Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

akşam mönüm 4 kaşık bulgur pilavı
bir kase yoğurt
2 kaşık karnibahar salatası

ve bugün de cok sukur karnımızı doyurduk. Allah açlıkla kimseyi terbiye etmesin,amin.

slm kızlar .. hayırlı cumalar olsuıun .... bugun karne günümüz spora ordanda okula gıttım minik kızım bugün karne aldı hepsi 5 :)) kiloma gelince 77.5 gr. yavaş yavaş gidiyo ... aslında bu kilolar nede çabuk gelmişti :KK34:

canım maşşallah kızına :) allah zihin açıklıgı versin hep böyle :KK16:ahhhhhhh o kilolar yokmu gelirken güle güle gelir giderken ağlata ağlata..keçi gibi inatla gider :):KK14:

:KK52::KK52::KK52::KK52:ORTİLER SONUCU :KK52::KK52::KK52::KK52:

T_N - fitsema : 1000 gr :KK19::KK19:

spirochet - garden : 500 gr (esranın kg su belli değil) :KK76::KK76:

mlkfth - ayluhmx :2200 gr :KK9::KK9::119::119::119:

fefilifa - tasan :-100 gr :KK22::KK22:

BuRCuCuKkK - sebnemguducu :2200 gr :KK9::KK9::119::119::119:

süper sonuçlar tebrik ediyorum tekrar tekrar :):KK9: melekçim ortak olarak gayet başarılıyız.. haftaya bende 1 kilodan aşagıya vermeyecegim sözzzz:KK34: devam edelim biz böyle...

bu arada kızlar liste falan derken söylemeyi unuttum,bu sabah diyetisyene gittim 2 haftada 1600 gr vermişim ve yağdan 1300 gr gitmiş:KK52::KK52:

bu hafta bana günde 3 şişe yarım limon sıkılmış soda verdi ara öğünlerde içmek için,birde yine ara öğünde yarım greyfurt+1 elma,yarım nar+1 elma verdi...bakalım bu değişiklik haftaya bende nasıl sonuçlanacak:26::26:

canım yağdan gitmesi cooooooooookkkkkkkkkkkk güzel.. acaba benin nekadarı yagdan gitti,sumu cok bilmiyorum. ama senin adına cok sevindim. cok mutluluk verici.. yağ bu dile kolay :) paket paket margarinlere yol verdin :KK34::KK9::KK9:

akşam mönüm 4 kaşık bulgur pilavı
bir kase yoğurt
2 kaşık karnibahar salatası

ve bugün de cok sukur karnımızı doyurduk. Allah açlıkla kimseyi terbiye etmesin,amin.

canım senin beslenme seklinde cok dengeli :) amin canım.

kızlar özelliklede edacım tanıştım kayınvalidemle :)

dedigin gibi konuskan biri ..espirili rahat ama biraz takıntılı geldi bana.. :KK43:

beni begenmiş ,hakana demiş güzel sempatik sıcak biri..

biraz sorun var ama onuda hallede biliriz umarım.. kayınvalidem kapalı :) benlik bir durum yok tabi.. ben oldugu gibi kabul ederim insanları. ailemin yetiştirme tarzıda böyledir zaten. mevlana gibiyizdir ne olursan ol gel. :):KK16: benim için iyi insan ve kötü insan vdiye iki ayrılır kişiler.. yoksa neye inandıgı nasıl giyindigi ne düşündügü hiç önemli deegildir.. insani duyguları olması merhametli vicdanlı iyimser ve hoşgörülü olması önemlidir...

benim ailem de aynen böyle düşünürler.. kayınvalidem kapalı ve banada bu yönde bir kaç söylemde bulundu direk bana demesede... biraz tedirgin oldum acıkcası... ( tabi hakanla annesinin düşüncesi cok farklı ve hakan herzaman fikirlerimide seven bakış acımıda seven biri ve destekler bu konudada destekledi ve ben seni böyle seviyorum seni,nle ben evlenicem anneme takılma dedi ve ne düşünüyorsan söyle acık acık bilsin ve seni böyle kabul etsin dedi )

ama annecigi :) biraz tutucu biri... bakalım konusucaz yarın herşeyi... ben neysem o şekilde konusucam tabi... ve ben nasıl hoşgörülü ve önyargısızsam onunda öyle olmasını bekliyecegim.. eger kendi düşüncelerini uygulamam istersede. bu konuda taviz veremem ..dedigim gibi benim hayata bakışım böyle degil yani insanları degiştirmek gibi bir çabam olmadı yargılamak gibide. ben insanları kişilikleriyle seven yargılayan biriyim.. iyimi kötümü diye bakarım... gerisi beni ilgilendirmez.. kapanmasıda ibadete allahla kul arasındaki birşeydir. bana düşmez bunu sorgulamak..

umarım yarınki konusma cok kötü bir yola sapmaz :):18:benden yana sıkıntı olacagını düşünmüyorum herzaman saygılı ve sakinimdir bu konularda. tek derdim kendimi ifade etmek olucak :)))
ne kadar cok çenem düştü yaz yaz bitiremedim :))) yarın akşam gelişmeleri anlatıcam :KK53::KK52:

bu arada kızlar bugün yediklerimi yazayım :)

sabah bol su içtim :)

2 dilim beyaz peynir
1 dilim ekmek
5 adet zeytin,
ve yarım bardak süt

ara:bir adet portakal

öglen sebze corbası 1 dilim ekmek

ara:10 adet fındık,türk kahvesi

akşam 5 .30 akşam yemegimi yedim
yogut 5 kaşık
kırmızı et yagsız haslama oda 100 gr civarı
ve 4 kaşık pilav ne havuc salatası yagsız tuzsuz limonlu

ve bu saate kadar bol bol su :)

