Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

19 günlük igdaş faturam 200 tl gelmiş yuhh diyorum...
hem açılışta 395 tl öde hem 4 taksıt olarak 95er tl güvence bedelı öde
bu ne yaaa

yuhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh biz klima elektrik kullanıyoruz ısınırken o kadar fatura 2 ayda geliyor bak sen igdaşa :KK20:

Selam kızlar nasilsiniz?
Hastanedeydim diyetisyenimle konuştum 1 hafta eski listene devam et haftaya bastan başlayalım dedi rahatladım
Kadın doğumcum hersey normal dedi sanırım bu hafta tüp bebek Prof. İle görüşeceğim :18: çok heyecanliyimmmmmm :KK52:

ayyy hadi hayırlısı güzelim sana da dua edeceğim. gerçi 1. takımın tüm hatunlarına bebiş isteyeceğim ben yarın fetih suresi oku dediydi yarın evde olacağım okuyayım...

yerleştım canım cok sukur
ufak tefek eksıklıkler duvar raf montajları vs daha duruyo ama yapılacak işte yavas yavas
zor ama keyıflıymıs:)
bı saat göstermeye calıstım az önce size ama acılmadı tekrar denıycem
antre için,nasıl olur sizce,kapı girişine direk

bu sefer açıldı çok güzelmiş bence çok hoş olur kolidor un başlangıcına filanda olabilir tabi hemen kapı girişinden başlıyorsa... yoksa antre güzel olur...:nazar:

yinemi üstüste çok yazdım bende bir oturuyorum sağ baştan cevap yazıyorum sonra direk üretime bu ara yoğunluktan bittim ben yawww neyse bir içeriyi kolaçan edeyimde geleyim...

ay sınav dedikçe bana da geliyorlar :KK43: benimde çalışmam lazım tabi senin kadar mühim bir durumda değilim Allah yardımcın olsun güzelim. önemli değil 2 ay sonra hiçbir sıkıntın kalmaz bizim amacımız ay girelim dedikodu yapalım değil diyette neler yapıyoruz nasıl veriyoruz konuşalım ve kilo verelim sen diyetine uy kilo verde sonra anlatırsın neler yaptığını...

sagol edacım :) sen sınava yüksek lisans içinmi gireceksin ? hayırlısıyla inşallah güzel bir şekilde son bulur sınav :) ben girecegim elimden geldigince zaten.. istesemde kopamıyorum merak ediyorum sizleri:KK16:

19 günlük igdaş faturam 200 tl gelmiş yuhh diyorum...
hem açılışta 395 tl öde hem 4 taksıt olarak 95er tl güvence bedelı öde
bu ne yaaa

canım bukadar cok gelmesi normal degil 19 günde.. bence araştırın sorun gidip ne ne degildir ögrenin en azından neden bukadar ödediginizi bilin...:KK53::KK52:

selamlar bu arada adım seda kekek başlık bugün
cidden çok hızlı her zaman böyle olur inş yeşil çayımı aldım yudumluyorum şimcik
birazdan salata yapmaya gidicem :KK43:

evet elma dıyetımın 1.günü şuana kadar başarıyla geçti

sabah kepek ekmek beyaz peynırli tost yemiştim
sonrasında 5-6 tane fındık ara ögün olarak
ve busaate kadarda yeşil elma
akşam eve gidince spor yapıcam
aslında evde sebze yemegım var diyete gayet uygun ya yogurtla onu yerim yada yıne elma..
ama ılk günün günahı olmaz elma dıyetı dıye sebzede yemıycek degılız yaa:)
sebzemı yıyım ben en ıyısı:)

günaydın kızçelerim:KK3::KK3:nihayet gelebildimm:KK23::KK23:

çokk ihmal ettim burayı biliyorum ama elimde olmayan sebeplerden dolayı oldu,neyseki herşey düzene girdi,artıkk buradayımm:KK76::KK76:

daha aktif bi takım olucaz kızlar,bunun için herkes elinden geldiğince forumda olsun,eski günlerdeki gibi sohbetlerimizi yoğunlaştıralımm:KK34::KK34:

yaz kapıda:KK52::KK52:ve bizim daha verilecek çokk kilomuz var,kaçamakları,artıları,olumsuzlukları bugün kenara bırakma günü,yepyeni bi sayfa açıyoruz ve dört elle diyetimize sporumuza sarılıyoruz,ben dünden itibaren tekrar düzenli spora diyetime başladım,vee bu sabah güne acaip enerjik başladım:KK76::KK76:

