Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

aslan sa psikopat tarafı ağır basar :) efet bir yere giderken illa bir yerlere emanet etme gereği duyuyorlar ben sallamıyorum unutturuyorum ama sanki kurt kapacak....

benimde hayır diyemediğim tek şey ekmek ya gözümde tütüyor zayıflarsam tek yapacağım fırından sıcak çıkmış ekmeği alacağım ama kış günüyse helede akşama doğru onu yiyerek yürüyeceğim. mesela ekmeği yemekten sonra yiyorum ben zaten alıştıydım karatay zamanı ekmeksiz yemeye ama yemeğim bittikten tam doyduktan sonra bile oturup 1 dilim ekmek yiyorum. yemekle yada yemekten önce yemiyorum hızımı alamam diye... pasta börek hepsi bir yana ekmek bir yana bir ara mozaik pasta yapmıştım ama mükemmel olmuştu ondan 1 dilim yiyeceğime 2 dilim ekmek yedim. mutfakta eşim bazen yakalıyor delirmişim gibi bakıyor nelere sırt çeviriyorum 1 dilim ekmek için :KK14: diyetisyenim de bu kadar seviyorsan menüde artıralım dedi 9 dilime çıktı. ama sınırı aşmayayım diye takipteyim :KK52:

ayy edacım sendeki ekmek tutkusu bendeki tatlı tutkusu gibi.. ama malesef ben degiştiremiyorum senin gibi :KK43: benimde tatlı görünce gözüm dönüyor tümgün yemek yeme 1 adet antep fıstıklı çikolata ye deseler evet derim seve seve.. ama saglıksız bir durum oldugu için tabiki yapamıyorum... tatlı yok artık hayatımda ( yani kuru kayısı ve meyvelerle bastırıyorum o istegimi :KK43: ama içimde kopan fırtınaları bir bilseler... dün erkek arkadaşım çikolata getirmiş seviyorum diye ..hemde en güzelinden .. yemedim... ve şaşırdı cok :KK1: söylemedim diyet yaptıgımı... 38 bedenken tanışmıştık 5 ay öyle gördü sonra kilo aldım unuttu bile o hallerimi ::KK53: ama tekrar vericem inşallah ..gizli yapıyorum diyetimi daha zevkli oluyor sanki ..sadece sizler biliyorsunuz:KK16:

teşekkür ederim edacım :) sizlerinde katkısı var :KK34:

burç yorumlarını okuyorumda...tebrik ediyorum seni süpersin sen bu işte.. çakraların ,hislerinde kuvvetli sanırım, gözlemlerlede birleştirince dogru sonuçlar cıkıyor. bu yorumları nasıl yapıyorsun inan cok merak ettim okuyormusun kitaplardan ,, tabi ilgin vardır muhakkak .. ama bende keşfetmek isterim etrafımdakileri az cok :KK34::KK1: cok zevkli birşey...

ben 15 yaşımdan beri ilgiliyim. üni. deyken hiç bir semineri konferansı kaçırmazdım. karakter tahlili, vücut dili.... falan filan... sonra burçlara yöneldim. burç özelliklerini tavırlarıyla birleştirdim. sonra baktın resmen işe yarıyor neyse sonra ilk denememi yaptım. üni. de gruplara ayrılıp ödevleri alırsın. 5 kişi 1 ödevi hazırlarsın. burçlarına göre seçtim. mükemmel birşeydi çok eğlendim bazen yönlendirdim. kontrol edebilme özgürlüğünün değeri paha biçilemez ondan sonrada herkesin burcuna göre davrandım. üni. den çıktığımda tıp fak. yemekhanesine baktım. 50 tane personelim vardı. 18-20 lerde genç bir sürü delikanlı sende üni. den yeni mezun ellerinde oynatacaklarını sanıyorken hepsini burçlarına göre yönettim. patronum işe eleman alırken bile burcuna baksın uygun değilse almaz derdi. :KK9:

