Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

çıkmadN kahvaltı menümüde yazayım kızçem durmuyo:KK50:
kalkınca saat 10.30
1 tatlı kaşığı üzüm pekmezi
kahvaltı...
2 domates 1 yeşil biber 1 yumurtadan yapılmış melemen
zeytin peynir şekersiz çay
2 dilim ekmek...:KK31::KK31::KK31::KK31:

gün içinde uğramaya çalışırım olmadı akşama gelebilirim inşallah...:KK55:

esraaaa kırmızıyla çizdiğim yerler aynen benimkindede var acana yükselenimi yengeç bizimkinin:KK1::KK1:

olabılır neslim valla,bizimkinin yükselenı aslan ama yengec daha agır basıyo
ben hala düşkünlüklerındenmı yoksa psıkopatlıgınamı boyle yaptıgını anlamış degilim:)
bide hanı sen dıyodun ya bızımkı halı saha macına giderken ben annemlere gidiyorum diye,eger bu eşinin isteğiyse oda aynı,bizimkininde bi işi olsa evde tek kalmamalıyım aklı kalırmış oyuzden annemlere bırakacak ılla:)

kızlar benim midem küçülmüş makarna haşladım yarısını zor yedim yanındaki yoğurda dokunmadım bile üfffffffffff üzülsemmi sevinsemmi bilemedim sabahta bir yumurta zor yedim ekmek bir dilimin yarısıydı

bu hayatta asla hayır diyemeyecegım bi yemek varsa oda makarnadır heralde:)
sabah ögle akşam üstüste aç tok karnına hiç farketmez,esra affetmez:)
nasıl yimedin yaaaa bana yolla canımcımm:KK1:

elifim soğuk su içemediğim için aldım 1,5 lt lik su şişesini
koydum peteğin üzerine sıcak sıcak olunca içebiliyorum.
hem de bir gün boyunca ne kadar içtiğimi de biliyorum böylece.
sıcak olunca güzel oluyormuş gerçekten.
öneren arkadaşıma çok teşekkür ederim.
ayy bende aldim 1,5 litrelik suyumu gun icersinde bitiriyorum aksam aliyorum elime esim diyor ki gorgusuz :KK9: bari yarim litreliklerden al hehe
su içmek sorun değilde WC sorun pluyo evde sorun değilde dışarı çıkınca zor olyo geçen ekmek almaya gittim eve zor yetiştim tabi birazda kaçırdım sonrada gülme krizine girdim dışarı çıkmaya korkuyorum.:KK53::KK43::44:
kacirdin mi aaaayyyyyhhhhh ay cok guldum Allah iyiligini versin emi ozlem :KK60:

kızlar benim midem küçülmüş makarna haşladım yarısını zor yedim yanındaki yoğurda dokunmadım bile üfffffffffff üzülsemmi sevinsemmi bilemedim sabahta bir yumurta zor yedim ekmek bir dilimin yarısıydı
ayyy boyle mideye kurban olunur ne guzel harika iste keske benimde midem kuculse :KK50::KK50:
ben hala düşkünlüklerındenmı yoksa psıkopatlıgınamı boyle yaptıgını anlamış degilim:)
bide hanı sen dıyodun ya bızımkı halı saha macına giderken ben annemlere gidiyorum diye,eger bu eşinin isteğiyse oda aynı,bizimkininde bi işi olsa evde tek kalmamalıyım aklı kalırmış oyuzden annemlere bırakacak ılla:)

bende bendeeee makarna candir yaaa makarna yemeklerin sultanidir padisahi da yaprak sarmasi :KK9:

menumu yazayim

sabah 8:30
zeytin peynir domates bitki cayim
2 dilim cavdarli ekmegim

ara 11:00
3-4 findik 2-3 kayisi
zencefilli cayim

ogle 14:00
5-6 parca soslu kanat (sosunu kendim hazirladim)
yesil salata
yogurtlu kereviz salatasi
yarim cavdar ekmegi

aksam corba ve salatayla bitirim ins.

su ana kadar 1,5 litre su

ayagim hala aciyor yurumek istiyorummmmm :KK14::KK14:

:KK3:slmmm güzel yurdumun güzel hatunlarıııı:KK12:... nasılsınız oooo sayfalar ilerlemiş neler kaynattınız bakalım yıne kocalar sanırım konu:)))) dün akşam gırdım oku oku bıtıremedim tam son sayfaya geldim benim siteden arkadaşlar bastı beniiii ..... çıktık kartopu oynadık eve geldik sohbet kahve derkken bıdahada girmek kısmet olmadı ... şöyle bir geçmişe göz atayım bakalım gündem neymiş....:KK34:

:KK3:slmmm güzel yurdumun güzel hatunlarıııı:KK12:... nasılsınız oooo sayfalar ilerlemiş neler kaynattınız bakalım yıne kocalar sanırım konu:)))) dün akşam gırdım oku oku bıtıremedim tam son sayfaya geldim benim siteden arkadaşlar bastı beniiii ..... çıktık kartopu oynadık eve geldik sohbet kahve derkken bıdahada girmek kısmet olmadı ... şöyle bir geçmişe göz atayım bakalım gündem neymiş....:KK34:

hosgeldin sema nerelerdesin sen?:26: ozledik

cok sevindim tatlim :KK16:
izmire gitme isine ne diyor izin vermiyor dimi?
sakin taviz verme net ol :KK34:

hulyacim sebzeni ve proteinini unutma lutfen hic olmadi peynirli slata ye ogun atlama :KK34:

ayy bende simdi yaseminli yesil cay icsemmi diyordum zencefilim bitsin onu icecegimmm
bilgi icin tesekkurlerrrrrrr :KK9::KK9:

izin vermiyor evet gitmeme ... söyleki 10 günlügüne istersen git tatil amaçlı ama gel geri diyor vs... :) bende gidicem 10 günlügüne .zaten dersanede çalışıyorum suan kar vs var gitmedim ... cok duramam .

evet canım protein cok önemli ..yogurt ve süt aralarda alıcam :KK34:

sebze olarak brokoli seviyorum yapıcam yarın :) kış oldugu için pek secenegim yok.marul ve yeşillikleri yıkamak işkence geliyor o konuda takıntılıyım tek tek yıkayıp sirkeli suya yatırıp bekletiyorum. üşeniyorum bazen yemiyorum o nedenle...sebze yemegini sevmiyorum ben sanırım. yani izmirli olaran börülce salatası,semiz otu vs gibi şeyleri seviyorum.. ama yemek olarak tüketemiyorum... elime alıyorum bazen havuc, beyaz lahanayıda çiğ yemeyi seviyorum.. umarım oturur canım şu sebze yeme düzenim...:KK34:

yoğundum kızlar anca gelebildim,hemen alıntılara geçiyorumm:KK34:

edaaa sen koç burcumusun canım,benim kızkardeşim,2 samimi arkadaşım,kuzenim hatta iş arkadaşımda koç,hep çok iyi anlaşmışımdır koçlarla,sanırım ateş burcu olmamızdan kaynaklanıyo,yanılıyomuyum:KK34::KK34:

vücudu şaşırtmak hep işe yaramıştır özlemcim,bünye bi süre sonra aynı şeylere alışıyo tepkisiz kalıyo,yapılan değişikliklerle metabolizmada farklı çalışır,hadi bakalım eksiye geçmişsin cuma yine güzel rakamlar görücez desene:KK76::KK76:

bende bugün haşlanmış mercimek getirdim,içine bol dereotu,roka,maydonoz,kırmızı lahana,marul kattım,azcık zeytinyağı,limon,pulbiber,yanındada 1 dilim keten tohumlu ekmek,ve bir kase yoğurt yedim,ama çok fena şiştim:18::18:

canımmm teşekkür ederim,her hafta diyetisyende yağdan gittiğini ve tahlil sonuçlarımdaki düzelmeleri görünce doğru yoldayım demiştim,ama bu pantolon işi ayrıca motive etti:KK76::KK76:

inş.canım sende yakında 38 beden elbisenin içinde olucaksın,hatta bide resim eklersin olmamıı:KK16::KK16:

hülyacımmm sorunlarınızı konuşarak halletmişsiniz,inan çok sevindimm:KK16::KK16: ee bize artık allah tamamına erdirsin demek düşer bitanem,hep mutlu ol inş.:KK19:

ayy onu hiç sorma özlemcim:KK53::KK53:,ben özellikle yürüyüşe çıktığımda çok yaşıyorum,bide işten eve gittiğimde zor yetişiyorum wc ye:KK1::KK1:

sağol canım benim :KK16:inşallah... bu arada resim ekliyecegim ama nerden eklenecegini daha çözemedim çözdügümde ve ... 5 kilo verdiğimde eklerim :KK34:

efet koçum ateş gruplarının olaylara bakışı aynıdır benimde geçinmediğim yay olmadı hatta karşımda oturan muhasebecimizde yay burcu acaip eğlenceli onla geçinmek zordur ama benim bir sorunum yok :KK70:

hülya hepimizi sevindirdi inşallah Allah tamamına erdirir sizde çok keyifli bir evlilik geçirirsiniz....

bu wc derdi büyük dert :KK43:

bu arada elim yandı biraz uzak kaldım sizlerden bakamadım pc ye baksamda yazamadım. çay alırken buharına geldi avuç içim daha yeni geçti 2 saat sonunda........

teşekkür ederim edacım :) sizlerinde katkısı var :KK34:

burç yorumlarını okuyorumda...tebrik ediyorum seni süpersin sen bu işte.. çakraların ,hislerinde kuvvetli sanırım, gözlemlerlede birleştirince dogru sonuçlar cıkıyor. bu yorumları nasıl yapıyorsun inan cok merak ettim okuyormusun kitaplardan ,, tabi ilgin vardır muhakkak .. ama bende keşfetmek isterim etrafımdakileri az cok :KK34::KK1: cok zevkli birşey...