2.5 lt içtim.3lt olur yatana kadar

akşam yemegimi erken yiyorum ve acıktıgım oluyor ama bol su içerek bastırıyorum :)

cok faydasını gördüm aslında. diyette gibi hissetmiyorum kendimi. tek sıkıntım tatlı ihtiyacı cok oluyor unutmaya calışıyorum :KK52:

ve yarım saat yürüdüm :)

şebnem sen ilk üçe girmişsin tebrik ederim ama ismin yalnış yazılmış bir bak istersen

ireysel Dereceler
1)Azerikizi (%3.51) 7. Takım
2)Ayşecig (%2.63) 1. Takım
3)berenvildan(%2.34)6. Takım
bizim takımda ayşecig diye biri yok herhalde şebnem sensin herhalde yüzden senin yüzden

iyi geceler fıstıklar...bu hafta 4.olmuşuz,yüzdemiz fena değildi ama bizden daha iyi olanlar vardı,neyse haftaya daha iyi olur inş.

özlemcim paylaşım alanını kontrol etmen çok güzel,evet dediğin gibi bireysel sıralamada hata yapılmış,2.şebnem olması gerekiyor,bu konuda msj bıraktım,eminim düzelteceklerdir:KK34:

şebnemcim senide ayrıca tebrik ediyorum tatlım:KK9::KK9:

kızlar özelliklede edacım tanıştım kayınvalidemle :)

dedigin gibi konuskan biri ..espirili rahat ama biraz takıntılı geldi bana.. :KK43:

beni begenmiş ,hakana demiş güzel sempatik sıcak biri..

biraz sorun var ama onuda hallede biliriz umarım.. kayınvalidem kapalı :) benlik bir durum yok tabi.. ben oldugu gibi kabul ederim insanları. ailemin yetiştirme tarzıda böyledir zaten. mevlana gibiyizdir ne olursan ol gel. :):KK16: benim için iyi insan ve kötü insan vdiye iki ayrılır kişiler.. yoksa neye inandıgı nasıl giyindigi ne düşündügü hiç önemli deegildir.. insani duyguları olması merhametli vicdanlı iyimser ve hoşgörülü olması önemlidir...

benim ailem de aynen böyle düşünürler.. kayınvalidem kapalı ve banada bu yönde bir kaç söylemde bulundu direk bana demesede... biraz tedirgin oldum acıkcası... ( tabi hakanla annesinin düşüncesi cok farklı ve hakan herzaman fikirlerimide seven bakış acımıda seven biri ve destekler bu konudada destekledi ve ben seni böyle seviyorum seni,nle ben evlenicem anneme takılma dedi ve ne düşünüyorsan söyle acık acık bilsin ve seni böyle kabul etsin dedi )

ama annecigi :) biraz tutucu biri... bakalım konusucaz yarın herşeyi... ben neysem o şekilde konusucam tabi... ve ben nasıl hoşgörülü ve önyargısızsam onunda öyle olmasını bekliyecegim.. eger kendi düşüncelerini uygulamam istersede. bu konuda taviz veremem ..dedigim gibi benim hayata bakışım böyle degil yani insanları degiştirmek gibi bir çabam olmadı yargılamak gibide. ben insanları kişilikleriyle seven yargılayan biriyim.. iyimi kötümü diye bakarım... gerisi beni ilgilendirmez.. kapanmasıda ibadete allahla kul arasındaki birşeydir. bana düşmez bunu sorgulamak..

umarım yarınki konusma cok kötü bir yola sapmaz :):18:benden yana sıkıntı olacagını düşünmüyorum herzaman saygılı ve sakinimdir bu konularda. tek derdim kendimi ifade etmek olucak :)))
ne kadar cok çenem düştü yaz yaz bitiremedim :))) yarın akşam gelişmeleri anlatıcam :KK53::KK52:

canım benim yarın için şimdiden germe kendini,sen içinden nasıl geliyosa öyle davran,ilk görüşmede sana bazı şeyler hissettirmesi pek hoş olmamış senin için ama inş.yarın daha iyi geçer:KK16::KK16: merqklq bekliyorum gelişmeleri:KK34:

iyi geceler fıstıklar...bu hafta 4.olmuşuz,yüzdemiz fena değildi ama bizden daha iyi olanlar vardı,neyse haftaya daha iyi olur inş.

özlemcim paylaşım alanını kontrol etmen çok güzel,evet dediğin gibi bireysel sıralamada hata yapılmış,2.şebnem olması gerekiyor,bu konuda msj bıraktım,eminim düzelteceklerdir:KK34:

şebnemcim senide ayrıca tebrik ediyorum tatlım:KK9::KK9:

sagol hayatim tesekkur ederim. ben de kontrol ettim ama bence takimm numarasi yanlis yazildi. ama ben miyim ki acaba :)))

ireysel Dereceler
1)Azerikizi (%3.51) 7. Takım
2)Ayşecig (%2.63) 1. Takım
3)berenvildan(%2.34)6. Takım
bizim takımda ayşecig diye biri yok herhalde şebnem sensin herhalde yüzden senin yüzden

Arkadaşlar paylaşım alanınada yazdım ama sebnemguducu arkadaşın adını okuyunca burayada yazma gereği duydum. İkinci olan sebnemguducu isimli üyedir. Dikkatsizlik sonucu yapılmış bir hata. Bu nedenle kendisinden özür diliyorum. Gerekli düzeltme sonuç topiğinde yapılmıştır. Ayrıca ikinciliğini tebrik edip, başarılarının devamını diliyorum. :KK16:

şebnem tebrik ederim 2. olmuşsun bu hafta kaçamaksız ve sıkı diyet yapalım artık ilk üçe girelim:KK9::KK9::KK9::nazar:

X