Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

bu haftaki kilo bildirimim
0.5/53.5*100=0.93

yarım kilo vermişim
hiç veremedim gibi hissetmiştim ama fena değil

bu arada biz önümüzdeki hafta kv.lere gidicez
2 haftaya yakın orda kalıcaz
pc.yi de götürüyoruz ama orda fazla giremeyebilirim
baskülü yok, evdekini götürsem eminim ki garipseyecekler
ne yapsam bilmiyorum
bana bir akıl verin kızçelerim:26:

kızlar günaydın bu hafta iki ileri bir geri derken kilom takıldı kalı-dı gitmiyo malesef 70 kiloyum ama bu hafta daha sıkı diyet yapıcam moralim bozuldu kilomu görünce.diyet listemi değiştirmem lazım galiba:26::KK43::KK53:

merakla bekliyoruz canım resimleri:KK34::KK34:

yanlız masa hazırlama işini unut şekercimmm:KK23::KK23:

mesela yaniiii:KK37::KK37::KK37:
yok hayırlısyla evıme bı yerleşeyım ilk iş koşu bandımı baş köşeye yanı tv karşısına almak ve sporuma başlamak
kendımı cok hamlamış hissediyorum tabı yorgunluk hat safhada ama gececek işlerin çogu bittigi için kendımı bıraz daha hafıflemıs hıssedıyorum
ne zor işmiş yahu bu taşınma işleri:KK24:

bu haftaki kilo bildirimim
0.5/53.5*100=0.93

yarım kilo vermişim
hiç veremedim gibi hissetmiştim ama fena değil

bu arada biz önümüzdeki hafta kv.lere gidicez
2 haftaya yakın orda kalıcaz
pc.yi de götürüyoruz ama orda fazla giremeyebilirim
baskülü yok, evdekini götürsem eminim ki garipseyecekler
ne yapsam bilmiyorum
bana bir akıl verin kızçelerim:26:

tebrik ederim burcu:KK9::KK9:verilecek kilon az olmasına rağmen gayet güzel gidiyo kilolar:KK34:

az girmen sorun değilde tartılamaman sıkıntı olur,istersen 2 hafta izinli yazalım ne dersin:26:

kızlar günaydın bu hafta iki ileri bir geri derken kilom takıldı kalı-dı gitmiyo malesef 70 kiloyum ama bu hafta daha sıkı diyet yapıcam moralim bozuldu kilomu görünce.diyet listemi değiştirmem lazım galiba:26::KK43::KK53:

günaydın özlemcim,duraklama dönemi olucaktır mutlaka,vücudun yeni kiloya alışması kolay değil,kendine hiç sıkıntı yapma,ama sakın şok diyetlerde yapma,biraz karbonhidratı azalt bu hafta,bol bol sebze ye,ara öğünlerde nar yada greyfurt ye,ikisininde yağ yakıcı özelliği var,akşam yemeklerinide mümkün olduğunca erken ve hafif geçir canım,eminim tartıda oynama olucaktır,bide salı akşamından itibaren yeşil çorbaya başlayalım ben sonucunu merak ediyorum:KK34::KK34:

tünaydınlarrrrrrrrr kızlar :)

ilk kilomu yazayım sonra yorumları okuyacağım :)

tartıldım eczaneye gidip.. acıkcası cok zor geldi sabah kalk git :KK43:

kilom: 81.4

bu hafta koşuşturmacam vardı ve cok düzenli beslenemedim evde olmadıgım için.. umarım haftaya daha iyi bir sonuç alırım :KK43:

Son düzenleme:
günaydin kizlar, herkese hayirli cumalar. tarti raporumu veriyorum benimle gurur duyacaksiniz, beni takima geri kazandirdiginiza pişman olmayacaksiniz. bu kadarini ben de beklemiyordum. yuzum guldu valla cuma cuma. gecen hafta 65 bu hafta 63 kg kizlar. ilk 3 e girerim bireyselde de heralde :))) kahvaltimi yapayim. gelirim birazdan paylasima.

tebrik ederim canım harika bir başarı :KK9::KK9::KK9:

günaydin kizlar, herkese hayirli cumalar. tarti raporumu veriyorum benimle gurur duyacaksiniz, beni takima geri kazandirdiginiza pişman olmayacaksiniz. bu kadarini ben de beklemiyordum. yuzum guldu valla cuma cuma. gecen hafta 65 bu hafta 63 kg kizlar. ilk 3 e girerim bireyselde de heralde :))) kahvaltimi yapayim. gelirim birazdan paylasima.

