Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

hep ben ilk kilomo söylerdim neyse ama çok mutluyum ucundanda olsa 69 gördüm:nazar kilom 69.9

1.2/71.1x100=1.69 bu hafta iyiyiz galiba tebrikler burcu ve esra

69 yıllardır görmek istediğim hep ucundan döndüğüm kilo bi keresinde 70 ten bi kerede 72 den döndüm Allah'ım duy sesimi tebriklerr çok güzel

***1.TAKIM 291.ETAP***

T_N (78,6/77,5/1,1/1,40%)
sinem866 (88,3/88,3/0/0,00% )kilosu sabit,izinli
spirochet (86/86/0/ 0,00%) kilosu sabit
fitsema (78,5/78/0,5/0,64%)
garden (86,2/85,3/0,9 /1,04%)
mlkfth (84/83,1/ 0,9/1,07%)
fefilifa (75,1/74,8/0,3/0,40%)
tasan (71,1/69,9/1,2 /1,69%)
BuRCuCuKkK (54/ 53,5 /0,5/ 0,93%)
ayluhmx (84,4/82,9/1,5 /1,78%) yeni üye hedef 65 kg

1.TAKIM ORTALAMASI : 0,89%

kızlar listeyi paylaştım,ben çıkıyorum,haftasonu giremezsem pazartesi görüşürüz,hepinizi tekrar tebrik ediyorum

69 yıllardır görmek istediğim hep ucundan döndüğüm kilo bi keresinde 70 ten bi kerede 72 den döndüm Allah'ım duy sesimi tebriklerr çok güzel

darısı başına inşallah sende görürsün ben geçen sene 68.5 olmuştum ama tutamadım boğazımı

Kızlar nerdesiniz yaa cumadan mı tatile çıktınız nedir?
Müdürüm ile konuştum benim yarınki izin işi ne oldu müdürüm dedim
güldü o da. Tamm izin verdim gitti dedi :)))
birbirimizin işi olduğunda idare etmeyi bilmeliyiz dedi.
Bugün size yarın bana dedi.
Biz burda bi aileyiz dedi.
Ay nasıl mutlu oldum anlatamam.
Izin almaktan çok , böyle konuşması beni mestetti vallahi.
Ahmet denen arkadaş da oo ben dün izin aldım bana binbir laf.
Meleğe izin öylemi dedi şakayla karışık (sanki içinden sinir olduğunu bilmiyorum da)
müdürüm de sen hastalandın ve hasta olmak yasak dedi.
Meleğin özel işi var dedi.
Ahmet de benim de haftaya işim var o zaman bende izin istiyorum dedi
madem işin var belge istiyorum o zaman senden dedi müdürüm de.
Meleğin belgesi nerde dedi ahmet
müdürüm de aldım ben melekten belge dedi
:)))

tabi bunlar gülüşerek söylendi ama ciddilik payı vardı bence ahmetin.
Neyse sonuç olarak yarın sabah kocam geliyor
ben ona fıstık gibi bi kahvaltı hazırlayacağım
başbaşa bütün gün yağmuru izlicez sonra belki sinemaya gideriz
yemeğe falan.
Ohh haftasonu bana güzel.
Hepinizi kocaman öpüyorum güzellikler.

melekcim coooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkkk sevindim. bu arada müdürün gerçekten adil biriymiş tebrik ettim

o kaşı gözü oynak cocuk ( sevdim bu ismi )

almış cevabını bir güzel müdürden ohhhhhhhhhhhhhhhhh.....

müdürün iyi ise sorun yok zaten. demekki ahmeti sallamıyor... müdüründe yapması gerekn bu tarafsız olmak. onun sana verdigi cevaplarda cok iyi... sorunsuz atlattıgına sevindim canım.. güzellllllllllllllllll hafta sonları diliyorum kocişinle

canım çok teşekkürler vallahi ben de acayip huzur buldum mutlu oldum.
haftasonunu iple çekiyorum
heyecanla bekliyorum.
ayrıca müdürümün onu sallamamasına da ayrıca seviniyorum
harika vallahi.

