Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

bugünkü menüm

sabah
1 dilim kepekli ekmek
yarım omlet
10 dal maydonoz
1 kırmızı biber
2 ceviz
1 form çayı

ara
1 muz

öğlen
bir bardak haşlanmış makarna
1 kase ezogelin çorba
1 kase salata

ara
1 yeşilçay
2 kandil simidi

akşam
1 tabak yağsız kuru fasulye piyazı
1 yeşil biber

ara
1 bardak portakal suyu

slm kızlar netım donuyor yıne menu paylaşıp çıkıyorum

:KK56:

2013-01-12 tarihli kaloricetvelinizMiktarKalori

[1]soda limonlu1 adet68

[2]Kepekli Ekmek1 DİLİM55

[3]Portakal1 ADET50

[4]Leblebi Beyaz1 AVUÇ20

[5]Marul Salata1 PORSİYON93

[6]Karnabahar Mücveri3 ADET135

[7]brokoli çorbası1 kase140

[9]Çay1 ADET5

[10]Elma1 ADET60

[11]Kızarmış Ekmek2 DİLİM70

[12]Maydanoz10 gr4

[13]pınar Labne Light20 GRAM28.84

[14]Yeşil Zeytin3 adet21

[15]Beyaz Peynir20 GRAM50

Toplam :967.84 kal.

bol su ... 20 dak plates ..20 dak yürüyüş :KK55:

slm kızlar kımsecıkler yok ???

:KK56:

2013-01-13 tarihli kaloricetvelinizMiktarKalori

[1]Leblebi Sarı1 AVUÇ20

[2]Mevsim Salata1 POR.(150GR.)45

[3]Sütaş Ayran1 200 ml76

[4]Lahmacun1.50 ADET375

[5]Mandalina1 ADET50

[6]Eti Form Kepekli Bisküvi0.50 PAKET84

[7]Karnabahar Mücveri3 ADET135

[8]Elma1 ADET60

[9]Kepekli Ekmek1 DİLİM55

[10]Maydanoz10 gr4

[11]Patates (kızarmış)50 gr140

[12]Yeşil Zeytin4 adet28

[13]Süzme Peynir30 GRAM29.1

Toplam :1101.1 kal.

bol su ... 1 saat spor yaptım bugun :KK8::KK34: süperim iyi hissediyorum kendimi .....

kızlar merhabalar :)

ben vicdan azabı cekiyorum.. haftasonu kaçırdım biraz... tatlı krizim tuttu dayanmadım :KK14::KK14::KK52:

ne yasam bilemedim.... en iyisi ben bu hafta kadınlar kulübünde yazan bir diyeti uygulayayım söyle detoks yapacak.:KK14:

araştırıyorum cumaya kadar o diyeti uygulayacagım :KK16: menü yazmıyorum utancımdan ... karar verdiğim diyeti yazarım :)

Ben aylar once izinli olarak ayrildim geri döndüm simdi. Püsküüt adli yoneticiden bilgi geldi. Tekrar aktif üye olmak istiyorum. Listeye geri dondu yazar misiz?

günayyyyydııınnnn işte bir hafta daha başlıyor.bu hafta hiç kaçamak yapmadığım için kendimi tebrik ediyorum.eeee siz neler yaptınız kaçamak yaptınızmı

günaydın kızlar
nasılsınız
ben biraz vicdan azaplıyım bugün, haftasonu biraz fazla kaçırdım sanki.
bu hafta çok sıkı tutucam. 52 olunca mezun olmak istiyorum
yasemin bradleyin konuşmasını izliyorum şuan kanal d.de.

Selam kizlar ben geldim :))

Ben aylar once izinli olarak ayrildim geri döndüm simdi. Püsküüt adli yoneticiden bilgi geldi. Tekrar aktif üye olmak istiyorum. Listeye geri dondu yazar misiz?