uzun zamandan sonra erken kalktım,saçlarımı jöleledim,dalga dalga pek hoş oldu,sonra makyajımı yaptım,siyah dar pantolon,üstüne siyah bluz ve topuklu ayakkabı kendimi çok daha iyi hissetmeme neden oldu:21::21:

hadi bakalım sizde gelin yamacımaa ve enerjimden alın kızlarcımm:KK16::KK16:

gülnihal abla,esra,eda,elif,melek,sema,özlem,hülya,şebnem ve yeni gelen arkadşımız sedaa öpüyorumm hepinizii:KK54::KK54::KK54:

nazlıcımm :KK16::KK16:seni görmekte çok güzel,oyy çok şükürki herşey yolundaymış,Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin oğluşunu:emir_bebek:,ne güzel bilinçli bi anne adayı olarak kilonda gayet güzel,doğumdan sonra burdasın ama sanırım verilecek pek kilon kalmayacak:KK34::KK34:

meleğimm özledik kuşum seni,maalesef geçen hafta herkes te bi nazar vardı inş.bu hafta daha iyi olucaz

canım icra servisi haciz deyince bi tuhaf oldum,malum biz bu ara çok haşır neşir olduk,hep yüzü soğuk geliyo o servistekilerin bana nedense:KK53::KK53:

eminecim yok be gülüm geçen haftanın artıları onlar,hala 500 gr artıdayım,bakalım inş.bu hafta gider,bu arada sende harikasın canım,en kısa zamanda tekrar 60 lı rakamları görücen eminim:KK34:

canım meraba,ben takım kaptanı neslihan:KK42::KK42:

aslında genelde takımlara yarışmacılar çağırılır ama sen kendin gelmişsin,ee ne diyelim hoşgeldin sefa getirdin:nazar::nazar:
öncelikle seni bi tanıyalım,kimsin,nerelisin,kaç yaşındasın:KK34::KK34:

birde takımımızın daha doğrusu bütün takımların kuralları var,yeni gelen yarışmacılar için 2 hafta deneme süresi var,bu sürede bol paylaşım,takım uyumu ve kilo vermene göre listeye alınıyosun,cuma günleri bildirim günümüz,en geç öğlen 1 e kadar kilonu bildirmen gerekiyo,azmin bol olsun tatlım:KK16::KK16:

sanırım hepimizde aynı sorun var şebnemci,neyse burdan kopmayalım yoksa dağılıyoruz canım:KK34::KK34:

günaydınn gülnihal ablam:KK16::KK16:en az 1 kg benimde bu hafta hedefimde,çokk cozuttm hafta sonu,acilen toparlanmam lazımm:KK53::KK53:

hafta sonu çok kötü geçti ya eşim yoktu perş az yedim cuma otobüste yoldaydım. ay bir zayıf hissettim kendimi göbek filan dümdüz. o gazla azıcık yesem birşey olmaz dedim. cuma akşam otobüsten direk düğün öncesi eğlenceye gittim az yediğimi düşünüyordum ama hadi bunun tadına da bak filan dediler galiba yemişim biraz yinede azdı. sonra cmrt sabahı kahvaltıda çozuttum aman kahvaltı sonuçta nolacak dedim yedim. oda hadi neyseydi. sonra eşim müşterilere çıktı bende otelde ohhhhhhhhh yattım tv izledim ders çalıştım. yemek yiyeyim dedim öğle eşim hadi alayım beraber yiyelim dedi. gittik hafif olacak dedi balık yedik ama ege nasıl bir yerdir herşey zeytinyağında yüzüyor. tabi bunu salatayı bitirince farkettim. sonra üstüne balığı yedim hadi neyse akşam yemem dedim. akşama düğüne de gideceğiz oynarım eritirim diye düşünmüştüm :KK43: 1 saat kadarcık yürüdüm. otele gittim yine yattım. sonra düğüne gitmeden birşeyler yiyelim dedi eşim kendi acaip acıkmış anam ocakbaşına gittik ben yemicem diye salatayla ekmek yedim eşimde hiç sesini çıkarmıyor böbrek söyledim sana dedi bende zaten yemem dedim daldım salataya közlenmiş kırmızı bibere tam doydum yemek geldi. öyle güzeldi ki neler neler söylemiş böbrekle alakası yok bir yedik bir yedik çok güzeldi dayanamadım. sonra düğüne gittik arka bir masaya gittik kalkıp oynayamadan eşim hadi kalkalım izmire gidicez dedi kalktık. yani tüm kilolar bana yadigar kaldı. hatta 1 tane pastadan al bari dediler onu da yedim ah ben ah ben :KK5: şimdi bir göbek çıktı deli gibi. dün akşamda dönerken yolda yedim uuuuuuuuuuuuuuuuuuuu saldım gitti yani hafta sonu... ayrıca salata yiyorum diye içimi rahatlatırken böyle şişmemin tek suçlusunu ben zeytinyağına buldum :KK20: sanırım günah keçim o benim yinede etkili eleman....:KK30:

ben geldimmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
yine millet nerede yaaa
kızz o esra nerdee yolcam onu.

