Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

:KK16: degilmi neslihan cım :)yay burçları ah bizzzzzzz ...

evet erkek arkadaşıma hiç toz kondurmaz.. oysaki bana erkek arkadasım (hakan) sürekli görüşme diyordu tuhaf bir ,,,neden görüşüyorsun diyordu .. da işte ben.... teşekkür ederim neslihancım burdaki bütün kızlar güzeliz biz. :KK16:

erkek arkadaşına toz kondurmamasının nedeni senle bu kadar çelişkiler yaşadıysa sadece ona yazık oluyor senle olarak diye düşünüyordur hatta hiç çekinmemiş bunu erkek arkadaşına da belirtmiştir seninkide ondan istemiyordur görüşmeni....

sagol canim. yesillikle de pek aram yok maalesef.

ah bu yeşillik derdi yok mu :) benimde aram yoktu ....edacım ve neslihancım önermişti bana taktikleri ..ama ben hazırlamasında üşeniyorumdum... sen yemeyi sevmiyorsun sanırım canım :)

tünaydın kızlarrr ohh maşallah tam kadroya yakın burdayız
yazmadan bi geçmişe bakim dedım
melegım gecmıs olsun kuzum allah beterınden korusun tavuk tehlıkleı bı hayvan hakkaten ölüsü dirisinden daha tehlıklelı..
edacım hoşgeldın balımmm,artı ortimmm:)

kızlarrrr gecen hafta hem taşınma olaylarım malum hemde işyerindekı sıkıntılarım falan derken baya bi fenalardaydım
bu haftasonu iyi geldi bana
c.tesi gündüz perde,koltuk,avize işlerimi hallettım sonrasında evımde kadınlar vardı temızlık için ugradım evın yüzü gözü açıldı:)
akşamda küçük abım eşi ben ve volkım sınemaya gıttık 23,00 seansına celal ile ceren:)
tek kelımeyle süper diyorummmmmmmmm:)
dünde biraz daha evımı toparladım yatak odamı falan kolıledım ıvır zıvırla ugrastım sonrada hem biraz daha eksık tamamlamak için praktıkere gittik ordanda cem yılmaza gittik
bu haftasonu gercekten bol kahkahalı geçti..
ben her ikisindede bi ara zerrın özer gibi güldüm yanımdakıler bana güldü falan,koptum anlayacagınız:)
tabi birazda stress birikimini attım üstümden rahatladım valla:)
canım senin ev derdin telaşen bitmiş ohh ne güzel .... artık birşey kalmamış.. inşallah yeni evinde huzurlu mutlu sevgi dolu yaşarsınız :KK16:

Son düzenleme:
erkek arkadaşına toz kondurmamasının nedeni senle bu kadar çelişkiler yaşadıysa sadece ona yazık oluyor senle olarak diye düşünüyordur hatta hiç çekinmemiş bunu erkek arkadaşına da belirtmiştir seninkide ondan istemiyordur görüşmeni....

bilmiyorum ama hakan kişilik olarak onu soguk ve asosyal bulurdu ve bir araya 3 defa gelmişlerdir topu topu.. oda ben varken..ozaman bile sıkılıyordu hakan ne sıkıcı biri cok sinsi görünüyor vs diye.. ona bunu söyleyemez diye düşünüyorum cünkü herşeyi anlatıyordum biliyordu hakanın ne kadar deger verdigini bana.. kendide diyordu .... hakan söylerdi öyle birşey söyleseydi heralde......
ama dedigin gibi sinirli ve çelişkilerden dolayı hakana yazık oluyor mantıgı olabilir :)

sen merak etme ben çok hırslandım yeter artık bebiş istiyorum ben... sen beni istediğin kadar çek hepimizin zor zamanları olacak sen beni çekersen bende seni diğer yönde çekerim.......:KK1:

400 gr bişey değil verirsin güzelim veremezsende canın sağolsun ben kasarım 1,4 için inşallah...