aslan sa psikopat tarafı ağır basar :) efet bir yere giderken illa bir yerlere emanet etme gereği duyuyorlar ben sallamıyorum unutturuyorum ama sanki kurt kapacak....

benimde hayır diyemediğim tek şey ekmek ya gözümde tütüyor zayıflarsam tek yapacağım fırından sıcak çıkmış ekmeği alacağım ama kış günüyse helede akşama doğru onu yiyerek yürüyeceğim. mesela ekmeği yemekten sonra yiyorum ben zaten alıştıydım karatay zamanı ekmeksiz yemeye ama yemeğim bittikten tam doyduktan sonra bile oturup 1 dilim ekmek yiyorum. yemekle yada yemekten önce yemiyorum hızımı alamam diye... pasta börek hepsi bir yana ekmek bir yana bir ara mozaik pasta yapmıştım ama mükemmel olmuştu ondan 1 dilim yiyeceğime 2 dilim ekmek yedim. mutfakta eşim bazen yakalıyor delirmişim gibi bakıyor nelere sırt çeviriyorum 1 dilim ekmek için :KK14: diyetisyenim de bu kadar seviyorsan menüde artıralım dedi 9 dilime çıktı. ama sınırı aşmayayım diye takipteyim :KK52:

kızlar bu 18 ocak hedefini tutturursak kendimize ödül verelim hedefler neydi?yalnız hedefi tutturamayana ödül yok.

menumu yazayim

sabah 8:30
zeytin peynir domates bitki cayim
2 dilim cavdarli ekmegim

ara 11:00
3-4 findik 2-3 kayisi
zencefilli cayim

ogle 14:00
5-6 parca soslu kanat (sosunu kendim hazirladim)
yesil salata
yogurtlu kereviz salatasi
yarim cavdar ekmegi

aksam corba ve salatayla bitirim ins.

su ana kadar 1,5 litre su

ayagim hala aciyor yurumek istiyorummmmm :KK14::KK14:

yediklerin hem sağlıklı hem bol çeşitli süper olmuş :) keşke bende üşenmesemde hazırlasam.. ben tembelim yaaa yemek yapmaya üşeniyorum birşeyler hazırlamaya :KK14:

canım geçmiş olsun bu arada .. :KK43:

hedefim 69 eğer 69 olursam adana ve künefe yiyecem(tabi bide onu yedikten sonra onu geri vermesi var)olsun gülü seven dikenine katlanır.benim 1şubat hedefim 69 du.ama 18 ne kardar verirsem ödülü hak ettiğimi düşünüyorum haksızmıyım ama

SENİN ADINA ÇOK SEVindim darısı başımıza :)))

ben ben bennnnnnnnnnnn:KK9: ben sapına kadar BALIK koçişkom YENGEÇ:26::26::26::KK31:
SÖKTÜRÜCÜNÜN adı ne ben farlutal kullanırdın fayda ederdi..bide ben en erken 3-4 ayda regl olurdum 9 ay olmadığını bilirim kendi kendime hamile psikolojisine girmiştim...:KK31:
o dönemde eltimle aynı tarihte olmuştuk o hamile kalıp çocuk doğurdu benim üstüme bende hala tık yoktu düşün regl bile olmadım 9 ay boyunca:KK30:

yürüyüş çok güzel yediklerin az ve ölçülü daha nasıl olabilirki:KK42:
bende bi düzene koyabilsem yaşantı biçimimi çok güzel uyacağım sizlere...önce uykunun düzene girmesini bekliyorum:KK31:

farlutal evet... ben kendi haline bırakınca 5 ayda bir oluyorum her daim hamile psikolojisindeyim bende gebelik testi almaktan batacağım...

üffffffff balık-yengeç süpersinizzz siz romantizmin dibine vurursunuz. balık sıkça girdiği depresyonda yengecin ilgisiyle tekrar tekrar doğar.... yengecin ilgisinin tek boğmayacağı bayan balık kadınıdır. tam sana göre hiç bunalmazsın kıskançlığından zaten sende kıskançlık üzerine senaryo yazmakla meşgülsündür. balığın senaryolarında gizli olan duygusallığı kıskançlığı benim malım kavramını en iyi yengeç erkeği anlar... tek sorununuz olabilir sen bunalımlara yada çocuklarına yada evine yada dostlarına fazla zaman ayırarak onun evine olan bağlılığını sekteye uğratabilirsin o zaman dışarı bakar.... sizin kavgalarınız da mükemmeldir balık çok sakin sabırlı bir şekilde dinler belkide içinden güler ama asla ateşe bir odun daha atmaz. yengeçin kavgası delirme kıvamındadır. birbirinizi çok iyi alttan alırsınız. mesela balıkta kavga etmesi gerektiği zaman sessizce gösterir bunu yengeç iyi anlar... uyumlu olamayacağınız noktalardan biri balık müsriftir. yengeçte tutumlu birbirlerine bu konuda ters düşebilirler....

özletiyorsun kendini güzelim nerelerdesin sen??????

X