Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

ohh melekcim kocişine kavuşmuşsun,haftasonunda güzel geçmiş,bizde sizden pek farksız değildik,yattık,ev temizledik,sonra yeniden uyuduk,yemek yedik:KK1::KK1:

teşekkür ederim hülyacım,:KK16::KK16:şu anda o halimden 8-10 kg eksiğim:KK34:

maşallah fıstığım sanada,çok hoşsun ve profilden hiç kilo peoblemi olan biri gibi durmuyosun:KK34::KK34:

sen bu hızla kesin mezun olursun özlemcimm:KK76::KK76:

neyseki 2 msjın kalmış canım:KK23::KK23:

cuMARTESİ ÇALIŞMAMAYI Özlemişim yafrumm yaa. hiç dinlenemiyorum ben cmt çalışınca

selam kızlar aksıyonu bolll
koşturmacalı bir haftasonu geçirdim,önümüzdekı 15 günde dur durak bılmeden devam edecegım:)
allah yardımcım olsun..
neysekı organıze yapan biri var ailede
herkese iş bölümü yaptım sen şunu şunu,sen bunu,sende bunu yap diye:))
herkes organıze durumda
allah kımseyi sahipsiz bırakmasın:)

cuMARTESİ ÇALIŞMAMAYI Özlemişim yafrumm yaa. hiç dinlenemiyorum ben cmt çalışınca

aynen meleğim yaa,bende 1 hafta çalışıyorum,1 hafta evdeyim...bu hafta evdeydim,2 gün tatil gibisi yok valla:KK34::KK34:
koşturmacalı bir haftasonu geçirdim,önümüzdekı 15 günde dur durak bılmeden devam edecegım:)
allah yardımcım olsun..
herkes organıze durumda

canım allah yardımcın olsun,taşınırken yardım eden birilerinin olması büyük nimet,bende o konuda şanslıydım,ailem saolsun :KK16::KK16:

Son düzenleme:
bende resmimi koymak isterdim ama eşim bu konuda biraz geri kafalı o yüzden paylaşamıyorum kusura bakma. aramız biraz limoni bu aralar

:) tabiki canım önemli degil.. aranız düzelir en kıssa zamanda umarım
:KK16::KK16:
ohh melekcim kocişine kavuşmuşsun,haftasonunda güzel geçmiş,bizde sizden pek farksız değildik,yattık,ev temizledik,sonra yeniden uyuduk,yemek yedik:KK1::KK1:

teşekkür ederim hülyacım,:KK16::KK16:şu anda o halimden 8-10 kg eksiğim:KK34:

maşallah fıstığım sanada,çok hoşsun ve profilden hiç kilo peoblemi olan biri gibi durmuyosun:KK34::KK34:

sen bu hızla kesin mezun olursun özlemcimm:KK76::KK76:

neyseki 2 msjın kalmış canım:KK23::KK23:

neslihancım wuuuuwwwwwwwwwwwww diyorum ozaman.. 8-10 kio eksik halini görmedik yani.. heyecanlşa bekliyorum valla :KK16::KK16: bu fotografta bile cok güzelsin o fotografını düşünemiyorum maşşallah :KK16::KK12:

ben boydan dolayı yırtıyorum ..normalde kimse inanmıyor 84 olduguma .. 70 diyorlar ama benimde basen sorunum var ..göbek yok denecek kadar az... ama 68 kiloyken cok cok cok mutluydum ben :KK43: sagol canım benim ..... burdaki bütün kızlar fıstık gibi maşşallah bizee:KK16::KK12::KK12::KK12:

ben alıntı yapma özürlüyüm yahu :) bir türlü yapamadım. elime yüzüme bulaştırıyorum her defasında:KK53::KK53:

allah yardımcım olsun..
herkes organıze durumda
canım kolay gelsin... telaşlı günler geçiriyorsun ama olumlu düşünelim,,, bu koşuşturmaca ve telaşla rahat 3 kilo verirsin :KK34::KK34:
ben ev taşıdıgımda koşuşturmaca sitresle diyet yapmadan veriyordum :KK53:
evet allah kimseyi sahipsiz bırakmasın.. iyiki aile,arkadaş eş,dost var :KK16:böyle gönlerde dahada belli oluyor yerleri...