antepte doktora gittim. 2. çocuk içinmi dedi yok nerde henüz yok dedim. rahim kalınlığı çok normal 3 ay adet görmemeye dedi. sanki 2. ye hazırlık gibi gördüm dedi. yuhhh dedim daha adet olamıyorum.... soğan suyu dedi kadın ya kesin deneyeceğim. tabi ilk sıramda lahana kürü var :p ne var peki kistmi dedim yok dedi miyom için yer olabilir ama şu an öyle bir durum yok dedi. maşallah 15 dk gözetledik içeriyi :))))))))))) sorun beyinde olabilir burda bir sorun yok dedi. ben tedirgin yine kan verdik herşeye bakıldı. sonuç yine sorun yok hayret ben beyinden salgılanan hormonlardan şüpheleniyordum çok iyi geldi sonuçlar diyor ben çözemedim neyin var dedi. püffff bir yerde bir arıza var ama dur bakalım şimdi tek günah keçimiz kilo......

edacım dedigin gibi kilo olabilir... yada kilo vermeye şartlandıysan..kilo verince bebek olacak diye belki doktorunde dedigi gibi beyinle alakalıdır.

ben fizyoloji okudugum için bilimsel olarakta biliyorsundur belki canım beyin herşeyi kontrol ediyor düşüncelerimiz beyine gittiginde ve inandıgında aynen onu tekrarlayıp tüm organlara o emri veriyor... bence sağlıklısın ve bebişin olacak...bu konuyu takma kafana kilonu vermeye calış kilo verirken birde bakmışssın hamile kalmışsın :) ama bunu düşünme akışına bırak

edacım dedigin gibi kilo olabilir... yada kilo vermeye şartlandıysan..kilo verince bebek olacak diye belki doktorunde dedigi gibi beyinle alakalıdır.

ben fizyoloji okudugum için bilimsel olarakta biliyorsundur belki canım beyin herşeyi kontrol ediyor düşüncelerimiz beyine gittiginde ve inandıgında aynen onu tekrarlayıp tüm organlara o emri veriyor... bence sağlıklısın ve bebişin olacak...bu konuyu takma kafana kilonu vermeye calış kilo verirken birde bakmışssın hamile kalmışsın :) ama bunu düşünme akışına bırak

akışına bırakamıyorum ya güzelim dün eşim artık tanıdığı bir doktoru aradı eşi kadın doğum doktoruydu oda bakanlığa geçmiş başka bir uzmanı önerdi. çok takıyorum ya sırf bu adet düzensizliği ve bebiş için doktora harcadığım parayla 3 çocuk doğar büyürdü :KK43:

akışına bırakamıyorum ya güzelim dün eşim artık tanıdığı bir doktoru aradı eşi kadın doğum doktoruydu oda bakanlığa geçmiş başka bir uzmanı önerdi. çok takıyorum ya sırf bu adet düzensizliği ve bebiş için doktora harcadığım parayla 3 çocuk doğar büyürdü :KK43:

edacım neden adet düzensizliği var acaba?
kaç yaşındasın ki sen dr hemen 2. çocuğa hazırlık mı diye sordu?

edacım neden adet düzensizliği var acaba?
kaç yaşındasın ki sen dr hemen 2. çocuğa hazırlık mı diye sordu?

adet düzensizliğini de çözemiyorlar dedim ya tek günah keçisi kilo kaldı. psikiyatriye bile gönderdi ilaçlarını kullandım herkesin kullanmadığım ilaç kalmadı piyasada......

31 yaşındayım. çocuk istiyoruz dedim de rahimde problem olmayınca doktor da 2. olmuyor herhalde demiş :KK43:

15 dk baktık dile kolay içinde o kamerayla gösterdi bomboş kist filan yok tertemiz diyor. belki şu boşlukta ilerde myom olabilir dedi oda ihtimal :S

adet düzensizliğini de çözemiyorlar dedim ya tek günah keçisi kilo kaldı. Psikiyatriye bile gönderdi ilaçlarını kullandım herkesin kullanmadığım ilaç kalmadı piyasada......

