Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

hep ben ilk kilomo söylerdim neyse ama çok mutluyum ucundanda olsa 69 gördüm:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar kilom 69.9

1.2/71.1x100=1.69 bu hafta iyiyiz galiba tebrikler burcu ve esra

her defasında maşallah diyorum valla sana
süper kilo veriyorsun gerçekten
kaç haftadır hiç vermediğin olmadı sanki:nazar::nazar::nazar:

günaydın kızlaar
reglnin 2,günü ve ben sabah -900 çıktım sevınsemmı üzülsemmı bılemedım
regl bıtmıs olsa kesın 1,5tu bu hafta ama neyse yınede güzel:)
85,3 çıktım ben bu 85 duvarını nezaman aşıcam ya 84,9a razıyım artık görmek istiyorum şu 84üü

0,9/86,2*100=1,04
öpüyorum hepınızı

regle rağmen böyleyse çok iyi vermişsin :KK9::KK9::KK9:
o dönemde hem tembelleşiyor hem de davul gibi şişiyor insan

her defasında maşallah diyorum valla sana
süper kilo veriyorsun gerçekten
kaç haftadır hiç vermediğin olmadı sanki:nazar::nazar::nazar:

yok her hafta verdim çok şükür aslında bu hafta az kilo vermiştim ama dün elma diyeti yaptım onun sayesinde verdim çok zor ama açlıktan öldüm dün.bugün normal diyetime devam edecem.bir ayda 6.6 kilo verdim nazar değmesin inşallah ama yol uzun daha 9 kilo daha var

kahvaltım:
1.5 dilim tam buğday ekmeği
1 yumurtalı peynirli omlet
3 yaprak marul
1 fincan form çayı
1 litre suyum da bitti şimdiden

şimdi mutfağın ve salonun camlarını silicem, perdeleri yıkıycam
yarın akşama misafirlerim var
hepinizi öpüyorum:KK54:

canım ya bu elma diyeti nasıl yapılıyor bilmiyorum .. merak ettim:26:

canım sabah ögle akşam sadece elma yiyorsun aralarda greyfurt yedim ben.bide ayran içtim tansiyonum düşmesin diye gece yatarkende tarçınlı süt içtim ama çok başım ağrıdı ve halsiz düştüm 800 gram fark etti.bidaha yapmam herhalde çünkü zor

Günaydııınnn kızlar bende ilk bildirimimi yapiim erkenden ve kaçıyım kahvaltıya misafirim geliyo da malaesef haberler hiç iç açıcı değil canım sıkkın 84,6 malesef 400 gr cık. acayipte karnım ağrıyo reglde olucam ondandır dimiiiiiiiiiiiiiiiiiiii hepinizi tebrik ediyorum canlar azminiz beni de gaza getiriyo hadi hayırlısı

günaydın yavrular
hayırlı cumalar olsun hepinize.
bugün göğüslerim kasıklarım ağrıyor dün lekelendim bugün yada yarın regl olurum artık.
o kadar dikkat ettim spor yaptım ama bu hafta 83,1 çıktım.
daha az bekliyordum acaba dediğinz gibi bu regl çok mu etkiliyor?
sinir oldum bu rakamı görünce :KK19:

günaydınlar kızlar :) sabah tartıldım ve ..... 82.9 çıktım :)))))))))))):KK16::KK16::KK16:
ben bukadar beklemiyordum dogrusu... hatta vermedim diye düşünüyordum okadar...
çünkü yazın kendi basıma yaptıgımda neredeyse yogurt salata meyveyle beslenmeme ragmen bir haftada 2 kilo zor vermiştim ..
gözüm herşeyde kalmıştı.... suan cok mutluyum ya:KK1::KK1::KK16::KK16:

yani özet şu : ilk katıldığım gün gruba :84.4 kilom
bu sabah: 82.9 kilom :) ...... yani 1,5 kilo vermişim :KK53:
spordanmı verdim yoksa dengeli beslenmektenmi acep... benim bukadar mutlu olma sebebim sanırım ilk diyet denememdi o nedenle :KK52::KK52:

günaydın kızlar,hayırlı cumalar hepinize...ben maalesef dün geceden beri çok kötüyüm,şiddetli baş ağrısı,mide bulantısı,sanırım üşüttüm sinüzitlerim azdı

