Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

edacım yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa süper yorum ..yemin ediyorum beni benden iyi tanımlamışsın seni ayakta alkışlıyorum..

dediklerin gibi,,ben daha girişken ve konuskan biriyim erkek arkadasımıda hep överdi hala toz kondurmuyor ne alakaysa... ve bakımsız güzel biri degil... ama tabi bunları kendimi övmek için demiyorum kesinlikle ve dış görünüşe göre asla kendimide baskalarınıda övmedim.kişilige deger veriyorum..

ve malesef dedigin gibi cok acık sözlüyüm ne dşünüyorsun ne biliyorsam ötüyorum ve bu bana hep zarar veriyor... dedigin gibi ben yakın sanıyorum bunları paylaşınca ama öyle olmuyor.. hata benim kendimi gerçekten bu konuda eğitmem lazım canım.. herzaman eşitlikten yanayımdır... iyiliklerin geri dönmesimi bu bilmiyorum ama dostluklarda fedakarlıklar olmalı diye düşünüyorum ben iyiysem fedakarsam oda olmalı ozaman dostluk samimiyetlik olmaz gibi geliyor.çıkar giriyor işin içine...

gerçekten bugün dost ayıklama ve seçme günüm ilan ediyorum sayende teşekkür ederim canım gerçekten cok teşekkür ederim... :KK16::KK16:bundan sonra egiticem kendimi :KK53::KK52:bu arkadaş secme konusunda ve davranışlarımla ..özellikle herşeyimi anlatmayarak ve biraz daha yüzeysel olarak başlamalıyım sanırım ilişkilerime...

canım antalya cok uzak bana :KK43: ama cok cok teşekkür ederim düşünmen yeterli inan :) yer bulunur sorun degil... hallederim ben. sorun hala soku atlatamamam...

net sorunu bilmiyorum ama yazdıklarını okuyunca hıhh ben dedim Edacımmm ..Burcum da tutuyor yaşadıklarım da sanki...Sorunu bilmiyorum ama dostum sandığım kız arkadaşım görücü usulü bir erkek ile tanıştı..O çocuk da kızın tüm geçmişini yüzüne vurup duruyordu kızı sorgluyordu yok bana anlatmadığn şeyler var hocaya gittim baktırdım da bana anlatmıyorsun falan...Kız ağla ağla beni arardı,daha sonra 2.hafta çocuk olmuyor, ben seninle yapamayacağım deyip tatile gidiyor benim arkadaşım ağlayarak bitti diye beni arıyor ve 3 gün böyle ağlayarak konuşuyoruz ben onu rahatlatıyorum falan ama 4.gün arıyor nasılsın diyorum sesi iyi geliyor,barıştınız mı ne oldu dedim,yooo dedi..Ama bu sırada bir sürü konuştuk bana erkek arkadaşının bence nasıl biri olduğunu falan sordu..Ben de şeytana pacunu ters giydirir falan dedim..Ama buarada erkek arkadaşı tüm telefon konuşmamızı DİNLİYORMUŞ !!!!!! arkadaşım çocuk ne derse yapardı ben uyarırdım ve ayrıldıktan sonra da konuştuklarında sen neden böyle iyi durumdasın diye sorunca arkadaşım benimle konuştuğunu benim onu rahatlattığımı söylemiş..Kız iyi niyetli çocuk ne derse yapıyordu benim kızın gözünü açtığımı falan düşündü sanırım.Bu durumda çocuk barışınca ona haber vermeyelim şaka yapalım deyip beni aratmış ve yanında tüm konuşmamızı dinlemiş..Şimdi nişanlandılar ama ben eskisi gibi değilim

Günaydin kizlar. herkese spor dolu bir gün diliyorum. kacamaksiz lutfen. kahvaltim soyle
1 bardak sut
1 avuc peynir ve findik
8 adet yesil kirma zeytin
2 adet rafadan yumurta
1 dilim ayva

