Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

***1.TAKIM 291.ETAP***

T_N (78,6/77,5/1,1/1,40%)
sinem866 (88,3/88,3/0/0,00% )kilosu sabit,izinli
spirochet (86/86/0/ 0,00%) kilosu sabit
fitsema (78,5/
garden (86,2/85,3/0,9 /1,04%)
mlkfth (84/83,1/ 0,9/1,07%)
fefilifa (75,1/74,8/0,3/0,40%)
tasan (71,1/69,9/1,2 /1,69%)
BuRCuCuKkK (54/ 53,5 /0,5/ 0,93%)
ayluhmx (84,4/82,9/1,5 /1,78%) yeni üye hedef 65 kg

1.TAKIM ORTALAMASI :

Son düzenleme:
neslihancım ben kilomu yazmıştım ..

ilk katıldıgımda : 84.4
bu sabah : 82.9
toplamda : 1.5 kilo

resmen görmemişim biri kilo vermiş durumundayım yani :) sizin kadar kilo verseydim..... sibel can gibi olurdum heralde ( sibelcana magazinciler ne zaman nasılsınız sibel hanım dediklerinde : 3 cocugum var süperim diyor ):KK1::KK1:

bende sizin kadar kilo verseydim heralde ( nasılsın hülya dediğinizde 10 kilo verdim süperim derdim sürekli ):KK53::KK53::KK1::KK1:

Son düzenleme:
nihayet alıntılara geçiyorumm

günaydın kızlaar
reglnin 2,günü ve ben sabah -900 çıktım sevınsemmı üzülsemmı bılemedım
regl bıtmıs olsa kesın 1,5tu bu hafta ama neyse yınede güzel:)
85,3 çıktım ben bu 85 duvarını nezaman aşıcam ya 84,9a razıyım artık görmek istiyorum şu 84üü

0,9/86,2*100=1,04
öpüyorum hepınızı

esramm tebrik ederim,900 gr bence çok iyi üstelik reglsin,haftaya daha güzel bi rakam görürsün eminm:KK16::KK16:
0.5/54*100=0.92 doğru değil mi?

tebrik ederim burcucumm:KK16::KK16:
hep ben ilk kilomo söylerdim neyse ama çok mutluyum ucundanda olsa 69 gördüm:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar kilom 69.9

1.2/71.1x100=1.69 bu hafta iyiyiz galiba tebrikler burcu ve esra

:KK9::KK9:özlemcimm harikasınn,60 lı rakamları ucundanda olsa görmüşsün,ben görmüş kadar sevindim:KK16::KK16:darısı bize:KK34:

Kızlar günaydın spora gidiyorum yoldaym yetisemezsem kilom sabit ne yazıkki
günaydın edacım,3 haftadır kilon sabit canım,inş.haftaya eksiye geçersin:KK34::KK34:
Günaydııınnn kızlar bende ilk bildirimimi yapiim erkenden ve kaçıyım kahvaltıya misafirim geliyo da malaesef haberler hiç iç açıcı değil canım sıkkın 84,6 malesef 400 gr cık. acayipte karnım ağrıyo reglde olucam ondandır dimiiiiiiiiiiiiiiiiiiii hepinizi tebrik ediyorum canlar azminiz beni de gaza getiriyo hadi hayırlısı

burcum tebrik ederim:KK9:,seni izinden geldikten sonra listeye alıcam canım :KK34:
günaydın yavrular
hayırlı cumalar olsun hepinize.
bugün göğüslerim kasıklarım ağrıyor dün lekelendim bugün yada yarın regl olurum artık.
o kadar dikkat ettim spor yaptım ama bu hafta 83,1 çıktım.
daha az bekliyordum acaba dediğinz gibi bu regl çok mu etkiliyor?
sinir oldum bu rakamı görünce :KK19:

meleğimm regl tabiki etkiliyo,ona rağmen gayet güzel gitmiş canım:KK9::KK9:
günaydınlar kızlar :) sabah tartıldım ve ..... 82.9 çıktım :)))))))))))):KK16::KK16::KK16:
ben bukadar beklemiyordum dogrusu... hatta vermedim diye düşünüyordum okadar...
çünkü yazın kendi basıma yaptıgımda neredeyse yogurt salata meyveyle beslenmeme ragmen bir haftada 2 kilo zor vermiştim ..
gözüm herşeyde kalmıştı.... suan cok mutluyum ya:KK1::KK1::KK16::KK16:

yani özet şu : ilk katıldığım gün gruba :84.4 kilom
bu sabah: 82.9 kilom :) ...... yani 1,5 kilo vermişim :KK53:
spordanmı verdim yoksa dengeli beslenmektenmi acep... benim bukadar mutlu olma sebebim sanırım ilk diyet denememdi o nedenle :KK52::KK52:
hülyacımmm kocaman alkış sana:KK9::KK9::KK9:takıma girdiğin ilk hafta harika bi rakam:KK16::KK16:inş.devamıda gelicektir tatlımm:KK34:
Kizlarrrr madurumm madurumm madurum da madurumm :KK14:
3 gün önce tam 1.400 gr Eksi cikmistimmmm ama şimdi 300 gr eksideyim bu hafta yine hepbirlikte Regl haftamız galiba :KK43:
elifimm üzülme canım,maalesef reglde oluyo böyle,haftaya eminim süper bi rakam görüceksinn:KK16::KK16:
nesli tebrikler iyi vemişsin süper bu arada dikkat et kendine rejimden dolayı vücut direncimiz düşüyo çabuk hasta oluyoruz galiba

teşekkür ederim canım,sanırım dediğin gibi bağışıklık zayıflıyo biraz,o kadarda sağlıklı besleniyorum halbuki:26::26:
Neslim tabletten giriyorum alıntı yapamıyorum listeye ekleyemedim

sorun değil tatlım,listeyi yaptım ben:KK34:
canım tebrik ederim :) ben size hayranım .. okadar kilo vermişsiniz.. hala devam ediyor ne güzel :KK16: umarım bende vererek devam ederim:KK34: geçmiş olsun neslihancım .. :KK43:

neslihancım ben kilomu yazmıştım ..

ilk katıldıgımda : 84.4
bu sabah : 82.9

toplamda : 1.5 kilo

resmen görmemişim biri kilo vermiş durumundayım yani :) sizin kadar kilo verseydim..... sibel can gibi olurdum heralde ( sibelcana magazinciler ne zaman nasılsınız sibel hanım dediklerinde : 3 cocugum var süperim diyor ):KK1::KK1:

bende sizin kadar kilo verseydim heralde ( nasılsın hülya dediğinizde 10 kilo verdim süperim derdim sürekli ):KK53::KK53::KK1::KK1:

bak 10 kg nun 1,5 kg su gitti bile hülyacım,seninde öyle demen yakındır:KK76::KK76: ayrıca teşekkür ederim,diyet+spor farkı işte:21:

nihayet alıntılara geçiyorumm

esramm tebrik ederim,900 gr bence çok iyi üstelik reglsin,haftaya daha güzel bi rakam görürsün eminm:KK16::KK16:

tebrik ederim burcucumm:KK16::KK16:

:KK9::KK9:özlemcimm harikasınn,60 lı rakamları ucundanda olsa görmüşsün,ben görmüş kadar sevindim:KK16::KK16:darısı bize:KK34:

günaydın edacım,3 haftadır kilon sabit canım,inş.haftaya eksiye geçersin:KK34::KK34:

burcum tebrik ederim:KK9:,seni izinden geldikten sonra listeye alıcam canım :KK34:

meleğimm regl tabiki etkiliyo,ona rağmen gayet güzel gitmiş canım:KK9::KK9:

hülyacımmm kocaman alkış sana:KK9::KK9::KK9:takıma girdiğin ilk hafta harika bi rakam:KK16::KK16:inş.devamıda gelicektir tatlımm:KK34:

elifimm üzülme canım,maalesef reglde oluyo böyle,haftaya eminim süper bi rakam görüceksinn:KK16::KK16:

teşekkür ederim canım,sanırım dediğin gibi bağışıklık zayıflıyo biraz,o kadarda sağlıklı besleniyorum halbuki:26::26:

sorun değil tatlım,listeyi yaptım ben:KK34:

bak 10 kg nun 1,5 kg su gitti bile hülyacım,seninde öyle demen yakındır:KK76::KK76: ayrıca teşekkür ederim,diyet+spor farkı işte:21:

iyi bari canım vallahi üzüldüydüm ben de neden o kadar gitti diye.
çünkü bu huafta sadece 2 gün sspor yapmadım.