tebrik ederim canım süper bir sonuç:KK9:
günaydınnnnn:KK3::KK3::KK3:bu sabah çok çok keyifliyim,dışarıda yalancı bi bahar havası var,böyle olunca benimde neşem yerinde oluyo,ee tabi tartıdada güzel rakamlar görünce ohhh değmeyin keyfime

geçen hafta : 77,5

bu hafta :76,8

azar azar da olsa hedefe doğru emin adımlarla gidiyorumm:KK55::KK55:

neslihancım zaten okadar kilo vermen basarı ve hala veriyorsun bence cok cok iyi verdigin kilo... tebrik ederim canım:KK16::KK9:

metabolizmanı şaşırtma zamanı gelmiş demekki canım :) bir dahaki haftaya iyi sonuç alırsın umarım :KK34:

tünaydınlarrrrrrrrr kızlar :)

ilk kilomu yazayım sonra yorumları okuyacağım :)

tartıldım eczaneye gidip.. acıkcası cok zor geldi sabah kalk git :KK43:

kilom: 81.4

bu hafta koşuşturmacam vardı ve cok düzenli beslenemedim evde olmadıgım için.. umarım haftaya daha iyi bir sonuç alırım :KK43:

canım bence 600 grda çok iyi,3 haftada 3 kg,bence harika:KK9::KK9:

tebrik ederim canım süper bir sonuç:KK9:

neslihancım zaten okadar kilo vermen basarı ve hala veriyorsun bence cok cok iyi verdigin kilo... tebrik ederim canım:KK16::KK9:

metabolizmanı şaşırtma zamanı gelmiş demekki canım :) bir dahaki haftaya iyi sonuç alırsın umarım :KK34:

teşekkür ederim tatlım,yolun tamda yarısındayım şu anda,11 kg gitti,kaldı 11 kg:KK51::KK51:

canım bence 600 grda çok iyi,3 haftada 3 kg,bence harika:KK9::KK9:

teşekkür ederim tatlım,yolun tamda yarısındayım şu anda,11 kg gitti,kaldı 11 kg:KK51::KK51:

:)evet o yönüyle hiç bakmamıştım.. ortalama her hafta 1 kilo vermiş oluyorum ..ayda 4 kilo süper olur benim için.. yavas yavas versemde sorun degil yeterki gitsin.. ve mehtab hanımın blogundaki diyetlere başlayacagım.. 1 hafta sonra.. ilk 15 günlük olan diyetine :) sonra aşamalarına devam edicem :):KK16::KK16:

neslihancım 11 kilo vermişsin :KK9::KK9: mehtap hanımın bloguna yazmaya deger bir başarı öyküsü bence :KK16: yolun yarısına gelmişsen bitmiştir demek.:KK34:

günaydın kızlar :KK16::KK16:
Neslihancım tebrik ederim canım..Güzel kilo vermişsin sağlıkla gitsin hepsi kiloların inşallah :KK16::KK16:

günayddınnnnnnnnnnn günaydınnnnnnn güzel hatunlarr
bu hafta sızı cok ıhmal ettım bılıyorum valla kusuruma bakmayın
önümüzdekı haftadan sonra hersey bomba olacak sözz...
hatta bireyselımde rekora ımza atmayı düşünüyorum ama daha zaman var:)
allaha sükür hafta bitti ama bende bittim
bugün yarın ve pazar günü benım için yine zorlu bir sürec olacak ama bıtıcek hayırlısıyla...
dün aksam salonumda bi duvarmı kagıtla kapladık harıka oldu
perdelerımde geldı takıldı cok içime sindi:)
salonum kahverengı tonlarıyla bezenmiş olacak çok severım:)
oturma odamda ise yıne mordan vazgeçemedım,benım kombine rengim kesınlıkle mor
kırmızı yapayım diye zorladım kendımı ama yok yıne elım mora gitti:)
hepınızı cok öpüyorum
ızınlı oldguum için tartılmadım,zaten tartı hangı kolının içinde onuda bılmıyorum:)

hayırlı olsun tatlım iyi günlerde güzel günlerde oturun... benimde salon kahve - krem ve halım perdelerim koltuklarımın sırt minderleri hep krem üstü kahve yapraklarla kaplı ben sanırım salonda hep kahve seviyorum. ama mor fuşya vazgeçilmezim....

eminecim nasılsın canım,nasıl gidiyor akupunktur:26:

elifim tabiki sorun değil,izin zaten bu durumda çözüm değilki bitanesi,biliyosun burdan koptunmu daha beter oluyoruz,ayrıca sen diyetisyeni ne yaptın gitmiyomusun,hiç anlatmıyosunn:KK20::KK20:

günaydın şebnemcim:KK16::KK16:çok çok tebrik ederim seni,1,7 kg süperr:KK9::KK9:

esrammmm:KK16::KK16::KK16:canım yaaa özledik senin yazılarını,yoruldun tabi sende ama bütün bunlara değdi sanırım,huzur ve mutluluk içince otur canım yeni evinde:KK34::KK34:

bu aradaaa bende iflah olmaz bi mor hastasıyım,oturma odam mor,yemek takımlarım mor,koridordaki halılarım mor,hatta yatak odamdaki avizem bile mor:KK52::KK52:

ayyyyyyyyyy yatak odamdaki avizem morrrr perdelerim yatak örtüm....