bugünkü menüm

sabah:
1,5 dilim tam buğday ekmeği
3 yaprak marul
1 yumurtalı peynirli omlet
1 fincan form çayı

ara:
1 yeşil elma
2 ceviz

öğlen:
1 kase yoğurtlu, tarçınlı, keten tohumlu nesfit

ara:
yarım kase portakal posası
10 tane fındık

akşam:
1 kase ezogelin çorbası
fırında levrek
bol yeşil salata

ara:
sade türk kahvesi
1 kare bitter çikolata
1 form çayı

3,5 litre su
45 dakika kesintisiz cam silme

fena değiliz sanki bu hafta
haftaya daha da iyi oluruz inşallah

291. ETAP DERECEYE GİREN TAKIMLAR
4 OCAK-11 OCAK

Takım Dereceleri

1) 13. takım
2) 6. Takım
3) 1. Takım

Bireysel Dereceler

1) beril77 13. Takım (%3,13)
2) ayyildizim 6. Takım (%2,36)
3) bsrmhmmt 9. Takım (%2,25)

slm kilo veren arkadaşlarımı tebrık ediyorum 3. olmuşuz​

bende hazırlanıyorum kpds üds tek sınav nasıl olacak acaba yaaa ben üds ye başvuracağım kaldırıldıysa nolacak hakkaten şaşırtmacalar ülkesi

bu arada günaydınlar herkese dün spordan gelince girecektim ama yolda babamı aradım yine çok kötü durumu bu akşam antepe gidiyorum dün akşam gidecektim eşim bende geleyim dedi onun için bu günü bekledim bu günde gelmedi işleri varmış öyle bir durumdayım ki acaba izin mi alsam aklım orda kaldı babamı buraya getirmek istiyorum gelmiyor annemle ayrı yaşıyorlar annem yanımda gelsin diyor gitmiyor tek başına bir evde antepte ev soğuk babamın ayağa kalkacak hali yok yemek yemiyormuş sadece su içmek istiyor canım diyor ağlamaktan bir hal oldum uyumaya çalışsam rüyamda görüyorum uyansam düşünmekten kafayı yiyeceğim zorla buraya getirmeyi planlıyorum doktoruna gidip sormam lazım bir sürü hastalığı var uyku ilacı versem birşey olurmu bilmiyorum kafayı sıyıracağım burda

günaydınlar

canım kapdas ve üds kalktı tek sınav oldu. açıklamalara göre örnek soruları yayınlıyacaklar.. ve üds kpds çalışır gibi çalışın bir sorun cıkmaz geçersiniz denildi. ösym acıklaması bu...

canım cok geçmiş olsun.. aklın orda kalır tabi ..canım burda kendini heba etmek yerine git al babanı.. senin kide benimki gibi inatcıysa işin zor.. zorla getire bilirsen getir... o sana rahatsızlık vermemek için gelmek istemiyordur her baba gibi... ya ben baba konusu acılınca cok duygusallaşıyorum.. ( babalar ayrıdır ya hele kızlarına düşkünlükleri ) ya ben bu konuda duygusal davranıyorum..ama dogru olanda bu bana göre ..baba candır, baba direktir,,babanın varlıgı yeter
canım hiç birşey babandan ailenden önemli degil.. git izin al durma..

tebrik ediyorum bizi hepimizi ..süper takımımızı

günaydınlar kızlar :) dün hafta sonuna giriş oldugundan dagıttık.. filim izlemeler oyun oynamalar... giremedim gece...

dünkü yediklerimi yazayım.

sabah sandviç yedim. peynir salamlı domatesli.. ( hamburger ekmegine yaptım )

ara birki çayı ve 1 adet meyme

öglen : tavuk haşlama, ve salata, yogurt

ara:beyaz leblebi bir avuç ve 2 kayısı

akşam :corba , çiğ sebze yedim.. pişirmeye üşendim

ara: birki çayı
gece cok geç uyudum 4 gibi o nedenle acıkmıştım 1 bardak süt içtim :)

neredeyse 3.5 lt su içtim . ve spor yapmadım sadece 15-20 actım müziği oynadım :)

kızlar ben sizleri merak ediyorum yani kilonuzu degil.. sadece sohbet ettiğim kişileri yazışırken kafamda canlandırmak istiyorum.. tanıdık sima gibi....

o nedenle isteyenler tabi : fotograflarını koyarlarsa sevinirim.. bende koyacagım. sonuçta sanal alemde olsa daha yakın hissetmemize neden olur diye düşünüyorum...

hafta sonu kimsecikler yok

bende cıkıyorum ingilizce çalışıcam.. sonrada hafta sonu buluşmalar var akşam girerim öpüyorum hepinizi

çok geçmiş olsun canım,
Allah daha kötüsünü göstermesin inşallah
inşallah yanına getirebilirsin, babalar biraz inat biraz da gurur yapıyorlar bu konuda.
babacığına Allah biran çönce şifa verir inşallah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…