kızlar bu hafta süperiz listeye bakınca içim açılıyor.bizim takıma yeni kan lazımmış yeni arkadaşlarda gelince hem aktif bir takım olduk hemde hızlı kilo vermeye başladık.ama durmak yok yola devam :KK52::KK9::nazar::KK39::KK55::KK9::KK54:

sema kaldı kızlar,oda gelsin listeyi paylaşıp evime gidicem,:KK55:

bu hafta gerçekten süperiz,hepinizi ayrı ayrı tebrik ediyorum:KK9::KK9:,inş.semada güzel kg vermiştir,yüzdemiz baya iyi:KK23::KK23:

sema kaldı kızlar,oda gelsin listeyi paylaşıp evime gidicem,:KK55:

bu hafta gerçekten süperiz,hepinizi ayrı ayrı tebrik ediyorum:KK9::KK9:,inş.semada güzel kg vermiştir,yüzdemiz baya iyi:KK23::KK23:

evinemi gitcen?
sen iş yerinde degil misin canım?

işyerindeyim canm,ama baş ağrısından duramıyorum,gidip yatıcam,işyerindekilerde hala niye gitmiyosun deyip duruyo,ee liste var diyemiyorum tabi:KK1::KK1:

geçmiş olsun neslim. git yat dinlen.
benim de eşim yarın sabah geliyor biliyorsunuz.
dün size anlattığım bi konu vardı biliyorsunuz
burdaki cocuk cumt izin aldığım sırada müdüre hayır der gibi kaşlarını kaldırdı yakaladım o öyle yaparken demiştim.
sonra müdürüm de yarın konuşalım bakalım cmt iznini demişti.
bakalım ne olcak izin verecekler mi
bu benim için önemli
eğer verirse sorun yok.
ama vermezse sırf Ahmet verme dedi diiye kaşlarını kaldırdı diye vermemiş olcak gözümde ve
bu durum benim dairemi değiştirmem için yerinde bir sebep olacak.
bir de bu çocuk bişey yokmuş gibi
(eee çünkü benim onu yakaladığımı gördüğümü bilmiyor
yada bilmiyorum sanıyor.)
neyin var melek bi sıkıntınmı var deyip duruyor.

inşallah neslihancım :):KK16:

bugün yediklerimi akşam yazıcam kızlar.. ögleden sonra gelirim ..
biraz ingilizce çalışayım tatildeyken :KK52:zaten sınav sistemini yine değiştirmişler...
kpds ve üds kalkmış yerine tek sınav getirmişler.sınav bir ay daha ertelendi...
o nedenle bu sınavda halletmem gerek yoksa işler çığrından çıkacak...
türkiyede ne nezaman nasıl olur bilemiyorsunuz..
şaşırtmacalar ülkesi :KK53::KK53: öpüyorum hepnizi görüşmek üzere...:KK16::KK16::KK16:

işyerindeyim canm,ama baş ağrısından duramıyorum,gidip yatıcam,işyerindekilerde hala niye gitmiyosun deyip duruyo,ee liste var diyemiyorum tabi:KK1::KK1:

Kiyamam sana yaaaaa hakkını helal et bize neslim :KK50:
Ya şafi ya Allah cek tesbih olarakta ilaç almayı da unutma
Gecmis olsun

burdaki cocuk cumt izin aldığım sırada müdüre hayır der gibi kaşlarını kaldırdı yakaladım o öyle yaparken demiştim.
bu benim için önemli
eğer verirse sorun yok.
ama vermezse sırf Ahmet verme dedi diiye kaşlarını kaldırdı diye vermemiş olcak gözümde ve

saol meleğim öyle yapıcam

bu arada canım merak ettim senin şu ahmet efendi kadrolumu:26: yani sözleşmeli,kadrolu ayrımı çok yapılırmış eşimden duyduklarıma göre

saol meleğim öyle yapıcam

bu arada canım merak ettim senin şu ahmet efendi kadrolumu:26: yani sözleşmeli,kadrolu ayrımı çok yapılırmış eşimden duyduklarıma göre

o da sözleşmeli canım.
acaba izin verirmi müdürüm hala bişi demedi yaa.