tamam nesli dediklerine dikkat edicem moralim bozuldu ama haftaya eksiye geçme lazım iki gündür elma çayı içiyorum bakalım faydası olacakmı salı gününden itibaren yeşil çorba içiçem

Neslihancım iyiyim tatlım çizelgemi değiştirmek için profilimde nereye girmem gerek bir türlü yenisini yapamadım? Yardımcı olur musun, unutmuşum değişim için ne yapacağımı:KK17:

:)evet o yönüyle hiç bakmamıştım.. ortalama her hafta 1 kilo vermiş oluyorum ..ayda 4 kilo süper olur benim için.. yavas yavas versemde sorun degil yeterki gitsin.. ve mehtab hanımın blogundaki diyetlere başlayacagım.. 1 hafta sonra.. ilk 15 günlük olan diyetine :) sonra aşamalarına devam edicem :):KK16::KK16:

neslihancım 11 kilo vermişsin :KK9::KK9: mehtap hanımın bloguna yazmaya deger bir başarı öyküsü bence :KK16: yolun yarısına gelmişsen bitmiştir demek.:KK34:

evet canım ordaki diyetler benimde çok kafama yatıyo,aslında bi kaç değişiklikle bende bu şekilde beslenmeye çalışıyorum,zaten amaç bunu diyet değil sağlıklı beslenerek yaşam şekli haline getirmek:KK34::KK34:

yok be hülyacım başarı öyküsü olması için benim 60 lı kiloları görmem lazımm:KK19::KK19:
kılom aynı :KK43: özür acıl cıkmam lazım
:26::26::26:
günaydın kızlar :KK16::KK16:
Neslihancım tebrik ederim canım..Güzel kilo vermişsin sağlıkla gitsin hepsi kiloların inşallah :KK16::KK16:

:KK16::KK16:canım teşekkür ederim,inş.kalanıda birlikte vericez eminemm:KK19:

aaaa evet ben sabah eczaneye gideyim :) dışarda hiç tartılmayan biri olarak cok uzagım böyle şeylere.. o nedenle hiç aklıma gelmemiştim teşekkür edderim canım:KK16::KK16:

edacım senin diyet ve spor süper gidiyor ozaman :) valla 1.5 saat spor tebrik ediyorum .. ve yediklerin kalorisi cok az ve dengeli şeyler... süpersin:KK9::KK9: valla imrendim sana ... ben spor yapamıyorum ..evime tasınayım yapıcam.. sadece yürüyorum oda 30 dk filan.. tek artım sanırım 17.30 en geç 18.30 arası yiyorum akşam yemegimi.. ve sonrasında agzıma bir lokma sokmuyorum... su ve bitki çayları dışında :) ve yararını görüyorum.. sabahları ac uyansamda :)))

bakalım güzel gidiyor yeni pantolon almıştım camel renk azıcık zayıflayımda giyerim dediydim bugün giydim çekip çekip duruyorum ohh beee gece normalde birde süt içerdim ama aç uyuyayım dedim ben aç uyuyunca karnım daha düz uyanıyorum...

hayırlı olsun tatlım iyi günlerde güzel günlerde oturun... benimde salon kahve - krem ve halım perdelerim koltuklarımın sırt minderleri hep krem üstü kahve yapraklarla kaplı ben sanırım salonda hep kahve seviyorum. ama mor fuşya vazgeçilmezim....

ayyyyyyyyyy yatak odamdaki avizem morrrr perdelerim yatak örtüm....

ahanda bi mor hastası daha:KK52::KK52:bana hediye alırken bile ailem arkadaşlarım hep mor alırlar:KK1::KK1:

bu arada edacımm benim salonumda kahve krem:KK34::KK34:oturma grubum fuşya,:21::21:
tamam nesli dediklerine dikkat edicem moralim bozuldu ama haftaya eksiye geçme lazım iki gündür elma çayı içiyorum bakalım faydası olacakmı salı gününden itibaren yeşil çorba içiçem

faydası olucaktır tatlım ben eminim:KK16::KK16:
Neslihancım iyiyim tatlım çizelgemi değiştirmek için profilimde nereye girmem gerek bir türlü yenisini yapamadım? Yardımcı olur musun, unutmuşum değişim için ne yapacağımı:KK17:
tatlım kullanıcı kontrol panelinden profil düzenleyi seş,orda ticker bölümüne yapıştır,değişikliği kaydet bu kadar:KK34::KK34:

neslıcım hatırlıyomusun bi 7yi göreydim şu hafta 79,9 dahı olsa 7de olucam hadı olursun yaparsın falan derken bak masallah 76lardasın engeç 2 haftayada 75 olursun..
sonrada ver elını 70:)
hatunlar yaza bomba gircek bombaa
herkes tatılde mayolu resım cekıp eklesın:):KK9:

X