ofistekiler git dediler ama listeyi paylaşmadan gidemem,elif,sema,sinem,hülya kaldı kilosunu bildirmeyen

bu arada bendende 1100 gr gitmiş

geçen hafta :78,6

bu hafta :77,5

buna bile sevinemedim baş ağrısından

ayrıca kilo verenleride çokk tebrik ediyorum,harikasınız kızlar:KK16:

canım sabah ögle akşam sadece elma yiyorsun aralarda greyfurt yedim ben.bide ayran içtim tansiyonum düşmesin diye gece yatarkende tarçınlı süt içtim ama çok başım ağrıdı ve halsiz düştüm 800 gram fark etti.bidaha yapmam herhalde çünkü zor

teşekkür ederim canım:KK16:peki daha sonra normal diyete döndüğümde 800 gram geri alınırmı ?
ben yapamam büyük ihtimalle ingilizce çalışıyorum
halsiz düşersem çalışamam:KK50:

Kizlarrrr madurumm madurumm madurum da madurumm :KK14:
3 gün önce tam 1.400 gr Eksi cikmistimmmm ama şimdi 300 gr eksideyim bu hafta yine hepbirlikte Regl haftamız galiba :KK43:

nesli tebrikler iyi vemişsin süper bu arada dikkat et kendine rejimden dolayı vücut direncimiz düşüyo çabuk hasta oluyoruz galiba

teşekkür ederim canım:KK16:peki daha sonra normal diyete döndüğümde 800 gram geri alınırmı ?
ben yapamam büyük ihtimalle ingilizce çalışıyorum
halsiz düşersem çalışamam:KK50:

tekrar alınırmı bilmiyorum ama yarın tartılıp söylerim vallahi iyi kilo vermişsin bu hafta regl haftamız olmasına rağmen iyi kilo vermişiz

günaydın kızlaar
reglnin 2,günü ve ben sabah -900 çıktım sevınsemmı üzülsemmı bılemedım
regl bıtmıs olsa kesın 1,5tu bu hafta ama neyse yınede güzel:)
85,3 çıktım ben bu 85 duvarını nezaman aşıcam ya 84,9a razıyım artık görmek istiyorum şu 84üü

0,9/86,2*100=1,04
öpüyorum hepınızı
canım tebrik ederim.regly döneminden sonra cok daha iyi cıkacak sonuç..:KK34:
hep ben ilk kilomo söylerdim neyse ama çok mutluyum ucundanda olsa 69 gördüm:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar kilom 69.9

1.2/71.1x100=1.69 bu hafta iyiyiz galiba tebrikler burcu ve esra
cok iyi sonuçlar:KK34:
Kızlar günaydın spora gidiyorum yoldaym yetisemezsem kilom sabit ne yazıkki

edacım okadar kilo vermişsin normal duraksaması ... eminim haftaya iyi bir sonuç gelir spor yapıyorsun.. güzel olacaktır:KK34::KK16::KK16:

günaydın kızlar,hayırlı cumalar hepinize...ben maalesef dün geceden beri çok kötüyüm,şiddetli baş ağrısı,mide bulantısı,sanırım üşüttüm sinüzitlerim azdı

ofistekiler git dediler ama listeyi paylaşmadan gidemem,elif,sema,sinem,hülya kaldı kilosunu bildirmeyen

bu arada bendende 1100 gr gitmiş

geçen hafta :78,6

bu hafta :77,5

buna bile sevinemedim baş ağrısından

ayrıca kilo verenleride çokk tebrik ediyorum,harikasınız kızlar:KK16:

canım tebrik ederim :) ben size hayranım .. okadar kilo vermişsiniz.. hala devam ediyor ne güzel :KK16: umarım bende vererek devam ederim:KK34: geçmiş olsun neslihancım .. :KK43:

Son düzenleme:
tekrar alınırmı bilmiyorum ama yarın tartılıp söylerim vallahi iyi kilo vermişsin bu hafta regl haftamız olmasına rağmen iyi kilo vermişiz

regl dönemimdi 3 gün oldu biteli.. belki o nedenle şişkinlik vs su toplama o üçgünde gitmiştir :KK34:

tamam canım sen tartıl sonucu bekliyorum:KK16:

evet neredeyse aynı zamanda regly oluyoruz sanırım :KK53: bir kaç gün aralarla :KK1:

X