şebnemcim öncelikle hoşgeldin,paylaşım alanında 6.takımın seninle ilgili msjını gördüm,püsküt orda devam etmen konusunda onay vermiş,msjını aşağıya kopyalıyorum,

şu 1.takım maalesef dolu,deneme süresinde olan üyelerim var,cuma günü netlik kazanır bu durum:KK34:

Hayır. İzne çıktığı hafta 1.takım listesinde yer almış zaten.
Dolayısı ile bu hafta sizin takım listenizde hem izinden dönüş bilgisi verilir hem de transfer bilgisi.

günaydın kızlar...güzel bi hafta olsun hepimiz için:KK16::KK16:

haftasonu bende bol bol dinlendim,cuma günü işten çıkıp direk anneme gittim,onun şefkati iyi geldi,:KK16:(bi tek annem olsun bana bişey olmaz :KK19:) akşamınada kalabalık bi gurup hamile arkadaşımıza gittik,kız o halinde neler hazırlamış,hatta sırf ben geliyorum diye 2 çeşit tatlı yapmış,bana sütlaç,diğerlerine profiterol:KK56::KK56:bende salatalardan,birazcık lahana dolmasından ve sütlaçtan yedim:KK17::KK17:

haftasonuda normaldi,kaçamak yapmadım,neyse herşey geride kaldı,kaldığımız yerden devam:KK34::KK34:

eee sizler neler yaptınız bakem,neerdesinizzzz:26::26:

bu arada geçen hafta 3.olmuşuz:KK9::KK9:inş.bu hafta 1.lik bizim olur:KK16::KK16:

bende hazırlanıyorum kpds üds tek sınav nasıl olacak acaba yaaa ben üds ye başvuracağım kaldırıldıysa nolacak hakkaten şaşırtmacalar ülkesi

bu arada günaydınlar herkese dün spordan gelince girecektim ama yolda babamı aradım yine çok kötü durumu bu akşam antepe gidiyorum dün akşam gidecektim eşim bende geleyim dedi onun için bu günü bekledim bu günde gelmedi işleri varmış öyle bir durumdayım ki acaba izin mi alsam aklım orda kaldı babamı buraya getirmek istiyorum gelmiyor annemle ayrı yaşıyorlar annem yanımda gelsin diyor gitmiyor tek başına bir evde antepte ev soğuk babamın ayağa kalkacak hali yok yemek yemiyormuş sadece su içmek istiyor canım diyor ağlamaktan bir hal oldum uyumaya çalışsam rüyamda görüyorum uyansam düşünmekten kafayı yiyeceğim zorla buraya getirmeyi planlıyorum doktoruna gidip sormam lazım bir sürü hastalığı var uyku ilacı versem birşey olurmu bilmiyorum kafayı sıyıracağım burda

edacımm canım çok geçmiş olsun babacığına,inş.şu anda durumu iyidir,rabbim şifa versin
kızlar ben sizleri merak ediyorum :KK53: yani kilonuzu degil.. sadece sohbet ettiğim kişileri yazışırken kafamda canlandırmak istiyorum.. tanıdık sima gibi....

o nedenle isteyenler tabi : fotograflarını koyarlarsa sevinirim.. bende koyacagım. sonuçta sanal alemde olsa daha yakın hissetmemize neden olur diye düşünüyorum...:KK16::KK16::KK16:

hülyacımm benim albüm vardı ama sildim,birazdaha kg vereyim tekrar koyucam,ama profil resmini değiştirebilirim,birde face in varsa ordanda arkadaş olabiliriz,kk dan çok arkadaşım var,özelden ismini yaz istersen olmamıı:KK34::KK34:
kızlar merhabalar :)

ben vicdan azabı cekiyorum.. haftasonu kaçırdım biraz... tatlı krizim tuttu dayanmadım :KK14::KK14::KK52:

ne yasam bilemedim.... en iyisi ben bu hafta kadınlar kulübünde yazan bir diyeti uygulayayım söyle detoks yapacak.:KK14:

araştırıyorum cumaya kadar o diyeti uygulayacagım :KK16: menü yazmıyorum utancımdan ... karar verdiğim diyeti yazarım :)

canımm detoksu şu anda ben pek tavsiye etmem,zaten diyete yeni başladın,detoksu kilo vermen durduğunda metebolizmanı şaşırtmak için yapabilirsin,haftasonunu unut gitsin,2 gün karbonhidrat çok alma,bol su ve yeşil çay iç:KK34::KK34:tekrar eksiye geçersin eminimm:KK16:
günayyyyydııınnnn işte bir hafta daha başlıyor.bu hafta hiç kaçamak yapmadığım için kendimi tebrik ediyorum.eeee siz neler yaptınız kaçamak yaptınızmı

günaydın özlemcimmm:KK16::KK16:ohh kaçamaksız geçmiş haftasonun tebrikler canım:KK9::KK9:
günaydın kızlar
nasılsınız
ben biraz vicdan azaplıyım bugün, haftasonu biraz fazla kaçırdım sanki.
bu hafta çok sıkı tutucam. 52 olunca mezun olmak istiyorum
yasemin bradleyin konuşmasını izliyorum şuan kanal d.de.

günaydın burcucum:KK16::KK16:1,5 kg kaldı 52 olmana:KK23::KK23:

günaydın kızlar hayırlı haftalar olsun inşallah.
ben bugün regl oldum.
off çok fena vallahi.
tatlı krizim tuttu. sabah kek yedim :KK17:
napaım dayanamadım ya regl olunca illaki oluyor bu durum bende.
haftasonu bol bol dinlendim kocişimle. yattık uyuduk iş yaptık dinlendik.
sonra pazar günü akşam üstü çıktık starbucksda kahve içtik.
züpper geçti anlayacağınız.
siz nasılsınız?

edacımm canım çok geçmiş olsun babacığına,inş.şu anda durumu iyidir,rabbim şifa versin

hülyacımm benim albüm vardı ama sildim,birazdaha kg vereyim tekrar koyucam,ama profil resmini değiştirebilirim,birde face in varsa ordanda arkadaş olabiliriz,kk dan çok arkadaşım var,özelden ismini yaz istersen olmamıı:KK34::KK34:

canımm detoksu şu anda ben pek tavsiye etmem,zaten diyete yeni başladın,detoksu kilo vermen durduğunda metebolizmanı şaşırtmak için yapabilirsin,haftasonunu unut gitsin,2 gün karbonhidrat çok alma,bol su ve yeşil çay iç:KK34::KK34:tekrar eksiye geçersin eminimm:KK16:

tamam canım dedigin gibi yaparım :) detoks yapmıyacagım ... bu arada cok güzelsin profil resmini gördüm bayıldım... balık etli fıstık

:KK34::KK16: ben özelden yazıyorum ozaman:KK16::KK16::KK16::KK12:

günaydın özlemcimmm:KK16::KK16:ohh kaçamaksız geçmiş haftasonun tebrikler canım:KK9::KK9:

[/QUOTE

tebrikler kızlarrr :KK16::KK16:

günaydınlar kızlarrrrrrrrrr :):KK19:

benim hafta sonumda güzel geçti... dışarda pek zaman geçirmedim buz gibi havalar ...erkek arekadaşımla ve kızlarla evde zaman geçirdim cogunlukla.. kaçamak ise söyle oldu dışarda yemek yedik erkek arkadaşımla ve üstüne künefe :KK43::KK52::KK53:

bende profil resmimi değiştiriyorum :KK16:bir iki gün kalsın herkes gördün kaldırırım :):KK34:

sema ve neslihanı gördüm cok mutlu oldum ... teşekkürler kızlar :KK16::KK16:

hafta başı herkez yoğun herhalde bugün hava güzel yürüyüşe gidip geleyim.ayyyy bu haftada 1. oluruz inşallah.burcu hedefine az kalmış kaç kilo verdin toplam bizde mezun olabilirmiyiz acaba

bende resmimi koymak isterdim ama eşim bu konuda biraz geri kafalı o yüzden paylaşamıyorum kusura bakma. aramız biraz limoni bu aralar

tebrik ediyorum hafta sonu kaçamak yapmayanları :KK9:

bende umarım hafta sonları tutaarım artık kendimi :KK14:

bu sabah uyandım 3 bardak su içtim aralıklarla..

