Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

küçük bi farkla oldu edacım,seni geçen hafta kg bildirmedi olarak yazdığımız için yüzden 2 ye bölünecek,ama diğerleri doğru tatlımm

kizlar yoldayim suan, kiz kardesime gidiyorum. 3 gün orada kalicam. ama merak etmeyin,paylasim devam aktif olmaya devam. gittigim yer yazlik mekan. bol bol yurucem gezcem. saglikli beslenicem

sabah kahvaltim;
2 adet yumurta
5 adet zeytin
biraz peynir
bir avuc ceviz
bir bardak sut
3 yemek kasigi yogur
1 adet gün kurusu.

evet önemli olan o gazı sana verip başlatması... bıraksan bile sana 2-3 ay yetiyor

kızlar kilo veren herkezi tebrik ederim bu bu hafta hepiniz (ben hariç) süper kilo verdiniz tebrikler ben kızımın karnesini almaya gidicem o yüzden bugün giremem

slm kızlar .. hayırlı cumalar olsuıun .... bugun karne günümüz spora ordanda okula gıttım minik kızım bugün karne aldı hepsi 5 :)) kiloma gelince 77.5 gr. yavaş yavaş gidiyo ... aslında bu kilolar nede çabuk gelmişti

***1.TAKIM 293.ETAP***

T_N ( 77,5 / 76,8 / 0,7 / 0,90% )
spirochet ( 86 / 85,5 / 0,25 / 0,29% ) kilosu 2 ye bölündü
fitsema ( 77,8 / 77,5 / 0,3 / 0,39% )
garden ( 85,5 ) izinli
mlkfth ( 82,9 / 81,3 / 1,6 / 1,93% )
fefilifa ( 75,6 / 75,6 / 0 / 0,00% ) sabit
tasan ( 69,9 / 70 / -0,1 / -0,14% )
BuRCuCuKkK ( 53,5 / 53 / 0,5 / 0,93% )
ayluhmx ( 82 / 81,4 / 0,6 / 0,73% )
sebnemguducu ( 64,7 / 63 / 1,7 / 2,63% )

1.TAKIM ORTALAMASI : 0,77 %

okadar cok yorum vardıki 25 dk aldı okumak :)süperiz kızlar biz.. su tabloyu görünce içim heyecanla doldu benim :) 100 gr da versek gidiyor gidecek.. ve yaza daha coooooooooooooook var ..bikini ve mayolarımızla boy göztericez.. daha önemlisi yaza gizleyecek birşeyimiz kalmayacak ..tam tersi basarımızla gurur duyup göstericez :) hepimiz fıstık olma yolunda ilerleyoruz (ki zaten fıstık gibiyiz bizler )

neslihancım ..bencede mehtap hanımın blogunda okuduklarım cok mantıklı ve yaşamımızda herzaman böyle bir beslenme olmalı...diyet yapıp kilo verip tekrar almaktansa ..herşeyden az ve zamanında dogru beslenerek bir beslenme düzeni oturtmak cok daha yararlı :) bende böyle bir yaşam sitili istiyorum artık..karar verdim

tebrik ederim kızlar hepinizi

takım tarihim boyunca ilk kez izinli yazılıyorum evlılık dönemını saymazsak:)
burda olupta katılmamak tuhafmış yahuu

ahh inş.hülyacımm...ben uzun zamandır yaza zayıf giremedim,ilkbahara kadar kg verip yaza tekrar kilolu girdim 3-4 senedir,ama inş.bu yaz böyle olmucakk

kesinlikle sağlıklı beslenmeyi yaşam stili haline getirmemiz lazım,aksi halde gidenlerin gelmesi kaçınılmaz
tebrik ederim kızlar hepinizi

eminecimm keşke vaktin daha çok olsada listede seninde ismin olsa ne güzel olurdu
takım tarihim boyunca ilk kez izinli yazılıyorum evlılık dönemını saymazsak:)
burda olupta katılmamak tuhafmış yahuu

fıstığım önümüzdeki haftada izinli olucaksın mecburen,en az 2 hafta olması gerekiyo biliyosun,istersen kilo bildirmedi olarak yazayım ne dersin

yok yok 2 hafta iyi canım sımdı ben pztesi salı ızınlıyım bisürü işim var odaklanamam zaten bir sonrakı hafta girerim tekrar lısteye
kendımı toparlarım o aradada gerci bide reglme gelır ama olsun kesınlıkle gerı donmem lazım lısteye
2 hafta yeterlı benım için

tamam şekerimm

ORTİLER SONUCU

T_N - fitsema : 1000 gr

spirochet - garden : 500 gr (esranın kg su belli değil)

mlkfth - ayluhmx :2200 gr :119::119::119:

fefilifa - tasan :-100 gr

BuRCuCuKkK - sebnemguducu :2200 gr :119::119::119:

Son düzenleme:

ay sonuncu olmuşuz elif haftaya kadar sıkı diyet bol spor kaçamak yok tamam mı

ORTİLER SONUCU

T_N - fitsema : 1000 gr

spirochet - garden : 500 gr (esranın kg su belli değil)

mlkfth - ayluhmx :2200 gr :119::119::119:

fefilifa - tasan :-100 gr

BuRCuCuKkK - sebnemguducu :2200 gr :119::119::119:

tebrık ederım kızlar harıkasınız

e nasılsınız neler yapıyosunuz görüşmeyeli bakalım ?? okul ve kurs tatıl oldu artık daha sık katılırım aranıza inşalhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…