Oglen ve aksam yemegine kaynanamdayim. Ne var bilemiyorum :)))

net sorunu bilmiyorum ama yazdıklarını okuyunca hıhh ben dedim Edacımmm ..Burcum da tutuyor yaşadıklarım da sanki...Sorunu bilmiyorum ama dostum sandığım kız arkadaşım görücü usulü bir erkek ile tanıştı..O çocuk da kızın tüm geçmişini yüzüne vurup duruyordu kızı sorgluyordu yok bana anlatmadığn şeyler var hocaya gittim baktırdım da bana anlatmıyorsun falan...Kız ağla ağla beni arardı,daha sonra 2.hafta çocuk olmuyor, ben seninle yapamayacağım deyip tatile gidiyor benim arkadaşım ağlayarak bitti diye beni arıyor ve 3 gün böyle ağlayarak konuşuyoruz ben onu rahatlatıyorum falan ama 4.gün arıyor nasılsın diyorum sesi iyi geliyor,barıştınız mı ne oldu dedim,yooo dedi..Ama bu sırada bir sürü konuştuk bana erkek arkadaşının bence nasıl biri olduğunu falan sordu..Ben de şeytana pacunu ters giydirir falan dedim..Ama buarada erkek arkadaşı tüm telefon konuşmamızı DİNLİYORMUŞ !!!!!! arkadaşım çocuk ne derse yapardı ben uyarırdım ve ayrıldıktan sonra da konuştuklarında sen neden böyle iyi durumdasın diye sorunca arkadaşım benimle konuştuğunu benim onu rahatlattığımı söylemiş..Kız iyi niyetli çocuk ne derse yapıyordu benim kızın gözünü açtığımı falan düşündü sanırım.Bu durumda çocuk barışınca ona haber vermeyelim şaka yapalım deyip beni aratmış ve yanında tüm konuşmamızı dinlemiş..Şimdi nişanlandılar ama ben eskisi gibi değilim

olamazsın tabi... çok ayıp birşey konuştuklarınızın aranızda kalmaması... erkekler neler neler konuşuyorlar aralarında 1 kelimesini bile duyamıyoruz... benim çok arkadaşım çok şeyler söyledi hemde aramızda kalsın lafı etmeden ben onlarla düşman dahi olsam ağzımı açmadım normalde böyle olmalı... bazen araya girmem gerekiyor mesela biliyorum neler döndüğünü ama söyleyemiyorum bana güven yapma diyorum ayyy şu senin sezgilerin astroloji saplantın diyorlar hehehe söylemeden hallediyorum.......

olamazsın tabi... çok ayıp birşey konuştuklarınızın aranızda kalmaması... erkekler neler neler konuşuyorlar aralarında 1 kelimesini bile duyamıyoruz... benim çok arkadaşım çok şeyler söyledi hemde aramızda kalsın lafı etmeden ben onlarla düşman dahi olsam ağzımı açmadım normalde böyle olmalı... bazen araya girmem gerekiyor mesela biliyorum neler döndüğünü ama söyleyemiyorum bana güven yapma diyorum ayyy şu senin sezgilerin astroloji saplantın diyorlar hehehe söylemeden hallediyorum.......

haklısın canım çok zor oluyor bir daha güvenmek..Benim de sezgilerim yanıltıyorsa arkadaşım mutlu olur

Son düzenleme:
selammmm kızlarrrrrr
biraz geç oldu anca ugrayabıldım
nasılsınız bu güzel ve güneşli günde????

selammmm kızlarrrrrr
biraz geç oldu anca ugrayabıldım
nasılsınız bu güzel ve güneşli günde????

burası kapalı ve yağmurlu :KK43: bende kapalıyım ve yağmurluyum sebebi yok bir can sıkıntısı var ki üfff sabahtan beri sadece 0.5 lt içebildim suyu... nedensiz bir sıkıntı var içimde noluyor yaaa havadan mı acaba