bu benim için önemli
eğer verirse sorun yok.

umarım müdürünüz o kaşı gözü oynak çocugu dinlemez canım ..
eger öyle bir hata yaparsa ne bulundugu yeri hak ediyor nede saygıyı :KK53::KK53::KK53:
kaşıgözü oynak cocukta büyük ihtimalle görmedi senin farkettiğini (yada rol kesiyor )
her iki taraflıda sahte iki yüzlü yani... samimiyetten uzak..
yerini degiştirme imkanın varsa yap tabi.. cünkü o ikisinin arasında kalma seytan üçgeninde gibi :KK52::KK52::KK52:
( eger gidemezsende bu durumu görmezlikten gelip sallama,,gereken saygıyı ve ilgiyi vermezsin yokmuş gibi davranırsın geçer gider)

umarım herşey yolunda gider canın sıkılmaz..

yaa benim anlamadığım sen haftaiçi izin istemiyosun,cumartesi mecbur değilsin çalışmaya,hayır anlamadığım ne kendini bu kadar ağırdan satıyo:KK47::KK47:

umarım müdürünüz o kaşı gözü oynak çocugu dinlemez canım ..
eger öyle bir hata yaparsa ne bulundugu yeri hak ediyor nede saygıyı :KK53::KK53::KK53:
kaşıgözü oynak cocukta büyük ihtimalle görmedi senin farkettiğini (yada rol kesiyor )
her iki taraflıda sahte iki yüzlü yani... samimiyetten uzak..
yerini degiştirme imkanın varsa yap tabi.. cünkü o ikisinin arasında kalma seytan üçgeninde gibi :KK52::KK52::KK52:
( eger gidemezsende bu durumu görmezlikten gelip sallama,,gereken saygıyı ve ilgiyi vermezsin yokmuş gibi davranırsın geçer gider)

umarım herşey yolunda gider canın sıkılmaz..

canım bizim devirlerimiz var o yüzden geliyoüruz yoksa normalde gelmiyoruz
bu ay sonuna kadar devam edecek bu durum.
dün meela o kaşı gözü oynayan çocuk erken çıktı izin alıp hastaım diye.
işte ben bu adaletsizliğe sinir oluyorum.

canım dairemi ben istedikten sonra mutlaka değiştirirler.

günaydın kızlar,hayırlı cumalar hepinize...ben maalesef dün geceden beri çok kötüyüm,şiddetli baş ağrısı,mide bulantısı,sanırım üşüttüm sinüzitlerim azdı

ofistekiler git dediler ama listeyi paylaşmadan gidemem,elif,sema,sinem,hülya kaldı kilosunu bildirmeyen

bu arada bendende 1100 gr gitmiş

geçen hafta :78,6

bu hafta :77,5

buna bile sevinemedim baş ağrısından

ayrıca kilo verenleride çokk tebrik ediyorum,harikasınız kızlar:KK16:

geçmiş olsun neslicim ayrıca tebrik ederim süper ya haftada 1 kilo ohh ayda minimum 4 yapar ki tadından yenmezz he bi de dönüşte yerim hazır değilmi önümüzdeki cuma gidiyorum ben gitmeden yine yaparım bildirim öyle boşluğa düşmiyim kopmıyım fasulyeden oynıyım bi süre

Son düzenleme:
slm kızlarr.. hayırlı cumalar herkese.... geçmiş olsun neslim hakkını helal et beklettım canım giremedimm ... kilom 78 canım buna şükür diyorum git dinlen saol beklediğin için ...

günaydın kızlaar
reglnin 2,günü ve ben sabah -900 çıktım sevınsemmı üzülsemmı bılemedım
regl bıtmıs olsa kesın 1,5tu bu hafta ama neyse yınede güzel:)
85,3 çıktım ben bu 85 duvarını nezaman aşıcam ya 84,9a razıyım artık görmek istiyorum şu 84üü

0,9/86,2*100=1,04
öpüyorum hepınızı

ne kadar sevinsen az sevin tabiki her kayıp bi kazanç 900 de süper darısı başıma

X