31 yaşındayım. çocuk istiyoruz dedim de rahimde problem olmayınca doktor da 2. Olmuyor herhalde demiş :KK43:

15 dk baktık dile kolay içinde o kamerayla gösterdi bomboş kist filan yok tertemiz diyor. Belki şu boşlukta ilerde myom olabilir dedi oda ihtimal :s

canım ben de 30 yaşındayım. Ayy böyle duyunca üzülüyorum ya geçmi kaldık yoksa biz?:26:

canım ben de 30 yaşındayım. Ayy böyle duyunca üzülüyorum ya geçmi kaldık yoksa biz?:26:

ayy meleğim söyleme öyle kuuu...niye geç kalalım,bende 31 yaşındayım,ilk 1,5 sene biz istemedik korunduk,ben zannettimki korunmayı bırakınca hoopp hamiş kalıcam ama öyle olmadı,doktor 1 sene korunmasız devam edin,olmazsa tekrar gelin demişti,mayıs ta 1 sene olucak bakalım,benimde kontrollerimde herşey normaldi,sadece miyom var ama doktor engel değil dedi.sadece kilo versen iyi olur dedi:KK53::KK53:

bende kesinlikle kafaya takmanın çok etkili olduğunu düşünüyorum,stres yapmamak lazım,sırf hiçbir problem olmadığı halde kaç sene çocukları olmayanları biliyorum:KK50:

ayy meleğim söyleme öyle kuuu...niye geç kalalım,bende 31 yaşındayım,ilk 1,5 sene biz istemedik korunduk,ben zannettimki korunmayı bırakınca hoopp hamiş kalıcam ama öyle olmadı,doktor 1 sene korunmasız devam edin,olmazsa tekrar gelin demişti,mayıs ta 1 sene olucak bakalım,benimde kontrollerimde herşey normaldi,sadece miyom var ama doktor engel değil dedi.sadece kilo versen iyi olur dedi:KK53::KK53:

bende kesinlikle kafaya takmanın çok etkili olduğunu düşünüyorum,stres yapmamak lazım,sırf hiçbir problem olmadığı halde kaç sene çocukları olmayanları biliyorum:KK50:

dimi canım yaa. valla ben de korktum şimdi edanın dr u öyle söyleyince...
iyi bari cnm senle konuşunca rahatladım.
bana da kilo verirsen çok iyi olur demişti.
şimdi yeni halimi görmedi ama :)

maşallah sayfaları oku oku bitiremedim ben temizlik yaptım işim daha yeni bitti ev işlernden nefret ediyorum

daha gençsin bence sağlıkla ilgili bir sorunun yok tamamen cok istedigin için sitres altında olman ...bir çok arkadaşım var cocuk isteyen 30 larında doktor kontrolleri vs yaptırıyorlar.. bazıları hemen oldu bazıları bekliyor..süreç bu. sağlık problemin yok. bence piskolojik ilaçlar kesinlikle kullanma,hem zararlı hemde süreci durdururyorlar..
suan yapacagın tek sey bu konuda doktora gitme ve bu cocuk olayı yokmuş gibi davran... sitres tüm hastalıkların sebebi.... sen cok taktıgın için süreç uzuyor.. rahatla takma ...

ve bunu yapabilirsen ben kesinlikle inanıyorum olacagına.....

hayırlısı olsun canım sağlıklı olda gerisi mutlaka gelir. sağlık sadece fiziksel degil,ruhen ve piskolojikmende önemli... sen yaşadıgın günlerin keyfini cıkar... 40 yaşında bile anne olan var...