50 delikanlıyı 1.5 sene yönettim. yemin ederim burçlardan faydalanmasam harcım değildi....

yediklerin hem sağlıklı hem bol çeşitli süper olmuş :) keşke bende üşenmesemde hazırlasam.. ben tembelim yaaa yemek yapmaya üşeniyorum birşeyler hazırlamaya :KK14:

canım geçmiş olsun bu arada .. :KK43:

teşekkür ederim güzelim... yemeği yaparken müzik aç daha eğlenceli hale gelir.... bol baharat az yağ az kalori :KK70:

ben 15 yaşımdan beri ilgiliyim. üni. deyken hiç bir semineri konferansı kaçırmazdım. karakter tahlili, vücut dili.... falan filan... sonra burçlara yöneldim. burç özelliklerini tavırlarıyla birleştirdim. sonra baktın resmen işe yarıyor neyse sonra ilk denememi yaptım. üni. de gruplara ayrılıp ödevleri alırsın. 5 kişi 1 ödevi hazırlarsın. burçlarına göre seçtim. mükemmel birşeydi çok eğlendim bazen yönlendirdim. kontrol edebilme özgürlüğünün değeri paha biçilemez ondan sonrada herkesin burcuna göre davrandım. üni. den çıktığımda tıp fak. yemekhanesine baktım. 50 tane personelim vardı. 18-20 lerde genç bir sürü delikanlı sende üni. den yeni mezun ellerinde oynatacaklarını sanıyorken hepsini burçlarına göre yönettim. patronum işe eleman alırken bile burcuna baksın uygun değilse almaz derdi. :KK9:

50 delikanlıyı 1.5 sene yönettim. yemin ederim burçlardan faydalanmasam harcım değildi....

senin su yazdıklarını okuyunca mucize gibi geldi bana inan:KK9:suandan itibaren bende başlıyorum.. aokurken bile eglendim yazdıklarını.. uygulamasında cok eglenceli olur yaşasınnn yeni bir hobi ediniyorum :KK1:

bende ilgiliydim üniv. iken ama senin yüzde 30 un kadardır ancak... önerecegin site veya kitap varmı peki edacım :KK34:

kızlar bu arada sema yok bikaç gündür,netimi yok acaba:26::26:merak ettimm

canım haklısın 2 gun net sıkıntı oldu gırıyorum yazarken kopuyor bağlantı dun bıraz daha ıyıydı ama dedığım gıbı gırdım yazarken arkadaşlar geldı çıkmak zorunda kaldım :KK34:

günaydın kızlar.
gününüz aydın olsun.
izmirde çok soğuk bi hava var yine dünü aratmıyor.
bugün kar yağar belki diye düşünüyorum.
dünkü depremin korkusunu da hala atlatamadım.
yine olacak gibi hissediyorum.
sizler nasılsınız?

depremi hisseden arkadaşlarıma geçmiş olsun RABBIM kimseye deprem acısı yaşatmasın ....

şimdi kimler kaldı burç yorumu yapmadığımmmmmmmm yazsınlar onlarrrr

edacım tabıkı ben kaldım internet mağduru :KK34: ben TAM BIR YENGEÇİM yükselenmde yengeç EŞİM İKİZLER gerisini siz düşünün artıkkk:KK9:

efet koçum ateş gruplarının olaylara bakışı aynıdır benimde geçinmediğim yay olmadı hatta karşımda oturan muhasebecimizde yay burcu acaip eğlenceli onla geçinmek zordur ama benim bir sorunum yok :KK70:

hülya hepimizi sevindirdi inşallah Allah tamamına erdirir sizde çok keyifli bir evlilik geçirirsiniz....

bu wc derdi büyük dert :KK43:

bu arada elim yandı biraz uzak kaldım sizlerden bakamadım pc ye baksamda yazamadım. çay alırken buharına geldi avuç içim daha yeni geçti 2 saat sonunda........

edacım geçmiş olsun...