canım kolay gelsin... telaşlı günler geçiriyorsun ama olumlu düşünelim,,, bu koşuşturmaca ve telaşla rahat 3 kilo verirsin :KK34::KK34:
ben ev taşıdıgımda koşuşturmaca sitresle diyet yapmadan veriyordum :KK53:
evet allah kimseyi sahipsiz bırakmasın.. iyiki aile,arkadaş eş,dost var :KK16:böyle gönlerde dahada belli oluyor yerleri...

ayy inşallah canım yaa koşturmacadan kendiliğinden gider umarım kılo ama terse etkıde yapabılır
stres anında yemeye saldıran biriyim ve taşınma sürecinde hep hazır yiyecekler olur kesın dışarıdan söylnır
nerden bulayım taze mıs gibi tencere sebze yemeklerını:KK14::KK14:
neyse en kötü ihtimal şubat başı ile biter bu karmaşa herşeye sil baştan ve dahada asılarak devam ederım:KK14:

ayy inşallah canım yaa koşturmacadan kendiliğinden gider umarım kılo ama terse etkıde yapabılır
stres anında yemeye saldıran biriyim ve taşınma sürecinde hep hazır yiyecekler olur kesın dışarıdan söylnır
nerden bulayım taze mıs gibi tencere sebze yemeklerını:KK14::KK14:
neyse en kötü ihtimal şubat başı ile biter bu karmaşa herşeye sil baştan ve dahada asılarak devam ederım:KK14:

bende sitres altında yemek yiyen tiplerdenim canım :) ama sen takma hazırda yesen fark eder ... göreceksin :KK16::KK16:
bu arada su kosusturmacaların bitsin tartıldıgında bekliyorum güzel haberlerini :):KK16::KK12:

55 dakika tempolu yürüyüp geldim:KK52::KK52:,ohhh rahatladım valla:21::21:

süpersin neslihancım valla ... ben burada acık havada yürüyüş yapamıyorum. yapacak yer yok ,,üstüne her yer kar,,,,buz,,,, soguk,,,,:KK14:

evde spor yapmakta işkence gibi.. neyse bir iki ay ev bisikletiyle idare edicem artık :KK53::KK53::KK52:

süpersin neslihancım valla ... ben burada acık havada yürüyüş yapamıyorum. yapacak yer yok ,,üstüne her yer kar,,,,buz,,,, soguk,,,,:KK14:

evde spor yapmakta işkence gibi.. neyse bir iki ay ev bisikletiyle idare edicem artık :KK53::KK53::KK52:

canım bizim uzunca bi caddemiz var,belki biliyosundur,yani yürüsen taaa samsuna kadar gider:KK1::KK1:

öğleden sonra çıkıyorum işten tur atıp geliyorum 50-55 dakika sürüyo,yoksa gün boyu sürekli masa başında hareketim yok,akşamda yemekten sonra kocişle çıkıyoruz bi 45-50 dakikada o zaman yürüyoruz,geçen hafta bunun faydasını gördüm,inş.hep böyle devam edebilirim:KK34::KK34:

canım bizim uzunca bi caddemiz var,belki biliyosundur,yani yürüsen taaa samsuna kadar gider:KK1::KK1:

öğleden sonra çıkıyorum işten tur atıp geliyorum 50-55 dakika sürüyo,yoksa gün boyu sürekli masa başında hareketim yok,akşamda yemekten sonra kocişle çıkıyoruz bi 45-50 dakikada o zaman yürüyoruz,geçen hafta bunun faydasını gördüm,inş.hep böyle devam edebilirim:KK34::KK34:
ohhhhhhhhh maşşallah sana :KK16: yararını görmezmi insan süper bir spor.. en cok kalori bacak hareketleriyle yakılıyormuş :KK9::KK9:biliyorum caddenizi :KK34:

Selam kızlar bugun giremedim çünkü bütün gün disaridayim az evvel girdik
Nolur kusuru bakma neslim oluyorum yorgunluktan 2 gündür misafirlerim vardı yatiya sonra aksam yemeğine de misafir çağırdım
30 kisi vardı yemekte ertesi gün yani dün kahvaltıya misafir geldi ay cildiracaktim dün de aksam yemeğinde misafir vardı yani pespese misafirler biraz yordu bügünde disaridayim islerim vardı eltimin misafiri var yarın ona yardıma gittim houff şimdi yorgunluktan ve adet sancısından nakavtim Duş alıp yatıcam yarında toplantım var önce kahvaltı sonra toplantı aksamda Eltime artık telden gircemmecbur öpüyorum hepinizi:KK54:

Selam kızlar bugun giremedim çünkü bütün gün disaridayim az evvel girdik
Nolur kusuru bakma neslim oluyorum yorgunluktan 2 gündür misafirlerim vardı yatiya sonra aksam yemeğine de misafir çağırdım
30 kisi vardı yemekte ertesi gün yani dün kahvaltıya misafir geldi ay cildiracaktim dün de aksam yemeğinde misafir vardı yani pespese misafirler biraz yordu bügünde disaridayim islerim vardı eltimin misafiri var yarın ona yardıma gittim houff şimdi yorgunluktan ve adet sancısından nakavtim Duş alıp yatıcam yarında toplantım var önce kahvaltı sonra toplantı aksamda Eltime artık telden gircemmecbur öpüyorum hepinizi:KK54:

elifimmm bu kadar olur canımm,kalp kalbe karşıymış,az önce takıma girdim sen geldin aklıma,acaba bişeymi oldu yoğunmu diye düşündğm,haftasonuda girmemişsin:KK34:

canım adet sancın halamı devam ediyor,acaba ayaklarınımı çok üşütüyosun,dikkat et tatlım:KK19:

pekte yoğun geçmiş haftasonun,dinlenmene bak,iyi gecelerr:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

bugünkü menüm

sabah:
kalkar kalmaz sıcak su
2 dilim kepekli ekmeğe peynirli tost
4-5 dal maydonoz
3 yaprak marul
1 taze kırmızı biber
1 ceviz
1 fincan yeşilçay

ara:
1 elma

öğlen:
3 dal pırasa, 1 havuç, 1 tatlı kaşığı zeytinyağı, yarım limon suyu, yarım bardak su pişirdim, nefissss oldu
1 kase yoğurt
1 dilim kepek ekmeği

ara:
uyuyakalmışım, bişey yiyemedim
1 form çayı

akşam:
1 elma

ara:
1 sade kahve
1 yeşilçay
greyfurt

yarın 06:20 de evden çıkmam lazım
kahvaltımı şimdiden hazırladım
bu soğukta bahçe nöbetçisiyim, offfff....

gelmişken bugünki menümüde vereyim

sabah
activia kahvaltı(tahıllı)

ara
1.y.k kan üzümü

öğle
büyük kase salata
1 dilim keten tohumlu ekmek
1 kase yoğurt

ara
200 ml lıght süt

ara
1 portakal

akşam
yoğurtlu karnabahar
salata

ara
1 portakal

3 litre su,3 bardak bitki çayı

2,5 saat yürüyüş:KK52::KK52:

günaydın kızlarrr,
tabee uyandıyanız bu saatte:)
ben okuldayım
ilk dersim boş, öyle aylak aylak nette geziniyorum
bahçe nöbetçisiyim
şansıma bugün hava azıcık yumuşamış sanki...

günaydın millet nerdesiniz?dün öğlen iki tane çiğ köfte yedim ama akşam yemeği yemedim 300 gr almışım çiğ köftenin kalorisi az nasıl oldu anlamadım bide akşam yemek yemedim neyse bugün telafi ederim

bugünkü menüm

sabah:1 kase nestif

ara;kan üzümü

öle;lahana dolması ve ayrran

ara;6_7 tana fındık

akşam;salata

ara:greyfurt

bol su yeşil çay ve yürüyüş

mrb kızlar
ve takım kaptanı
1. takım üyesi sebnemguducu ile ilgili

ben püsküüte durumu yazdım transfer kuralına görede sebnemguducu bu hafta sizin takıma yazılması gerekiyor.Yer yoksa bile
bu hafta yanına 6. takıma transfer olmak istiyor yazıp dönüşünü yapar mısınız?Haftaya bize geçebilir isterse.

püsküütün cevabı
Ekstra yorum yapmamı gerektiren birşey yok.
Karar defterinde yazan transfer kuralı da tam olarak senin yazdığın ve olmasını istediğin şekilde zaten.

X