30 lu yaşlar cok genç ve kesin olacak ama süreç var... bekle hayırlsıyla olur canım:KK16:

güzelim biraz ilgilensen burçlarla atıcakları adımlar sabit ve bellidir....... ne konuşacaksan konuş dememen gerekirdi hırslanır.... öyle dediğinde sessiz kalacaksın birazda umursamaz tavırla sessiz olacaksın o yenmiş hissedecek kendisini zaten geçici onların davranışları 2 güne de unutur.......

edacım süper ötesisin.. bunu kaç defa söyledim biliyorum ama nasıl tarif etsem bilemedim. sen bu işte süpersin canım...:KK16::KK16::KK9:

2 günü beklemedi bile..yaklaşık 3 saat sonra döndü... msj atmış sinirden söyledim vs. konu kapansın falan filan...

ya canım ben burçlara bakıyorum ama okuduklarım hep aynı seler netten.. sen kendi gözlemlerinide katıyorsun sanırım :) kitap yaz bence.. ben ilk okuyucun olucam :)

kitap filanmı alsam cidden bende başlıyorum bu burç merakına.. aslında sen yorum yapmıştın yine ozaman baktım ama internet genel oluyor...

40 yaşında hamile olduğunu gördüğüm onca kişi var hepsinden önemlisi annem 65 yaşında ben 31 beni 34 yaşında doğurmuş oluyor... üff yinede bunlar stres olmamama yetmiyor. hani doktora gidersin kist var der ne bileyim başka şeyler sayar uğraşırsın ama bilemiyorum diyorlar ya tüm direncim sönüyor. bende ne varki diyorsun. boşver diyorsunuz olmuyor birşeyler çağrışım yapıyor hiç aklını vermezken aklına giriyor. herşeyden önemlisi etrafımda bir sürü istisna olabilir hatta annemde ama kanıtlanmış bir durum varki yaş çok etkili bir faktör hamilelikte hemde ilerisiyle gerisiyle gayet önemli bir unsur........

bir arkadaşım vardı. üni. deyken bir dersten geçemiyor geçse okul bitecek bitince nişanlı hemen evlenecek evlenince de ilk isteği çocuktu... geçemediği dersin hocasına gidip yaşım geçiyor çocuk yapacağım geçir beni dersten diyeceğim diye espri yapardı......:KK9:

geç kalmadık ta salla gitsin diyecek yaşı geçtik.....:KK5:

edacım süper ötesisin.. bunu kaç defa söyledim biliyorum ama nasıl tarif etsem bilemedim. sen bu işte süpersin canım...:KK16::KK16::KK9:

2 günü beklemedi bile..yaklaşık 3 saat sonra döndü... msj atmış sinirden söyledim vs. konu kapansın falan filan...

ya canım ben burçlara bakıyorum ama okuduklarım hep aynı seler netten.. sen kendi gözlemlerinide katıyorsun sanırım :) kitap yaz bence.. ben ilk okuyucun olucam :)

kitap filanmı alsam cidden bende başlıyorum bu burç merakına.. aslında sen yorum yapmıştın yine ozaman baktım ama internet genel oluyor...

internette yorum okuma genel özelliklerini takip et çevrendeki arkadaşlarının burçlarını sormadan takip et neler yapıyorlar... yoksa netteki yarın öbür gün 1 senelik aşk iş falan filan saçma sadece karakter tahlili için yol göstericidir burçlar...

kitap yazmayı çok istiyorum ama roman yada fantastik tarzı şeyler burçlarıda konu alan birşeyler olabilir hatta tarot falı incelikleri filan :p aslında iyi fikir verdin kitap konusu tutmasada ona vakit harcar uğraşır belki aklımdaki tilkilere de mola verdiririm....:KK76:

bu arada kızlar ben 9.30 da uyandım bugün... ve 12 ye kadar birşey yiyemedim.. su içtim.. sitresten :KK43: ben cok sitresli olunca midem birşey kabul etmiyor...