hosgeldin sema nerelerdesin sen?:26: ozledik

hoşbuldum canım mağdurumda mağdurum :KK34:
özletiyorsun kendini güzelim nerelerdesin sen??????
bende sizleri özledim kızlar motıve kaynaklarım benim :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

yok bişi edacım sadce iş yok bitirdik işleri mesai bitişini bekliyoruz.
sıkıldummm sadce siz de benlen ilgilenmeyyorsunuzzzzz :KK22:

melekcım bence sen şöyle güzel bir resim paylaş bızde burda görüp motıve olalım:KK34: nedersın senin resim paylaşma zamanın gelmiş güzelim....:KK16:

ayy fistigim pardon yaaa inan bugun pek sıkıntılıyim cok yogundum ozuurrrrrr :KK50::KK50:

melekcım bence sen şöyle güzel bir resim paylaş bızde burda görüp motıve olalım:KK34: nedersın senin resim paylaşma zamanın gelmiş güzelim....:KK16:

neden sıkıntılısın bakıyım sen elifim?

sema oki hemen bi foto paylaşayım o zaman :)

yediklerin hem sağlıklı hem bol çeşitli süper olmuş :) keşke bende üşenmesemde hazırlasam.. ben tembelim yaaa yemek yapmaya üşeniyorum birşeyler hazırlamaya :KK14:

canım geçmiş olsun bu arada .. :KK43:
cok tesekkur ederim tatlim..
oturur oturur bi haftaya kadar oturur ins :KK34:
yok bişi edacım sadce iş yok bitirdik işleri mesai bitişini bekliyoruz.
sıkıldummm sadce siz de benlen ilgilenmeyyorsunuzzzzz :KK22:
:KK9::KK9::KK9: ayy melek pardon guldum ama bende esime ayni boyle yapiyorum ilgiiiiiii istiyorummmmmm diye bagiriyorum oda diger odadan bana "ilgi ilgi ilgiiiiii " diye bagiriyor ilgilenme bicimiymis o :KK9: aklima o geldi de :KK1:
canım haklısın 2 gun net sıkıntı oldu gırıyorum yazarken kopuyor bağlantı dun bıraz daha ıyıydı ama dedığım gıbı gırdım yazarken arkadaşlar geldı çıkmak zorunda kaldım :KK34:

depremi hisseden arkadaşlarıma geçmiş olsun RABBIM kimseye deprem acısı yaşatmasın ....

edacım tabıkı ben kaldım internet mağduru :KK34: ben TAM BIR YENGEÇİM yükselenmde yengeç EŞİM İKİZLER gerisini siz düşünün artıkkk:KK9:

edacım geçmiş olsun...

hoşbuldum canım mağdurumda mağdurum :KK34:

bende sizleri özledim kızlar motıve kaynaklarım benim :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

netin mi gitmisti nolmustu oylemiydi telden girecektin sanirim dimi :26:
bizde seni ozluyoruz hep soruyoruz inan ki :KK16:

fefilifa netin mi gitmisti nolmustu oylemiydi telden girecektin sanirim dimi :26: bizde seni ozluyoruz hep soruyoruz inan ki :16:[/QUOTE .!.:
canım benım sağolun yiki varsınız aklım gönlum burda oluyor ama çok ta girmeye fırsatım olmuyor benım, evden giriyorum canım cepten değil :KK34:

neden sıkıntılısın bakıyım sen elifim?

sema oki hemen bi foto paylaşayım o zaman :)

merakla beklıyoruz melekcım :KK52:

ilk defa yüzümü gösteriyommmmm :)

Eklentiler

• $Fotoğraf0003.jpg
    $Fotoğraf0003.jpg
    33,6 KB · Görüntüleme: 22
senin bu halini gören eskiden 112 kilo olduğuna hayatta inanmaz süper zayıflamışsın:KK53:

yanındaki de 112 kiloluk halim yafrular.

Eklentiler

• $24042011060.jpg
    $24042011060.jpg
    56,6 KB · Görüntüleme: 21
X