2 adet kuru kaysı yedim..

ve kalvaltıda : 1 dilim ekmek , 1 dilim peynir, domates, 3 adet zeytin yedim. :)

bitki çayımıda 12 gibi içtim...

akşam corba içmeyi düşünüyorum sadece :KK34:

neslihancım özel msj gönderemiyormuş:KK14::KK53::KK53::KK53:

98 msj yazmışım, 100 msj yazmam gerekiyormuş .. yani 2 tane daha forma msj yazarsam özel msj yazabilecegim:KK53::KK16:

günaydın kızlar hayırlı haftalar olsun inşallah.
ben bugün regl oldum.
off çok fena vallahi.
tatlı krizim tuttu. sabah kek yedim :KK17:
napaım dayanamadım ya regl olunca illaki oluyor bu durum bende.
haftasonu bol bol dinlendim kocişimle. yattık uyuduk iş yaptık dinlendik.
sonra pazar günü akşam üstü çıktık starbucksda kahve içtik.
züpper geçti anlayacağınız.
siz nasılsınız?

ohh melekcim kocişine kavuşmuşsun,haftasonunda güzel geçmiş,bizde sizden pek farksız değildik,yattık,ev temizledik,sonra yeniden uyuduk,yemek yedik:KK1::KK1:
tamam canım dedigin gibi yaparım :) detoks yapmıyacagım ... bu arada cok güzelsin profil resmini gördüm bayıldım... balık etli fıstık
:KK34::KK16: ben özelden yazıyorum ozaman:KK16::KK16::KK16::KK12:

[/QUOTE

tebrikler kızlarrr :KK16::KK16:

teşekkür ederim hülyacım,:KK16::KK16:şu anda o halimden 8-10 kg eksiğim:KK34:

günaydınlar kızlarrrrrrrrrr :):KK19:

benim hafta sonumda güzel geçti... dışarda pek zaman geçirmedim buz gibi havalar ...erkek arekadaşımla ve kızlarla evde zaman geçirdim cogunlukla.. kaçamak ise söyle oldu dışarda yemek yedik erkek arkadaşımla ve üstüne künefe :KK43::KK52::KK53:

bende profil resmimi değiştiriyorum :KK16:bir iki gün kalsın herkes gördün kaldırırım :):KK34:

sema ve neslihanı gördüm cok mutlu oldum ... teşekkürler kızlar :KK16::KK16:

maşallah fıstığım sanada,çok hoşsun ve profilden hiç kilo peoblemi olan biri gibi durmuyosun:KK34::KK34:
hafta başı herkez yoğun herhalde bugün hava güzel yürüyüşe gidip geleyim.ayyyy bu haftada 1. oluruz inşallah.burcu hedefine az kalmış kaç kilo verdin toplam bizde mezun olabilirmiyiz acaba

sen bu hızla kesin mezun olursun özlemcimm:KK76::KK76:
bende resmimi koymak isterdim ama eşim bu konuda biraz geri kafalı o yüzden paylaşamıyorum kusura bakma. aramız biraz limoni bu aralar

neslihancım özel msj gönderemiyormuş:KK14::KK53::KK53::KK53:

98 msj yazmışım, 100 msj yazmam gerekiyormuş .. yani 2 tane daha forma msj yazarsam özel msj yazabilecegim:KK53::KK16:

neyseki 2 msjın kalmış canım:KK23::KK23:[/B]

X