Prof.Dr. Ziya Mocan’ın Elma Çayı Tarifi:
Bir-iki elmayı keserek haşlayın, içine bir limon veya portakal atın. Karanfil ve tarçın ilave edin. Bu çaydan genç-ihtiyar herkes, günde 3–4 bardak tüketebilir. İlaç gibidir.
Başka bir çay tarifi daha
1.Tarif :
Hazırlanışı: Yeşil elmayı kabuklarını soymadan 4 e bölün. Bunları cezveye koyup üstüne su doldurduktan sonra içine kabuk tarçın ilave ederek kaynatın . Sonra da süzgeçle süzerek taze olrak tüketin.
2. Tarif :
Gerekli Malzemeler:
*1 adet büyük elma ( kabukları ile 4 parçaya bölünmüş)
*1 adet limon (kabukları ile 4 parçaya bölünmüş)
* 1 çubuk tarçın- 4 -5 adet çekirdek karabiber
* 3-4 adet karanfil- bir tutam ıhlamur
*2 yemek kaşığı esmer şeker (ya da 1 tatlı kaşığı bal. çay ılıdıktan sonra katılacak)
* Yaklaşık 2 lt. su
Hazırlanışı: Elma ve limon ezilinceye kadar pişirin. İyice ezerek, süzgeçten geçirdikten sonra,sıcak veya soğuk olarak içebilirsiniz.
Elma çayı ve elma suyunun faydaları: Elma suyu metabolizmayı hızlandırır ve idrar miktarını artırır. Kilo problemi olan kişilerin vücutlarından ödem atmasını sağlar.

kızlar tarifini verdiğim elma çayını yaptı ev mis gibi koktu gibi tadıda güzel tavsiye ederim

edacımmm canımm yoksun ama gelınce bana başak kadınını yorumlayabılrmısn
acaba bendemı bı tuhaflık var herkese gıcık oluyorum şuan burda negatıfım
yükselenımde annemın dedıgıne göre boğaya tekabül ediyor
tamamen tarafsız ve açık yorumla şekercımm:)

günaydın kızlar,

çok sevindim güzelim yer bulmana yeni arkadaşının da burcunu söyle sana nasıl davranman gerektiğini söyleyeyim :p

edacım teşekkür ederim canım.. burcunu ögrenip yazarım burdan canım :) ya ne güzel burç yorumlayan bir arkadaşımızın olması cok şanslıyız biz cokkkkkk
:KK16::KK16::KK16:

nesli :canımm çok sevindim hem ev bulmana,hemde burdan kopmayack olmana,bizde sana çok alıştık:KK34::KK34:

neslihancım sagol canım ..bugun gidip yerleşmem vs uzun sürdü ancak girebildim :) :KK16::KK16:yine alıntı yapamadım ben :KK53::KK52:

bugün ne yedim ???? :KK56:
sabah 2 bardak suyumu içtim.. bir bardak süt içtim ve kuru kayısı 3 adet ve 3 adet ceviz :)

öglen 13 gibi 4 kaşık mantı ,mercimek corbası ,salata

ara:türk kahvesi ve bir elma

akşam : 4 adet cig köfte tavuk ızgara .ve salata

ve 2 lt su içtim :) uyuyana kadar 1lt içerim ....

herkese günaydın
öncelikle kandilimiz mübarek olsun, kandil vesilesiyle günahlarımız aff, dualarımız kabul olsun inşallah...

dünkü menüm
sabah
2 kk peynir
10 minik yeşil zeytin
2 dilim kepek ekmeği
1 form çayı

ara
1 sade türk kahvesi

öğlen
1 kase yoğurt
birer kuru biber ve patlıcan dolması

ara
1 elma

akşam
1 kase yoğurt
1 dilim ekmeği
1 kase salata

ara
1 yeşilçay
2 ceviz

2 litre su
sabah 1 durak, öğlen 2 durak yürüyüş

bugünkü menü planım
sabah
2 dilim keten tohumlu ekmek
1/2 kk peynir
1 haşlanmış yumurta
2 dal marul

ara
1 elma

öğlen
1 kase ezogelin çorbası
1 kase yoğurt
1 dilim keten tohumlu ekmek

ara
yok(oğluş yine hasta, yine dr. gidiyoruz)

