilir edacım,tek yaptığım spor yürüyüş zaten,normeldede çok kalın değildir zaten bacaklar ama yürüyüşle biraz daha inceldiler sanki

bendede hotjel var geçen sene kullanmıştım acaip yakıcı bişey,aslında faydasıda olmuştu ama sürmeye üşeniyom,tekrar başlasammı ne

işte benım feci resımlerımdenn:))

silicem sonra:)

kızzz maşallah o nasıl bir yüz güzelliğidir

neslide sende nasıl pozitif bakıyorsunuz yüzünüz güldüğünde insan başka yere bakmıyor

ayyy Allahım inşallah sizin güzelliğinizde bıcırıklar nasip eder...

esrammm neden feci dedin kuu,bence boylu poslu gayet hoşsun bebeğim

ayrıca kilonu hiçç göstermeme gibi bi avantajın var

boy avantajmı dezavantajmı ben çözemedım hala:)
o arkadaslarımla olan resımlerde çömelmeye calışıyorum farkettıysenız:)hayatım böyle geçti:)
cok tesekkur ederımmm,gülünce agzım ayrılacak kadar gülüyorum edacımm içten gelen bişey heralde,ama somurttugumdada tam tersi:)
cok tesekkur ederım

canımmm o nasıl güzel bi dilektir öyle,kocaman amin inş.

pozitiflikte valla ben senin eline su dökemem edacım

aaaaa madem elinde var sür... ben genelde mekik çekiyorum sonrada sürüp bir güzel masaj yapıyordum... ayrıca elinde hotjel varsa kol altı sarkmalarına çok iyi bu jeller bilmiyorum oda öyledir herhalde... bak şimdi aklıma biberiye yağım geldi 6 ay olacak nerdeyse sürmüş değilim ne hevesle aldıydım oda zayıflatıyor diye ben 15 dk yokum mekik çekeyim bir güzel yağımı süreyim sonrada masaj

bu arada unutmadan hepinize benden koca 1 kupa su... afiyet olsun hadi kızlar fondip :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…