12.30 gibi tabi burada içimi döküp rahatladıktan sonra iştahım yerine geldi :) iyimi kötümü bilemedim :KK53:

ama cok mutluyum :KK16:bu kadınlar kulübü 1. takımı seviyorum ben cok cok:KK16::KK16::KK16:

12.30 da sandvinç yaptım kendime domates peynir bir dilim salamla... sandviç ekmegi ile...
ve meyve suyu içtim seker katkısız.
ve canım tatlı istedi tabi ... cok.... 1 tanede kurabiye yedim :KK43:

iki ögün yiyecegim bugun .. akşamda balık var ızgara ve salata yiyecegim :)

eger geceye dogru acıkırsam yarım bardak süt içerim...

bu arada bitki çayımıda şimdi içiyorum :)

bu arada kızlar ben 9.30 da uyandım bugün... ve 12 ye kadar birşey yiyemedim.. su içtim.. sitresten :KK43: ben cok sitresli olunca midem birşey kabul etmiyor...

12.30 gibi tabi burada içimi döküp rahatladıktan sonra iştahım yerine geldi :) iyimi kötümü bilemedim :KK53:

ama cok mutluyum :KK16:bu kadınlar kulübü 1. takımı seviyorum ben cok cok:KK16::KK16::KK16:

12.30 da sandvinç yaptım kendime domates peynir bir dilim salamla... sandviç ekmegi ile...
ve meyve suyu içtim seker katkısız.
ve canım tatlı istedi tabi ... cok.... 1 tanede kurabiye yedim :KK43:

iki ögün yiyecegim bugun .. akşamda balık var ızgara ve salata yiyecegim :)

eger geceye dogru acıkırsam yarım bardak süt içerim...

bu arada bitki çayımıda şimdi içiyorum :)

bende yazayım yediklerimi ya

sabah: 1 yumurta + 2 dilim ekmek + 1 dilim peynir (1/4 kk) + 2 yeşil zeytin + şekersiz çay

ara: 100 ml yağsız süt + yarım elma + tarçınlı yeşil çay

öğle: kıymalı ıspanak + şehriye çorba

ara: 100 ml yağsız süt + yarım elma + 1 üçgen peynir + 4 adet kepekli çubuk

akşam: büyük ihtimal dışarda ve balık salata

bugün pazartesi ve ben karadayı dizisi hayranı biriyim. eşimde bu diziye hayranlığımı kenan imirzalıoğlu aşkı olarak düşünmekte. bu yüzden pazartesi akşamları o tv nin karşısına oturtmamak için kaç takla atmakta sayamıyorum. elektrikler kesilecek izleyemeyeceksin dedi. sonra kesilmeyeceğini öğrenmiş. bu akşamda sinemaya mı gitsek dedi noldu kesilmiyormu elektrik dedim yok dedi :KK9:

cem yılmaza da hayranım onuda kanlı düşmanı bilir onun filmine kesinlikle gidilmez ama karadayıyı izlemezsem götürecekmiş bu akşam :21: bende yemeği yiyelim son matineye gireriz dedim de hemen yemeğide dışarda yiyelim dedi yuhh yani kocacım. izlesem nolacaksa

aralarda içmek için 1 tane kutu süt getiriyorum yağsız yarısını öğle arasında yarısını öğleden sonra içiyorum. öğleden sonra içtiğimin çok sağlıklı olmadığının farkındayım ama neyse :nazar:

internette yorum okuma genel özelliklerini takip et çevrendeki arkadaşlarının burçlarını sormadan takip et neler yapıyorlar... yoksa netteki yarın öbür gün 1 senelik aşk iş falan filan saçma sadece karakter tahlili için yol göstericidir burçlar...

kitap yazmayı çok istiyorum ama roman yada fantastik tarzı şeyler burçlarıda konu alan birşeyler olabilir hatta tarot falı incelikleri filan :p aslında iyi fikir verdin kitap konusu tutmasada ona vakit harcar uğraşır belki aklımdaki tilkilere de mola verdiririm....:KK76:
bencede süper olur.. yazmalısın... hergün birşeyler karalarsın birde bakmışsın sayfalar dolusu :) hem kafan rahatlar hemde seni motive eder.. bence başla sonunu düşünmeden hemen :):KK16:

X