akşam
fırında levrek
bol salata

ara
1 yeşilçay

3 litre su
en az yarım saat spor

canım çok sıkkın
eşim dün alt komşuyla otopark kavgası yaşamış, polis çağırmak zorunda kalmış:KK43:
komşunun oğlu gelmiş, bizim arabanın arkasına çıkamıycak şekilde park etmiş.
bizimki arabanın kimin olduğunu bilmeyince 5 dak. kornaya basmış, tüm mahalle ayağa kalkmış, bi bunlar çıkıp bakmamışlar, duymamaları mümkün değil.
eşim trafik polisini arayıp plakayı vermiş. polis plakadan aracın sahibine telefonla ulaşmış durumu bildirmiş.
tüm aile dışarı çıkıp eşimin üstüne yürümüş, çekmiyoruz arabayı hadi ne yapacaksan gel de görelim falan diye.
eşim şoka uğradım resmen diyor, tekrar polisi aramak zorunda kalmış bizimki, ekipler gelmiş falan. gelen polislerden biri başka bi komşu olduğu için işi resmiyete dökmeden ortamı sakinleştirmiş.
adamlar alt komşumuz, onlar da ev sahibi, biz de. hiç sevmiyorum küskünlüleri...

edacımmm canımm yoksun ama gelınce bana başak kadınını yorumlayabılrmısn
acaba bendemı bı tuhaflık var herkese gıcık oluyorum şuan burda negatıfım
yükselenımde annemın dedıgıne göre boğaya tekabül ediyor
tamamen tarafsız ve açık yorumla şekercımm:)

şekercim seni az çok tanıdığıma göre başaktan ziyade boğa etkin sende... iyiki söyledin yükseleni... başaklar çok ayrıntıcı temiz titiz olur insanlara karşıda bu ayrıntıcı olma durumu devam eder oturup karşındaki birini dinlemek istersin muhakkak senin çözebileceğin bir sorunu vardır. irdelersin bulursun sorun neyse çözersin rahat edersin. birisi sana öylesine berbatım dediyse vay haline boşu boşuna irdelersin kafayı yersin bulamazsın bulacak birşey yoktur buda içine dert olur... insanlara biraz maddiyat gözüyle bakarsın karşındaki ne kadar elit ise elinde olmadan ona davranış şeklin başkalaşır... başak başarıdan etkilenir ama kıskandığı için çok pohpohlamaz ama eğer biri başarısını maddiyata dönüştürdüyse yada elle tutulur gözle görünür bir ihtişama sahip olduysa sen farkında olmadan o insanı örnek alır peşine düşersin... kıskançlık çok farklıdır sizde bazen kıskançlığınızın ne kadar bencilce olduğunu düşünür kendinizi yersiniz ama engel olamazsınız. genelde kıskandığınız şeyler ailenizdekilerdir. annenizin babanızın kocanızın bazende çocuğunuzun birtanesi olmalısınız sizin önünüze kim geçerse onu takibe alırsınız her adımı önce atıp onu bezdirirsiniz. başağın her yönüyle mükemmel olma derdi yoktur bir açıdan başarı sağlarsa mutlu olur çekilir köşesine sonra diğerine geçer önünde hep meşgul olduğu bir sorun vardır. sorun olmazsa onun hayatında sıkıntıdan ölebilir çünkü onu mutlu eden sorunlar olması başağında bunları teker teker çözmesidir. dış güzelliğe çok önem verir çok ayrıntılı kombinler hazırlar sadece bakıpta kotunda kazağınla uymuş diyemezsin ona çorabından küpesine kadar uyumludur sizin görmeniz gerekmez o uyumlu ve simetrik oldukça mutlu olur. çok eğlencelidir senle sabaha kadar muhabbet etse bile sabah 2 saat uyur akşam tekrar çağırır seni... onun siniri birkaç dakika sürer sonrasında hiç yaşanmamış gibidir. sinirlenmesi de zordur zaten eğer boğa etkin varsa çok sinirlenirsin çabuk sinirlenirsin ve öcün alınana kadar unutmazsın. boğa biraz daha ağır olmanı sağlar başak çok çabuk fikir değiştirir. boğa lükse meraklıdır başağın istediği uyum simetri yanında lüks olmalıdır boğanın ki... birde boğanın hırsıyla başarması daha kolaydır başağın boğa takar kafasına o iş bitene kadar ordadır herşeyiyle...

X