günaydın kızçelerim:KK3::KK3:nihayet gelebildimm:KK23::KK23:

çokk ihmal ettim burayı biliyorum ama elimde olmayan sebeplerden dolayı oldu,neyseki herşey düzene girdi,artıkk buradayımm:KK76::KK76:

daha aktif bi takım olucaz kızlar,bunun için herkes elinden geldiğince forumda olsun,eski günlerdeki gibi sohbetlerimizi yoğunlaştıralımm:KK34::KK34:

yaz kapıda:KK52::KK52:ve bizim daha verilecek çokk kilomuz var,kaçamakları,artıları,olumsuzlukları bugün kenara bırakma günü,yepyeni bi sayfa açıyoruz ve dört elle diyetimize sporumuza sarılıyoruz,ben dünden itibaren tekrar düzenli spora diyetime başladım,vee bu sabah güne acaip enerjik başladım:KK76::KK76:

uzun zamandan sonra erken kalktım,saçlarımı jöleledim,dalga dalga pek hoş oldu,sonra makyajımı yaptım,siyah dar pantolon,üstüne siyah bluz ve topuklu ayakkabı kendimi çok daha iyi hissetmeme neden oldu:21::21:

hadi bakalım sizde gelin yamacımaa ve enerjimden alın kızlarcımm:KK16::KK16:

gülnihal abla,esra,eda,elif,melek,sema,özlem,hülya,şebnem ve yeni gelen arkadşımız sedaa öpüyorumm hepinizii:KK54::KK54::KK54:
gunaydinnnnnnnn fistikimmmmmmmm :KK16::KK16:
bugun cok iradeli olacagim diye soz vermistim simdi senin enerji dolu mesajini gorunce daha da bi iradeli olcam sankim :KK1:

sabah
2 kasik cokelek
2 dilim cavdar ekmegi
5-6 siyah zeytin
3-4 yesil zeytin
3-4 ceri domates
roka
sinamekili limonlu yesil cay

simdi suyumu aldim yanima 1 litrem bitti :KK76::KK76:

bugun kizlarla altin günümüz var disarida yicez orada da izgara biseyler yerim salata ile aksam da pirasa ve mercimek corbasi ve yogurt tamam :KK34:
günayyydıııınnnn gününüz güzel olsun inşallah :KK52::KK52::KK9:
gunaydin ortikimmmmmm napcaz biz bu ortikligi nasil yapalim bi onerin var mi

Son düzenleme:
gunaydinnnnnnnn fistikimmmmmmmm :KK16::KK16:
bugun cok iradeli olacagim diye soz vermistim simdi senin enerji dolu mesajini gorunce daha da bi iradeli olcam sankim :KK1:

sabah
2 kasik cokelek
2 dilim cavdar ekmegi
5-6 siyah zeytin
3-4 yesil zeytin
3-4 ceri domates
roka
sinamekili limonlu yesil cay

simdi suyumu aldim yanima 1 litrem bitti :KK76::KK76:

bugun kizlarla altin günümüz var disarida yicez orada da izgara biseyler yerim salata ile aksam da pirasa ve mercimek corbasi ve yogurt tamam :KK34:

gunaydin ortikimmmmmm napcaz biz bu ortikligi nasil yapalim bi onerin var mi

elifimmm öslemişimm senii:KK16::KK16:

seni tekrar azimli görmek ne kaa güzelmiş kuşum:21::21:ohhh enerjimiz bulaşsın birbirimize,menünde gayet güzel canım,hadi bakalım bu gazla bu hafta 74 leri görücen inş.:KK34::KK34:

nesli çok enerjiksin bende dün itibarıyla sıkı diyet ve rejime girdim bu hafta artıda olacam galiba ama haftaya kesin eksideyim

sanada günaydın ortağım ben bu hafta hiç dikkat etmedim artıdayım ama haftaya kadar hedefim 68 olacak:KK56:

X